Profil hráče

Vojtěch Martinovský

hrac

Ročník: 2007
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:SCC HK - PRESPON
Registrační číslo: 5284

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 7. (04/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (03/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (11/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (10/2022)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (05/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 1. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 1. (01/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 8 (-1) 28923 (-1679)
01.04.2024 7 (1) 30602 (761)
01.03.2024 8 (1) 29841 (1497)
01.02.2024 9 (1) 28344 (-296)
01.01.2024 10 (-1) 28640 (719)
01.12.2023 9 (0) 27921 (360)
01.11.2023 9 (5) 27561 (1237)
01.10.2023 14 (-2) 26324 (0)
01.09.2023 12 (0) 26324 (0)
01.08.2023 12 (0) 26324 (0)
01.07.2023 12 (1) 26324 (0)
01.06.2023 13 (-2) 26324 (0)
01.05.2023 11 (1) 26324 (377)
01.04.2023 12 (3) 25947 (1278)
01.03.2023 15 (2) 24669 (1792)
01.02.2023 17 (2) 22877 (157)
01.01.2023 19 (2) 22720 (566)
01.12.2022 21 (0) 22154 (210)
01.11.2022 21 (5) 21944 (1637)
01.10.2022 26 (2) 20307 (515)
01.09.2022 28 (2) 19792 (0)
01.08.2022 30 (0) 19792 (0)
01.07.2022 30 (2) 19792 (0)
01.06.2022 32 (6) 19792 (1071)
01.05.2022 38 (2) 18721 (1106)
01.04.2022 40 (4) 17615 (917)
01.03.2022 44 (7) 16698 (2728)
01.02.2022 51 (6) 13970 (1049)
01.01.2022 57 (14) 12921 (2583)
01.12.2021 71 (52) 10338 (3115)
01.11.2021 123 (47) 7223 (2614)
01.10.2021 170 (1) 4609 (0)
01.09.2021 171 (50) 4609 (1772)
01.08.2021 221 (3) 2837 (0)
01.07.2021 224 (126) 2837 (1358)
01.06.2021 350 (0) 1479 (0)
01.03.2021 350 (0) 1479 (0)
01.11.2020 350 (7) 1479 (0)
01.10.2020 357 (10) 1479 (300)
01.04.2020 367 (-18) 1179 (-330)
01.03.2020 349 (142) 1509 (819)
01.02.2020 491 (-25) 690 (-150)
01.01.2020 466 (-34) 840 (-125)
01.12.2019 432 (37) 965 (210)
01.11.2019 469 (-14) 755 (0)
01.10.2019 455 (-4) 755 (0)
01.09.2019 451 (-2) 755 (0)
01.08.2019 449 (3) 755 (0)
01.07.2019 452 (0) 755 (0)
01.06.2019 452 (-6) 755 (0)
01.05.2019 446 (21) 755 (-30)
01.04.2019 467 (85) 785 (330)
01.03.2019 552 (1) 455 (0)
01.02.2019 553 (77) 455 (125)
01.01.2019 630 (66) 330 (165)
01.12.2018 696 (-13) 165 (0)
01.11.2018 683 (-30) 165 (-60)
01.10.2018 653 (-17) 225 (0)
01.09.2018 636 (-5) 225 (0)
01.08.2018 631 (-3) 225 (0)
01.07.2018 628 (2) 225 (0)
01.06.2018 630 (-3) 225 (0)
01.05.2018 627 (43) 225 (30)
01.04.2018 670 (3) 195 (0)
01.03.2018 673 (2) 195 (0)
01.02.2018 675 (21) 195 (25)
01.01.2018 696 (75) 170 (110)
01.12.2017 771 (0) 60 (0)
01.11.2017 771 (-771) 60 (60)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20241098782024
202319171512111312121214992023
20225751444038323030282621212022
2021350350224221171170123712021
20204664913493673573502020
20196305535524674464524524494514554694322019
20186966756736706276306286316366536836962018
20177717712017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Jáchym Mraček  3 : 2 0 semifinále
Šimon Rynt  3 : 1 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
0
Body celkem:
8469
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 0 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
0
Body celkem:
8469
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 0 0 semifinále
Petr Líkař  3 : 0 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 04.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Filip Walter  3 : 0 0
Jan Gerstdorf  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
 HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Dominik Novák  3 : 0 0 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 0 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 0 čtvrtfinále
Matěj Pospíšil  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Martin Štěpán ml.  2 : 3 0 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JA, (B19), 15.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
David Linhart  3 : 0 140 finále
Lukáš Kučiak  3 : 0 112 semifinále
Patrik Závacký  3 : 0 84 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
David Linhart  3 : 1 144 finále
Dominik Forgač  3 : 0 144 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 108 čtvrtfinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Alex Kelar  3 : 0 260 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Šimon Rynt  3 : 0 260 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jan Líkař  3 : 0 130 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 19.11.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Alex Kelar  3 : 1 144 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
456
Body celkem:
4536
Mojmír Zálešák  3 : 1 96 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 0 120 9. - 12.
Patrik Závacký  3 : 0 120 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 24 1. - 16.
Ondřej Hazucha  3 : 0 96 1. - 32.
 Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
506
Body celkem:
7766
Martin Štěpán ml.  1 : 3 44 finále
David Linhart  3 : 0 176 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 132 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B19), 17.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Jan Gerstdorf  3 : 0 72
Mojmír Zálešák  3 : 0 72
Faríd Farrag  3 : 0 120
 ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
406
Body celkem:
6064
Jan Gerstdorf  3 : 0 140 finále
Adam Gerstdorf  3 : 0 112 semifinále
Dominik Novák  3 : 0 84 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 70 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Daniel Šrámek  3 : 0 156 5. - 6.
Jan Gerstdorf  3 : 0 156 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
754
Body celkem:
10970
Mikuláš Dufek  3 : 0 260 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 208 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 156 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
349
Body celkem:
6432
František Procházka  1 : 3 36 finále
Faríd Farrag  3 : 1 115.2 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 90 1. - 16.
 Junioři A, (B19), 15.01.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4016
Michal Jurášek  3 : 0 96 5. - 6.
Šimon Rynt  3 : 0 96 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 Junioři A, (B17), 15.01.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
David Linhart  3 : 0 180 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 144 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
298
Body celkem:
6993
Alex Kelar  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 1 128 semifinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
504
Body celkem:
8973
Martin Štěpán ml.  1 : 3 52 finále
Michal Jurášek  3 : 1 166.4 semifinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
702
Body celkem:
10918
Martin Štěpán ml.  3 : 1 208 finále
Filip Walter  3 : 0 208 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 130 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
348
Body celkem:
5027
Faríd Farrag  3 : 0 120 finále
Jan Holuša  3 : 0 96 semifinále
Tomáš Holinka  3 : 0 72 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 60 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
344
Body celkem:
6889
Šimon Rynt  3 : 0 wo. 80 finále
Daniel Šrámek  3 : 0 128 semifinále
Filip Walter  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
187
Body celkem:
5172
Šimon Makovský  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Adam Sinkule  1 : 3 31.2 5. - 8.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Hanzal  3 : 2 78 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 21.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
264
Body celkem:
4943
Michal Jurášek  3 : 1 96 finále
Jan Holuša  3 : 0 96 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.08.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Šimon Rynt  3 : 0 120 finále
Dominik Forgač  3 : 0 96 semifinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 72 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5528
Šimon Rynt  3 : 0 144 3. - 4.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5761
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Michal Jurášek  3 : 0 128 semifinále
Radim Jurášek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
278
Body celkem:
4944
Matyáš Hrubý  3 : 1 102.4 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
432
Body celkem:
6977
David Linhart  3 : 2 96 finále
Šimon Rynt  3 : 0 128 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 96 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
411
Body celkem:
8880
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 2 124.8 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 130 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Adam Burget  3 : 0 208 semifinále
Dominik Forgač  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 130 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
298
Body celkem:
5723
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Matyáš Hrubý  3 : 0 128 semifinále
Alex Kelar  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Radim Jurášek  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
462
Body celkem:
7722
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Michal Jurášek  3 : 0 176 semifinále
Adam Horák  3 : 0 132 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
509
Body celkem:
7054
Filip Walter  3 : 0 160 finále
Dominik Wojtucki  3 : 0 128 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 64 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
620
Body celkem:
8696
David Linhart  3 : 1 160 finále
Bedřich Beneš  3 : 0 160 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 120 čtvrtfinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 80 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
444
Body celkem:
8237
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Adam Burget  3 : 0 192 semifinále
Daniel Stypa  3 : 0 144 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4048
Tomáš Holinka  3 : 0 96 5. - 6.
Michal Jurášek  3 : 0 96 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matouš Fiala  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
David Linhart  3 : 1 144 finále
Matěj Bomba  3 : 0 144 semifinále
Daniel Šrámek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B17), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4009
Mojmír Zálešák  3 : 0 72
Martin Suk  3 : 1 57.6
František Procházka  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
228
Body celkem:
4107
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
Martin Suk  3 : 0 96 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 72 čtvrtfinále
Michal Jurášek  3 : 0 60 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
434
Body celkem:
6092
Matěj Bomba  3 : 0 140 finále
Mikuláš Janda  3 : 0 112 semifinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 84 čtvrtfinále
Bedřich Beneš  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5649
David Linhart  0 : 3 0 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 156 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 130 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
452
Body celkem:
8921
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 1 166.4 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Burget  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
344
Body celkem:
4964
Matyáš Hrubý  3 : 0 wo. 60 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 120 5. - 8.
David Linhart  1 : 3 24 čtvrtfinále
Alexej Izotov  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
414
Body celkem:
6497
David Linhart  1 : 3 36 finále
Daniel Šrámek  3 : 0 144 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4620
Body za soupeře:
380
Body celkem:
5000
Daniel Svoboda  3 : 0 120 5. - 6.
Matyáš Hrubý  3 : 0 120 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Filip Walter  3 : 0 160 finále
Dominik Wojtucki  3 : 0 128 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3901
Body za soupeře:
408
Body celkem:
4309
David Linhart  2 : 3 48 9. - 10.
Matěj Bomba  3 : 0 120 9. - 12.
Filip Uvíra  3 : 0 120 9. - 16.
Alex Kelar  1 : 3 24 1. - 16.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 96 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
352
Body celkem:
4153
Tomáš Holinka  3 : 0 110 9. - 10.
Antonín Eliášek  3 : 1 88 9. - 12.
Šimon Rynt  3 : 0 110 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
David Linhart  1 : 3 36 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 90 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3043
Mikuláš Janda  3 : 0 90 13. - 14.
Miloslav Vaněrka  3 : 0 90 13. - 16.
Antonín Eliášek  1 : 3 18 9. - 16.
David Linhart  2 : 3 36 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
451
Body celkem:
7711
Martin Štěpán ml.  2 : 3 88 finále
Filip Walter  3 : 0 176 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
304
Body celkem:
4048
Filip Walter  3 : 0 96 5. - 6.
Lukáš Krišica  3 : 0 96 5. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Jarý  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
310
Body celkem:
5735
David Linhart  1 : 3 32 finále
Filip Walter  3 : 1 102.4 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 80 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
146
Body celkem:
3117
David Linhart  0 : 3 0 5. - 6.
Tomáš Holinka  3 : 0 wo. 42 5. - 8.
Daniel Svoboda  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 70 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Filip Walter  3 : 0 156 čtvrtfinále
Mikuláš Janda  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
494
Body celkem:
8963
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Lukáš Rychtařík  3 : 0 208 semifinále
Adam Burget  3 : 0 156 čtvrtfinále
Antonín Beneš  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
378
Body celkem:
6461
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Alfréd Nezveda  3 : 0 144 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 108 čtvrtfinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
558
Body celkem:
7895
Miloslav Vaněrka  3 : 0 180 finále
Mikuláš Dufek  3 : 0 144 semifinále
Martin Hloch  3 : 0 108 čtvrtfinále
Daniel Stypa  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
 bye  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
420
Body celkem:
6178
Alfréd Nezveda  3 : 0 160 3. - 4.
David Linhart  0 : 3 0 semifinále
Jakub Strapek  3 : 0 120 čtvrtfinále
Max Gál  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
504
Body celkem:
8297
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Adam Burget  3 : 0 192 semifinále
Bedřich Beneš  3 : 0 144 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Martin Štěpán ml.  3 : 1 144 finále
Alfréd Nezveda  3 : 0 144 semifinále
Filip Walter  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3428
Filip Walter  3 : 0 96 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 19.2 5. - 8.
Faríd Farrag  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Matěj Bomba  3 : 0 80 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
259
Body celkem:
4950
Martin Štěpán ml.  1 : 3 28 finále
Tomáš Holinka  3 : 0 112 semifinále
Filip Walter  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
David Linhart  3 : 1 144 finále
Šimon Rynt  3 : 0 144 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 108 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
293
Body celkem:
5951
David Linhart  3 : 2 84 finále
Alfréd Nezveda  3 : 1 89.6 semifinále
Max Gál  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
214
Body celkem:
4905
Martin Štěpán ml.  1 : 3 28 finále
Matěj Bomba  3 : 2 67.2 semifinále
Filip Walter  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
339
Body celkem:
5764
Alfréd Nezveda  3 : 0 80
Adam Horák  3 : 0 80
Daniel Svoboda  3 : 0 128
Martin Štěpán ml.  2 : 3 51.2
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 18.03.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
294
Body celkem:
5952
Maxmilián Pišček  3 : 0 140 finále
Jan Bravenec  3 : 0 112 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 42 čtvrtfinále
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
David Linhart  3 : 1 124.8 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 156 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Eliášek  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
Filip Walter  3 : 0 208 semifinále
Jan Bravenec  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2891
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3071
Daniel Svoboda  3 : 0 100 15. - 16.
Jan Rutterle  0 : 3 0 13. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 9. - 16.
Alex Kelar  0 : 3 0 1. - 16.
Šimon Škurek  3 : 0 80 1. - 32.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4900
David Linhart  1 : 3 28.8 3. - 4.
Faríd Farrag  0 : 3 0 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 108 čtvrtfinále
Dan Malec  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
371
Body celkem:
5602
David Linhart  3 : 0 144 3. - 4.
Faríd Farrag  1 : 3 28.8 semifinále
Antonín Eliášek  3 : 0 108 čtvrtfinále
Tadeáš Krajči  3 : 0 90 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
486
Body celkem:
7823
David Linhart  3 : 1 144 finále
Filip Walter  3 : 0 144 semifinále
Antonín Procházka  3 : 0 108 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 90 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
378
Body celkem:
5609
Tomáš Holinka  3 : 0 144 3. - 4.
Alex Kelar  0 : 3 0 semifinále
David Linhart  3 : 0 108 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
339
Body celkem:
5764
Max Gál  3 : 0 80
Radovan Kulich  3 : 0 80
Filip Walter  3 : 0 128
David Linhart  2 : 3 51.2
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3505
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3805
Adam Horák  3 : 0 100 9. - 10.
Alfréd Nezveda  3 : 0 100 9. - 12.
Tadeáš Pekárek  3 : 0 100 9. - 16.
Karel Matoušek  0 : 3 0 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
243
Body celkem:
4909
David Linhart  1 : 3 19.2
Radovan Kulich  3 : 0 96
Filip Walter  3 : 0 128
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
170
Body celkem:
4111
Matěj Kolpak  3 : 0 120 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 5. - 8.
Jakub Gogol  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vít Juříček  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Chodovské A, (B11), 17.09.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
274
Body celkem:
5505
Andrej Hausknotz  3 : 0 108
David Linhart  1 : 3 21.6
Filip Walter  3 : 0 144
 Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
262
Body celkem:
5687
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
Martin Mach  3 : 1 102.4 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 96 čtvrtfinále
Ondřej Slanina  3 : 1 64 1. - 16.
 Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
281
Body celkem:
5512
Tomáš Holinka  3 : 0 144 3. - 4.
David Linhart  1 : 3 28.8 semifinále
Mikuláš Janda  3 : 0 108 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 12.03.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
253
Body celkem:
3997
David Linhart  3 : 2 57.6 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 96 5. - 8.
Faríd Farrag  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 80 1. - 16.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
320
Body celkem:
6865
Filip Walter  3 : 0 96
Alfréd Nezveda  3 : 0 96
David Linhart  3 : 1 128
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4148
Ondřej Malina  3 : 0 130 13. - 14.
Tomáš Holinka  3 : 0 130 13. - 16.
Daniel Ivanco  1 : 3 26 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
429
Body celkem:
8898
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 finále
David Linhart  3 : 0 208 semifinále
Matěj Kolpak  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A, (B11), 09.01.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
266
Body celkem:
5497
Alfréd Nezveda  3 : 0 90
Max Gál  3 : 0 90
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
David Linhart  3 : 2 86.4
 junioři A, (B13), 28.11.2015
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3310
Body za soupeře:
286
Body celkem:
3596
Matěj Bomba  3 : 0 110 13. - 14.
Tomáš Holinka  3 : 0 110 13. - 16.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 22 9. - 16.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (B11), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
209
Body celkem:
4243
Sean Vittek  3 : 2 67.2 3. - 4.
David Linhart  1 : 3 22.4 semifinále
Matěj Sedláček  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
176
Body celkem:
3757
Martin Mach  3 : 1 86.4 7. - 8.
Lukáš Krejčí  0 : 3 0 5. - 8.
Karel Matoušek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (B11), 03.10.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
314
Body celkem:
6859
Matěj Sedláček  3 : 0 80
Tomáš Holinka  3 : 0 80
Martin Štěpán ml.  3 : 2 76.8
David Linhart  3 : 2 76.8
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3398
Ondřej Slanina  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Martin Mach  0 : 3 0 9. - 12.
Jakub Gogol  0 : 3 0 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
117
Body celkem:
3861
David Linhart  2 : 3 40.08
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 1 76.8
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 30.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
95
Body celkem:
3431
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
161
Body celkem:
3597
 bye  3 :  0
David Linhart  1 : 3 0
Matyáš Vrba  3 : 0 0
Alfréd Nezveda  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
213
Body celkem:
4092
Martin Štěpán ml.  1 : 3 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Adam Horák  3 : 1 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
360
Body celkem:
4794
Faríd Farrag  0 : 3 0
Daniel Svoboda  3 : 0 0
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Adam Horák  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
183
Body celkem:
3619
Mikuláš Janda  3 : 0 0
Ondřej Slanina  0 : 3 0
Matěj Sedláček  3 : 0 0
Daniel Svoboda  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3634
Josef Hlaváč  3 : 0 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
Adam Horák  0 : 3 0
Sean Vittek  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot