Ročník: 2005
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:Squash Dragons
Registrační číslo: 4956
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 127 | (-22) | 5084 | (-1310) | ||
01.02.2024 | 105 | (-5) | 6394 | (161) | ||
01.01.2024 | 100 | (4) | 6233 | (0) | ||
01.12.2023 | 104 | (0) | 6233 | (-180) | ||
01.11.2023 | 104 | (23) | 6413 | (1220) | ||
01.10.2023 | 127 | (-25) | 5193 | (-1628) | ||
01.09.2023 | 102 | (0) | 6821 | (0) | ||
01.08.2023 | 102 | (1) | 6821 | (0) | ||
01.07.2023 | 103 | (1) | 6821 | (0) | ||
01.06.2023 | 104 | (23) | 6821 | (1619) | ||
01.05.2023 | 127 | (-5) | 5202 | (-240) | ||
01.04.2023 | 122 | (-21) | 5442 | (-1238) | ||
01.03.2023 | 101 | (-17) | 6680 | (-1283) | ||
01.02.2023 | 84 | (-1) | 7963 | (-195) | ||
01.01.2023 | 83 | (-4) | 8158 | (-887) | ||
01.12.2022 | 79 | (-7) | 9045 | (-522) | ||
01.11.2022 | 72 | (-3) | 9567 | (360) | ||
01.10.2022 | 69 | (13) | 9207 | (813) | ||
01.09.2022 | 82 | (2) | 8394 | (0) | ||
01.08.2022 | 84 | (2) | 8394 | (0) | ||
01.07.2022 | 86 | (5) | 8394 | (0) | ||
01.06.2022 | 91 | (-1) | 8394 | (0) | ||
01.05.2022 | 90 | (2) | 8394 | (420) | ||
01.04.2022 | 92 | (11) | 7974 | (1238) | ||
01.03.2022 | 103 | (52) | 6736 | (2428) | ||
01.02.2022 | 155 | (47) | 4308 | (1249) | ||
01.01.2022 | 202 | (19) | 3059 | (277) | ||
01.12.2021 | 221 | (89) | 2782 | (1057) | ||
01.11.2021 | 310 | (54) | 1725 | (300) | ||
01.10.2021 | 364 | (164) | 1425 | (815) | ||
01.09.2021 | 528 | (0) | 610 | (0) | ||
01.08.2021 | 528 | (2) | 610 | (0) | ||
01.07.2021 | 530 | (-121) | 610 | (-495) | ||
01.06.2021 | 409 | (0) | 1105 | (0) | ||
01.03.2021 | 409 | (0) | 1105 | (0) | ||
01.11.2020 | 409 | (8) | 1105 | (0) | ||
01.10.2020 | 417 | (-35) | 1105 | (0) | ||
01.04.2020 | 382 | (27) | 1105 | (0) | ||
01.03.2020 | 409 | (-3) | 1105 | (0) | ||
01.02.2020 | 406 | (-1) | 1105 | (0) | ||
01.01.2020 | 405 | (156) | 1105 | (610) | ||
01.12.2019 | 561 | (-16) | 495 | (0) | ||
01.11.2019 | 545 | (-4) | 495 | (0) | ||
01.10.2019 | 541 | (-3) | 495 | (0) | ||
01.09.2019 | 538 | (-2) | 495 | (0) | ||
01.08.2019 | 536 | (2) | 495 | (0) | ||
01.07.2019 | 538 | (1) | 495 | (0) | ||
01.06.2019 | 539 | (-539) | 495 | (495) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 100 | 105 | 127 | 2024 | |||||||||
2023 | 83 | 84 | 101 | 122 | 127 | 104 | 103 | 102 | 102 | 127 | 104 | 104 | 2023 |
2022 | 202 | 155 | 103 | 92 | 90 | 91 | 86 | 84 | 82 | 69 | 72 | 79 | 2022 |
2021 | 409 | 409 | 530 | 528 | 528 | 364 | 310 | 221 | 2021 | ||||
2020 | 405 | 406 | 409 | 382 | 417 | 409 | 2020 | ||||||
2019 | 539 | 538 | 536 | 538 | 541 | 545 | 561 | 2019 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 291 | Body celkem: 5276 |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 277 | Body celkem: 4129 |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3801 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 4109 |
Adam Škrobánek | 3 : 1 | 88 | 9. - 10. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 110 | 9. - 12. |
Filip Walter | 3 : 2 | 66 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 3444 |
Radim Jurášek | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Dominik Wojtucki | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 2940 |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 299 | Body celkem: 4496 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Daniel Šrámek | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 232 | Body celkem: 4266 |
David Eršil | 3 : 2 | 67.2 | 3. - 4. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2459 |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 72 | 7. - 8. |
Sean Vittek | 1 : 3 | 14.4 | 5. - 8. |
Mojmír Zálešák | 2 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 2666 |
Daniel Šrámek | 3 : 2 | 42 | 9. - 10. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
Filip Fajstavr | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4294 |
Alexej Izotov | 3 : 2 | 78 | 11. - 12. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 2898 |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Filip Uvíra | 1 : 3 | 20 | 13. - 16. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 48 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2730 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 2986 |
Adam Horák | 3 : 0 | 80 | 17. - 18. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3634 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 3876 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Adam Horák | 3 : 0 | 110 | 9. - 12. |
Mikuláš Janda | 3 : 2 | 66 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 22 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 3508 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2837 |
Adam Škrobánek | 3 : 2 | 43.2 | 5. - 6. |
Marian Papula | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Filip Uvíra | 1 : 3 | 14.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3088 |
Lukáš Krišica | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2627 |
Martin Mach | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3863 |
Filip Walter | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Eliáš Bencúr | 3 : 1 | 104 | 13. - 16. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3398 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 3561 |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 110 | 9. - 16. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Eliáš Bencúr | 3 : 2 | 52.8 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2973 |
Ondřej Malina | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Daniel Burkart | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Martin Veselý | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2579 |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2698 |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 11. - 12. |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2307 |
Martin Veselý | 3 : 0 | 70 | 13. - 14. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 70 | 13. - 16. |
Sean Vittek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2294 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2414 |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 80 | 23. - 24. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. |
Daniel Burkart | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Pavel Konrád | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Antonín Eliášek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2817 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Jan Rutterle | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Leoš Gjumija ml. | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2810 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2850 |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.