Ročník: 2012
Klub: Squash Klub Krnov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8514
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Barbora Valovičová | 3 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Arina Borisová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Junioři A, (G13), 20.04.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Jana Pěkníková | 3 : 0 | 0 | 11. - 12. |
Marlen Paroulková | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Klára Novosádová | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3759 |
Terezie Weiszová | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Tereza Janiurková | 3 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G13), 02.02.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5363 |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tereza Šmídová | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Natálie Kniezková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Krnov Vánoční D 14.12.2023 G13, (G13), 14.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2847 |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Valovičová | 3 : 2 | 0 | |
Tereza Janiurková | 2 : 3 | 0 | |
Arina Borisová | 0 : 3 | 0 | |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G13), 09.12.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Tereza Šmídová | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Viola Musialková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Barbora Valovičová | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (G15), 02.12.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Eliška Hamříková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Barbora Vavříková | 3 : 0 wo. | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské B-éčko na Morendě, (G13), 02.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Barbora Stella Konečná | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Viola Musialková | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Jitka Zelenková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 18.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Janiurková | 3 : 0 | 0 | |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 18.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Tereza Janiurková | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Barbora Valovičová | 2 : 3 | 0 | semifinále |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Terezie Weiszová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | |
Johana Sliacká | 3 : 1 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G13), 16.09.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Viola Musialková | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Šmídová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP, (G15), 20.05.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2407 |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | |
Mia Trdá | 3 : 0 | 60 | |
CARTEL PASKOV CUP, (G13), 20.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 2845 |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 06.05.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2143 |
Sára Vaněrková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Terezie Weiszová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 06.05.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 3765 |
Barbora Stella Konečná | 3 : 2 | 60 | 9. - 10. |
Viola Musialková | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Tereza Šmídová | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AB Squash Cup - junioři B, (G15), 18.03.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2532 |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | |
Terezie Weiszová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | |
AB Squash Cup - junioři B, (G13), 18.03.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | finále |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Tereza Janiurková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3862 |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Natálie Tománková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | |
Marlen Paroulková | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2023, (G11), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 7648 |
Jitka Zelenková | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3230 |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Marlen Paroulková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 07.01.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3936 |
Tereza Šmídová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michaela Líkařová | 3 : 0 | 96 | |
Valiqa Khan | 3 : 0 | 96 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 10.12.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3505 |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | |
Sára Vaněrková | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G11), 10.12.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 272 | Body celkem: 4016 |
Jana Lášová | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Valiqa Khan | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Isabelle Mackrill | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 3680 |
Adéla Bendová | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Sára Vaněrková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G11), 19.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3321 |
Barbora Stella Konečná | 1 : 3 | 16.8 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Jitka Zelenková | 3 : 1 | 67.2 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3310 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3310 |
Arina Borisová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | |
Sára Vaněrková | 0 : 3 | 0 | |
Marlen Paroulková | 0 : 3 | 0 | |
Natálie Tománková | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G11), 22.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 3821 |
Jitka Zelenková | 1 : 3 | 19.2 | |
Sára Vaněrková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Stella Konečná | 3 : 2 | 57.6 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 2892 |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Marlen Paroulková | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Natálie Tománková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G11), 17.09.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3194 |
Romana Diwocková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jitka Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Stella Konečná | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.