Ročník: 2008
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Sportprofit
Registrační číslo: 6127
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 37 | (1) | 3308 | (0) | ||
01.05.2024 | 38 | (-5) | 3308 | (-1440) | ||
01.04.2024 | 33 | (2) | 4748 | (0) | ||
01.03.2024 | 35 | (3) | 4748 | (1260) | ||
01.02.2024 | 38 | (-1) | 3488 | (0) | ||
01.01.2024 | 37 | (2) | 3488 | (0) | ||
01.12.2023 | 39 | (0) | 3488 | (-61) | ||
01.11.2023 | 39 | (0) | 3549 | (0) | ||
01.10.2023 | 39 | (0) | 3549 | (602) | ||
01.09.2023 | 39 | (5) | 2947 | (384) | ||
01.08.2023 | 44 | (4) | 2563 | (436) | ||
01.07.2023 | 48 | (1) | 2127 | (0) | ||
01.06.2023 | 49 | (0) | 2127 | (0) | ||
01.05.2023 | 49 | (13) | 2127 | (1440) | ||
01.04.2023 | 62 | (0) | 687 | (0) | ||
01.03.2023 | 62 | (1) | 687 | (0) | ||
01.02.2023 | 63 | (-4) | 687 | (327) | ||
01.01.2023 | 59 | (-1) | 360 | (0) | ||
01.12.2022 | 58 | (-58) | 360 | (360) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 37 | 38 | 35 | 33 | 38 | 37 | 2024 | ||||||
2023 | 59 | 63 | 62 | 62 | 49 | 49 | 48 | 44 | 39 | 39 | 39 | 39 | 2023 |
2022 | 58 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Digidatarch Cup - Junioři D, (G19), 08.06.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
Junior D-tour, (G17), 12.04.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 523 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5363 |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jana Brodová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři D, (G19), 24.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 13.01.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 0 | |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 0 | |
Fresh Box Cup - junioři D, (G17), 27.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 523 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
Bestbuild Cup, (G17), 22.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G19), 09.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Klára Nováková | 3 : 1 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 0 | finále |
Jana Brodová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Freshbox - junioři D č.3, (G17), 16.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 593 |
HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Freshbox - junioři D č.1, (G19), 01.09.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Junioři D Viktoria, (G19), 10.06.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 06.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 4901 |
Jana Brodová | 3 : 1 | 56 | |
Klára Nováková | 3 : 2 | 42 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 112 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Junior D-tour č.3, (G15), 17.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 463 | Body celkem: 7747 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 314 | Body celkem: 4934 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Veronika Šalová | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Monika Moltašová | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
Terezie Weiszová | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
D tour junioři - DR Development Cup, (G15), 02.09.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
D tour junioři - DR Development Cup, (G17), 24.06.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 6711 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 3388 |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 6. |
Jana Brodová | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Junioři A, (G15), 15.01.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 5730 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 35.2 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 105.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 6380 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 3225 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 5127 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Johana Jedličková | 3 : 0 wo. | 72 | 5. - 8. |
Timeea Dumitrascu | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 5493 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 130 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 wo. | 0 | |
MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 4744 |
Sofie Hogenová | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (G17), 04.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3524 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 80 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.08.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 4185 |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 67.2 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 84 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 5670 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3964 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 90 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 21.6 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2431 |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Eliška Hostáková | 3 : 0 | 60 | |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 12 | |
HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 3067 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 72 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 38.4 | |
HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 346 | Body celkem: 7041 |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 40 | finále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Déčko FAJNE junior G15, (G15), 27.06.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Hanya Cup, (G17), 13.06.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Strahov - junioři B, (G17), 29.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 3220 |
Eva Klimešová | 2 : 3 | 24 | |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 60 | |
Dominika Karbanová | 3 : 0 | 80 | |
PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 416 | Body celkem: 6260 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Zuzana Outratová | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 400 | Body celkem: 7684 |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Jana Brodová | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 6416 |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 36 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Stela Davies | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G17), 04.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 3088 |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 2 : 3 | 32 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 177 | Body celkem: 3396 |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 49.2 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 49.2 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 49.2 | |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 29.52 | |
MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3757 |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 86.4 | 7. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 6022 |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 70 | |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 70 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 112 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 112 | |
Mikulášské juniorské déčko, (G17), 06.12.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G15), 23.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 272 | Body celkem: 4016 |
Barbora Komárková | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Anna Pavelková | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 6425 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 02.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 3072 |
Marie Kubíková | 1 : 3 | 16 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 3181 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 wo. | 40 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3274 |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 90 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 6155 |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 38.4 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Barbora Komárková | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3534 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 96 | 3. - 4. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Hana Vaňková | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 5528 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Prázdninové déčko, (G17), 16.08.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Juniorské déčko Kabel-A.T. cup, (G17), 21.06.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3743 |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 18 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 3 : 2 | 54 | |
Stela Davies | 3 : 0 | 90 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 6277 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2604 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 1 : 3 | 12 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 60 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G15), 04.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3624 |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 60 | |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 60 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 2126 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kubíková | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 50 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 06.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 3158 |
Jasmína Absolonová | 3 : 0 wo. | 30 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 1 : 3 | 12 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 60 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 2812 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Klára Nováková | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Marie Kubíková | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3176 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 60 | |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Lucie Kozelková | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 6794 |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 41.6 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Barbora Komárková | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Jana Brodová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 346 | Body celkem: 8815 |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 2 | 124.8 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 05.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jasmína Absolonová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko - Brno, (G13), 05.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 60 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 60 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 60 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 60 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3936 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G11), 15.12.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 228 | Body celkem: 4907 |
Zuzana Góra | 3 : 1 | 96 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 96 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
Šťastný spedition Cup, (G15), 30.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4890 |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7793 | Body za soupeře: 492 | Body celkem: 8285 |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 96 | finále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 3162 |
Barbora Komárková | 3 : 1 | 40 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 50 | |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 16 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G13), 03.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 4158 |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 100 | finále |
Michaela Herberová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4232 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michaela Herberová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 6881 |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 160 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 4752 |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 28.8 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Leona El Nakhala | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 5966 |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 84 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 84 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 140 | |
BÁSTR Cup junioři B, (G13), 27.05.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3564 |
Jasmína Absolonová | 3 : 0 | 60 | |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2664 |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 60 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 60 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G13), 06.05.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4230 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 112 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G11), 05.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 416 | Body celkem: 6961 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 80 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 80 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 128 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 128 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3405 |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Veronika Pavlatová | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 468 | Body celkem: 7805 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 90 | |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 90 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 144 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 144 | |
Turnaj JB, (G11), 07.04.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4172 |
Lea Malá | 3 : 0 | 80 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 80 | |
Barbora Komárková | 3 : 1 | 64 | |
Pneukomplet Junioři D, (G15), 06.04.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
HRADECKÝ CUP, (G15), 24.03.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2076 |
Veronika Pavlatová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Marie Kubíková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 4131 |
Veronika Pavlatová | 2 : 3 | 40 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 wo. | 50 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 100 | |
Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 384 | Body celkem: 6929 |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 160 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 17.02.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 4128 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 100 | finále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Natálie Ivancová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 4268 |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 11. - 12. |
Leona El Nakhala | 2 : 3 | 52 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 6742 |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 3635 |
Tereza Svobodová | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 5721 |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jana Brodová | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
Déčko Kabel-A.T. cup, (G13), 30.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4050 |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 346 | Body celkem: 4543 |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G13), 05.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 3188 |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 60 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 1 : 3 | 12 | |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G11), 04.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4213 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 100 | finále |
Natálie Ivancová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
1. kolo D-TOUR FAJNE junior G11, (G11), 21.10.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
Junioři B - Strahov , (G11), 14.10.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Karolína Kodýtková | 3 : 0 | 60 | |
Hanka Rudová | 3 : 0 | 60 | |
Michaela Herberová | 3 : 0 | 100 | |
TECOM CUP JA, (G11), 16.09.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4232 |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 96 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Junioři B, (B11), 02.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 80 | |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 80 | |
Junioři B, (G13), 02.09.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3604 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Kubíková | 3 : 0 | 80 | |
Berenika Faltová | 3 : 0 | 80 | |
D-tour junior 4.kolo G11, (G11), 13.05.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
Albatros Media - junioři "A", (G11), 06.05.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 3621 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 44.8 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 22.04.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3606 |
Barbora Vodičková | 3 : 0 wo. | 30 | |
Vendula Nováková | 3 : 0 | 60 | |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 60 | |
Veronika Pavlatová | 1 : 3 | 12 | |
Junioři D - Prima stavebniny Cup, (G13), 17.04.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3492 |
Veronika Pavlatová | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Klára Nováková | 1 : 3 | 20 | |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 100 | |
HANYA CUP junioři A, (G11), 01.04.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4136 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G13), 25.03.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3540 |
Klára Nováková | 1 : 3 | 16 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 80 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G11), 25.03.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 60 | |
Natálie Ivancová | 3 : 0 | 60 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 60 | |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3472 |
Klára Nováková | 1 : 3 | 21.6 | 7. - 8. |
Veronika Pavlatová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vendula Nováková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 3850 |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 26 | 13. - 14. |
Anna Pavelková | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 16. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G11), 03.02.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 5626 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Natálie Ivancová | 3 : 0 wo. | 66 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 26.4 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3976 |
bye | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Nikol Štěpánová | 3 : 2 | 72 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G11), 14.01.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Velká cena Prahy 2016, (G11), 17.12.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 5425 |
Nela Frombergerová | 3 : 0 | 108 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Valerie Vohánková | 3 : 2 | 86.4 | |
Junioři D - Hanya Cup, (G11), 09.12.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Pohár Olomouckého kraje, (G11), 26.11.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 05.11.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 2852 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Vodičková | 3 : 0 | 60 | |
Valerie Vohánková | 2 : 3 | 32 | |
Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2618 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Morenda Brno JA, (G11), 01.10.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 4240 |
Klára Nováková | 1 : 3 | 21.6 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 21.6 | |
junioři B, (G13), 03.09.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 2556 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 12 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 12 | |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G11), 07.05.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4202 |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 84 | |
Michaela Vaňková | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 23.04.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3176 |
Veronika Pavlatová | 1 : 3 | 12 | |
Kristýna Radová | 3 : 1 | 48 | |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Multipower Junior "A", (G11), 02.04.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 4360 |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Valerie Vohánková | 3 : 1 | 96 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 19.03.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3524 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 80 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 12.03.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4230 |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5152 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 5347 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 120 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristýna Radová | 3 : 2 | 75 | 1. - 16. |
Slovácký turnaj - Junioři B, (G11), 23.01.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 3492 |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 48 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
junioři A, (G11), 09.01.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4141 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 20 | |
Tereza Svobodová | 3 : 1 | 80 | |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 100 | |
junioři A, (G11), 28.11.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3960 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
junioři A, (G11), 03.10.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4893 |
Karolína Šrámková | 3 : 1 | 89.6 | |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 22.4 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 89.6 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.