Ročník: 2004
Klub:
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.02.2024 | 39 | (-1) | 3204 | (0) | ||
01.01.2024 | 38 | (2) | 3204 | (0) | ||
01.12.2023 | 40 | (0) | 3204 | (0) | ||
01.11.2023 | 40 | (1) | 3204 | (0) | ||
01.10.2023 | 41 | (-7) | 3204 | (-2414) | ||
01.09.2023 | 34 | (0) | 5618 | (0) | ||
01.08.2023 | 34 | (0) | 5618 | (0) | ||
01.07.2023 | 34 | (1) | 5618 | (0) | ||
01.06.2023 | 35 | (-3) | 5618 | (0) | ||
01.05.2023 | 32 | (-3) | 5618 | (0) | ||
01.04.2023 | 29 | (3) | 5618 | (0) | ||
01.03.2023 | 32 | (14) | 5618 | (3204) | ||
01.02.2023 | 46 | (-1) | 2414 | (0) | ||
01.01.2023 | 45 | (-1) | 2414 | (0) | ||
01.12.2022 | 44 | (-4) | 2414 | (0) | ||
01.11.2022 | 40 | (-2) | 2414 | (0) | ||
01.10.2022 | 38 | (-38) | 2414 | (2414) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 38 | 39 | 2024 | ||||||||||
2023 | 45 | 46 | 32 | 29 | 32 | 35 | 34 | 34 | 34 | 41 | 40 | 40 | 2023 |
2022 | 38 | 40 | 44 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 2989 |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 18 | |
Anna Pavelková | 2 : 3 | 36 | |
MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4434 |
Marie Kubíková | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G17), 25.09.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 2976 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 19.2 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 3239 |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Marie Kubíková | 3 : 0 wo. | 45 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 4120 |
Marie Kubíková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 130 | |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 1 : 3 | 26 | |
Daniela Dohnalová | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 2500 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kubíková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Stejspalová | 3 : 2 | 43.2 | |
MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Klára Hamáčková | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.