Profil hráče

Viola Musialková

hrac

Ročník: 2013
Klub: AB Squash klub, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8574

umístění

Aktuální umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 11 let: 1. (04/2024)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 13 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 13 let: 6. (04/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Freshbox Cup - Junioři A, (G13), 20.04.2024
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Marie Zelenková  3 : 0 wo. 0 5. - 6.
Klára Novosádová  3 : 2 0 5. - 8.
Eliška Hamříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Šmídová  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Freshbox Cup - Junioři A, (G11), 20.04.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0 finále
Jitka Zelenková  3 : 0 0 semifinále
Isabelle Mackrill  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Junioři A, (G13), 23.03.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Sára Vaněrková  0 : 3 0 3. - 4.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 semifinále
Isabelle Mackrill  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Junioři A, (G11), 23.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Tereza Šmídová  3 : 0 0
Marie Musilová  3 : 0 0
Meda Němečková  3 : 0 0
Isabelle Mackrill  3 : 0 0
 BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G11), 02.02.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
0
Body celkem:
8469
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0 finále
Tereza Šmídová  3 : 0 0 semifinále
Jana Lášová  3 : 0 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 13.01.2024
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4637
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 3. - 4.
Eliška Hamříková  0 : 3 0 semifinále
Tereza Šmídová  3 : 0 0 čtvrtfinále
Sabina Duroňová  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 13.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
0
Body celkem:
6083
Barbora Paličková  3 : 0 0
Tereza Šmídová  3 : 0 0
Barbora Stella Konečná  2 : 3 0
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G13), 09.12.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
4197
Tereza Janiurková  3 : 0 0 5. - 6.
Eliška Nevřelová  3 : 0 0 5. - 8.
Barbora  Vavříková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sabina Duroňová  3 : 0 0 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G11), 09.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Jitka Zelenková  3 : 0 0 finále
Tereza Šmídová  3 : 0 0 semifinále
Barbora Běnková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G13), 02.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Adéla Bendová  0 : 3 0 finále
Eliška Nevřelová  3 : 1 0 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (G11), 02.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Isabelle Mackrill  3 : 0 0
Jitka Zelenková  3 : 0 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 18.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Barbora Valovičová  3 : 0 0 finále
Tereza Janiurková  3 : 0 0 semifinále
Jana Pěkníková  3 : 0 0 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 18.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Veronika Hrušecká  3 : 0 0
Isabelle Mackrill  3 : 0 0
Barbora Paličková  3 : 0 0
Barbora Běnková  3 : 0 0
 HRADECKÝ CUP, (G13), 04.11.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Marlen Paroulková  0 : 3 0
Marie Zelenková  0 : 3 0
Tereza Šmídová  3 : 0 0
Barbora Valovičová  3 : 0 0
 HRADECKÝ CUP, (G11), 04.11.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Barbora Stella Konečná  3 : 1 0 finále
Tereza Šmídová  3 : 0 0 semifinále
Polina Zarif  3 : 0 0 čtvrtfinále
 DR Development Cup - Junioři A, (G13), 14.10.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3852
Eliška Hamříková  0 : 3 0 5. - 6.
Barbora Valovičová  3 : 0 0 5. - 8.
Marie Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nella Krejčířová  3 : 0 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři A, (G11), 14.10.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
0
Body celkem:
5231
Isabelle Mackrill  3 : 0 0
Barbora Stella Konečná  2 : 3 0
Jitka Zelenková  3 : 0 0
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 16.09.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3581
Barbora  Vavříková  3 : 0 wo. 0 7. - 8.
Eliška Nevřelová  0 : 3 0 5. - 8.
Adéla Bendová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G11), 16.09.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
0
Body celkem:
7337
Tereza Šmídová  3 : 1 0
Jitka Zelenková  3 : 0 0
 CARTEL PASKOV CUP, (G13), 20.05.2023
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Barbora Paličková  3 : 0 60 7. - 8.
Barbora Valovičová  1 : 3 12 5. - 8.
Adéla Bendová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Isabelle Mackrill  3 : 0 50 1. - 16.
 CARTEL PASKOV CUP, (G11), 20.05.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Matylda Sokól  0 : 3 0 čtvrtfinále
Barbora Paličková  3 : 0 60
Barbora Běnková  3 : 0 60
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
200
Body celkem:
3430
Isabelle Mackrill  3 : 0 100 11. - 12.
Eliška Nevřelová  0 : 3 0 9. - 12.
Barbora Valovičová  3 : 0 100 9. - 16.
Veronika Šalová  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 06.05.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
244
Body celkem:
4484
Tereza Šmídová  1 : 3 24 5. - 6.
Barbora Valovičová  3 : 0 120 5. - 8.
Jitka Zelenková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sabina Duroňová  3 : 0 100 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP JA, (G13), 15.04.2023
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
198
Body celkem:
3701
Sára Vaněrková  0 : 3 0 1. - 16.
Barbora Valovičová  3 : 1 88
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0
Klaudie Khestlová  3 : 0 110
Barbora  Vavříková  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP JA, (G11), 15.04.2023
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
90
Body celkem:
3666
Barbora Valovičová  3 : 1 67.2
Jitka Zelenková  0 : 3 0
Barbora Stella Konečná  1 : 3 22.4
 AB Squash Cup - junioři B, (G13), 18.03.2023
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
Barbora Stella Konečná  0 : 3 0 čtvrtfinále
Klaudie Khestlová  1 : 3 12
Tereza Janiurková  3 : 0 60
 AB Squash Cup - junioři B, (G11), 18.03.2023
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
112
Body celkem:
3168
Jana Lášová  2 : 3 32
Barbora Valovičová  0 : 3 0
Sabina Duroňová  3 : 0 80
 AB Squash Cup jun D G11, (G11), 03.12.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot