Profil hráče

Matěj Kročil

Ročník: 2008
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7114

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 11. (02/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 9.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 9. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 18.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 18. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1855
Adam Horák  0 : 3 0 11. - 12.
Jan Bravenec  1 : 3 10 9. - 12.
Ondřej Hazucha  3 : 1 40 9. - 16.
Dominik Wojtucki  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Dominik Forgač  3 : 1 64 3. - 4.
Daniel Stypa  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Hazucha  3 : 0 60 čtvrtfinále
Alex Dino Bárta  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
10
Body celkem:
1848
Bedřich Beneš  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Gerstdorf  1 : 3 10
Patrik Závacký  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
116
Body celkem:
3172
Patrik Cvak  3 : 0 50
Andrej Hausknotz  3 : 0 50
Jiří Hartmann  1 : 3 16
Antonín Procházka  0 : 3 0
  Junioři B, (B13), 14.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3180
Daniel Stypa  2 : 3 24
Dominik Hrušecký  3 : 0 60
Kristián Bořil  3 : 0 wo. 40
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 06.04.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2089
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
Antonín Kachlíř  3 : 0 50
Václav Holuša  1 : 3 10
Sebastien Šíma  3 : 0 50
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
166
Body celkem:
3222
Dominik Hrušecký  3 : 0 80 3. - 4.
Dominik Forgač  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 2 36 čtvrtfinále
Matyáš Závacký  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3250
Max Pelikán  3 : 1 64 3. - 4.
Antonín Beneš  2 : 3 32 semifinále
Matyáš Zlý  3 : 1 48 čtvrtfinále
Filip Sovják  3 : 0 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2469
Max Pelikán  1 : 3 12 5. - 6.
Adam Gerstdorf  3 : 1 48 5. - 8.
Antonín Beneš  1 : 3 12 čtvrtfinále
Lukáš Hogen  3 : 0 50 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
130
Body celkem:
2109
Sebastien Šíma  3 : 0 50 9. - 10.
Antonín Kachlíř  3 : 1 40 9. - 12.
Kristián Bořil  3 : 1 40 9. - 16.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 1. - 16.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2303
Marko Ekber Sanioglu  3 : 2 36 7. - 8.
Václav Holuša  0 : 3 0 5. - 8.
Martin Hloch  0 : 3 0 čtvrtfinále
Štěpán Škurek  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot