Ročník: 2005
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT E
Registrační číslo: 6346
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 20 | (0) | 14922 | (-720) | ||
01.05.2024 | 20 | (-2) | 15642 | (0) | ||
01.04.2024 | 18 | (0) | 15642 | (-1210) | ||
01.03.2024 | 18 | (11) | 16852 | (7475) | ||
01.02.2024 | 29 | (-10) | 9377 | (-4754) | ||
01.01.2024 | 19 | (-5) | 14131 | (-3493) | ||
01.12.2023 | 14 | (0) | 17624 | (-780) | ||
01.11.2023 | 14 | (3) | 18404 | (3045) | ||
01.10.2023 | 17 | (-3) | 15359 | (-5783) | ||
01.09.2023 | 14 | (0) | 21142 | (0) | ||
01.08.2023 | 14 | (0) | 21142 | (0) | ||
01.07.2023 | 14 | (1) | 21142 | (0) | ||
01.06.2023 | 15 | (-1) | 21142 | (-1680) | ||
01.05.2023 | 14 | (-1) | 22822 | (-1800) | ||
01.04.2023 | 13 | (0) | 24622 | (874) | ||
01.03.2023 | 13 | (-1) | 23748 | (-1099) | ||
01.02.2023 | 12 | (-2) | 24847 | (2354) | ||
01.01.2023 | 10 | (3) | 22493 | (1513) | ||
01.12.2022 | 13 | (-2) | 20980 | (-2717) | ||
01.11.2022 | 11 | (0) | 23697 | (-2035) | ||
01.10.2022 | 11 | (0) | 25732 | (3383) | ||
01.09.2022 | 11 | (0) | 22349 | (-2662) | ||
01.08.2022 | 11 | (0) | 25011 | (0) | ||
01.07.2022 | 11 | (0) | 25011 | (-64) | ||
01.06.2022 | 11 | (2) | 25075 | (-1550) | ||
01.05.2022 | 13 | (0) | 26625 | (600) | ||
01.04.2022 | 13 | (0) | 26025 | (1049) | ||
01.03.2022 | 13 | (-2) | 24976 | (635) | ||
01.02.2022 | 11 | (0) | 24341 | (-1830) | ||
01.01.2022 | 11 | (0) | 26171 | (930) | ||
01.12.2021 | 11 | (1) | 25241 | (1288) | ||
01.11.2021 | 12 | (3) | 23953 | (4435) | ||
01.10.2021 | 15 | (1) | 19518 | (-804) | ||
01.09.2021 | 16 | (4) | 20322 | (2662) | ||
01.08.2021 | 20 | (0) | 17660 | (0) | ||
01.07.2021 | 20 | (3) | 17660 | (2464) | ||
01.06.2021 | 23 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.03.2021 | 23 | (-1) | 15196 | (0) | ||
01.11.2020 | 22 | (0) | 15196 | (0) | ||
01.10.2020 | 22 | (1) | 15196 | (1200) | ||
01.04.2020 | 23 | (1) | 13996 | (109) | ||
01.03.2020 | 24 | (-1) | 13887 | (16) | ||
01.02.2020 | 23 | (6) | 13871 | (3349) | ||
01.01.2020 | 29 | (0) | 10522 | (120) | ||
01.12.2019 | 29 | (-4) | 10402 | (-2023) | ||
01.11.2019 | 25 | (1) | 12425 | (-1360) | ||
01.10.2019 | 26 | (3) | 13785 | (2354) | ||
01.09.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.08.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.07.2019 | 29 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.06.2019 | 29 | (-1) | 11431 | (0) | ||
01.05.2019 | 28 | (0) | 11431 | (0) | ||
01.04.2019 | 28 | (7) | 11431 | (3040) | ||
01.03.2019 | 35 | (8) | 8391 | (2848) | ||
01.02.2019 | 43 | (8) | 5543 | (1320) | ||
01.01.2019 | 51 | (7) | 4223 | (480) | ||
01.12.2018 | 58 | (20) | 3743 | (2383) | ||
01.11.2018 | 78 | (-78) | 1360 | (1360) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 19 | 29 | 18 | 18 | 20 | 20 | 2024 | ||||||
2023 | 10 | 12 | 13 | 13 | 14 | 15 | 14 | 14 | 14 | 17 | 14 | 14 | 2023 |
2022 | 11 | 11 | 13 | 13 | 13 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 13 | 2022 |
2021 | 23 | 23 | 20 | 20 | 16 | 15 | 12 | 11 | 2021 | ||||
2020 | 29 | 23 | 24 | 23 | 22 | 22 | 2020 | ||||||
2019 | 51 | 43 | 35 | 28 | 28 | 29 | 29 | 29 | 29 | 26 | 25 | 29 | 2019 |
2018 | 78 | 58 | 2018 |
Body za pořadí v PSA žebříčku: 2000 , 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 0 | |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G19), 14.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 0 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | |
MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 7617 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 07.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 319 | Body celkem: 5977 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 84 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 84 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 67.2 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 17.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 5579 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Eva Klimešová | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 343 | Body celkem: 6187 |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G19), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4943 |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 247 | Body celkem: 6330 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G19), 08.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 6612 |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 156 | |
MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 426 | Body celkem: 8895 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 130 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 3 : 1 | 166.4 | |
MČR U23 2021, (), 11.09.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 5472 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Markéta Zemanová | 3 : 0 wo. | 78 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 4943 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 90 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 108 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 108 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 3878 |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 6. |
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (G19), 03.10.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 4168 |
Eliška Jičínská | 0 : 3 wo. | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 50.4 | |
HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 93 | Body celkem: 3529 |
Marie Kubíková | 3 : 0 wo. | 45 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
MČR U23 2020, (), 12.09.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 6581 |
Barbora Brodová | 3 : 1 | 124.8 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4694 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 130 | |
PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 6760 |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 83.2 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4931 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 120 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 96 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4797 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 385 | Body celkem: 6468 |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 72 | finále |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3055 |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3888 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3472 |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 90 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 90 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 90 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 4957 |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | |
Veronika Vejrostová | 2 : 3 | 36 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 108 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 86.4 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3548 |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tereza Široká | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 6328 |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 72 | finále |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5844 |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G17), 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4109 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 72 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 14.4 | |
Eva Machytková | 3 : 0 | 72 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 353 | Body celkem: 6436 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 90 | |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 115.2 | |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 57.6 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 60 | |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 20 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G19), 06.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3556 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 80 | |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 32 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 2930 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 50 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 60 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G19), 16.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 3594 |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 60 | |
Kateřina Pavlusová | 3 : 0 wo. | 30 | |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 60 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 100 | finále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 4824 |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 6680 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4958 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Veronika Vejrostová | 2 : 3 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G19), 05.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 80 | |
Nela Reková | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 05.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 60 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 100 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G15), 15.12.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 5528 |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3572 |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 275 | Body celkem: 5506 |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Julie Trollerová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 5452 |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 64 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 64 | semifinále |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 5528 |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G19), 05.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 3015 |
Vanda Lukavcová | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Konečná | 3 : 1 | 57.6 | |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G17), 22.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2749 |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 72 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G15), 21.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 232 | Body celkem: 3808 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 70 | |
Eva Klimešová | 2 : 3 | 28 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 67.2 | |
Vendula Boháčová | 3 : 1 | 67.2 | |
Pneukomplet Junioři D, (G17), 06.04.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 4905 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 28 | finále |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 67.2 | semifinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 18.02.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 3554 |
Barbora Brodová | 0 : 3 | 0 | finále |
Terezie Martinková | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Kateřina Klečková | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 17.02.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 3212 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Eva Machytková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 346 | Body celkem: 6190 |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Eliška Mecová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3330 |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3982 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3801 |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Vendula Boháčová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 355 | Body celkem: 5586 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 4484 |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G13), 05.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 60 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 60 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 60 | |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G15), 04.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3564 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 60 | |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 60 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 5422 |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 72 | |
Anna Bilíčková | 3 : 0 | 90 | |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 28.8 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3734 |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 3916 |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 11. - 12. |
Anna Karina Moreno Kopp | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Julie Trollerová | 3 : 2 | 72 | 9. - 16. |
Kateřina Drábiková | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (G13), 16.09.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4864 |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 102.4 | 3. - 4. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Junioři B, (G15), 02.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 4076 |
Kateřina Konečná | 3 : 1 | 64 | |
Veronika Vejrostová | 3 : 1 | 64 | |
Junioři B, (G13), 02.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Berenika Faltová | 3 : 0 | 80 | |
Denisa Kubíková | 3 : 0 | 80 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 80 | |
Moravskoslezské Dětské Déčko G15, (G15), 17.06.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
D-tour junior 4.kolo G15, (G15), 13.05.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Junioři D - Prima stavebniny Cup, (G13), 17.04.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 2720 |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 2 | 43.2 | |
HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4165 |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2897 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kateřina Konečná | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 4525 |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3793 |
Lucie Bartůňková | 3 : 0 | 120 | 13. - 14. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 4840 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 31.2 | 7. - 8. |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2662 |
Eliška Mauchlerová | 0 : 3 | 0 | |
Adéla Mastná | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 70 | |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 298 | Body celkem: 5233 |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Klára Nováková | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 2 : 3 | 57.6 | čtvrtfinále |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (G15), 07.01.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2347 |
Kateřina Klečková | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (G13), 07.01.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3524 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 80 | |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 298 | Body celkem: 5233 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 57.6 | 5. - 6. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
Junioři D - Hanya Cup, (G13), 09.12.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4803 |
Klára Nováková | 3 : 0 | 144 | 7. - 8. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 72 | 1. - 16. |
Mistrovský turnaj juniorů D, (G13), 19.11.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 2836 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Klára Nováková | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
junioři B SBCentrum, (G13), 29.10.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3612 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 48 | |
Radka Rudová | 3 : 0 | 60 | |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 60 | |
Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3048 |
Klára Nováková | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Klára Nováková | 3 : 1 | 64 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 80 | |
Chodovské A, (G13), 17.09.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3454 |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Klára Nováková | 3 : 1 | 72 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 18 | |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 90 | |
junioři B, (G13), 03.09.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2832 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 12 | |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3097 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adéla Mastná | 3 : 0 | 84 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.