Ročník: 2009
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "C"
Registrační číslo: 6782
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 189 | (-1) | 3203 | (0) | ||
01.05.2024 | 188 | (9) | 3203 | (240) | ||
01.04.2024 | 197 | (78) | 2963 | (1165) | ||
01.03.2024 | 275 | (5) | 1798 | (-90) | ||
01.02.2024 | 280 | (8) | 1888 | (280) | ||
01.01.2024 | 288 | (155) | 1608 | (1008) | ||
01.12.2023 | 443 | (93) | 600 | (270) | ||
01.11.2023 | 536 | (45) | 330 | (135) | ||
01.10.2023 | 581 | (3) | 195 | (0) | ||
01.09.2023 | 584 | (-3) | 195 | (0) | ||
01.08.2023 | 581 | (-1) | 195 | (0) | ||
01.07.2023 | 580 | (-1) | 195 | (0) | ||
01.06.2023 | 579 | (2) | 195 | (0) | ||
01.05.2023 | 581 | (12) | 195 | (0) | ||
01.04.2023 | 593 | (0) | 195 | (0) | ||
01.03.2023 | 593 | (17) | 195 | (90) | ||
01.02.2023 | 610 | (8) | 105 | (0) | ||
01.01.2023 | 618 | (-12) | 105 | (0) | ||
01.12.2022 | 606 | (-606) | 105 | (105) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 288 | 280 | 275 | 197 | 188 | 189 | 2024 | ||||||
2023 | 618 | 610 | 593 | 593 | 581 | 579 | 580 | 581 | 584 | 581 | 536 | 443 | 2023 |
2022 | 606 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 04.05.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Kryštof Drapák | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Líkař | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 04.05.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 0 | 5. - 6. |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Kryštof Drapák | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Jeřábek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B17), 20.04.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2935 |
Jan Vaněk | 3 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Matyáš Závacký | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B15), 20.04.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Martin Jašek | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Matyáš Závacký | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Junioři A, (B17), 23.03.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B15), 23.03.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Petr Líkař | 3 : 1 | 0 | finále |
Kryštof Drapák | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Jan Jašek ml. | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4086 |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | 11. - 12. |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B15), 02.02.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5844 |
Dominik Novák | 3 : 0 wo. | 0 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B15), 09.12.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Antonín Kachlíř | 2 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 04.11.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Petr Líkař | 3 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Alexander Tolico Bonilla | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
DR Development Cup - Junioři A, (B15), 14.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 16.09.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Max Pelikán | 1 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Kryštof Drapák | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Sklenář | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B15), 16.09.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4072 |
Dominik Novák | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B15), 15.04.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 4517 |
Petr Líkař | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 2498 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
Patrik Edelmann | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 44.8 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 25.03.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 236 | Body celkem: 4177 |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 96 | 7. - 8. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2023, (B15), 03.02.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 5587 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Benedikt Bořil | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 3096 |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 07.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 292 | Body celkem: 5523 |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 10.12.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 4253 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Stypa | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2626 |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 64 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 19.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4871 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Dominik Fukar | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 324 | Body celkem: 4521 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Martin Jašek | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B15), 17.09.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4072 |
Jakub Novák | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B15), 30.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 6224 |
Ondřej Hazucha | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Igor Hroza | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B13), 30.05.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 6742 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Matyáš Závacký | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4068 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP junioři A, (B13), 12.03.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 4539 |
Jakub Novák | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Martin Jašek | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Junioři A, (B13), 15.01.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 5258 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 72 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 4970 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Matěj Kudr | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4435 |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Matěj Kročil | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B13), 08.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 473 | Body celkem: 6317 |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 25.09.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 2977 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 371 | Body celkem: 5602 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matěj Borisov | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.08.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 4463 |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Martin Jašek | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B13), 26.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 420 | Body celkem: 6178 |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 128 | 3. - 4. |
Adam Burget | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3225 |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 18 | 9. - 10. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 72 | 9. - 12. |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2626 |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 64 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B13), 03.10.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 237 | Body celkem: 3981 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4096 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 130 | 13. - 14. |
Max Pelikán | 3 : 2 | 78 | 13. - 16. |
Daniel Stypa | 1 : 3 | 26 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B11), 07.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 296 | Body celkem: 6752 |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 41.6 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 11.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 283 | Body celkem: 3520 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Tomáš Trachta | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 11.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 5721 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 3625 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Matěj Kročil | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B11), 14.12.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 485 | Body celkem: 5862 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 144 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B13), 23.11.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2730 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 3034 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 80 | 17. - 18. |
Igor Hroza | 3 : 1 | 64 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 | 80 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B11), 23.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5941 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 6186 |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 38.4 | 3. - 4. |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 2 | 86.4 | čtvrtfinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3901 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4213 |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 120 | 9. - 12. |
Matěj Kročil | 3 : 1 | 96 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Václav Holuša | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 398 | Body celkem: 5775 |
Dominik Novák | 3 : 2 | 86.4 | 5. - 6. |
Antonín Beneš | 3 : 1 | 115.2 | 5. - 8. |
Andrej Hausknotz | 1 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 2708 |
Andrej Butsa | 3 : 0 | 70 | 9. - 10. |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
Josef Fanc | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B11), 28.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 356 | Body celkem: 4976 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 2 | 72 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Ondřej Zapletal | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2626 |
Igor Hroza | 3 : 0 | 80 | 13. - 14. |
Adam Burget | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Jiří Hartmann | 2 : 3 | 32 | 9. - 16. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 7196 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 192 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 38.4 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 16.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 296 | Body celkem: 5721 |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 32 | finále |
Matyáš Zlý | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B11), 01.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 6742 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 5356 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Adam Burget | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 4525 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 2935 |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 72 | 13. - 14. |
Kristián Bořil | 3 : 1 | 72 | 13. - 16. |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B11), 06.10.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 5304 |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B11), 15.09.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 4960 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 184 | Body celkem: 4821 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Mikuláš Dufek | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Jan Bravenec | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junior "A", (B11), 17.03.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3472 |
Igor Hroza | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 72 | 9. - 12. |
Jiří Hartmann | 3 : 2 | 54 | 9. - 16. |
Ondřej Kubec | 2 : 3 | 36 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 247 | Body celkem: 4109 |
Max Pelikán | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 14. |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Lukáš Rychtařík | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B11), 13.01.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 277 | Body celkem: 4914 |
Mikuláš Dufek | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy, (B11), 16.12.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 3757 |
Jakub Kroupa | 3 : 0 | 120 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 24 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 5223 |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 28.8 | 5. - 6. |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 115.2 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B11), 30.09.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 197 | Body celkem: 4888 |
Lukáš Rychtařík | 0 : 3 | 0 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B11), 16.09.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 277 | Body celkem: 3858 |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Adam Burget | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Max Gál | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 3368 |
Max Pelikán | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Adam Burget | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 186 | Body celkem: 3423 |
Radovan Kulich | 3 : 2 | 50.4 | 5. - 6. |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Martin Hloch | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 18.03.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 3304 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 67.2 | |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4320 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Andrej Hausknotz | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B11), 14.01.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 3682 |
Jan Bravenec | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Max Gál | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 4010 |
Max Gál | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Ondřej Sklenář | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.