Profil hráče

Max Pelikán

Ročník: 2011
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Hanya
Registrační číslo: 6967

umístění

Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 3.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 2. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 10. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 32.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 32. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Strahov - junioři B, (B13), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
108
Body celkem:
2599
Tomáš Trachta  3 : 0 41
Anthony Cox  3 : 0 41
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0
Dominik Forgač  2 : 3 26.24
 Strahov - junioři B, (B11), 29.02.2020
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
128
Body celkem:
3184
Thomas Koukola  3 : 1 64 3. - 4.
Martin Jašek  1 : 3 16 semifinále
Jan Vaněk  3 : 1 48 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
106
Body celkem:
2303
Václav Holuša  3 : 2 36 7. - 8.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B11), 04.01.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
170
Body celkem:
2930
Filip Sovják  3 : 0 50
Antonín Kachlíř  0 : 3 0
Thomas Koukola  3 : 0 60
Jan Vaněk  3 : 0 60
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2162
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 7. - 8.
Dominik Hrušecký  1 : 3 12 5. - 8.
Dominik Forgač  2 : 3 24 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Jan Vaněk  3 : 2 48 3. - 4.
Jakub Novák  1 : 3 16 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
  Junioři B, (B13), 14.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
84
Body celkem:
3528
Matyáš Zlý  3 : 2 36
Kristián Bořil  3 : 1 48
Daniel Stypa  0 : 3 0
  Junioři B, (B11), 14.09.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
121
Body celkem:
2929
Thomas Koukola  3 : 1 39.36
Matyáš Závacký  3 : 0 49.2
Dominik Hrušecký  2 : 3 32.8
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B13), 04.05.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Dominik Novák  3 : 0 60 7. - 8.
Andrej Hausknotz  1 : 3 12 5. - 8.
Jan Bravenec  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karol Cziba  3 : 0 50 1. - 16.
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
117
Body celkem:
2877
Jakub Novák  1 : 3 16 3. - 4.
Dominik Forgač  1 : 3 16 semifinále
Karol Cziba  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
110
Body celkem:
2307
Sebastien Šíma  3 : 2 36 7. - 8.
Andrej Hausknotz  2 : 3 24 5. - 8.
Dominik Forgač  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 50 1. - 16.
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
134
Body celkem:
2331
Dominik Novák  3 : 1 48 7. - 8.
Matyáš Zlý  1 : 3 12 5. - 8.
Filip Stuchlík  2 : 3 24 čtvrtfinále
Martin Jašek  3 : 0 50 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
114
Body celkem:
2874
Matěj Kročil  1 : 3 16 3. - 4.
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 semifinále
Dominik Forgač  3 : 1 48 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2665
Matěj Kročil  3 : 1 48 5. - 6.
Martin Jašek  3 : 0 60 5. - 8.
Andrej Butsa  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2654
Antonín Kachlíř  0 : 3 0
Filip Sovják  3 : 0 50
Lukáš Hogen  3 : 0 60
Antonín Beneš  1 : 3 12
 Žebříčkový turnaj juniorů ČR ve squashi, (B11), 08.09.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
49
Body celkem:
2299
Dominik Hrušecký  3 : 1 39.36
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Denisa Otáhalová  1 : 3 9.84
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2445
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 6.
Marko Ekber Sanioglu  3 : 1 48 5. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukas Pári  3 : 0 50 1. - 16.
 Turnaj JB, (B11), 07.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
69
Body celkem:
2319
Antonín Beneš  2 : 3 19.68
Adam Gerstdorf  3 : 0 49.2
Bedřich Beneš  0 : 3 0
Antonín Procházka  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2076
Daniel Stypa  0 : 3 0 7. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Antonín Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2295
Adam Formánek  3 : 1 48 7. - 8.
Daniel Stypa  0 : 3 0 5. - 8.
Václav Holuša  0 : 3 0 čtvrtfinále
Samuel Skyba  3 : 2 30 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
118
Body celkem:
2878
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 3. - 4.
Jan Bravenec  0 : 3 0 semifinále
Marko Ekber Sanioglu  3 : 1 48 čtvrtfinále
Dominik Forgač  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2257
Antonín Beneš  3 : 0 60 7. - 8.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
 Junioři B, (B11), 02.09.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3056
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Ella Pelikánová  0 : 3 0
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2281
Antonín Beneš  3 : 0 60 7. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 12 5. - 8.
Jakub Kroupa  1 : 3 12 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2197
Antonín Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  0 : 3 0
Bedřich Beneš  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot