Profil hráče

Antonín Procházka

Ročník: 2009
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 6782

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 3. (06/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 7.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (11/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 29.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 23. (11/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Dominik Forgač  1 : 3 20 finále
Antonín Beneš  3 : 0 80 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Antonín Beneš  3 : 0 100 finále
Adam Gerstdorf  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B11), 13.10.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
196
Body celkem:
3640
Patrik Cvak  3 : 0 50
Lukáš Hogen  3 : 0 50
Antonín Kachlíř  3 : 0 80
Jiří Hartmann  1 : 3 16
 Turnaj JB, (B11), 07.04.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
157
Body celkem:
2965
Max Pelikán  3 : 0 49.2
Adam Gerstdorf  3 : 0 49.2
Antonín Beneš  3 : 0 49.2
Bedřich Beneš  1 : 3 9.84
 AMMBRA CUP JB, (B11), 06.01.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
122
Body celkem:
2319
Jan Vaněk  3 : 0 60 7. - 8.
Ondřej Kubec  1 : 3 12 5. - 8.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Kroupa  3 : 0 50 1. - 16.
 Junioři B - Strahov , (B11), 14.10.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3584
Adam Burget  2 : 3 40 finále
Bedřich Beneš  3 : 1 64 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 2 36 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "B", (B11), 27.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3604
Šimon Rynt  1 : 3 20 finále
Jakub Kroupa  3 : 0 80 semifinále
Mikuláš Dufek  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HRADECKÝ CUP, (B11), 22.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3552
Šimon Rynt  0 : 3 0 finále
Mikuláš Dufek  3 : 2 48 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Strahov Junioři B, (B11), 18.02.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
94
Body celkem:
3538
Adam Burget  0 : 3 0 finále
Ondřej Sklenář  3 : 1 64 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 05.11.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2760
Jan Bravenec  0 : 3 0
Maxmilián Pišček  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0
 junioři B SBCentrum, (B11), 29.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
60
Body celkem:
2820
Matouš Bořil  3 : 1 48
Dominik Wojtucki  1 : 3 12
Maxmilián Pišček  0 : 3 0
Mikuláš Janda  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot