Ročník: 2008
Klub:
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5649 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 411 | Body celkem: 8880 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 124.8 | semifinále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3135 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Klára Hamáčková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 90 | |
MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4050 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karolína Zychová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 212 | Body celkem: 4849 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 418 | Body celkem: 7120 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 153.6 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 6380 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 4828 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 72 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 2 | 64.8 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 wo. | 54 | |
MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 452 | Body celkem: 7736 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Michaela Herberová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 260 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 4097 |
Julie Trollerová | 3 : 1 | 96 | 7. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 60 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 5649 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Michaela Herberová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3364 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Stela Davies | 3 : 0 | 90 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 352 | Body celkem: 6897 |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 128 | finále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 5681 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 32 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Jana Brodová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 540 | Body celkem: 9940 |
Ella Pelikánová | 3 : 2 | 144 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4436 |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 72 | 5. - 8. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 384 | Body celkem: 6929 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 160 | finále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Barbora Vodičková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 3756 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 238 | Body celkem: 5469 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2662 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 70 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4864 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 100 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 120 | |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 24 | |
Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 5584 |
Klára Nováková | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 6. |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Anna Pavelková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 432 | Body celkem: 7716 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 wo. | 104 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 5483 |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 363 | Body celkem: 6607 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 176 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 4467 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 5483 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 4921 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 90 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 86.4 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G11), 30.09.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 4146 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 112 | |
TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 4219 |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
TECOM CUP JA, (G11), 16.09.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 5598 |
Thuy Minh Ngoc Tran | 3 : 0 | 96 | |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 76.8 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3725 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 2 | 54 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | |
Albatros Media - junioři "A", (G11), 06.05.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 4870 |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 67.2 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 112 | |
HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 268 | Body celkem: 4888 |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 96 | 5. - 6. |
Veronika Pavlatová | 3 : 2 | 72 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (G11), 01.04.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4820 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 25.6 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 128 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2627 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4835 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4772 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 78 | 9. - 16. |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G11), 03.02.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 251 | Body celkem: 6495 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 52.8 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Natálie Ivancová | 3 : 0 wo. | 66 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 132 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4368 |
bye | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 120 | |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 48 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G11), 14.01.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 5404 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 144 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 28.8 | |
Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 3591 |
Zuzana Outratová | 2 : 3 | 48 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 4152 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 72 | |
Pohár Olomouckého kraje, (G11), 26.11.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 6342 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 144 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 3 : 1 | 115.2 | |
Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 138 | Body celkem: 3135 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 19.2 | 7. - 8. |
Veronika Vejrostová | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Morenda Brno JA, (G11), 01.10.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 5447 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 108 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 21.6 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 21.6 | |
Klára Nováková | 3 : 2 | 64.8 | |
Chodovské A, (G13), 17.09.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 3405 |
bye | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 72 | |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 90 | |
Klára Nováková | 1 : 3 | 18 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | |
Chodovské A, (G11), 17.09.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4136 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 3618 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adéla Mastná | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G11), 07.05.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4943 |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 16.8 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 67.2 | |
Michaela Vaňková | 3 : 0 | 84 | |
Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 2679 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Adéla Mastná | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Multipower Junior "A", (G11), 02.04.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4836 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 96 | 5. - 6. |
Kristýna Radová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4495 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 4648 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 30 | 5. - 8. |
Zuzana Outratová | 2 : 3 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 62.5 | 1. - 16. |
junioři A, (G13), 09.01.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2812 |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
junioři A, (G11), 09.01.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 5958 |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 100 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 100 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
junioři A, (G11), 28.11.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 4803 |
Anna Pavelková | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
junioři A, (G11), 03.10.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 246 | Body celkem: 5904 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 89.6 | |
Karolína Šrámková | 3 : 1 | 89.6 | |
Klára Nováková | 3 : 2 | 67.2 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 30.05.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3852 |
Adina Daňková | 3 : 0 | 0 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 25.04.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 233 | Body celkem: 4899 |
Adina Daňková | 3 : 0 | 0 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 21.03.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3667 |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
Viktorie Hendrychová | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.