Profil hráče

Michal Jurášek

hrac

Ročník: 2005
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno DR Development
Registrační číslo: 7158

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 15. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (09/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 3. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 47. (01/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 6. (02/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 3. (02/2022)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 15 (4) 23474 (1481)
01.04.2024 19 (2) 21993 (-116)
01.03.2024 21 (-3) 22109 (-146)
01.02.2024 18 (3) 22255 (551)
01.01.2024 21 (2) 21704 (1360)
01.12.2023 23 (3) 20344 (1208)
01.11.2023 26 (4) 19136 (440)
01.10.2023 30 (0) 18696 (295)
01.09.2023 30 (0) 18401 (0)
01.08.2023 30 (0) 18401 (0)
01.07.2023 30 (0) 18401 (0)
01.06.2023 30 (-1) 18401 (0)
01.05.2023 29 (-1) 18401 (150)
01.04.2023 28 (5) 18251 (1446)
01.03.2023 33 (-3) 16805 (276)
01.02.2023 30 (9) 16529 (1031)
01.01.2023 39 (-3) 15498 (-916)
01.12.2022 36 (1) 16414 (-20)
01.11.2022 37 (4) 16434 (457)
01.10.2022 41 (3) 15977 (1126)
01.09.2022 44 (0) 14851 (0)
01.08.2022 44 (0) 14851 (0)
01.07.2022 44 (2) 14851 (0)
01.06.2022 46 (1) 14851 (0)
01.05.2022 47 (1) 14851 (400)
01.04.2022 48 (5) 14451 (343)
01.03.2022 53 (8) 14108 (2643)
01.02.2022 61 (12) 11465 (1565)
01.01.2022 73 (31) 9900 (2015)
01.12.2021 104 (31) 7885 (1508)
01.11.2021 135 (12) 6377 (700)
01.10.2021 147 (33) 5677 (1409)
01.09.2021 180 (25) 4268 (1024)
01.08.2021 205 (6) 3244 (73)
01.07.2021 211 (84) 3171 (1226)
01.06.2021 295 (0) 1945 (0)
01.03.2021 295 (0) 1945 (0)
01.11.2020 295 (0) 1945 (0)
01.10.2020 295 (110) 1945 (976)
01.04.2020 405 (27) 969 (0)
01.03.2020 432 (2) 969 (0)
01.02.2020 434 (49) 969 (198)
01.01.2020 483 (-3) 771 (0)
01.12.2019 480 (68) 771 (283)
01.11.2019 548 (-3) 488 (0)
01.10.2019 545 (105) 488 (262)
01.09.2019 650 (-2) 226 (0)
01.08.2019 648 (1) 226 (0)
01.07.2019 649 (-649) 226 (226)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202421182119152024
20233930332829303030303026232023
20227361534847464444444137362022
20212952952112051801471351042021
20204834344324052952952020
20196496486505455484802019

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 DR Development Cup - Junioři A, (B19), 14.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Peter Amzler  3 : 0 0
Patrik Závacký  3 : 0 0
David Linhart  1 : 3 0
Šimon Rynt  2 : 3 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Patrik Edelmann  3 : 0 0 7. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
255
Body celkem:
5618
Šimon Rynt  1 : 3 31.2 5. - 6.
Mojmír Zálešák  3 : 2 93.6 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
252
Body celkem:
4943
Radim Jurášek  3 : 0 70
Mikuláš Janda  3 : 0 70
Šimon Rynt  1 : 3 22.4
Mojmír Zálešák  3 : 1 89.6
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4930
Mojmír Zálešák  3 : 1 102.4 3. - 4.
David Linhart  1 : 3 25.6 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4406
Radim Jurášek  3 : 0 wo. 54 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 2 64.8 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Závacký  3 : 0 90 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
360
Body celkem:
6301
Faríd Farrag  1 : 3 38.4 3. - 4.
Alex Kelar  1 : 3 38.4 semifinále
David Linhart  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
Jan Holuša  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
David Linhart  2 : 3 62.4 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 2 93.6 5. - 8.
Alex Kelar  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 130 1. - 16.
 DIETZ CUP - Junioři A, (B19), 05.02.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4023
Lukáš Kučiak  3 : 0 72
David Linhart  3 : 0 72
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
136
Body celkem:
3572
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 6.
Jan Holuša  3 : 0 96 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Junioři A, (B17), 15.01.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4415
Jan Gerstdorf  3 : 1 86.4 5. - 6.
Dominik Wojtucki  3 : 1 86.4 5. - 8.
Šimon Rynt  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B19), 11.12.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4930
Tomáš Holinka  3 : 0 128 3. - 4.
František Procházka  0 : 3 0 semifinále
Jan Holuša  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
310
Body celkem:
5735
David Linhart  0 : 3 0 finále
Šimon Rynt  3 : 1 102.4 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 96 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4984
Šimon Rynt  3 : 0 120 5. - 6.
Dominik Wojtucki  3 : 0 120 5. - 8.
David Linhart  1 : 3 24 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 100 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
380
Body celkem:
6224
Faríd Farrag  3 : 2 93.6 5. - 6.
Radim Jurášek  3 : 0 156 5. - 8.
Jáchym Mraček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
328
Body celkem:
6784
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  1 : 3 41.6 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 156 čtvrtfinále
Filip Walter  3 : 0 130 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
173
Body celkem:
4052
Vojtěch Martinovský  1 : 3 24 finále
Radim Jurášek  3 : 1 76.8 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
189
Body celkem:
4325
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B19), 26.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4081
František Procházka  0 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 72
Jan Gerstdorf  3 : 0 72
Radim Jurášek  3 : 1 57.6
 HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2677
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2797
Mojmír Zálešák  3 : 1 48
Marek Panáček  0 : 3 0
Svatopluk Kreidl  3 : 0 72
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
147
Body celkem:
3341
Matěj Bomba  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Faríd Farrag  1 : 3 19.2 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 80 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4877
Tomáš Holinka  2 : 3 62.4 7. - 8.
Matyáš Hrubý  1 : 3 31.2 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 1 104 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Daniel Svoboda  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Svatopluk Kreidl  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
400
Body celkem:
6483
David Linhart  2 : 3 72 finále
Filip Walter  3 : 1 115.2 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
224
Body celkem:
3064
Mojmír Zálešák  3 : 1 64 9. - 10.
Adam Horák  3 : 1 64 9. - 12.
Tomáš Holinka  3 : 1 64 9. - 16.
Faríd Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
330
Body celkem:
5864
David Linhart  0 : 3 0 3. - 4.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 132 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 110 1. - 16.
Radek Ďurán  3 : 0 88 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
372
Body celkem:
4313
Matyáš Hrubý  3 : 0 120 7. - 8.
Matěj Bomba  2 : 3 48 5. - 8.
Lukáš Krejčí  1 : 3 24 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
304
Body celkem:
3144
Alfréd Nezveda  3 : 1 64 9. - 10.
Adam Škrobánek  3 : 0 80 9. - 12.
Matěj Kolpak  3 : 1 64 9. - 16.
Filip Walter  2 : 3 32 1. - 16.
Patrik Závacký  3 : 0 64 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3362
Tomáš Holinka  3 : 1 76.8 7. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 5. - 8.
Lukáš Krejčí  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
288
Body celkem:
3128
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 10.
Radim Jurášek  3 : 1 64 9. - 12.
Radek Ďurán  3 : 0 80 9. - 16.
Matěj Bomba  0 : 3 0 1. - 16.
Alfréd Nezveda  3 : 0 64 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3370
Adam Škrobánek  3 : 0 96 7. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 5. - 8.
Alex Kelar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 2 48 1. - 16.
Jakub Gogol  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
279
Body celkem:
3463
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 45 9. - 10.
Radek Ďurán  3 : 0 90 9. - 12.
Dominik Wojtucki  3 : 1 72 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Crhonek  3 : 0 72 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
171
Body celkem:
2932
Bedřich Beneš  3 : 2 50.4 7. - 8.
Šimon Rynt  2 : 3 33.6 5. - 8.
Filip Walter  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Adam Škrobánek  3 : 2 42 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2284
Body za soupeře:
73
Body celkem:
2357
Radim Jurášek  3 : 2 43.2 7. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 5. - 8.
Daniel Svoboda  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 30 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2031
Body za soupeře:
168
Body celkem:
2199
Adam Škrobánek  3 : 0 60 9. - 10.
Jan Bravenec  3 : 1 48 9. - 12.
Max Gál  3 : 1 48 9. - 16.
Matěj Kolpak  1 : 3 12 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1942
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2002
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 1. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0
Dominik Davies  3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2307
Bedřich Beneš  1 : 3 14 11. - 12.
Daniel Šrámek  1 : 3 14 9. - 12.
Adam Škrobánek  3 : 2 42 9. - 16.
Filip Walter  1 : 3 14 1. - 16.
Adam Kolář  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 21
Body za pořadí:
2439
Body za soupeře:
232
Body celkem:
2671
Ondřej Hazucha  3 : 1 64 21. - 22.
Adam Hazucha  3 : 0 80 21. - 24.
Bedřich Beneš  1 : 3 16 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 40 17. - 32.
Tomáš Holinka  2 : 3 32 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2082
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2152
Svatopluk Kreidl  0 : 3 0 13. - 14.
Radim Jurášek  3 : 2 42 13. - 16.
Jakub Gogol  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
142
Body celkem:
3601
Adam Horák  1 : 3 24 13. - 14.
Matěj Kolpak  3 : 0 wo. 60 13. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
Adam Škrobánek  3 : 2 57.6 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2566
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2672
Miloslav Vaněrka  1 : 3 17.6 21. - 22.
 bye  3 : 0 wo. 44 21. - 24.
Matěj Kolpak  0 : 3 0 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 44 17. - 32.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2589
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 15. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 13. - 16.
Šimon Rynt  0 : 3 0 9. - 16.
Tomáš Holinka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
1976
Body za soupeře:
141
Body celkem:
2117
Šimon Škurek  3 : 0 wo. 32 21. - 22.
Petr Špalek  3 : 0 64 21. - 24.
Adam Škrobánek  1 : 3 12.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 32 17. - 32.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 32.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot