Ročník: 2009
Klub: Squash centrum club HK z.s.
Družstvo:Muži SK US Cibulka M
Registrační číslo: 6855
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 181 | (-2) | 3476 | (0) | ||
01.05.2024 | 179 | (11) | 3476 | (278) | ||
01.04.2024 | 190 | (-3) | 3198 | (0) | ||
01.03.2024 | 187 | (-12) | 3198 | (-390) | ||
01.02.2024 | 175 | (54) | 3588 | (1320) | ||
01.01.2024 | 229 | (0) | 2268 | (0) | ||
01.12.2023 | 229 | (43) | 2268 | (480) | ||
01.11.2023 | 272 | (-9) | 1788 | (-180) | ||
01.10.2023 | 263 | (5) | 1968 | (0) | ||
01.09.2023 | 268 | (42) | 1968 | (436) | ||
01.08.2023 | 310 | (-1) | 1532 | (0) | ||
01.07.2023 | 309 | (-3) | 1532 | (0) | ||
01.06.2023 | 306 | (-90) | 1532 | (-1113) | ||
01.05.2023 | 216 | (35) | 2645 | (452) | ||
01.04.2023 | 251 | (4) | 2193 | (0) | ||
01.03.2023 | 255 | (-30) | 2193 | (-318) | ||
01.02.2023 | 225 | (8) | 2511 | (0) | ||
01.01.2023 | 233 | (-11) | 2511 | (0) | ||
01.12.2022 | 222 | (-27) | 2511 | (-536) | ||
01.11.2022 | 195 | (15) | 3047 | (292.5) | ||
01.10.2022 | 210 | (-6) | 2754.5 | (0) | ||
01.09.2022 | 204 | (1) | 2754.5 | (0) | ||
01.08.2022 | 205 | (-1) | 2754.5 | (0) | ||
01.07.2022 | 204 | (7) | 2754.5 | (0) | ||
01.06.2022 | 211 | (68) | 2754.5 | (1113) | ||
01.05.2022 | 279 | (38) | 1641.5 | (270) | ||
01.04.2022 | 317 | (-4) | 1371.5 | (0) | ||
01.03.2022 | 313 | (117) | 1371.5 | (708) | ||
01.02.2022 | 430 | (45) | 663.5 | (37.5) | ||
01.01.2022 | 475 | (25) | 626 | (0) | ||
01.12.2021 | 500 | (203) | 626 | (461) | ||
01.11.2021 | 703 | (-703) | 165 | (165) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 229 | 175 | 187 | 190 | 179 | 181 | 2024 | ||||||
2023 | 233 | 225 | 255 | 251 | 216 | 306 | 309 | 310 | 268 | 263 | 272 | 229 | 2023 |
2022 | 475 | 430 | 313 | 317 | 279 | 211 | 204 | 205 | 204 | 210 | 195 | 222 | 2022 |
2021 | 703 | 500 | 2021 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 7778 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 433 | Body celkem: 6677 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 176 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 70.4 | semifinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 504 | Body celkem: 8297 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 418 | Body celkem: 7120 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 153.6 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 542 | Body celkem: 7244 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 192 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 38.4 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 500 | Body celkem: 7195 |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 80 | finále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 569 | Body celkem: 9969 |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 240 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 153.6 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 546 | Body celkem: 9015 |
Adam Burget | 1 : 3 | 52 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 6461 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | finále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 362 | Body celkem: 6120 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Adam Burget | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 5338 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Daniel Stypa | 2 : 3 | 64 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 349 | Body celkem: 6007 |
Adam Burget | 3 : 0 | 140 | finále |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 277 | Body celkem: 6360 |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 36 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Borovička | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 356 | Body celkem: 5587 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Jakub Kroupa | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 5597 |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Hloch | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 5551 |
Antonín Procházka | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matyáš David | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 307 | Body celkem: 8100 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | finále |
Lukáš Rychtařík | 3 : 2 | 115.2 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 72 | čtvrtfinále |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3901 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 4237 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Andrej Butsa | 3 : 1 | 96 | 9. - 12. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 3695 |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Patrik Nicholas Beck | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 2989 |
Jan Víšek ml. | 3 : 2 | 54 | 13. - 14. |
Minh Thien Tran | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Patrik Edelmann | 2 : 3 | 36 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2836 |
Patrik Nicholas Beck | 1 : 3 | 16 | 9. - 10. |
Patrik Antony | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2915 |
Patrik Antony | 3 : 1 | 67.2 | 7. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 4029 |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2845 |
bye | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | |
Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 2690 |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jonáš Pavelka | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.