Profil hráče

Tomáš Holinka

Ročník: 2005
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:Squash Dragons Krnov
Registrační číslo: 4956

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 541.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 536. (08/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 5. (06/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (03/2018)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 8. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 7. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 66.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 64. (09/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2019 541 (-3) 495 (0)
01.09.2019 538 (-2) 495 (0)
01.08.2019 536 (2) 495 (0)
01.07.2019 538 (1) 495 (0)
01.06.2019 539 (-539) 495 (495)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20195395385365385412019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
299
Body celkem:
4496
Miloslav Vaněrka  3 : 1 86.4 5. - 6.
Daniel Šrámek  3 : 2 64.8 5. - 8.
Matěj Bomba  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
232
Body celkem:
4266
David Eršil  3 : 2 67.2 3. - 4.
Filip Walter  0 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 1 67.2 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
175
Body celkem:
2459
Matěj Kolpak  3 : 0 72 7. - 8.
Sean Vittek  1 : 3 14.4 5. - 8.
Mojmír Zálešák  2 : 3 28.8 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 60 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2666
Daniel Šrámek  3 : 2 42 9. - 10.
Bedřich Beneš  3 : 0 70 9. - 12.
Filip Fajstavr  3 : 0 70 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
208
Body celkem:
4294
Alexej Izotov  3 : 2 78 11. - 12.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 9. - 12.
Dominik Wojtucki  3 : 0 130 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
88
Body celkem:
2898
Adam Horák  0 : 3 0 15. - 16.
Filip Uvíra  1 : 3 20 13. - 16.
Šimon Rynt  1 : 3 20 9. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Jurášek  3 : 2 48 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2730
Body za soupeře:
256
Body celkem:
2986
Adam Horák  3 : 0 80 17. - 18.
Radek Ďurán  3 : 0 80 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Dominik Wojtucki  1 : 3 16 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3876
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 9. - 10.
Adam Horák  3 : 0 110 9. - 12.
Mikuláš Janda  3 : 2 66 9. - 16.
Matěj Bomba  1 : 3 22 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3508
Daniel Svoboda  0 : 3 0 7. - 8.
Matěj Bomba  1 : 3 21.6 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2837
Adam Škrobánek  3 : 2 43.2 5. - 6.
Marian Papula  3 : 0 72 5. - 8.
Filip Uvíra  1 : 3 14.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3088
Lukáš Krišica  0 : 3 0 7. - 8.
Filip Walter  1 : 3 19.2 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
35
Body celkem:
2627
Martin Mach  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Filip Walter  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3863
Filip Walter  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Eliáš Bencúr  3 : 1 104 13. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
163
Body celkem:
3561
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 11. - 12.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 9. - 12.
Šimon Škurek  3 : 0 110 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Eliáš Bencúr  3 : 2 52.8 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2973
Ondřej Malina  0 : 3 0 11. - 12.
Daniel Burkart  0 : 3 0 9. - 12.
Martin Veselý  3 : 0 90 9. - 16.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2579
Matěj Bomba  0 : 3 0 11. - 12.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Matyáš Hrubý  0 : 3 0 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2698
 bye  3 : 0 wo. 40 11. - 12.
Martin Mach  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2139
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2307
Martin Veselý  3 : 0 70 13. - 14.
Šimon Škurek  3 : 0 70 13. - 16.
Sean Vittek  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2294
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2414
Šimon Škurek  3 : 0 80 23. - 24.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 21. - 24.
Daniel Burkart  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Pavel Konrád  0 : 3 0 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2817
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 45 13. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 9. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 72 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2810
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2850
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 15. - 16.
Daniel Ivanco  0 : 3 0 13. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 9. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot