Ročník: 2007
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno A
Registrační číslo: 6131
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 2 | (-1) | 49652 | (-398) | ||
01.02.2024 | 1 | (0) | 50050 | (-298) | ||
01.01.2024 | 1 | (0) | 50348 | (0) | ||
01.12.2023 | 1 | (0) | 50348 | (1560) | ||
01.11.2023 | 1 | (0) | 48788 | (-715) | ||
01.10.2023 | 1 | (1) | 49503 | (1537) | ||
01.09.2023 | 2 | (0) | 47966 | (0) | ||
01.08.2023 | 2 | (0) | 47966 | (0) | ||
01.07.2023 | 2 | (0) | 47966 | (0) | ||
01.06.2023 | 2 | (1) | 47966 | (2417) | ||
01.05.2023 | 3 | (0) | 45549 | (-1160) | ||
01.04.2023 | 3 | (2) | 46709 | (5574) | ||
01.03.2023 | 5 | (0) | 41135 | (1043) | ||
01.02.2023 | 5 | (-1) | 40092 | (3181) | ||
01.01.2023 | 4 | (0) | 36911 | (1042) | ||
01.12.2022 | 4 | (0) | 35869 | (-1001) | ||
01.11.2022 | 4 | (5) | 36870 | (5068) | ||
01.10.2022 | 9 | (-2) | 31802 | (412) | ||
01.09.2022 | 7 | (1) | 31390 | (-29) | ||
01.08.2022 | 8 | (0) | 31419 | (0) | ||
01.07.2022 | 8 | (0) | 31419 | (0) | ||
01.06.2022 | 8 | (0) | 31419 | (-1451) | ||
01.05.2022 | 8 | (3) | 32870 | (2420) | ||
01.04.2022 | 11 | (1) | 30450 | (2243) | ||
01.03.2022 | 12 | (0) | 28207 | (4708) | ||
01.02.2022 | 12 | (0) | 23499 | (0) | ||
01.01.2022 | 12 | (0) | 23499 | (676) | ||
01.12.2021 | 12 | (9) | 22823 | (5285) | ||
01.11.2021 | 21 | (0) | 17538 | (0) | ||
01.10.2021 | 21 | (9) | 17538 | (4856) | ||
01.09.2021 | 30 | (5) | 12682 | (3125) | ||
01.08.2021 | 35 | (0) | 9557 | (0) | ||
01.07.2021 | 35 | (7) | 9557 | (3064) | ||
01.06.2021 | 42 | (0) | 6493 | (0) | ||
01.03.2021 | 42 | (0) | 6493 | (0) | ||
01.11.2020 | 42 | (5) | 6493 | (3445) | ||
01.10.2020 | 47 | (-1) | 3048 | (220) | ||
01.04.2020 | 46 | (6) | 2828 | (0) | ||
01.03.2020 | 52 | (-4) | 2828 | (336) | ||
01.11.2019 | 48 | (4) | 2492 | (0) | ||
01.10.2019 | 52 | (-1) | 2492 | (0) | ||
01.09.2019 | 51 | (0) | 2492 | (0) | ||
01.08.2019 | 51 | (0) | 2492 | (0) | ||
01.07.2019 | 51 | (0) | 2492 | (0) | ||
01.06.2019 | 51 | (1) | 2492 | (0) | ||
01.05.2019 | 52 | (2) | 2492 | (0) | ||
01.04.2019 | 54 | (3) | 2492 | (0) | ||
01.03.2019 | 57 | (3) | 2492 | (0) | ||
01.02.2019 | 60 | (1) | 2492 | (0) | ||
01.01.2019 | 61 | (4) | 2492 | (0) | ||
01.12.2018 | 65 | (-65) | 2492 | (2492) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 1 | 1 | 2 | 2024 | |||||||||
2023 | 4 | 5 | 5 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2023 |
2022 | 12 | 12 | 12 | 11 | 8 | 8 | 8 | 8 | 7 | 9 | 4 | 4 | 2022 |
2021 | 42 | 42 | 35 | 35 | 30 | 21 | 21 | 12 | 2021 | ||||
2020 | 52 | 46 | 47 | 42 | 2020 | ||||||||
2019 | 61 | 60 | 57 | 54 | 52 | 51 | 51 | 51 | 51 | 52 | 48 | 2019 | |
2018 | 65 | 2018 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G19), 02.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 10216 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 0 | finále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 10216 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 0 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři A, (G19), 14.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 0 | |
Riana Alexová | 3 : 1 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 0 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 624 | Body celkem: 10840 |
Riana Alexová | 3 : 0 | 260 | finále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 624 | Body celkem: 10840 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 260 | finále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 480 | Body celkem: 8556 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 200 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 17.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 6881 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 160 | finále |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 426 | Body celkem: 8895 |
Riana Alexová | 2 : 3 | 104 | finále |
Tamara Holzbauerová | 3 : 1 | 166.4 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 637 | Body celkem: 10853 |
Riana Alexová | 3 : 1 | 208 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
MČR U23 2022, (), 21.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 582 | Body celkem: 10798 |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 208 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 208 | |
Tereza Široká | 3 : 1 | 166.4 | |
Junioři A, (G15), 15.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8757 | Body za soupeře: 638 | Body celkem: 9395 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 220 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 176 | semifinále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G19), 11.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 84 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 84 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 477 | Body celkem: 7814 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 180 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Jana Brodová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 676 | Body celkem: 10892 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 130 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 130 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 208 | |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 208 | |
MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 676 | Body celkem: 10892 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 130 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 130 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 208 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 208 | |
MČR U23 2021, (), 11.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 322 | Body celkem: 7606 |
Eliška Jičínská | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 468 | Body celkem: 7805 |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 90 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 144 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 144 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4890 |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (G19), 03.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 3694 |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 84 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 2 : 3 | 33.6 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 6849 |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 128 | finále |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 429 | Body celkem: 8898 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 754 | Body celkem: 10970 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 260 | finále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 254 | Body celkem: 5485 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 405 | Body celkem: 7742 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 2 | 108 | finále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3532 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G15), 23.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 464 | Body celkem: 7009 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 160 | finále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 6380 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | finále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 636 | Body celkem: 10036 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 240 | finále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 5541 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Sofie Hausknotzová | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G17), 25.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 274 | Body celkem: 4953 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 72 | |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 57.6 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 72 | |
Eva Machytková | 3 : 0 | 72 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 410 | Body celkem: 7747 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 90 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 90 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 144 | |
Sofie Hausknotzová | 3 : 2 | 86.4 | |
HRADECKÝ CUP, (G17), 16.03.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 3509 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 72 | |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 72 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 28.8 | |
HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 6022 |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 70 | |
Stela Davies | 3 : 0 | 70 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 112 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 112 | |
MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 471 | Body celkem: 7755 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 689 | Body celkem: 10905 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 260 | finále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 12.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 4943 |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 90 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 108 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 450 | Body celkem: 8526 |
Veronika Vejrostová | 3 : 2 | 120 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 4960 |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 6342 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 54 | čtvrtfinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 3735 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 80 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 12. |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 349 | Body celkem: 6432 |
Riana Alexová | 1 : 3 | 36 | finále |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G17), 06.10.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 3346 |
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 42 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Markéta Zemanová | 0 : 3 | 0 | |
Klara Herzog | 3 : 1 | 67.2 | |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 316 | Body celkem: 7011 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 2 | 96 | semifinále |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 4525 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 7715 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 180 | finále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 54 | čtvrtfinále |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G13), 06.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 5966 |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 140 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G15), 05.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 4929 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 96 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 2 | 57.6 | |
Eva Machytková | 3 : 0 | 96 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G13), 22.04.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 140 | finále |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 4146 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 70 | |
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 42 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 6825 |
Klára Nováková | 3 : 0 wo. | 50 | |
Zuzana Outratová | 3 : 1 | 80 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 203 | Body celkem: 3440 |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Mauchlerová | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 429 | Body celkem: 8898 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | finále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 754 | Body celkem: 10970 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 260 | finále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 6335 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | finále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G11), 13.01.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 407 | Body celkem: 7667 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 44 | finále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 176 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 209 | Body celkem: 6292 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Eva Klimešová | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy, (G11), 16.12.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4931 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 120 | finále |
Michaela Herberová | 3 : 0 | 96 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 239 | Body celkem: 6322 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 432 | Body celkem: 7769 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 180 | finále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 353 | Body celkem: 6436 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 90 | |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 90 | |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 28.8 | |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 144 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G11), 30.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 314 | Body celkem: 5972 |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 89.6 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 112 | |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 112 | |
TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 384 | Body celkem: 6929 |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 160 | finále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
TECOM CUP JA, (G11), 16.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 352 | Body celkem: 6897 |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 96 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 96 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 160 | |
Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 5404 |
Julie Trollerová | 3 : 2 | 54 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 28.8 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - junioři "A", (G11), 06.05.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 112 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 112 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 112 | |
HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 6024 |
Eva Klimešová | 3 : 2 | 96 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (G11), 01.04.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 358 | Body celkem: 6903 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 128 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 128 | |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 102.4 | |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 291 | Body celkem: 5654 |
Julie Trollerová | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 6. |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G11), 03.02.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 356 | Body celkem: 7616 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 26.4 | |
Natálie Ivancová | 3 : 0 wo. | 66 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 132 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 132 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 293 | Body celkem: 4880 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 144 | 7. - 8. |
Julie Trollerová | 1 : 3 | 28.8 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G11), 14.01.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 403 | Body celkem: 7740 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 144 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 144 | |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 115.2 | |
Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4080 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 4416 |
Julie Trollerová | 3 : 2 | 72 | 9. - 10. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 120 | 9. - 12. |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy 2016, (G11), 17.12.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 396 | Body celkem: 7733 |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 108 | |
Karolína Suchopárková | 3 : 0 | 108 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 180 | |
Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3901 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 3949 |
Anna Vrbová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 48 | |
Pohár Olomouckého kraje, (G11), 26.11.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 5404 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 144 | |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 28.8 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 4234 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Morenda Brno JA, (G11), 01.10.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 410 | Body celkem: 7747 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 108 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 86.4 | |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 108 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | |
Chodovské A, (G13), 17.09.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4028 |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Chodovské A, (G11), 17.09.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 358 | Body celkem: 6903 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 128 | |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 102.4 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 128 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4230 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G11), 07.05.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 319 | Body celkem: 5977 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 84 | |
Michaela Vaňková | 3 : 0 | 84 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 67.2 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 84 | |
Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 3142 |
Adéla Mastná | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 6. |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Bára Vaňková | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Multipower Junior "A", (G11), 02.04.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 248 | Body celkem: 6006 |
Klára Nováková | 3 : 1 | 128 | 3. - 4. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 12.03.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 235 | Body celkem: 4926 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 56 | finále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5613 | Body za soupeře: 303 | Body celkem: 5916 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 150 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 2 | 90 | 5. - 8. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 62.5 | 1. - 16. |
junioři A, (G13), 09.01.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3354 |
Anna Michalcová | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Klára Hamáčková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
junioři A, (G11), 09.01.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4796 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 80 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 96 | |
junioři A, (G11), 19.12.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 3957 |
Kristýna Kolandová | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Tereza Benešová | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Anna Pavelková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
junioři A, (G11), 28.11.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 6263 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | finále |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
junioři A, (G11), 03.10.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3666 |
Klára Nováková | 2 : 3 | 44.8 | |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 22.4 | |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 22.4 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 25.04.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 3894 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Adina Daňková | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.