Profil hráče

Nikol Kubíčková

Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6914

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 3. (02/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 8.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 7. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 14. (01/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
89
Body celkem:
2580
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  3 : 1 39.36
Anna Zelenková  3 : 0 49.2
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G13), 04.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3592
Denisa Otáhalová  2 : 3 40 finále
Anna Zelenková  3 : 2 48 semifinále
Sofie Hogenová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
270
Body celkem:
3454
Karolína Sikorová   3 : 0 90 9. - 10.
Karolína Zychová  3 : 0 90 9. - 12.
Tereza Tichá  3 : 0 90 9. - 16.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
 MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
162
Body celkem:
4196
Hana Klimšová  3 : 0 70
Denisa Otáhalová  3 : 0 70
Karolína Sikorová   1 : 3 22.4
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2099
Lucie Kolářová  3 : 0 50 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Karolína Sikorová   2 : 3 20 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Anna Zelenková  3 : 0 60
Monika Moltašová  3 : 0 60
Denisa Otáhalová  1 : 3 20
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
45
Body celkem:
3405
Anna Pavelková  0 : 3 0 7. - 8.
Zuzana Outratová  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
125
Body celkem:
4430
Anna Plzáková  1 : 3 28.8 7. - 8.
Barbora Komárková  0 : 3 0 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 1 96 1. - 16.
 D-Tour junior 1.kolo G13, (B13), 19.10.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 HRADECKÝ CUP - JB, (G13), 05.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2630
Michaela  Šimůnková  3 : 1 40
Karolína Sikorová   1 : 3 10
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Marie Kňazovčíková   3 : 1 48
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2457
Body za soupeře:
132
Body celkem:
2589
Karolína Sikorová   0 : 3 0 5. - 6.
Hana Vaňková  3 : 0 72 5. - 8.
Klára Nováková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Denisa Španělová  3 : 0 60 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
121
Body celkem:
3702
Denisa Otáhalová  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Jana Brodová  1 : 3 21.6 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
86
Body celkem:
3938
Barbora Komárková  0 : 3 0 5. - 6.
Jana Brodová  3 : 2 64.8 5. - 8.
Marie Kňazovčíková   1 : 3 21.6 čtvrtfinále
 AB SQUASH CUP - junioři B, (G13), 04.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
156
Body celkem:
3600
Anežka Větrovská  3 : 1 48
Denisa Otáhalová  0 : 3 0
Jana Brodová  3 : 0 60
Karolína Sikorová   3 : 1 48
 Prima stavebniny Cup, (G13), 27.04.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
218
Body celkem:
5876
Anna Plzáková  1 : 3 16.8
Jana Brodová  3 : 0 84
Marie Kňazovčíková   3 : 2 50.4
Karolína Sikorová   3 : 1 67.2
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 06.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
204
Body celkem:
3648
Anna Plzáková  2 : 3 24
Jana Brodová  3 : 0 60
Monika Moltašová  3 : 0 60
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60
 HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
106
Body celkem:
3682
Marie Kňazovčíková   1 : 3 22.4 3. - 4.
Barbora Komárková  0 : 3 0 semifinále
Anna Kuříková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3636
Jana Brodová  3 : 1 48
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60
Elizabeth Žurková  3 : 0 60
Karolína Sikorová   2 : 3 24
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.02.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Tereza Jurigová  3 : 0 60
Johana Jedličková  3 : 0 60
Denisa Otáhalová  1 : 3 20
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
195
Body celkem:
4281
Marie Kňazovčíková   3 : 1 104 11. - 12.
Michaela Herberová  1 : 3 26 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Anna Plzáková  0 : 3 0 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
322
Body celkem:
5307
Valentýna Boháčová  3 : 0 156 7. - 8.
Anna Plzáková  2 : 3 62.4 5. - 8.
Denisa Otáhalová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Julie Naučová  3 : 1 104 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
274
Body celkem:
6032
Denisa Otáhalová  3 : 1 128 3. - 4.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 1 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (G13), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
132
Body celkem:
3188
Tereza Svobodová  3 : 0 60
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Anna Plzáková  2 : 3 24
Marie Kňazovčíková   3 : 1 48
 Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
181
Body celkem:
3237
Valentýna Boháčová  3 : 0 80 3. - 4.
Anna Plzáková  1 : 3 16 semifinále
Johana Jedličková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3309
Natálie Ivancová  3 : 0 96 7. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 5. - 8.
Denisa Otáhalová  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G11), 15.12.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3048
Denisa Otáhalová  1 : 3 19.2 3. - 4.
Zuzana Góra  0 : 3 0 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 72 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
134
Body celkem:
3878
Anna Plzáková  3 : 1 76.8 5. - 6.
Karolína Sikorová   3 : 2 57.6 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
204
Body celkem:
6145
Barbora Komárková  0 : 3 0 3. - 4.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 semifinále
Valentýna Boháčová  3 : 0 144 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 D-Tour junior G11 1.kolo, (G11), 10.11.2018
Pořadí: 16
Body za pořadí:
319
Body za soupeře:
0
Body celkem:
319
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
36
Body celkem:
2568
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jana Brodová  3 : 2 36
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
134
Body celkem:
3570
Barbora Komárková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Hana Klimšová  3 : 0 96
Karolína Sikorová   2 : 3 38.4
 6. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 16.06.2018
Pořadí: 21
Body za pořadí:
283
Body za soupeře:
0
Body celkem:
283
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G13), 06.05.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
50
Body celkem:
3287
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
Anežka Větrovská  3 : 2 50.4
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
160
Body celkem:
4826
Valentýna Boháčová  3 : 0 80
Hana Klimšová  3 : 0 80
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Karolína Sikorová   0 : 3 0
 PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2862
Natálie Ivancová  3 : 0 84 7. - 8.
Ella Pelikánová  1 : 3 16.8 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
162
Body celkem:
5393
Tereza Jurigová  3 : 0 90
Karolína Sikorová   3 : 1 72
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Barbora Komárková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (G11), 24.03.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2976
Anna Plzáková  2 : 3 32 3. - 4.
Anna Plzáková  2 : 3 32 3. - 4.
Barbora Komárková  2 : 3 32 semifinále
 bye  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 60 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3568
Ella Pelikánová  0 : 3 0 finále
Marie Kňazovčíková   3 : 1 64 semifinále
Kristýna Porzerová  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5680
Michaela Herberová  1 : 3 31.2 5. - 6.
Karolína Sikorová   3 : 0 156 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
242
Body celkem:
4515
Anna Plzáková  3 : 0 132 7. - 8.
Karolína Sikorová   0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Jurigová  3 : 0 110 1. - 16.
 2. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 16.12.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
327
Body za soupeře:
0
Body celkem:
327
 HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
54
Body celkem:
4691
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Natálie Ivancová  3 : 0 wo. 54 čtvrtfinále
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
115
Body celkem:
2647
Marie Kňazovčíková   3 : 0 60 5. - 6.
 bye  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Ella Pelikánová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristýna Porzerová  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 1. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 21.10.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
311
Body za soupeře:
0
Body celkem:
311
 D-tour junior 3.kolo G11, (G11), 01.04.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Mistrovský turnaj juniorů D, (G11), 28.01.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 Mistrovský turnaj juniorů D, (G11), 19.11.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
335
Body za soupeře:
0
Body celkem:
335

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot