SK Barbora o.s. ve spolupráci s SK Jižní město pořádá turnaj kategorie C.
Hlavním sponzorem turnaje je SALMING, který poskytne ceny pro nejlépe umístěné hráče. Partneři jsou OLIVER, BSR Poděbrady.
Prize money pro vítěze byly navýšeny z původní částky 1500 Kč na 2000 Kč.
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Rudolf Korbelář | |||||
Rudolf Korbelář | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Rudolf Korbelář | |||||
Tomáš Zach | 11/8, 11/6, 11/9 | ||||
Tomáš Zach | |||||
Tomáš Kosíř | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Rudolf Korbelář | |||||
Tomáš Císařovský | 11/4, 11/9, 11/6 | ||||
Jan Sluka | |||||
Jan Sluka | 11/8, 11/4, 6/11, 11/9 | ||||
Tomáš Holub | |||||
Tomáš Holub | 11/8, 7/11, 11/4, 7/11, 11/4 | ||||
Tomáš Holub | |||||
Libor Přibyl | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Tomáš Strmiska | |||||
Filip Nosek | 9/11, 11/8, 12/14, 11/6, 11/4 | ||||
Filip Nosek | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jaroslav Sezemský | |||||
Jaroslav Sezemský | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jaroslav Sezemský | |||||
Robert Michalec | 11/3, 5/11, 11/3, 11/8 | ||||
Tomáš Strmiska | |||||
Petr Křepelka | 6/11, 8/11, 11/7, 12/10, 11/2 | ||||
Jiří Škop | |||||
Jiří Škop | 11/7, 14/12, 15/13 | ||||
Tomáš Strmiska | |||||
bye | 11/7, 11/4, 11/6 | ||||
Tomáš Strmiska | |||||
Tomáš Strmiska | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Ondřej Souhrada | |||||
Petr Podaný | 5/11, 13/11, 9/11, 15/13, 11/8 | ||||
Petr Podaný | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Petr Podaný | |||||
Ondřej Hepnar | 5/11, 11/9, 12/10, 4/11, 12/0 | ||||
Ondřej Hepnar | |||||
Bohuslav Zajkr | 11/8, 11/2, 11/9 | ||||
Ondřej Souhrada | |||||
Štěpán Holub | 11/7, 11/5, 11/9 | ||||
Marcel Kiefmann | |||||
Marcel Kiefmann | 11/4, 11/8, 11/2 | ||||
Ondřej Souhrada | |||||
Ondřej Souhrada | 11/7, 11/8, 13/11 | ||||
Ondřej Souhrada | |||||
Jan Ryšavý | 12/10, 11/5, 11/5 | ||||
Ondřej Souhrada | |||||
Tomáš Tlustý | 11/4, 11/9, 11/9 | ||||
Petr Veselý | |||||
Petr Veselý | 11/4, 11/1, 13/11 | ||||
Petr Veselý | |||||
Patrik Kobera | 12/10, 11/1, 13/11 | ||||
Patrik Kobera | |||||
Libor Koďousek | 11/7, 11/5, 13/15, 11/2 | ||||
Petr Veselý | |||||
Jiří Jílek | 16/14, 1/11, 12/10, 11/9 | ||||
Aleš Hantl | |||||
Aleš Hantl | 11/6, 11/7, 11/8 | ||||
Radim Valášek | |||||
bye | 11/5, 11/7, 11/7 | ||||
Radim Valášek | |||||
Radim Valášek | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
Rudolf Korbelář | |||||
Petr Veselý | |||||
11/8, 11/6, 9/11, 11/8 | |||||
Petr Veselý | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Tomáš Holub | |||||
Tomáš Holub | |||||
11/7, 7/11, 10/12, 11/8, 11/9 | |||||
Jaroslav Sezemský | |||||
Petr Podaný | |||||
11/4, 8/11, 11/6, 11/4 | |||||
Petr Podaný | |||||
Petr Podaný | |||||
5/11, 11/8, 11/8, 12/10 | |||||
Radim Valášek | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Jaroslav Sezemský | |||||
Radim Valášek | |||||
11/8, 12/14, 11/2, 11/9 | |||||
Radim Valášek | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Tomáš Zach | |||||
Tomáš Zach | |||||
9/11, 11/9, 11/9, 11/4 | |||||
Jan Sluka | |||||
Tomáš Zach | |||||
13/11, 8/11, 11/7, 11/7 | |||||
Filip Nosek | |||||
Jiří Škop | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Jiří Škop | |||||
Tomáš Zach | |||||
11/8, 11/9, 11/4 | |||||
Ondřej Hepnar | |||||
Marcel Kiefmann | |||||
11/3, 13/11, 20/18 | |||||
Marcel Kiefmann | |||||
Marcel Kiefmann | |||||
9/11, 11/6, 11/3, 11/9 | |||||
Patrik Kobera | |||||
Aleš Hantl | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Aleš Hantl | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Jiří Škop | |||||
Jiří Škop | |||||
11/7, 11/8, 11/6 | |||||
Aleš Hantl | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
Jan Sluka | |||||
Jan Sluka | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Filip Nosek | |||||
Ondřej Hepnar | |||||
11/7, 11/5, 11/9 | |||||
Ondřej Hepnar | |||||
Ondřej Hepnar | |||||
5/0, 5/0, 5/0 scr. | |||||
Patrik Kobera | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
Filip Nosek | |||||
Patrik Kobera | |||||
17. - 32. | 17. - 24. | 17. - 20. | 17. - 18. | 17. místo | |
bye | |||||
bye | |||||
Tomáš Kosíř | |||||
Tomáš Císařovský | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Tomáš Císařovský | |||||
Tomáš Císařovský | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Petr Křepelka | |||||
11/13, 11/9, 8/11, 12/10, 12/10 | |||||
bye | |||||
Robert Michalec | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Robert Michalec | |||||
Petr Křepelka | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Petr Křepelka | |||||
Petr Křepelka | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Jan Ryšavý | |||||
11/8, 11/2, 11/6 | |||||
bye | |||||
Bohuslav Zajkr | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Bohuslav Zajkr | |||||
Jan Ryšavý | |||||
11/5, 11/4, 11/5 | |||||
Štěpán Holub | |||||
Jan Ryšavý | |||||
11/1, 11/6, 11/8 | |||||
Jan Ryšavý | |||||
Jan Ryšavý | |||||
11/6, 9/11, 6/11, 11/8, 11/8 | |||||
Tomáš Tlustý | |||||
Tomáš Tlustý | |||||
11/8, 11/7, 7/11, 11/7 | |||||
Libor Koďousek | |||||
Tomáš Tlustý | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Jiří Jílek | |||||
Jiří Jílek | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
19. - 20. | 19. místo | ||||
Tomáš Císařovský | |||||
Tomáš Tlustý | |||||
11/7, 11/6, 11/7 | |||||
Tomáš Tlustý | |||||
21. - 24. | 21. - 22. | 21. místo | |||
bye | |||||
Robert Michalec | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Robert Michalec | |||||
Bohuslav Zajkr | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Bohuslav Zajkr | |||||
Bohuslav Zajkr | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Jiří Jílek | |||||
23. - 24. | 23. místo | ||||
bye | |||||
Jiří Jílek | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Jiří Jílek | |||||
25. - 32. | 25. - 28. | 25. - 26. | 25. místo | ||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
Libor Koďousek | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Štěpán Holub | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Štěpán Holub | |||||
Libor Koďousek | |||||
12/10, 8/11, 11/6, 11/4 | |||||
Libor Koďousek | |||||
Libor Koďousek | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
27. - 28. | 27. místo | ||||
bye | |||||
Štěpán Holub | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Štěpán Holub | |||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.