Profil hráče

Max Pelikán

Ročník: 2011
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Hanya
Registrační číslo: 6967

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 32.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 32. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 2. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 10. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP , (B11), 03.10.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
258
Body celkem:
5916
Antonín Beneš  3 : 2 84 finále
Thomas Koukola  3 : 1 89.6 semifinále
Matyáš Závacký  3 : 0 84 čtvrtfinále
 PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
166
Body celkem:
4845
Antonín Beneš  2 : 3 62.4 7. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 1 104 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4305
Body za soupeře:
144
Body celkem:
4449
Antonín Beneš  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4798
Antonín Beneš  3 : 1 115.2 7. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Jašek  3 : 1 96 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4240
Body za soupeře:
236
Body celkem:
4476
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 96 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5941
Body za soupeře:
230
Body celkem:
6171
Antonín Procházka  0 : 3 0 3. - 4.
Jiří Hartmann  1 : 3 38.4 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 72 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 120 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
194
Body celkem:
3630
Antonín Kachlíř  2 : 3 38.4 5. - 6.
Antonín Beneš  3 : 1 76.8 5. - 8.
Dominik Hrušecký  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3889
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 13. - 14.
Lukáš Hogen  3 : 0 130 13. - 16.
Matěj Kročil  0 : 3 0 9. - 16.
Andrej Butsa  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B11), 15.12.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
169
Body celkem:
3529
Dominik Forgač  2 : 3 43.2 7. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Šimon Borovička  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2935
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3106
Lukas Pári  3 : 0 90 11. - 12.
Andrej Butsa  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 45 9. - 16.
Dominik Hrušecký  2 : 3 36 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
100
Body celkem:
3799
Antonín Beneš  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Vaněk  3 : 0 100 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
148
Body celkem:
3847
Antonín Beneš  2 : 3 48 7. - 8.
Antonín Procházka  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Adam Gerstdorf  3 : 0 100 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B11), 05.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3125
Dominik Forgač  2 : 3 33.6 5. - 6.
Kristián Bořil  3 : 2 50.4 5. - 8.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 čtvrtfinále
Matyáš David  3 : 0 70 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3486
Daniel Stypa  0 : 3 0 7. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Antonín Kachlíř  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3759
Body za soupeře:
104
Body celkem:
3863
Antonín Procházka  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Jonáš Pavelka  3 : 1 104 13. - 16.
Martin Hloch  0 : 3 0 9. - 16.
David Linhart  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2700
Body za soupeře:
144
Body celkem:
2844
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 13. - 14.
Matyáš David  3 : 0 90 13. - 16.
Daniel Stypa  1 : 3 18 9. - 16.
Martin Hloch  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
3459
Body za soupeře:
216
Body celkem:
3675
Jan Víšek  0 : 3 0 13. - 14.
Antonín Kachlíř  3 : 0 120 13. - 16.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 16.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 1. - 16.
David Kniezek  3 : 0 96 1. - 32.
 TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
54
Body celkem:
2607
Minh Thien Tran  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Jan Víšek  1 : 3 18 13. - 16.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 9. - 16.
Adam Burget  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
83
Body celkem:
3080
Antonín Procházka  0 : 3 0 7. - 8.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 5. - 8.
Andrej Hausknotz  1 : 3 19.2 čtvrtfinále
Jonáš Pavelka  3 : 1 64 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
70
Body celkem:
2265
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Škurek  3 : 0 70
Jan Růžička  0 : 3 0
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Patrik Nicholas Beck  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot