Erins´s Flag Irish Pub - Ženy A

Erins´s Flag Irish Pub - Ženy A

Stručně o turnaji

Měsíc plný squshe v Centru Viktoria v Brně, kde se odehrály a proběhly během tří týdnů juniorské áčko, mužské déčko, soustředění juniorské reprezentace, PSA Czech Open 2022 mužů, PSA Czech Open 2022 žen, PSA Dietz cup satellite mužů, bude zakončen mistrovským víkendem I kategorie s turnaji mužů kategorie A, žen kategorie A a mužů kategorie B.

Squash Viktoria a Centrum Viktoria si Vás dovolují pozvat na squashový víkend kategorie I, jehož součástí je turnaj žen kategorie A. Hlavním partnerem tohoto turnaje je ERIN´S FLAG IRISH PUB a partnerem Restaurace By The Way. Pro účastníky turnaje bude zajištěno občerstvení. Turnaj je pořádán společně s turnajem mužů kategorie A a turnajem mužů kategorie B. Všechna utkání budou probíhat v Centru Viktoria. Muži A hrají v sobotu a v neděli, ženy A v sobotu a muži B v neděli.

Live stream z celého hracího víkendu z brněnského Centra Viktoria (v sobotu turnaje žen A a mužů A a v neděli dohrávka mužů A a turnaj mužů B) můžete sledovat na youtube kanále Squash Viktoria zde.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !!! 

SEZNAMTE SE DŮKLADNĚ S NOVÝM SYSTÉMEM ORGANIZACE TURNAJŮ DOSPĚLÝCH ZDE.

Partnery turnaje a klubu jsou:

Přihlášky do: 09.11.2022 10:00
Aktuální počet přihlášených hráčů/hráček: 10
Kategorie turnaje: ZA

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot