Profil hráče

Alex Kelar

Ročník: 2005
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - muži B
Registrační číslo: 5002

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 134.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 88. (12/2021)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 1. (09/2021)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 15.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 19 let: 11. (09/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 1. (11/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (12/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 1. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 29.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 29. (11/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.12.2021 88 (46) 8534 (2150)
01.11.2021 134 (39) 6384 (1953)
01.10.2021 173 (1) 4431 (0)
01.09.2021 174 (45) 4431 (1532)
01.08.2021 219 (3) 2899 (0)
01.07.2021 222 (5) 2899 (0)
01.06.2021 227 (0) 2899 (0)
01.03.2021 227 (0) 2899 (0)
01.11.2020 227 (119) 2899 (1360)
01.10.2020 346 (13) 1539 (300)
01.04.2020 359 (31) 1239 (0)
01.03.2020 390 (-25) 1239 (-115)
01.02.2020 365 (-56) 1354 (-467)
01.01.2020 309 (-65) 1821 (-1176)
01.12.2019 244 (-49) 2997 (-1021)
01.11.2019 195 (5) 4018 (0)
01.10.2019 200 (-38) 4018 (-1167)
01.09.2019 162 (0) 5185 (0)
01.08.2019 162 (0) 5185 (0)
01.07.2019 162 (-1) 5185 (0)
01.06.2019 161 (2) 5185 (0)
01.05.2019 163 (-15) 5185 (-733)
01.04.2019 148 (-8) 5918 (-433)
01.03.2019 140 (0) 6351 (177)
01.02.2019 140 (0) 6174 (34)
01.01.2019 140 (13) 6140 (488)
01.12.2018 153 (13) 5652 (496)
01.11.2018 166 (2) 5156 (0)
01.10.2018 168 (35) 5156 (1167)
01.09.2018 203 (-4) 3989 (0)
01.08.2018 199 (0) 3989 (0)
01.07.2018 199 (1) 3989 (0)
01.06.2018 200 (0) 3989 (0)
01.05.2018 200 (28) 3989 (733)
01.04.2018 228 (60) 3256 (1156)
01.03.2018 288 (89) 2100 (877)
01.02.2018 377 (-1) 1223 (0)
01.01.2018 376 (156) 1223 (698)
01.12.2017 532 (-532) 525 (525)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2021227227222219174173134882021
20203093653903593462272020
20191401401401481631611621621622001952442019
20183763772882282002001991992031681661532018
20175322017

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
580
Body celkem:
8656
Vojtěch Martinovský  3 : 0 200 finále
Matěj Bomba  3 : 0 160 semifinále
Šimon Rynt  3 : 0 120 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 100 1. - 16.
 MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
442
Body celkem:
6286
Tomáš Holinka  3 : 0 156 5. - 6.
Faríd Farrag  3 : 0 156 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Ondřej Kutý  3 : 0 130 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
464
Body celkem:
7009
David Linhart  3 : 0 160 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 128 semifinále
Faríd Farrag  3 : 0 96 čtvrtfinále
Jan Gerstdorf  3 : 0 80 1. - 16.
 PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6825
Karel Matoušek  2 : 3 83.2 3. - 4.
Karím Farrag  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6452
František Procházka  1 : 3 36 finále
Matěj Bomba  3 : 0 144 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MSSJO 2019, (B19), 14.12.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4322
Jan Netolička  3 : 0 112 3. - 4.
Jáchym Mráček  1 : 3 22.4 semifinále
Tomáš Hrubý  3 : 0 84 čtvrtfinále
Adam Gacek  3 : 0 70 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3147
Filip Walter  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Dominik Wojtucki  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Šimon Rynt  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
317
Body celkem:
5742
František Procházka  0 : 3 0 finále
Lukáš Krejčí  3 : 0 128 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B19), 28.09.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
154
Body celkem:
3125
František Procházka  0 : 3 wo. 0 5. - 6.
Tomáš Hrubý  3 : 0 84 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Netolička  3 : 0 70 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
346
Body celkem:
5012
Lukáš Krejčí  3 : 0 128 3. - 4.
František Procházka  1 : 3 25.6 semifinále
Michal Jurášek  3 : 0 96 čtvrtfinále
David Linhart  3 : 1 64 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6825
Martin Štěpán ml.  1 : 3 41.6 3. - 4.
Faríd Farrag  1 : 3 41.6 semifinále
Filip Walter  3 : 0 156 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4244
Martin Štěpán ml.  3 : 0 wo. 56 3. - 4.
Filip Šarboch  0 : 3 0 semifinále
Adam Horák  3 : 0 84 čtvrtfinále
Adam Hazucha  3 : 0 70 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
548
Body celkem:
8624
Karel Matoušek  3 : 1 160 finále
David Linhart  3 : 1 128 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 120 čtvrtfinále
Adam Horák  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
208
Body celkem:
3048
František Procházka  3 : 2 48 9. - 10.
Daniel Burkart  3 : 0 80 9. - 12.
Adam Horák  3 : 0 80 9. - 16.
Jakub Gogol  0 : 3 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
588
Body celkem:
8664
David Linhart  3 : 0 200 finále
Martin Štěpán ml.  3 : 1 128 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 120 čtvrtfinále
Miloslav Vaněrka  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
294
Body celkem:
4985
Marek Panáček  0 : 3 0 finále
Viktor Nezveda  3 : 0 112 semifinále
Martin Suk  3 : 0 84 čtvrtfinále
Vojtěch  Haluza   3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7793
Body za soupeře:
422
Body celkem:
8215
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
Daniel Svoboda  3 : 0 192 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 2 86.4 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 1 96 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
78
Body celkem:
3075
Faríd Farrag  0 : 3 wo. 0 7. - 8.
Martin Štěpán ml.  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
František Procházka  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8757
Body za soupeře:
524
Body celkem:
9281
Martin Štěpán ml.  3 : 2 132 finále
Faríd Farrag  3 : 2 105.6 semifinále
Filip Walter  3 : 0 132 čtvrtfinále
Dominik Wojtucki  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B17), 15.09.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
256
Body celkem:
3096
Jan Netolička  3 : 0 80 9. - 10.
Tomáš Holinka  3 : 0 80 9. - 12.
Štěpán Hájek  3 : 0 80 9. - 16.
Adam Jiroušek  1 : 3 16 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
364
Body celkem:
4561
Matěj Bomba  3 : 0 108 5. - 6.
Daniel Svoboda  3 : 0 108 5. - 8.
Martin Štěpán ml.  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
Matěj Kolpak  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2456
Body za soupeře:
210
Body celkem:
2666
Martin Štěpán ml.  3 : 1 56 9. - 10.
David Linhart  3 : 0 70 9. - 12.
Filip Čepelák  3 : 0 70 9. - 16.
Jáchym Mráček  1 : 3 14 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6867
František Procházka  1 : 3 41.6 3. - 4.
Karel Matoušek  2 : 3 83.2 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 156 čtvrtfinále
Martin Mach  3 : 0 130 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018
Pořadí: 
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Šimon Škurek  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Martin Exner  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Tomáš Hrubý  0 : 3 wo. 0 9. - 16.
Viktor Nezveda  0 : 3 wo. 0 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5534
Body za soupeře:
286
Body celkem:
5820
František Procházka  0 : 3 0 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 132 čtvrtfinále
Lukáš Krišica  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.12.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
414
Body celkem:
6497
František Procházka  1 : 3 36 finále
Karel Matoušek  3 : 0 144 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 108 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
292
Body celkem:
4929
Karel Matoušek  0 : 3 0 3. - 4.
Faríd Farrag  2 : 3 57.6 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 108 čtvrtfinále
Leoš Gjumija ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
238
Body celkem:
5663
Karel Matoušek  0 : 3 0 finále
František Procházka  3 : 1 102.4 semifinále
Matyáš Hrubý  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
245
Body celkem:
5670
Karel Matoušek  1 : 3 32 finále
František Procházka  3 : 2 76.8 semifinále
Matěj Bomba  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4265
Faríd Farrag  3 : 0 112 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
David Linhart  3 : 0 84 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
272
Body celkem:
4963
František Procházka  0 : 3 0 finále
Lukáš Krejčí  3 : 1 89.6 semifinále
Daniel Svoboda  3 : 0 84 čtvrtfinále
Ondřej Malina  3 : 0 70 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B15), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4871
Filip Šarboch  1 : 3 31.2 7. - 8.
Luboš Walter ml.  1 : 3 31.2 5. - 8.
Marek Panáček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Viktor Nezveda  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
536
Body celkem:
7820
Martin Štěpán ml.  3 : 0 208 3. - 4.
Faríd Farrag  1 : 3 41.6 semifinále
David Linhart  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tomáš Holinka  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3699
Body za soupeře:
164
Body celkem:
3863
František Procházka  1 : 3 24 7. - 8.
Viktor Nezveda  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 100 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
212
Body celkem:
3793
Viktor Nezveda  3 : 1 86.4 7. - 8.
Kristián Mráček  0 : 3 0 5. - 8.
Karím Farrag  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš Krejčí  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
522
Body celkem:
7859
Martin Štěpán ml.  3 : 1 144 finále
Vojtěch Martinovský  3 : 0 144 semifinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 108 čtvrtfinále
Jakub Strapek  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B15), 01.10.2016
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
300
Body celkem:
3353
Daniel Ivanco  3 : 0 100 13. - 14.
Lukáš Krejčí  3 : 0 100 13. - 16.
Filip Šarboch  1 : 3 20 9. - 16.
Karím Farrag  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Čepelák  3 : 0 80 1. - 32.
 Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
5104
Body za soupeře:
220
Body celkem:
5324
Martin Štěpán ml.  0 : 3 0 3. - 4.
Karel Matoušek  0 : 3 0 semifinále
Jakub Strapek  3 : 0 120 čtvrtfinále
Alfréd Nezveda  3 : 0 100 1. - 16.
 Chodovské A, (B15), 17.09.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3134
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3314
Karel Matoušek  1 : 3 20 11. - 12.
Filip Šarboch  1 : 3 20 9. - 12.
Matouš Fiala  3 : 0 100 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Chodovské A, (B13), 17.09.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
380
Body celkem:
7075
Jakub Gogol  0 : 3 0 finále
Martin Mach  3 : 0 160 semifinále
David Linhart  3 : 0 120 čtvrtfinále
Daniel Svoboda  3 : 0 100 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B15), 07.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Jakub Stoniš  3 : 0 72
Filip Čepelák  3 : 0 72
Daniel Ivanco  3 : 0 72
Eliáš Bencúr  3 : 0 72
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B13), 07.05.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4991
Matyáš Hrubý  3 : 0 60
Adam Horák  3 : 0 60
Daniel Svoboda  3 : 0 96
Jakub Strapek  3 : 0 96
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
328
Body celkem:
6784
František Procházka  1 : 3 41.6 3. - 4.
Faríd Farrag  0 : 3 0 semifinále
Ondřej Slanina  3 : 0 156 čtvrtfinále
Tadeáš Pekárek  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (B15), 09.01.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
207
Body celkem:
3252
Matúš Maťas  2 : 3 36 9. - 10.
Matyáš Smetana  3 : 0 wo. 45 9. - 12.
Vojtěch Mohelník  3 : 0 90 9. - 16.
Adam Jiroušek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 junioři A, (B13), 09.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
264
Body celkem:
5689
Karím Farrag  0 : 3 0 finále
Matěj Bomba  3 : 0 128 semifinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 junioři A, (B15), 19.12.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3045
Body za soupeře:
220
Body celkem:
3265
Kristián Mráček  1 : 3 18 9. - 10.
Pavel Konrád  3 : 1 72 9. - 12.
Filip Franc  3 : 1 72 9. - 16.
Petr Nohel ml.  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Šarboch  3 : 1 57.6 1. - 32.
 junioři A, (B13), 19.12.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
211
Body celkem:
4877
Martin Mach  3 : 0 80
David Linhart  3 : 0 80
Faríd Farrag  1 : 3 25.6
František Procházka  1 : 3 25.6
 junioři A, (B13), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
227
Body celkem:
4864
Faríd Farrag  0 : 3 0 3. - 4.
František Procházka  1 : 3 28.8 semifinále
Martin Mach  3 : 0 108 čtvrtfinále
Martin Štěpán ml.  3 : 0 90 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B13), 05.09.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4273
Body za soupeře:
268
Body celkem:
4541
Adam Otčenáš  3 : 0 132 7. - 8.
Faríd Farrag  0 : 3 0 5. - 8.
Kristián Mráček  1 : 3 26.4 čtvrtfinále
Ondřej Slanina  3 : 0 110 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
367
Body celkem:
6912
Matěj Bomba  3 : 0 100.2
Martin Štěpán ml.  3 : 0 100.2
Alfréd Nezveda  3 : 0 167
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 25.04.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
231
Body celkem:
4110
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
František Procházka  3 : 0 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 21.03.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3879
Body za soupeře:
164
Body celkem:
4043
František Procházka  2 : 3 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
396
Body celkem:
8865
 bye  3 : 0
Filip Walter  3 : 0 0
Ondřej Slanina  3 : 0 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 05.02.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
192
Body celkem:
4156
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Pavel Konrád  3 : 0 0
Karel Matoušek  1 : 3 0
Jáchym Mráček  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 24.01.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
268
Body celkem:
3604
 bye  3 : 0
Lukáš Hrbáček  3 : 0 0
Jáchym Mráček  2 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 24.01.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
307
Body celkem:
5732
Tomáš Holinka  3 : 0 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
Leon Krysiak  1 : 3 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 20.12.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4935
Body za soupeře:
206
Body celkem:
5141
Filip Šarboch  3 : 0 0
Matyáš Smetana  0 : 3 0
Adam Jiroušek  3 : 2 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
441
Body celkem:
6986
Ondřej Slanina  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Daniel Svoboda  3 : 0 0
David Linhart  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 22.11.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
268
Body celkem:
5693
 bye  3 : 0
Adam Horák  3 : 0 0
Tadeáš Pekárek  3 : 1 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 22.11.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
228
Body celkem:
3731
Adam Jiroušek  0 : 3 0
Jáchym Mráček  3 : 0 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Vojtěch Mohelník  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 04.10.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
300
Body celkem:
5725
Martin Mach  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Faríd Farrag  0 : 3 0
Tadeáš Pekárek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 04.10.2014
Pořadí: 13
Body za pořadí:
3053
Body za soupeře:
269
Body celkem:
3322
Luboš Walter ml.  0 : 3 0
Adam Jiroušek  2 : 3 0
Tomáš Hrbáček  3 : 0 0
Viktor Nezveda  3 : 2 0
Jáchym Mráček  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 06.09.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
364
Body celkem:
6022
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
Matěj Bomba  3 : 0 0
Martin Mach  3 : 0 0
Filip Walter  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - BU13, (B13), 06.09.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
195
Body celkem:
3531
Kristián Mráček  1 : 3 0
Viktor Nezveda  3 : 1 0
Alfréd Nezveda  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 26.04.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2971
Body za soupeře:
150
Body celkem:
3121
Kristián Mráček  3 : 1 0
Šimon Makovský  0 : 3 0
Filip Šarboch  3 : 1 0
Adam Jiroušek  1 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6202
Body za soupeře:
266
Body celkem:
6468
 bye  3 :  0
František Procházka  3 : 0 0
Karel Matoušek  1 : 3 0
Faríd Farrag  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 25.01.2014
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
252
Body celkem:
5677
Filip Walter  3 : 0 0
František Procházka  3 : 0 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
187
Body celkem:
4384
František Procházka  1 : 3 0
Karel Matoušek  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Matěj Sedláček  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 05.10.2013
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
261
Body celkem:
4005
Faríd Farrag  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Adam Horák  3 : 0 0
Daniel Ivanco  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot