Ročník: 2009
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 224 | (1) | 2557 | (0) | ||
01.05.2024 | 225 | (-8) | 2557 | (0) | ||
01.04.2024 | 217 | (1) | 2557 | (0) | ||
01.03.2024 | 218 | (17) | 2557 | (150) | ||
01.02.2024 | 235 | (11) | 2407 | (344) | ||
01.01.2024 | 246 | (2) | 2063 | (0) | ||
01.12.2023 | 248 | (1) | 2063 | (0) | ||
01.11.2023 | 249 | (98) | 2063 | (944) | ||
01.10.2023 | 347 | (51) | 1119 | (276) | ||
01.09.2023 | 398 | (-47) | 843 | (-327) | ||
01.08.2023 | 351 | (-1) | 1170 | (0) | ||
01.07.2023 | 350 | (38) | 1170 | (283) | ||
01.06.2023 | 388 | (4) | 887 | (0) | ||
01.05.2023 | 392 | (-7) | 887 | (-62) | ||
01.04.2023 | 385 | (-5) | 949 | (0) | ||
01.03.2023 | 380 | (-19) | 949 | (-61) | ||
01.02.2023 | 361 | (-38) | 1010 | (-304) | ||
01.01.2023 | 323 | (-1) | 1314 | (0) | ||
01.12.2022 | 322 | (-43) | 1314 | (-304) | ||
01.11.2022 | 279 | (-10) | 1618 | (0) | ||
01.10.2022 | 269 | (-3) | 1618 | (0) | ||
01.09.2022 | 266 | (48) | 1618 | (327) | ||
01.08.2022 | 314 | (4) | 1291 | (0) | ||
01.07.2022 | 318 | (4) | 1291 | (0) | ||
01.06.2022 | 322 | (6) | 1291 | (0) | ||
01.05.2022 | 328 | (8) | 1291 | (35) | ||
01.04.2022 | 336 | (-7) | 1256 | (0) | ||
01.03.2022 | 329 | (55) | 1256 | (372) | ||
01.02.2022 | 384 | (104) | 884 | (304) | ||
01.01.2022 | 488 | (29) | 580 | (0) | ||
01.12.2021 | 517 | (129) | 580 | (304) | ||
01.11.2021 | 646 | (19) | 276 | (0) | ||
01.10.2021 | 665 | (-1) | 276 | (0) | ||
01.09.2021 | 664 | (-3) | 276 | (0) | ||
01.08.2021 | 661 | (0) | 276 | (0) | ||
01.07.2021 | 661 | (4) | 276 | (0) | ||
01.06.2021 | 665 | (0) | 276 | (0) | ||
01.03.2021 | 665 | (0) | 276 | (0) | ||
01.11.2020 | 665 | (-2) | 276 | (0) | ||
01.10.2020 | 663 | (-663) | 276 | (276) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 246 | 235 | 218 | 217 | 225 | 224 | 2024 | ||||||
2023 | 323 | 361 | 380 | 385 | 392 | 388 | 350 | 351 | 398 | 347 | 249 | 248 | 2023 |
2022 | 488 | 384 | 329 | 336 | 328 | 322 | 318 | 314 | 266 | 269 | 279 | 322 | 2022 |
2021 | 665 | 665 | 661 | 661 | 664 | 665 | 646 | 517 | 2021 | ||||
2020 | 663 | 665 | 2020 |
Disciplinární nula v řebříčku 1x. do 01.01.1970
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Promedeus Cup - JD, (B17), 23.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4434 |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Moravská JD Tour B15, (B15), 26.01.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 523 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
Prima stavebniny cup - Junioři D, (B17), 24.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 13.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Dominik Novák | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Procházka | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Kryštof Drapák | 3 : 2 | 0 | finále |
Jan Vaněk | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Tomáš Tošovský | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Fresh Box Cup - junioři D, (B17), 27.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
Bestbuild Cup, (B17), 22.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 0 | finále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Moravská JD Tour B15 24.11.2023, (B15), 24.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2480 |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 0 | 17. - 18. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 17. - 20. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Max Pelikán | 3 : 0 wo. | 0 | 5. - 6. |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Novák | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Adam Cox | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Jakub Ivanič | 3 : 1 | 0 | 11. - 12. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Dominik Hrušecký | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Novák | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox - junioři D č.2, (B17), 13.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2480 |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | 17. - 18. |
Lukas Pári | 3 : 0 | 0 | 17. - 20. |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Kryštof Drapák | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2847 |
Lukas Pári | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox - junioři D č.1, (B17), 01.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Junioři D Viktoria, (B19), 10.06.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Junior D-tour finále, (B15), 04.06.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 374 | Body celkem: 6457 |
Adam Burget | 1 : 3 | 36 | finále |
Dominik Novák | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Junior D-tour č.2, (B15), 13.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4871 |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 28.8 | 3. - 4. |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Vánoční junioři D, (B17), 21.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2960 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 3066 |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 70.4 | |
Adam Burget | 2 : 3 | 35.2 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 508 | Body celkem: 7845 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 180 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Yelysey Udodov | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
D tour junioři - DR Development Cup, (B15), 02.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
D tour junioři - DR Development Cup, (B17), 24.06.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 546 | Body celkem: 9015 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 52 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 315 | Body celkem: 5973 |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 84 | finále |
Adam Burget | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
D tour junioři - Dietz Cup, (B15), 25.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 331 | Body celkem: 6414 |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 450 | Body celkem: 6533 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 72 | finále |
Adam Burget | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Jan Jašek ml. | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B15), 05.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 289 | Body celkem: 4968 |
Jakub Novák | 3 : 0 | 120 | finále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 2 | 43.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 368 | Body celkem: 5793 |
Adam Burget | 2 : 3 | 64 | finále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Junioři A, (B15), 15.01.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 4048 |
Jakub Novák | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Adam Burget | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
Igor Hroza | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Junioři A, (B13), 15.01.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 428 | Body celkem: 7123 |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 80 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 128 | semifinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Prima Cup - Junioři B, (B15), 08.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4156 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 100 | finále |
Peter Amzler | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 296 | Body celkem: 5721 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 32 | finále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B13), 06.11.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 356 | Body celkem: 5460 |
Fabijan Duran | 1 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Attila Vince Czakó | 2 : 3 | 64 | semifinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 629 | Body celkem: 10845 |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 208 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 166.4 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B15), 04.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4144 |
Lukas Pári | 3 : 0 | 50 | |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 50 | |
Peter Amzler | 3 : 2 | 48 | |
Max Pelikán | 3 : 2 | 48 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.08.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3456 |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 76.8 | 3. - 4. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 2 | 43.2 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 268 | Body celkem: 6351 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | finále |
Max Pelikán | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 476 | Body celkem: 8552 |
Adam Burget | 3 : 2 | 120 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 2 | 96 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Jan Jašek ml. | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 2940 |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 16 | 9. - 10. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 464 | Body celkem: 7009 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 160 | finále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Hanya Cup, (B15), 13.06.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 4798 |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 452 | Body celkem: 8921 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 166.4 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 4334 |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Adam Burget | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
Lukáš Rychtařík | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 337 | Body celkem: 7597 |
Adam Burget | 1 : 3 | 44 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 2 | 105.6 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 4218 |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 100 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 0 wo. | 40 | semifinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Matyáš Zlý | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4208 |
Lukas Pári | 3 : 0 | 50 | |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 50 | |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 80 | |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 80 | |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 323 | Body celkem: 4067 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Adam Burget | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Václav Holuša | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 466 | Body celkem: 7168 |
Dominik Forgač | 3 : 2 | 115.2 | 3. - 4. |
Adam Burget | 1 : 3 | 38.4 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Jan Jašek ml. | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3859 |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Andrej Butsa | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 504 | Body celkem: 8297 |
Adam Burget | 1 : 3 | 48 | finále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2287 |
Patrik Závacký | 3 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 437 | Body celkem: 4517 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 120 | 9. - 10. |
Andrej Butsa | 3 : 0 | 120 | 9. - 12. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 76.8 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 514 | Body celkem: 8307 |
Adam Burget | 1 : 3 | 48 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 153.6 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4192 |
Martin Jašek | 3 : 0 | 50 | |
Igor Hroza | 3 : 0 | 50 | |
Matěj Kročil | 3 : 1 | 64 | |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 80 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 3489 |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 6. |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 540 | Body celkem: 8616 |
Mikuláš Dufek | 3 : 2 | 120 | finále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (B13), 21.06.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3048 |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Antonín Procházka | 3 : 2 | 48 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 394 | Body celkem: 8187 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | finále |
Max Pelikán | 3 : 1 | 153.6 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 121 | Body celkem: 2653 |
Dominik Hrušecký | 3 : 1 | 48 | 5. - 6. |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Zelenka | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4213 |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 100 | finále |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 143 | Body celkem: 3719 |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
Ondřej Kuřík | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 366 | Body celkem: 6911 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 128 | finále |
Adam Burget | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Filip Stuchlík | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 181 | Body celkem: 3237 |
Filip Stuchlík | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Andrej Butsa | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 354 | Body celkem: 6198 |
Andrej Hausknotz | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Andrej Butsa | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 4960 |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 96 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Adam Burget | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2658 |
Daniel Stypa | 3 : 2 | 36 | 5. - 6. |
Václav Holuša | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 2971 |
Radek Ďurán | 3 : 2 | 54 | 13. - 14. |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 72 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Andrej Butsa | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 6403 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | finále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4213 |
Andrej Butsa | 3 : 0 | 100 | finále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4192 |
Kristian Plánský | 3 : 0 | 50 | |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 50 | |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 64 | |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 80 | |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 4960 |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 96 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Adam Burget | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Sebastien Šíma | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B11), 08.09.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 3406 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 49.2 | |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 49.2 | |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 49.2 | |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 39.36 | |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 324 | Body celkem: 3508 |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 72 | 9. - 10. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Pneukomplet Junioři D, (B11), 06.04.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2808 |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 2962 |
Jakub Kroupa | 3 : 1 | 72 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Antonín Procházka | 2 : 3 | 36 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 281 | Body celkem: 2761 |
Marek David | 3 : 0 | 72 | 17. - 18. |
Šimon Borovička | 3 : 0 | 72 | 17. - 20. |
Adam Tomáš | 3 : 0 | 72 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Ondřej Hazucha | 2 : 3 | 28.8 | 1. - 32. |
Déčko Kabel-A.T. cup, (B11), 30.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 3177 | Body za soupeře: 278 | Body celkem: 3455 |
Ondřej Hazucha | 3 : 2 | 57.6 | 17. - 18. |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 76.8 | 17. - 20. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 96 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.