Ročník: 2006
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 7207
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 339 | (16) | 1273 | (103) | ||
01.02.2024 | 355 | (-2) | 1170 | (150) | ||
01.01.2024 | 353 | (-3) | 1020 | (0) | ||
01.12.2023 | 350 | (-76) | 1020 | (-741) | ||
01.11.2023 | 274 | (-39) | 1761 | (-521) | ||
01.10.2023 | 235 | (-19) | 2282 | (-415) | ||
01.09.2023 | 216 | (1) | 2697 | (0) | ||
01.08.2023 | 217 | (0) | 2697 | (0) | ||
01.07.2023 | 217 | (-2) | 2697 | (0) | ||
01.06.2023 | 215 | (-3) | 2697 | (0) | ||
01.05.2023 | 212 | (5) | 2697 | (30) | ||
01.04.2023 | 217 | (0) | 2667 | (0) | ||
01.03.2023 | 217 | (1) | 2667 | (90) | ||
01.02.2023 | 218 | (8) | 2577 | (0) | ||
01.01.2023 | 226 | (-42) | 2577 | (-634) | ||
01.12.2022 | 184 | (36) | 3211 | (651) | ||
01.11.2022 | 220 | (36) | 2560 | (761) | ||
01.10.2022 | 256 | (41) | 1799 | (415) | ||
01.09.2022 | 297 | (2) | 1384 | (0) | ||
01.08.2022 | 299 | (0) | 1384 | (0) | ||
01.07.2022 | 299 | (4) | 1384 | (0) | ||
01.06.2022 | 303 | (-54) | 1384 | (-830) | ||
01.05.2022 | 249 | (13) | 2214 | (330) | ||
01.04.2022 | 262 | (-5) | 1884 | (0) | ||
01.03.2022 | 257 | (-2) | 1884 | (0) | ||
01.02.2022 | 255 | (22) | 1884 | (0) | ||
01.01.2022 | 277 | (87) | 1884 | (634) | ||
01.12.2021 | 364 | (46) | 1250 | (210) | ||
01.11.2021 | 410 | (59) | 1040 | (210) | ||
01.10.2021 | 469 | (5) | 830 | (0) | ||
01.09.2021 | 474 | (-7) | 830 | (0) | ||
01.08.2021 | 467 | (2) | 830 | (0) | ||
01.07.2021 | 469 | (5) | 830 | (0) | ||
01.06.2021 | 474 | (0) | 830 | (0) | ||
01.03.2021 | 474 | (0) | 830 | (0) | ||
01.11.2020 | 474 | (-474) | 830 | (830) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 353 | 355 | 339 | 2024 | |||||||||
2023 | 226 | 218 | 217 | 217 | 212 | 215 | 217 | 217 | 216 | 235 | 274 | 350 | 2023 |
2022 | 277 | 255 | 257 | 262 | 249 | 303 | 299 | 299 | 297 | 256 | 220 | 184 | 2022 |
2021 | 474 | 474 | 469 | 467 | 474 | 469 | 410 | 364 | 2021 | ||||
2020 | 474 | 2020 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 4876 |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Jakub Novák | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 3357 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Jakub Novák | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Novák | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 10.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 4052 |
Filip Walter | 1 : 3 | 24 | finále |
Jakub Novák | 3 : 1 | 76.8 | semifinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4334 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4597 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4857 |
Dominik Forgač | 1 : 3 | 26.4 | 5. - 6. |
Filip Walter | 3 : 2 | 79.2 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Peter Amzler | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 4957 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | finále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Lukáš Hogen | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 4783 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 16.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 228 | Body celkem: 4907 |
Daniel Šrámek | 3 : 1 | 96 | finále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 96 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP junioři A, (B17), 12.03.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 249 | Body celkem: 3825 |
Filip Walter | 2 : 3 | 28 | |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 70 | |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 84 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 67.2 | |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4048 |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Filip Walter | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 3373 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Rojek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3184 |
Adam Horák | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Daniel Šrámek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 4819 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 3144 |
Daniel Šrámek | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 64 | |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 64 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 64 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 2826 |
Jan Holuša | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Filip Walter | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 2472 |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 64 | 13. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 3124 |
Svatopluk Kreidl | 3 : 1 | 72 | 11. - 12. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Davies | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 2437 |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 15. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Adam Horák | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Kutý | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3323 |
Adam Horák | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 14. |
Tomáš Šťastný | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Ondřej Kutý | 2 : 3 | 40 | 9. - 16. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 2496 |
Ondřej Kutý | 1 : 3 | 16 | 13. - 14. |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.