Ročník: 2010
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Leon Weidenhausen | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Schorník | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Tománek | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Moltaš | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B13), 15.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 235 | Body celkem: 4114 |
Pavel Bittermann | 3 : 0 | 60 | |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 60 | |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 96 | |
Michal Noel Zoubek | 1 : 3 | 19.2 | |
MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4871 |
Přemysl Prokop | 2 : 3 | 62.4 | 7. - 8. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 19.11.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3572 |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B13), 22.10.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3799 |
Přemysl Prokop | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2881 |
Michal Noel Zoubek | 3 : 2 | 50.4 | 7. - 8. |
Přemysl Prokop | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Urban | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3787 |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 130 | 15. - 16. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2991 |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Kryštof Drapák | 1 : 3 | 18 | 9. - 12. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2762 |
Matěj Pospíšil | 3 : 1 | 64 | 11. - 12. |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B13), 15.01.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 3203 |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 100 | 13. - 14. |
Lukas Pári | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 3064 |
Matěj Pospíšil | 3 : 1 | 64 | 9. - 10. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2584 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2760 |
Tomáš Raška | 3 : 0 | 80 | 19. - 20. |
Vito Marusic | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Matěj Borisov | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.