Profil hráče

Alžběta Obrdlíková

Ročník: 2005
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6870

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 8. (08/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 17. (11/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Hanya Junioři D, (G15), 20.09.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Prázdninové déčko, (G15), 16.08.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
351
Body za soupeře:
0
Body celkem:
351
 Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (G15), 21.06.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Juniorské Béčko - Brno, (G15), 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Ella Pelikánová  0 : 3 0 3. - 4.
Klára Nováková  0 : 3 0 semifinále
Eliška Janoušková  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Šťastný spedition Cup, (G15), 30.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436
 PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2919
Julie Trollerová  0 : 3 0 1. - 16.
Daniela Dohnalová  0 : 3 0
Marie Kubíková  0 : 3 0
Zuzana Outratová  0 : 3 0
Jasmína Absolonová  3 : 1 72
 BÁSTR Cup junioři B, (G13), 27.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Jasmína Absolonová  3 : 0 60
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Barbora Komárková  0 : 3 0
 PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3055
Ella Pelikánová  0 : 3 0 5. - 6.
Natálie Ivancová  3 : 0 84 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
130
Body celkem:
4370
Leona El Nakhala  0 : 3 0 9. - 10.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 1. - 16.
 Déčko Kabel-A.T. cup, (G13), 30.11.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
90
Body celkem:
2937
Tereza Svobodová  0 : 3 0 1. - 16.
Denisa Kubíková  3 : 0 90
Anna Bilíčková  0 : 3 0
Veronika Pavlatová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3432
Karolína Šrámková  0 : 3 0
Nikol Štěpánová  0 : 3 0
Anna Bilíčková  3 : 1 72
Veronika Pavlatová  0 : 3 0
 Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
80
Body celkem:
2796
Julie Trollerová  0 : 3 0 9. - 10.
Kateřina  Kalabisová  3 : 0 wo. 40 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Eliška Mecová  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři D - Prima stavebniny Cup, (G13), 17.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3230
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 1. - 16.
Ella Pelikánová  0 : 3 0
Klára Nováková  0 : 3 0
 Junioři D - Hanya Cup, (G13), 09.12.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
436
Body za soupeře:
0
Body celkem:
436

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot