Ročník: 2005
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno DIGIDATARCH
Registrační číslo: 7158
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 14 | (1) | 24254 | (780) | ||
01.05.2024 | 15 | (4) | 23474 | (1481) | ||
01.04.2024 | 19 | (2) | 21993 | (-116) | ||
01.03.2024 | 21 | (-3) | 22109 | (-146) | ||
01.02.2024 | 18 | (3) | 22255 | (551) | ||
01.01.2024 | 21 | (2) | 21704 | (1360) | ||
01.12.2023 | 23 | (3) | 20344 | (1208) | ||
01.11.2023 | 26 | (4) | 19136 | (440) | ||
01.10.2023 | 30 | (0) | 18696 | (295) | ||
01.09.2023 | 30 | (0) | 18401 | (0) | ||
01.08.2023 | 30 | (0) | 18401 | (0) | ||
01.07.2023 | 30 | (0) | 18401 | (0) | ||
01.06.2023 | 30 | (-1) | 18401 | (0) | ||
01.05.2023 | 29 | (-1) | 18401 | (150) | ||
01.04.2023 | 28 | (5) | 18251 | (1446) | ||
01.03.2023 | 33 | (-3) | 16805 | (276) | ||
01.02.2023 | 30 | (9) | 16529 | (1031) | ||
01.01.2023 | 39 | (-3) | 15498 | (-916) | ||
01.12.2022 | 36 | (1) | 16414 | (-20) | ||
01.11.2022 | 37 | (4) | 16434 | (457) | ||
01.10.2022 | 41 | (3) | 15977 | (1126) | ||
01.09.2022 | 44 | (0) | 14851 | (0) | ||
01.08.2022 | 44 | (0) | 14851 | (0) | ||
01.07.2022 | 44 | (2) | 14851 | (0) | ||
01.06.2022 | 46 | (1) | 14851 | (0) | ||
01.05.2022 | 47 | (1) | 14851 | (400) | ||
01.04.2022 | 48 | (5) | 14451 | (343) | ||
01.03.2022 | 53 | (8) | 14108 | (2643) | ||
01.02.2022 | 61 | (12) | 11465 | (1565) | ||
01.01.2022 | 73 | (31) | 9900 | (2015) | ||
01.12.2021 | 104 | (31) | 7885 | (1508) | ||
01.11.2021 | 135 | (12) | 6377 | (700) | ||
01.10.2021 | 147 | (33) | 5677 | (1409) | ||
01.09.2021 | 180 | (25) | 4268 | (1024) | ||
01.08.2021 | 205 | (6) | 3244 | (73) | ||
01.07.2021 | 211 | (84) | 3171 | (1226) | ||
01.06.2021 | 295 | (0) | 1945 | (0) | ||
01.03.2021 | 295 | (0) | 1945 | (0) | ||
01.11.2020 | 295 | (0) | 1945 | (0) | ||
01.10.2020 | 295 | (110) | 1945 | (976) | ||
01.04.2020 | 405 | (27) | 969 | (0) | ||
01.03.2020 | 432 | (2) | 969 | (0) | ||
01.02.2020 | 434 | (49) | 969 | (198) | ||
01.01.2020 | 483 | (-3) | 771 | (0) | ||
01.12.2019 | 480 | (68) | 771 | (283) | ||
01.11.2019 | 548 | (-3) | 488 | (0) | ||
01.10.2019 | 545 | (105) | 488 | (262) | ||
01.09.2019 | 650 | (-2) | 226 | (0) | ||
01.08.2019 | 648 | (1) | 226 | (0) | ||
01.07.2019 | 649 | (-649) | 226 | (226) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 21 | 18 | 21 | 19 | 15 | 14 | 2024 | ||||||
2023 | 39 | 30 | 33 | 28 | 29 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 | 26 | 23 | 2023 |
2022 | 73 | 61 | 53 | 48 | 47 | 46 | 44 | 44 | 44 | 41 | 37 | 36 | 2022 |
2021 | 295 | 295 | 211 | 205 | 180 | 147 | 135 | 104 | 2021 | ||||
2020 | 483 | 434 | 432 | 405 | 295 | 295 | 2020 | ||||||
2019 | 649 | 648 | 650 | 545 | 548 | 480 | 2019 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Peter Amzler | 3 : 0 | 0 | |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 0 | |
David Linhart | 1 : 3 | 0 | |
Šimon Rynt | 2 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 5618 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Mojmír Zálešák | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4943 |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 70 | |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 70 | |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 22.4 | |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 89.6 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4930 |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 102.4 | 3. - 4. |
David Linhart | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 209 | Body celkem: 4406 |
Radim Jurášek | 3 : 0 wo. | 54 | 5. - 6. |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 6301 |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 38.4 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 38.4 | semifinále |
David Linhart | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5680 |
David Linhart | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 6. |
Šimon Rynt | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B19), 05.02.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4023 |
David Linhart | 3 : 0 | 72 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 72 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Junioři A, (B19), 15.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3572 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jan Holuša | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 4415 |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4930 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 5735 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 4984 |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
David Linhart | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 6224 |
Faríd Farrag | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 6784 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Filip Walter | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 4052 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 24 | finále |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 4325 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B19), 26.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4081 |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 57.6 | |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 72 | |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 72 | |
HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2797 |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 48 | |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 72 | |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 3341 |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4877 |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 62.4 | 7. - 8. |
Matyáš Hrubý | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3486 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Svatopluk Kreidl | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 400 | Body celkem: 6483 |
David Linhart | 2 : 3 | 72 | finále |
Filip Walter | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 3064 |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 64 | 9. - 10. |
Adam Horák | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 5864 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 88 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 372 | Body celkem: 4313 |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 48 | 5. - 8. |
Lukáš Krejčí | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 3144 |
Alfréd Nezveda | 3 : 1 | 64 | 9. - 10. |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Filip Walter | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3362 |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 76.8 | 7. - 8. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Lukáš Krejčí | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3128 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3370 |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matyáš Hrubý | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
Jakub Gogol | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 279 | Body celkem: 3463 |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 10. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 2932 |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 50.4 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Adam Škrobánek | 3 : 2 | 42 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2284 | Body za soupeře: 73 | Body celkem: 2357 |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 43.2 | 7. - 8. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2031 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2199 |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 60 | 9. - 10. |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 48 | 9. - 12. |
Max Gál | 3 : 1 | 48 | 9. - 16. |
Matěj Kolpak | 1 : 3 | 12 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1942 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2002 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Davies | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2307 |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 14 | 11. - 12. |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 14 | 9. - 12. |
Adam Škrobánek | 3 : 2 | 42 | 9. - 16. |
Filip Walter | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
Adam Kolář | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2439 | Body za soupeře: 232 | Body celkem: 2671 |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 64 | 21. - 22. |
Adam Hazucha | 3 : 0 | 80 | 21. - 24. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 16 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 32 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2152 |
Svatopluk Kreidl | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 42 | 13. - 16. |
Jakub Gogol | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 3601 |
Adam Horák | 1 : 3 | 24 | 13. - 14. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Škrobánek | 3 : 2 | 57.6 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2566 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 2672 |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 17.6 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 21. - 24. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 32. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2589 |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1976 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 2117 |
Šimon Škurek | 3 : 0 wo. | 32 | 21. - 22. |
Petr Špalek | 3 : 0 | 64 | 21. - 24. |
Adam Škrobánek | 1 : 3 | 12.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.