Ročník: 2005
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT E
Registrační číslo: 6346
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 20 | (0) | 14922 | (-720) | ||
01.05.2024 | 20 | (-2) | 15642 | (0) | ||
01.04.2024 | 18 | (0) | 15642 | (-1210) | ||
01.03.2024 | 18 | (11) | 16852 | (7475) | ||
01.02.2024 | 29 | (-10) | 9377 | (-4754) | ||
01.01.2024 | 19 | (-5) | 14131 | (-3493) | ||
01.12.2023 | 14 | (0) | 17624 | (-780) | ||
01.11.2023 | 14 | (3) | 18404 | (3045) | ||
01.10.2023 | 17 | (-3) | 15359 | (-5783) | ||
01.09.2023 | 14 | (0) | 21142 | (0) | ||
01.08.2023 | 14 | (0) | 21142 | (0) | ||
01.07.2023 | 14 | (1) | 21142 | (0) | ||
01.06.2023 | 15 | (-1) | 21142 | (-1680) | ||
01.05.2023 | 14 | (-1) | 22822 | (-1800) | ||
01.04.2023 | 13 | (0) | 24622 | (874) | ||
01.03.2023 | 13 | (-1) | 23748 | (-1099) | ||
01.02.2023 | 12 | (-2) | 24847 | (2354) | ||
01.01.2023 | 10 | (3) | 22493 | (1513) | ||
01.12.2022 | 13 | (-2) | 20980 | (-2717) | ||
01.11.2022 | 11 | (0) | 23697 | (-2035) | ||
01.10.2022 | 11 | (0) | 25732 | (3383) | ||
01.09.2022 | 11 | (0) | 22349 | (-2662) | ||
01.08.2022 | 11 | (0) | 25011 | (0) | ||
01.07.2022 | 11 | (0) | 25011 | (-64) | ||
01.06.2022 | 11 | (2) | 25075 | (-1550) | ||
01.05.2022 | 13 | (0) | 26625 | (600) | ||
01.04.2022 | 13 | (0) | 26025 | (1049) | ||
01.03.2022 | 13 | (-2) | 24976 | (635) | ||
01.02.2022 | 11 | (0) | 24341 | (-1830) | ||
01.01.2022 | 11 | (0) | 26171 | (930) | ||
01.12.2021 | 11 | (1) | 25241 | (1288) | ||
01.11.2021 | 12 | (3) | 23953 | (4435) | ||
01.10.2021 | 15 | (1) | 19518 | (-804) | ||
01.09.2021 | 16 | (4) | 20322 | (2662) | ||
01.08.2021 | 20 | (0) | 17660 | (0) | ||
01.07.2021 | 20 | (3) | 17660 | (2464) | ||
01.06.2021 | 23 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.03.2021 | 23 | (-1) | 15196 | (0) | ||
01.11.2020 | 22 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.10.2020 | 22 | (1) | 15196 | (1200) | ||
01.04.2020 | 23 | (1) | 13996 | (109) | ||
01.03.2020 | 24 | (-1) | 13887 | (16) | ||
01.02.2020 | 23 | (6) | 13871 | (3349) | ||
01.01.2020 | 29 | (0) | 10522 | (120) | ||
01.12.2019 | 29 | (-4) | 10402 | (-2023) | ||
01.11.2019 | 25 | (1) | 12425 | (-1360) | ||
01.10.2019 | 26 | (3) | 13785 | (2354) | ||
01.09.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.08.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.07.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.06.2019 | 29 | (-1) | 11431 | (0) | ||
01.05.2019 | 28 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.04.2019 | 28 | (7) | 11431 | (3040) | ||
01.03.2019 | 35 | (8) | 8391 | (2848) | ||
01.02.2019 | 43 | (8) | 5543 | (1320) | ||
01.01.2019 | 51 | (7) | 4223 | (480) | ||
01.12.2018 | 58 | (20) | 3743 | (2383) | ||
01.11.2018 | 78 | (-78) | 1360 | (1360) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 19 | 29 | 18 | 18 | 20 | 20 | 2024 | ||||||
2023 | 10 | 12 | 13 | 13 | 14 | 15 | 14 | 14 | 14 | 17 | 14 | 14 | 2023 |
2022 | 11 | 11 | 13 | 13 | 13 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 13 | 2022 |
2021 | 23 | 23 | 20 | 20 | 16 | 15 | 12 | 11 | 2021 | ||||
2020 | 29 | 23 | 24 | 23 | 22 | 22 | 2020 | ||||||
2019 | 51 | 43 | 35 | 28 | 28 | 29 | 29 | 29 | 29 | 26 | 25 | 29 | 2019 |
2018 | 78 | 58 | 2018 |
Body za pořadí v PSA žebříčku: 2000 , 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 0 | |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G19), 14.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 7617 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 07.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 319 | Body celkem: 5977 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 84 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 84 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 67.2 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 17.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 5579 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 343 | Body celkem: 6187 |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G19), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4943 |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 247 | Body celkem: 6330 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G19), 08.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 6612 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 156 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 426 | Body celkem: 8895 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 130 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 3 : 1 | 166.4 | |
MČR U23 2021, (), 11.09.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 5472 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Markéta Zemanová | 3 : 0 wo. | 78 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 4943 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 90 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 108 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 108 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 3878 |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 6. |
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (G19), 03.10.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 4168 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 50.4 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 wo. | 0 | |
HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 3529 |
Marie Kubíková | 3 : 0 wo. | 45 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
MČR U23 2020, (), 12.09.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 6581 |
Barbora Brodová | 3 : 1 | 124.8 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4694 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 130 | |
PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 6760 |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 83.2 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4931 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 120 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 96 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4797 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 385 | Body celkem: 6468 |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 72 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3055 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3888 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3472 |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 90 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 90 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 90 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 4957 |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | |
Veronika Vejrostová | 2 : 3 | 36 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 86.4 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 108 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3548 |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tereza Široká | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 6328 |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 72 | finále |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5844 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G17), 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4109 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 72 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 14.4 | |
Eva Machytková | 3 : 0 | 72 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 353 | Body celkem: 6436 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 90 | |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 115.2 | |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 57.6 | |
MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 4824 |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 6680 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4958 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Veronika Vejrostová | 2 : 3 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 5528 |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3572 |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 275 | Body celkem: 5506 |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Julie Trollerová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 5452 |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 64 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 64 | semifinále |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 5528 |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G19), 05.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 3015 |
Vanda Lukavcová | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Konečná | 3 : 1 | 57.6 | |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G17), 22.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2749 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 72 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 232 | Body celkem: 3808 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 70 | |
Eva Klimešová | 2 : 3 | 28 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 67.2 | |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 67.2 | |
Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 4905 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 28 | finále |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 67.2 | semifinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 346 | Body celkem: 6190 |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Eliška Mecová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3330 |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3982 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3801 |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 355 | Body celkem: 5586 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4484 |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 5422 |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 72 | |
Anna Bilíčková | 3 : 0 | 90 | |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 28.8 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3734 |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 3916 |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 11. - 12. |
Anna Karina Moreno Kopp | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Julie Trollerová | 3 : 2 | 72 | 9. - 16. |
Kateřina Drábiková | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4864 |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 102.4 | 3. - 4. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 2720 |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 2 | 43.2 | |
HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4165 |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2897 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kateřina Konečná | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 4525 |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3793 |
Lucie Bartůňková | 3 : 0 | 120 | 13. - 14. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 4840 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 31.2 | 7. - 8. |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2662 |
Eliška Mauchlerová | 0 : 3 | 0 | |
Adéla Mastná | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 70 | |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 298 | Body celkem: 5233 |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 57.6 | čtvrtfinále |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 298 | Body celkem: 5233 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 6. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4803 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 144 | 7. - 8. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 72 | 1. - 16. |
Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3048 |
Klára Nováková | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 80 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 64 | |
Chodovské A, (G13), 17.09.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3454 |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 18 | |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 90 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 72 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3097 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adéla Mastná | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.