Ročník: 2005
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 5002
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 29 | (-3) | 19521 | (0) | ||
01.05.2024 | 26 | (0) | 19521 | (0) | ||
01.04.2024 | 26 | (-2) | 19521 | (-1498) | ||
01.03.2024 | 24 | (-2) | 21019 | (-900) | ||
01.02.2024 | 22 | (-4) | 21919 | (-610) | ||
01.01.2024 | 18 | (4) | 22529 | (773) | ||
01.12.2023 | 22 | (-6) | 21756 | (-813) | ||
01.11.2023 | 16 | (0) | 22569 | (-760) | ||
01.10.2023 | 16 | (2) | 23329 | (716) | ||
01.09.2023 | 18 | (0) | 22613 | (0) | ||
01.08.2023 | 18 | (0) | 22613 | (0) | ||
01.07.2023 | 18 | (0) | 22613 | (0) | ||
01.06.2023 | 18 | (-1) | 22613 | (0) | ||
01.05.2023 | 17 | (1) | 22613 | (0) | ||
01.04.2023 | 18 | (5) | 22613 | (1455) | ||
01.03.2023 | 23 | (3) | 21158 | (932) | ||
01.02.2023 | 26 | (4) | 20226 | (1320) | ||
01.01.2023 | 30 | (0) | 18906 | (348) | ||
01.12.2022 | 30 | (4) | 18558 | (1042) | ||
01.11.2022 | 34 | (8) | 17516 | (2402) | ||
01.10.2022 | 42 | (9) | 15114 | (2582) | ||
01.09.2022 | 51 | (-4) | 12532 | (-1532) | ||
01.08.2022 | 47 | (0) | 14064 | (0) | ||
01.07.2022 | 47 | (2) | 14064 | (0) | ||
01.06.2022 | 49 | (6) | 14064 | (1336) | ||
01.05.2022 | 55 | (-2) | 12728 | (-300) | ||
01.04.2022 | 53 | (8) | 13028 | (2235) | ||
01.03.2022 | 61 | (1) | 10793 | (-99) | ||
01.02.2022 | 62 | (21) | 10892 | (2358) | ||
01.01.2022 | 83 | (5) | 8534 | (0) | ||
01.12.2021 | 88 | (46) | 8534 | (2150) | ||
01.11.2021 | 134 | (39) | 6384 | (1953) | ||
01.10.2021 | 173 | (1) | 4431 | (0) | ||
01.09.2021 | 174 | (45) | 4431 | (1532) | ||
01.08.2021 | 219 | (3) | 2899 | (0) | ||
01.07.2021 | 222 | (5) | 2899 | (0) | ||
01.06.2021 | 227 | (0) | 2899 | (0) | ||
01.03.2021 | 227 | (0) | 2899 | (0) | ||
01.11.2020 | 227 | (119) | 2899 | (1360) | ||
01.10.2020 | 346 | (13) | 1539 | (300) | ||
01.04.2020 | 359 | (31) | 1239 | (0) | ||
01.03.2020 | 390 | (-25) | 1239 | (-115) | ||
01.02.2020 | 365 | (-56) | 1354 | (-467) | ||
01.01.2020 | 309 | (-65) | 1821 | (-1176) | ||
01.12.2019 | 244 | (-49) | 2997 | (-1021) | ||
01.11.2019 | 195 | (5) | 4018 | (0) | ||
01.10.2019 | 200 | (-38) | 4018 | (-1167) | ||
01.09.2019 | 162 | (0) | 5185 | (0) | ||
01.08.2019 | 162 | (0) | 5185 | (0) | ||
01.07.2019 | 162 | (-1) | 5185 | (0) | ||
01.06.2019 | 161 | (2) | 5185 | (0) | ||
01.05.2019 | 163 | (-15) | 5185 | (-733) | ||
01.04.2019 | 148 | (-8) | 5918 | (-433) | ||
01.03.2019 | 140 | (0) | 6351 | (177) | ||
01.02.2019 | 140 | (0) | 6174 | (34) | ||
01.01.2019 | 140 | (13) | 6140 | (488) | ||
01.12.2018 | 153 | (13) | 5652 | (496) | ||
01.11.2018 | 166 | (2) | 5156 | (0) | ||
01.10.2018 | 168 | (35) | 5156 | (1167) | ||
01.09.2018 | 203 | (-4) | 3989 | (0) | ||
01.08.2018 | 199 | (0) | 3989 | (0) | ||
01.07.2018 | 199 | (1) | 3989 | (0) | ||
01.06.2018 | 200 | (0) | 3989 | (0) | ||
01.05.2018 | 200 | (28) | 3989 | (733) | ||
01.04.2018 | 228 | (60) | 3256 | (1156) | ||
01.03.2018 | 288 | (89) | 2100 | (877) | ||
01.02.2018 | 377 | (-1) | 1223 | (0) | ||
01.01.2018 | 376 | (156) | 1223 | (698) | ||
01.12.2017 | 532 | (-532) | 525 | (525) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 18 | 22 | 24 | 26 | 26 | 29 | 2024 | ||||||
2023 | 30 | 26 | 23 | 18 | 17 | 18 | 18 | 18 | 18 | 16 | 16 | 22 | 2023 |
2022 | 83 | 62 | 61 | 53 | 55 | 49 | 47 | 47 | 51 | 42 | 34 | 30 | 2022 |
2021 | 227 | 227 | 222 | 219 | 174 | 173 | 134 | 88 | 2021 | ||||
2020 | 309 | 365 | 390 | 359 | 346 | 227 | 2020 | ||||||
2019 | 140 | 140 | 140 | 148 | 163 | 161 | 162 | 162 | 162 | 200 | 195 | 244 | 2019 |
2018 | 376 | 377 | 288 | 228 | 200 | 200 | 199 | 199 | 203 | 168 | 166 | 153 | 2018 |
2017 | 532 | 2017 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 2288 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2288 |
Martin Kříž | 3 : 1 | 0 | 31. - 32. |
Pavel Jakubů | 1 : 3 | 0 | 29. - 32. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 32. |
Luboš Walter ml. | 2 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Souhrada | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Áčko muži, 10.02.2024 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2847 |
Jakub Zapala | 2 : 3 | 0 | 11. - 12. |
David Linhart | 2 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Squash Arena Liberec - MA, 06.01.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2773 |
Tomáš Novák | 3 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Luboš Walter ml. | 3 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Muži A, 02.12.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Jakub Zapala | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - muži A, 11.11.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2847 |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Adam Sinkule | 2 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | finále |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Martin Kříž | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Sládeček | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 23.09.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Petr Marek | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 3085 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 3371 |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 104 | 21. - 22. |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 83.2 | 21. - 24. |
Jaroslav Cerman | 1 : 3 | 20.8 | 17. - 24. |
Adolf Středa | 3 : 0 | 78 | 17. - 32. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Áčko muži, 11.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 3747 |
Ondřej Ertl | 3 : 0 wo. | 54 | 7. - 8. |
Jaroslav Cerman | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A, 14.01.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 3418 |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Petr Marek | 3 : 2 | 54 | 9. - 16. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
FAJNE Béčko muži, 17.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 2580 |
Martin Ředina | 3 : 1 | 49.6 | finále |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 39.68 | semifinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 1425 |
Václav Pavlovec | 2 : 0 | 40 | 23. - 24. |
Jakub Zapala | 1 : 2 | 16 | 21. - 24. |
David Linhart | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Jakub Strauss | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Morenda - Muži B, 05.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2232 |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 145 | Body celkem: 2555 |
Tomáš Novák | 3 : 2 | 37.2 | finále |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 39.68 | semifinále |
Adolf Středa | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
FAJNE Béčko muži, 03.09.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 172 | Body celkem: 2582 |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 49.6 | finále |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Roman Moravec | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Muži A, 07.05.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 2516 |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Vlastimil Kozák | 3 : 2 | 42 | 9. - 12. |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Boris Heneš | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 19.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 2235 |
Martin Ředina | 1 : 3 | 12.4 | finále |
Martin Sládeček | 3 : 1 | 39.68 | semifinále |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Martin David | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 2558 |
Aleš Kubíček | 3 : 2 | 37.2 | finále |
Martin Kantor | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 29.76 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1443 | Body za soupeře: 107 | Body celkem: 1550 |
Martin Kantor | 3 : 0 | 37 | finále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 29.6 | semifinále |
Adam Gacek | 3 : 0 | 22.2 | čtvrtfinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 18.5 | 1. - 16. |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1208 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 1313 |
Michal Vaněk | 3 : 2 | 18.6 | 9. - 10. |
Tomáš Vysloužil | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 12. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Boris Heneš | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Ostrava Muži C, 28.08.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1443 | Body za soupeře: 89 | Body celkem: 1532 |
Lukáš Stupka | 3 : 0 | 37 | finále |
Petr Stryja | 3 : 0 | 29.6 | semifinále |
Jaroslav Štěpař | 3 : 0 | 22.2 | čtvrtfinále |
Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1360 |
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 26.88 | 3. - 4. |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Sládeček | 3 : 2 | 15.12 | čtvrtfinále |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
OLZA CUP, 15.02.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 939 |
Pavel Holík | 3 : 0 | 21 | 9. - 10. |
Roman Moravec | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 12. |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Pekárek | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
OLZA CUP, 09.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 1054 |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 5.04 | 5. - 6. |
Roman Moravec | 3 : 1 | 20.16 | 5. - 8. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Pekárek | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 693 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 767 |
Michal Šoman | 2 : 0 | 24.8 | 29. - 30. |
Vít Zachodil | 2 : 0 | 24.8 | 29. - 32. |
Lumír Klímek | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Roman Moravec | 1 : 2 | 9.92 | 17. - 32. |
Michal Vaněk | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Muži C, 08.12.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1176 |
Marek Holuša | 2 : 0 | 28.8 | 7. - 8. |
Roman Moravec | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Sigmund | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Petr Šimeček | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Roman Marek | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
Muži C, 10.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1021 |
Petr Hlisnikovský | 2 : 0 | 25.2 | 7. - 8. |
Marek Holuša | 1 : 2 | 10.08 | 5. - 8. |
Bogdan Staszko | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Michal Šoman ml. | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
impexta Cup 2018, 22.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1167 |
Tomáš Sigmund | 2 : 1 | 17.28 | 7. - 8. |
Tomáš Hanzelka | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marek Holuša | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 14.04.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 733 |
Marika Doubravová | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Leoš Gjumija st. | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 20. |
Václav Němec | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 24. |
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 32. |
Tomáš Havlík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Martin Šimka | 3 : 2 | 7.56 | 1. - 64. |
RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1166 |
Petr Stryja | 2 : 1 | 17.28 | 7. - 8. |
Roman Moravec | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Aleš Kubíček | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Petr Šimeček | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Lucie Pinková | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Huslík Cup - muži C, 10.02.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 877 |
Oldřich Kellner | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 18. |
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 20. |
David Neugebauer | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Jaroslav Bělohlávek | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Michal Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 641 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 688 |
Pavel Brichta | 2 : 1 | 10.08 | 21. - 22. |
Boris Heneš | 2 : 1 | 10.08 | 21. - 24. |
Pavel Krajsa | 1 : 2 | 6.72 | 17. - 24. |
Aleš Tchuř | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 32. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 3.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 497 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 525 |
Petr Šimeček | 2 : 0 wo. | 8.4 | 31. - 32. |
Jaroslav Hemelka | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Martin Honek | 1 : 2 | 6.72 | 17. - 32. |
Marek Holuša | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Boris Heneš | 3 : 0 | 12.6 | 1. - 64. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.