Profil hráče

Jana Brodová

Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6963

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 6. (09/2017)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 8. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 19.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 19. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2457
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
Barbora Komárková  0 : 3 0
 Déčko FAJNE junior G15, (G15), 27.06.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
398
Body za soupeře:
0
Body celkem:
398
 D-TOUR junior 3. kolo G15, (G15), 20.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 Hanya Cup, (G15), 13.06.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4434
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4798
Karolína Sikorová   3 : 1 104 9. - 10.
Nikol Kubíčková  3 : 2 78 9. - 12.
Monika Moltašová  3 : 0 130 9. - 16.
Ella Pelikánová  2 : 3 52 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3382
Sofie Hogenová  3 : 0 90 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Denisa Otáhalová  1 : 3 18 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
155
Body celkem:
4792
Barbora Komárková  0 : 3 0 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 90 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
152
Body celkem:
3208
Johana Jedličková  3 : 0 60
Denisa Otáhalová  1 : 3 12
Anna Zelenková  3 : 0 80
 HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2317
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Barbora Komárková  2 : 3 20
Michaela  Šimůnková  3 : 0 50
Sofie Hogenová  3 : 0 50
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4072
Anna Plzáková  2 : 3 43.2 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 1 86.4 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sofie Hogenová  3 : 0 90 1. - 16.
 D-Tour junior G13 3.kolo, (G13), 15.06.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
151
Body celkem:
3732
Karolína Sikorová   3 : 0 108 7. - 8.
Nikol Kubíčková  2 : 3 43.2 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G13), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2844
Karolína Sikorová   0 : 3 0
Denisa Otáhalová  2 : 3 24
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Anežka Větrovská  3 : 0 60
 Prima stavebniny Cup, (G13), 27.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
202
Body celkem:
4236
Karolína Sikorová   3 : 1 67.2
Marie Kňazovčíková   3 : 0 84
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Anna Plzáková  3 : 2 50.4
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 06.04.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2868
Anna Plzáková  3 : 1 48
Monika Moltašová  3 : 0 60
Nikol Kubíčková  0 : 3 0
Marie Kňazovčíková   0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3405
Anna Kuříková  3 : 0 84 5. - 6.
Michaela  Šimůnková  3 : 0 84 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 D-Tour junior G13 2.kolo, (G13), 02.03.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
120
Body celkem:
3176
Karolína Sikorová   1 : 3 12
Nikol Kubíčková  1 : 3 12
Elizabeth Žurková  3 : 0 60
Marie Kňazovčíková   3 : 2 36
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3862
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4018
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Denisa Otáhalová  1 : 3 26 9. - 16.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
96
Body celkem:
3290
Tereza Jurigová  3 : 0 96 7. - 8.
Anna Plzáková  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
77
Body celkem:
3271
Karolína Sikorová   3 : 1 76.8 7. - 8.
Anna Plzáková  0 : 3 0 5. - 8.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 D-Tour junior G11 1.kolo, (G11), 10.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
24
Body celkem:
2371
Michaela Herberová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nikol Kubíčková  2 : 3 24
 HRADECKÝ CUP, (G13), 13.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2431
Karolína Sikorová   2 : 3 24 5. - 6.
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60 5. - 8.
Leona El Nakhala  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
270
Body celkem:
4907
Anna Plzáková  3 : 2 54
Barbora Komárková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   3 : 0 108
Marie Kňazovčíková   3 : 0 108
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4120
Valentýna Boháčová  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Anna Plzáková  1 : 3 26 9. - 12.
Julie Naučová  3 : 0 130 9. - 16.
Michaela Herberová  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
295
Body celkem:
4892
Karolína Sikorová   2 : 3 52.8 5. - 6.
Anna Plzáková  3 : 0 132 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 110 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Ella Pelikánová  0 : 3 0 finále
Karolína Sikorová   3 : 0 80 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 21.10.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
297
Body za soupeře:
0
Body celkem:
297
 D-tour junior 4.kolo G11, (G11), 13.05.2017
Pořadí: 27
Body za pořadí:
244
Body za soupeře:
0
Body celkem:
244
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G11), 25.03.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3140
Tereza Svobodová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Natálie Ivancová  3 : 2 36
Tereza Jurigová  3 : 1 48

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot