Ročník: 2009
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:SquashEspecial "C"
Registrační číslo: 6782
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 189 | (-1) | 3203 | (0) | ||
01.05.2024 | 188 | (9) | 3203 | (240) | ||
01.04.2024 | 197 | (78) | 2963 | (1165) | ||
01.03.2024 | 275 | (5) | 1798 | (-90) | ||
01.02.2024 | 280 | (8) | 1888 | (280) | ||
01.01.2024 | 288 | (155) | 1608 | (1008) | ||
01.12.2023 | 443 | (93) | 600 | (270) | ||
01.11.2023 | 536 | (45) | 330 | (135) | ||
01.10.2023 | 581 | (3) | 195 | (0) | ||
01.09.2023 | 584 | (-3) | 195 | (0) | ||
01.08.2023 | 581 | (-1) | 195 | (0) | ||
01.07.2023 | 580 | (-1) | 195 | (0) | ||
01.06.2023 | 579 | (2) | 195 | (0) | ||
01.05.2023 | 581 | (12) | 195 | (0) | ||
01.04.2023 | 593 | (0) | 195 | (0) | ||
01.03.2023 | 593 | (17) | 195 | (90) | ||
01.02.2023 | 610 | (8) | 105 | (0) | ||
01.01.2023 | 618 | (-12) | 105 | (0) | ||
01.12.2022 | 606 | (-606) | 105 | (105) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 288 | 280 | 275 | 197 | 188 | 189 | 2024 | ||||||
2023 | 618 | 610 | 593 | 593 | 581 | 579 | 580 | 581 | 584 | 581 | 536 | 443 | 2023 |
2022 | 606 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Albatros Media - Junioři B, (B17), 17.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 0 | |
Jan Líkař | 3 : 0 | 0 | |
Kryštof Drapák | 3 : 1 | 0 | |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | |
Velká cena Prahy, (B17), 07.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Adam Gerstdorf | 1 : 3 | 0 | finále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Lukaš Tuček | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B17), 01.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 3352 |
Martin Jašek | 3 : 0 wo. | 24.6 | |
Matěj Volf | 1 : 3 | 9.84 | |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 49.2 | |
Jan Líkař | 3 : 0 | 49.2 | |
Strahov - junioři B, (B15), 09.04.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3221 |
Lukáš Hogen | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Martin Jašek | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Jan Líkař | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři B, (B15), 26.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 249 | Body celkem: 4197 |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 100 | finále |
Peter Amzler | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP JB, (B15), 26.02.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3604 |
Adam Burget | 1 : 3 | 20 | finále |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 80 | semifinále |
bye | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B15), 12.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | finále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3624 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 50 | |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 50 | |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 80 | |
HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3604 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 20 | finále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Junioři B-SBCentrum, (B13), 23.03.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3184 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Radek Ďurán | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 4158 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 100 | finále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 3640 |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 50 | |
Jiří Hartmann | 1 : 3 | 16 | |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 80 | |
Turnaj JB, (B11), 07.04.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 2965 |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 49.2 | |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 9.84 | |
Max Pelikán | 3 : 0 | 49.2 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 49.2 | |
AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 2319 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Ondřej Kubec | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Kroupa | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Adam Burget | 2 : 3 | 40 | finále |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3604 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 20 | finále |
Jakub Kroupa | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3552 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | finále |
Mikuláš Dufek | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 3538 |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | finále |
Ondřej Sklenář | 3 : 1 | 64 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 05.11.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2760 |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | |
junioři B SBCentrum, (B11), 29.10.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Matouš Bořil | 3 : 1 | 48 | |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 12 | |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.