Ročník: 2007
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 3718 |
Kristián Bořil | 3 : 2 | 64.8 | 7. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 3075 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
D-TOUR junior 3. kolo B15, (B15), 20.06.2020 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Radek Ďurán | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4500 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Matěj Kročil | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2245 |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 178 | Body celkem: 3622 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | finále |
Ondřej Hazucha | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Václav Holuša | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2153 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 2371 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 64 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 | 64 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 | 64 | 17. - 32. |
Matěj Kročil | 2 : 3 | 25.6 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 3692 |
Lukáš Rychtařík | 1 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2041 |
Mikuláš Dufek | 2 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Matěj Kročil | 3 : 1 | 40 | 9. - 12. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2153 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 2287 |
Alfréd Nezveda | 1 : 3 | 12.8 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Patrik Závacký | 2 : 3 | 25.6 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4449 |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Andrej Butsa | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2506 |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 72 | 19. - 20. |
Patrik Závacký | 1 : 3 | 14.4 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3766 |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2026 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2124 |
Marian Papula | 3 : 0 | 70 | 15. - 16. |
Dominik Davies | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5761 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 32 | finále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4193 |
Radek Ďurán | 3 : 1 | 80 | finále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1816 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1888 |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 12 | 9. - 12. |
Petr Špalek | 3 : 0 | 60 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B13), 27.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4071 |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 24 | finále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3593 |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B15), 16.02.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 2150 |
Radek Ďurán | 2 : 3 | 24 | 7. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Špalek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 4138 |
Radek Ďurán | 3 : 1 | 80 | finále |
Josef Fanc | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4526 |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 26 | 9. - 10. |
Radek Ďurán | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 3187 |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 90 | 11. - 12. |
Adam Burget | 1 : 3 | 18 | 9. - 12. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3597 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | finále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2584 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 2784 |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 19. - 20. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Dominik Davies | 3 : 0 | 80 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2892 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Patrik Závacký | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3261 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 3493 |
Miloslav Vaněrka | 2 : 3 | 43.2 | 7. - 8. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Kroupa | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3310 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3475 |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 110 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 13. - 16. |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B13), 06.05.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 4066 |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 72 | |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 72 | |
Adam Burget | 3 : 2 | 43.2 | |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1942 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2038 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 12 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 9. - 16. |
Adam Škrobánek | 2 : 3 | 24 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 4844 |
Jakub Strapek | 0 : 3 | 0 | finále |
Daniel Šrámek | 3 : 2 | 67.2 | semifinále |
Daniel Stypa | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 367 | Body celkem: 4564 |
Adam Burget | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Nicholas Ashford | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 2858 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Kovář | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.02.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3593 |
Adam Škrobánek | 3 : 0 wo. | 25 | |
Martin Hloch | 0 : 3 | 0 | finále |
Marian Papula | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 4068 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 78 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 416 | Body celkem: 4850 |
Martin Hloch | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 2989 |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 90 | 13. - 14. |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 72 | 13. - 16. |
Jan Holuša | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 299 | Body celkem: 3880 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Marko Ekber Sanioglu | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3183 |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 80 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 281 | Body celkem: 6222 |
Lukáš Rychtařík | 2 : 3 | 76.8 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Igor Hroza | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
Moravskoslezské dětské D B11, (B11), 09.12.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3334 |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 20 | 11. - 12. |
Max Gál | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 346 | Body celkem: 5723 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 115.2 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 86.4 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B13), 05.11.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 2702 |
Martin Hloch | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Radek Ďurán | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Jan Holuša | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 4218 |
Martin Hloch | 3 : 2 | 60 | finále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Šimon Prokeš | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 231 | Body celkem: 4265 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Hloch | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 129 | Body celkem: 2890 |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 42 | 7. - 8. |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 277 | Body celkem: 4129 |
Adam Burget | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4883 |
Max Gál | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Hloch | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B13), 25.03.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 2282 |
Jiří Rojek | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Šimon Škurek | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (B11), 25.03.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 3554 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | finále |
Václav Holuša | 3 : 0 | 80 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 18.03.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3626 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 4840 |
Maxmilián Pišček | 1 : 3 | 31.2 | 7. - 8. |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 4208 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Dětský AB squash cup, (B11), 28.12.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 3234 |
Miloslav Vaněrka | 2 : 3 | 36 | 9. - 10. |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 3484 |
Andrej Hausknotz | 3 : 2 | 48 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Max Gál | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 05.11.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3136 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 80 | |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B11), 07.05.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2809 |
Radek Stoklasa | 0 : 3 | 0 | |
Jan Netolický | 3 : 0 | 60 | |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 72 | |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 19.03.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2568 |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 36 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.