Profil hráče

Ella Pelikánová

Ročník: 2008
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Kabel-A.T.
Registrační číslo: 6127

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (05/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 1. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 15 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 4. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 17 let: 11.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 10. (04/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
346
Body celkem:
7041
Barbora Komárková  1 : 3 40 finále
Anna Zelenková  3 : 0 160 semifinále
Denisa Otáhalová  3 : 1 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
400
Body celkem:
7684
Aneta Sezemská  3 : 1 166.4 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Anna Plzáková  3 : 0 156 čtvrtfinále
Jana Brodová  3 : 2 78 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6416
Barbora Komárková  1 : 3 36 finále
Anna Plzáková  3 : 0 144 semifinále
Stela Davies  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6022
Tereza Jurigová  3 : 0 70
Anna Zelenková  3 : 0 70
Nikol Kubíčková  3 : 0 112
Karolína Sikorová   3 : 0 112
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
342
Body celkem:
6425
Aneta Sezemská  0 : 3 0 finále
Barbora Komárková  3 : 0 144 semifinále
Marie Kňazovčíková   3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 90 1. - 16.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
214
Body celkem:
6155
Nikol Štěpánová  1 : 3 38.4 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Barbora Komárková  3 : 1 115.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 60 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G13), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5528
Karolína Sikorová   3 : 0 144 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Nikol Kubíčková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
194
Body celkem:
6277
Aneta Sezemská  0 : 3 0 finále
Anna Plzáková  3 : 2 86.4 semifinále
Barbora Komárková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
338
Body celkem:
6794
Nikol Štěpánová  1 : 3 41.6 3. - 4.
Aneta Sezemská  1 : 3 41.6 semifinále
Barbora Komárková  3 : 1 124.8 čtvrtfinále
Jana Brodová  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G13), 15.12.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
192
Body celkem:
3936
Karolína Sikorová   3 : 0 96 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 0 96 5. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 čtvrtfinále
 PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
224
Body celkem:
4890
Barbora Komárková  3 : 0 128 3. - 4.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 semifinále
Karolína Sikorová   3 : 0 96 čtvrtfinále
 Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
96
Body celkem:
4232
Klára Nováková  0 : 3 0 3. - 4.
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 semifinále
Michaela Herberová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
115
Body celkem:
4752
Nikol Štěpánová  1 : 3 28.8 3. - 4.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 semifinále
Leona El Nakhala  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G13), 06.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4230
Nikol Kubíčková  3 : 0 84
Klára Nováková  0 : 3 0
Karolína Sikorová   3 : 0 112
 PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3405
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 84 5. - 6.
Nikol Kubíčková  3 : 1 67.2 5. - 8.
Veronika Pavlatová  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
190
Body celkem:
4131
Veronika Pavlatová  2 : 3 40
Eva Klimešová  0 : 3 0
Barbora Komárková  3 : 0 100
Klára Nováková  3 : 0 wo. 50
 Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4268
 bye  3 : 0 wo. 65 11. - 12.
Leona El Nakhala  2 : 3 52 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 65 9. - 16.
Zuzana Outratová  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
54
Body celkem:
3635
Tereza Svobodová  3 : 0 wo. 54 7. - 8.
Aneta Sezemská  0 : 3 0 5. - 8.
Karolína Šrámková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
198
Body celkem:
4050
Nikol Štěpánová  0 : 3 0 5. - 6.
Leona El Nakhala  3 : 0 108 5. - 8.
Eva Klimešová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Veronika Pavlatová  3 : 0 90 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3492
Veronika Pavlatová  1 : 3 20 1. - 16.
Klára Nováková  1 : 3 20
Alžběta Obrdlíková  3 : 0 100
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3472
Klára Nováková  1 : 3 21.6 7. - 8.
Veronika Pavlatová  0 : 3 0 5. - 8.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vendula Nováková  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
91
Body celkem:
3850
Zuzana Outratová  1 : 3 26 13. - 14.
Anna Pavelková  3 : 0 wo. 65 13. - 16.
Klára Nováková  0 : 3 0 9. - 16.
Vendula Boháčová  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3976
 bye  3 : 0 120 9. - 16.
Sofie Hausknotzová  1 : 3 24 1. - 16.
Nikol Štěpánová  3 : 2 72
Aneta Sezemská  0 : 3 0
 Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2618
Eva Klimešová  0 : 3 0 1. - 16.
Klára Nováková  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot