Profil hráče

Lukáš Kamp

hrac

Ročník: 1984
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:SBA HORSKÝ HOTEL EXCELSIOR "A"
Registrační číslo: 4918

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 54.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 49. (01/2024)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 28.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 8. (12/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.05.2024 54 (-3) 11503 (110)
01.04.2024 51 (0) 11393 (-166)
01.03.2024 51 (0) 11559 (-923)
01.02.2024 51 (-2) 12482 (159)
01.01.2024 49 (1) 12323 (264)
01.12.2023 50 (5) 12059 (1195)
01.11.2023 55 (2) 10864 (-50)
01.10.2023 57 (2) 10914 (-249)
01.09.2023 59 (0) 11163 (0)
01.08.2023 59 (0) 11163 (0)
01.07.2023 59 (0) 11163 (0)
01.06.2023 59 (-2) 11163 (-381)
01.05.2023 57 (0) 11544 (250)
01.04.2023 57 (4) 11294 (937)
01.03.2023 61 (10) 10357 (1165)
01.02.2023 71 (4) 9192 (405)
01.01.2023 75 (14) 8787 (979)
01.12.2022 89 (-3) 7808 (-656)
01.11.2022 86 (-19) 8464 (-908)
01.10.2022 67 (7) 9372 (322)
01.09.2022 74 (2) 9050 (0)
01.08.2022 76 (0) 9050 (0)
01.07.2022 76 (4) 9050 (0)
01.06.2022 80 (0) 9050 (-188)
01.05.2022 80 (-2) 9238 (154)
01.04.2022 78 (14) 9084 (1333)
01.03.2022 92 (-1) 7751 (-127)
01.02.2022 91 (-20) 7878 (-2182)
01.01.2022 71 (-6) 10060 (-712)
01.12.2021 65 (14) 10772 (833)
01.11.2021 79 (24) 9939 (1505)
01.10.2021 103 (-11) 8434 (-945)
01.09.2021 92 (-1) 9379 (0)
01.08.2021 91 (0) 9379 (0)
01.07.2021 91 (-5) 9379 (0)
01.06.2021 86 (0) 9379 (0)
01.03.2021 86 (-1) 9379 (0)
01.11.2020 85 (-2) 9379 (-321)
01.10.2020 83 (4) 9700 (600)
01.04.2020 87 (0) 9100 (-818)
01.03.2020 87 (-3) 9918 (0)
01.02.2020 84 (-11) 9918 (-410)
01.01.2020 73 (3) 10328 (-73)
01.12.2019 76 (-10) 10401 (-285)
01.11.2019 66 (-4) 10686 (-820)
01.10.2019 62 (8) 11506 (728)
01.09.2019 70 (0) 10778 (0)
01.08.2019 70 (0) 10778 (0)
01.07.2019 70 (0) 10778 (0)
01.06.2019 70 (-2) 10778 (-428)
01.05.2019 68 (3) 11206 (352)
01.04.2019 71 (-5) 10854 (-393)
01.03.2019 66 (2) 11247 (0)
01.02.2019 68 (3) 11247 (-430)
01.01.2019 71 (-3) 11677 (-34)
01.12.2018 68 (5) 11711 (233)
01.11.2018 73 (2) 11478 (271)
01.10.2018 75 (-3) 11207 (0)
01.09.2018 72 (0) 11207 (0)
01.08.2018 72 (0) 11207 (0)
01.07.2018 72 (-1) 11207 (0)
01.06.2018 71 (5) 11207 (219)
01.05.2018 76 (1) 10988 (180)
01.04.2018 77 (3) 10808 (733)
01.03.2018 80 (4) 10075 (0)
01.02.2018 84 (11) 10075 (1178)
01.01.2018 95 (9) 8897 (494)
01.12.2017 104 (-1) 8403 (-16)
01.11.2017 103 (-2) 8419 (-163)
01.10.2017 101 (-7) 8582 (-279)
01.09.2017 94 (0) 8861 (0)
01.07.2017 94 (0) 8861 (0)
01.06.2017 94 (-4) 8861 (-139)
01.05.2017 90 (-1) 9000 (-303)
01.04.2017 89 (0) 9303 (143)
01.03.2017 89 (-1) 9160 (-390)
01.02.2017 88 (-7) 9550 (-286)
01.01.2017 81 (-9) 9836 (-367)
01.12.2016 72 (0) 10203 (0)
01.11.2016 72 (2) 10203 (620)
01.10.2016 74 (4) 9583 (280)
01.09.2016 78 (0) 9303 (0)
01.06.2016 78 (2) 9303 (124)
01.05.2016 80 (2) 9179 (533)
01.04.2016 82 (-4) 8646 (-352)
01.03.2016 78 (0) 8998 (229)
01.02.2016 78 (4) 8769 (403)
01.01.2016 82 (18) 8366 (5041)
01.12.2015 100 (-9) 3325 (0)
01.11.2015 91 (3) 3325 (134)
01.10.2015 94 (1) 3191 (-32)
01.09.2015 95 (0) 3223 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202449515151542024
20237571615757595959595755502023
20227191927880807676746786892022
2021868691919210379652021
20207384878783852020
20197168667168707070706266762019
20189584807776717272727573682018
201781888989909494941011031042017
2016827878828078787472722016
20159594911002015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 FAJNE Céčko muži, 07.05.2022
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1030
Body za soupeře:
22
Body celkem:
1052
Martin Kantor  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Petr Hlisnikovský  0 : 3 0 semifinále
Pavel Cigánek  3 : 0 22.2 čtvrtfinále
 Muži C, 23.04.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
46
Body celkem:
998
Václav Máca  3 : 1 20.16 7. - 8.
Aleš Tchuř  2 : 3 10.08 5. - 8.
Tereza Široká  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 Ostravský Kahan 2022 - Muži C, 12.02.2022
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1017
Michal Dvořák  3 : 0 25.2 7. - 8.
Martin Kantor  0 : 3 0 5. - 8.
Martin David  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Daniel Šrámek  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
102
Body celkem:
1736
Tomáš Sigmund  3 : 1 33.6 finále
Jiří Pinka  3 : 1 26.88 semifinále
Tomáš Tauš  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Aleš Tchuř  3 : 0 21 1. - 16.
 Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1240
Alex Kelar  1 : 3 6.72 3. - 4.
Matyáš Hrubý  2 : 3 13.44 semifinále
Tomáš Tauš  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Martin Kantor  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 OLZA CUP, 15.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
66
Body celkem:
1144
Robert Alexa  3 : 2 15.12 5. - 6.
Petr Rohun  3 : 0 25.2 5. - 8.
Stanislav Jurčík  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Holík  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1230
Michal Štěpán  1 : 2 11.52 5. - 6.
Marcel Ujfaluši  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Filip Strouhal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Morávek  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 OLZA CUP, 09.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
43
Body celkem:
951
Petr Hlisnikovský  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Marcel Ujfaluši  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Jan Ryšavý  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 16.8 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1504
Martin Ředina  0 : 3 0 finále
Roman Kujawa  3 : 1 26.88 semifinále
Roman Marek  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Martin Vaněk  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
84
Body celkem:
984
Pavel Cigánek  2 : 0 24 13. - 14.
Marek Holuša  2 : 0 24 13. - 16.
Roman Moravec  1 : 2 9.6 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Vladimír Jirka  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1561
Marcel Ujfaluši  3 : 0 wo. 19.2 3. - 4.
Martin Sládeček  0 : 3 0 semifinále
Vojtěch Mohelník  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Lumír Klímek  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1328
Jiří Pinka  2 : 0 28.8 5. - 6.
Marcel Ujfaluši  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Roman Švec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1163
Jiří Pinka  2 : 0 25.2 5. - 6.
Roman Moravec  2 : 0 25.2 5. - 8.
Martin Sládeček  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Milan Hamřík  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
77
Body celkem:
1088
Veronika Malinowská  2 : 0 24 9. - 10.
Petr Nesládek  2 : 1 14.4 9. - 12.
Petr Stryja  2 : 0 24 9. - 16.
Martin Sládeček  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
59
Body celkem:
902
Miroslav Sikora  1 : 2 8.4 9. - 10.
Marcel Ujfaluši  2 : 1 12.6 9. - 12.
Jiří Pinka  2 : 0 21 9. - 16.
Bogdan Staszko  2 : 3 8.4 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
48
Body celkem:
1026
Vítězslav Lazar  0 : 2 0 9. - 10.
Petr Stryja  2 : 1 14.4 9. - 12.
Petr Šimeček  2 : 0 24 9. - 16.
Tomáš Bajgar  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 , 12.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1577
Michal Štěpán  2 : 0 38.4 3. - 4.
Michal Vaněk  1 : 3 7.68 semifinále
Marek Holuša  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Michal Farník  3 : 1 19.2 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
120
Body celkem:
1781
Aleš Kubíček  2 : 3 19.2 finále
Miroslav Sikora  3 : 0 38.4 semifinále
Roman Marek  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Petr Hlisnikovský  3 : 0 24 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 GALVA OPEN - Muži C Olomouc, 20.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
36
Body celkem:
1201
Radovan Kojecký  0 : 2 0 3. - 4.
Martin Kubát  0 : 3 0 semifinále
Libor Přibyl  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 2 12.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
74
Body celkem:
946
Martin David  2 : 1 12.6 9. - 10.
Veronika Malinowská  2 : 0 21 9. - 12.
Robert Svrlansky  2 : 1 12.6 9. - 16.
Jakub Slavíček  1 : 3 4.2 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.10.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
50
Body celkem:
868
Robert Alexa  2 : 0 21 11. - 12.
Tomáš Havlík  0 : 2 0 9. - 12.
Petr Hlisnikovský  2 : 0 21 9. - 16.
Jaroslav Štěpař  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
63
Body celkem:
838
Przemek Matuszek  2 : 0 21 13. - 14.
Vladimír Jirka  2 : 1 12.6 13. - 16.
Martin Vaněk  1 : 2 8.4 9. - 16.
Martin Dvořáček  1 : 3 4.2 1. - 16.
Jakub Slavíček  3 : 0 16.8 1. - 32.
 AB Squash Cup - muži "C", 13.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1358
Roman Moravec  3 : 1 26.88 3. - 4.
David Juráň  1 : 3 6.72 semifinále
Tomáš Wrona  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1154
Pavel Sládeček  3 : 0 wo. 12.6 5. - 6.
Ladislav Němeček  3 : 0 25.2 5. - 8.
Michal Jirka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Viktor Urban  3 : 0 21 1. - 16.
Martin Němec  3 : 0 16.8 1. - 32.
 muži C, 10.12.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
62
Body celkem:
1011
Petr Šimeček  3 : 0 wo. 12 11. - 12.
Tomáš Sigmund  1 : 3 4.8 9. - 12.
Tomáš Wrona  3 : 0 24 9. - 16.
Jaroslav Kaleta  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
62
Body celkem:
962
Jiří Pinka  3 : 2 14.4 13. - 14.
Tomasz Wydmański  3 : 0 wo. 12 13. - 16.
Libor Přibyl  2 : 3 9.6 9. - 16.
David Juráň  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Citnar  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SBA Squash Cup 2016, 08.10.2016
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
53
Body celkem:
932
Miroslav Sikora  2 : 3 9.6 13. - 14.
Josef Nakládal  3 : 0 24 13. - 16.
Petr Hlisnikovský  0 : 3 0 9. - 16.
Roman Moravec  2 : 3 9.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
76
Body celkem:
1241
Miroslav Sikora  2 : 3 13.44 3. - 4.
David Juráň  2 : 3 13.44 semifinále
Roman Moravec  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
Petr Nesládek  3 : 0 21 1. - 16.
Pavel Dziak  3 : 1 13.44 1. - 32.
  "CNC PRODUKT CUP 2016", 14.05.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1432
Body za soupeře:
65
Body celkem:
1497
Jakub Zapala  0 : 3 0 finále
Michal Zoubek  3 : 2 20.16 semifinále
Pavel Řehák  3 : 2 15.12 čtvrtfinále
Marián Hauser  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 SBA Squash Cup 2016, 09.04.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
95
Body celkem:
1374
Jiří Kašpárek  3 : 0 33.6 3. - 4.
Jan Ryšavý  2 : 3 13.44 semifinále
Martin Němec  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Viktor Urban  3 : 0 wo. 10.5 1. - 16.
 bye  3 : 0 16.8 1. - 32.
 Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
38
Body celkem:
961
Lumír Klímek  0 : 3 0 11. - 12.
Libor Přibyl  1 : 3 4.8 9. - 12.
Josef Nakládal  3 : 2 14.4 9. - 16.
Jiří Borovička  2 : 3 9.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1372
Miroslav Šenkeřík  3 : 0 33.6 3. - 4.
Martin Honek  0 : 3 0 semifinále
Michal Kubíček  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Tomáš Vysloužil  3 : 1 16.8 1. - 16.
Michal Šoman  3 : 0 16.8 1. - 32.
 muži C, 05.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1348
Aleš Kubíček  3 : 1 26.88 3. - 4.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 semifinále
Martin Dvořáček  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Petr Šimeček  3 : 0 21 1. - 16.
 muži C, 10.10.2015
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
82
Body celkem:
954
Petr Šimeček  3 : 0 21 9. - 10.
Martin Kollár  3 : 2 12.6 9. - 12.
Jakub Honzík  3 : 0 21 9. - 16.
Kamil Jankovič  1 : 3 4.2 1. - 16.
Miroslav Šenkeřík  3 : 0 16.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů C, 30.05.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1131
Body za soupeře:
24
Body celkem:
1155
 bye  3 : 0
Roman Šišák  3 : 0 0
David Hálek  0 : 3 0
Petr Stryja  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
50
Body celkem:
868
Marek Holuša  3 : 0 0
Marek Sýkora  3 : 0 0
Kristýna Hrnčiříková  2 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 2 0
Radovan Kojecký  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1280
Body za soupeře:
33
Body celkem:
1313
Vojtěch Babišta  0 : 3 0
 bye  3 :  0
David Juráň  3 : 1 0
Aleš Kubíček  3 : 1 0
Josef Fanta  3 : 1 0
 Mistrovstký turnaj mužů C, 21.02.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1078
Body za soupeře:
27
Body celkem:
1105
Pavel Krajsa  3 : 2 0
David Hálek  1 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 0 0
Martin Kollár  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
23
Body celkem:
711
Marek Červek  0 : 3 0
Tomáš Jančar  3 : 0 0
Milan Hamřík  3 : 0 0
Petr Hlisnikovský  3 : 1 0
Jaroslav Štěpař  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014
Pořadí: 9
Body za pořadí:
872
Body za soupeře:
42
Body celkem:
914
David Hálek  0 : 3 0
Petr Žalud  3 : 2 0
Roman Šebela  3 : 2 0
Ondřej Šedek  3 : 0 wo. 0
Lukáš Citnar  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
43
Body celkem:
731
Marek Červek  2 : 3 0
Roman Moravec  1 : 3 0
Dušan Richtár  3 : 1 0
Luděk Král  3 : 0 0
Marcel Ujfaluši  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
58
Body celkem:
833
Jaroslav Kaleta  0 : 3 0
Miroslav Šenkeřík  1 : 3 0
Aleš Kubíček  3 : 0 0
Pavel Blaha  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Luděk Němec  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014
Pořadí: 19
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
30
Body celkem:
702
Michal Kubíček  3 : 0 wo. 0
Roman Moravec  3 : 0 wo. 0
Radovan Kojecký  1 : 3 0
Richard Červinka  3 : 0 0
Martin Sládeček  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 22.03.2014
Pořadí: 12
Body za pořadí:
703
Body za soupeře:
15
Body celkem:
718
Miroslav Sikora  3 : 0 wo. 0
Radovan Kojecký  0 : 3 0
Michal Šoman  3 : 0 0
Vítězslav Lazar  1 : 3 0
Roman Marek  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013
Pořadí: 27
Body za pořadí:
487
Body za soupeře:
16
Body celkem:
503
Lenka Rašková  3 : 0 0
 bye  3 : 0
Petr Smékal  2 : 3 0
Michal Zoubek  0 : 3 0
Martin Němec  3 : 0 0
Pavel Blaha  0 : 3 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot