Ročník: 2007
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno DR Development
Registrační číslo: 5321
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 9 | (5) | 29125 | (3293) | ||
01.02.2024 | 14 | (-1) | 25832 | (420) | ||
01.01.2024 | 13 | (3) | 25412 | (2548) | ||
01.12.2023 | 16 | (16) | 22864 | (7058) | ||
01.11.2023 | 32 | (-12) | 15806 | (-5833) | ||
01.10.2023 | 20 | (11) | 21639 | (3855) | ||
01.09.2023 | 31 | (0) | 17784 | (0) | ||
01.08.2023 | 31 | (0) | 17784 | (0) | ||
01.07.2023 | 31 | (0) | 17784 | (0) | ||
01.06.2023 | 31 | (1) | 17784 | (291) | ||
01.05.2023 | 32 | (2) | 17493 | (1390) | ||
01.04.2023 | 34 | (-15) | 16103 | (-5771) | ||
01.03.2023 | 19 | (2) | 21874 | (300) | ||
01.02.2023 | 21 | (-6) | 21574 | (-2184) | ||
01.01.2023 | 15 | (-4) | 23758 | (-3922) | ||
01.12.2022 | 11 | (-1) | 27680 | (100) | ||
01.11.2022 | 10 | (6) | 27580 | (3304) | ||
01.10.2022 | 16 | (2) | 24276 | (-1056) | ||
01.09.2022 | 18 | (0) | 25332 | (0) | ||
01.08.2022 | 18 | (0) | 25332 | (0) | ||
01.07.2022 | 18 | (2) | 25332 | (0) | ||
01.06.2022 | 20 | (-1) | 25332 | (-879) | ||
01.05.2022 | 19 | (2) | 26211 | (1700) | ||
01.04.2022 | 21 | (1) | 24511 | (1334) | ||
01.03.2022 | 22 | (-2) | 23177 | (0) | ||
01.02.2022 | 20 | (-1) | 23177 | (-600) | ||
01.01.2022 | 19 | (6) | 23777 | (2369) | ||
01.12.2021 | 25 | (7) | 21408 | (880) | ||
01.11.2021 | 32 | (10) | 20528 | (3051) | ||
01.10.2021 | 42 | (12) | 17477 | (3318) | ||
01.09.2021 | 54 | (6) | 14159 | (1613) | ||
01.08.2021 | 60 | (-1) | 12546 | (0) | ||
01.07.2021 | 59 | (3) | 12546 | (948) | ||
01.06.2021 | 62 | (0) | 11598 | (0) | ||
01.03.2021 | 62 | (0) | 11598 | (0) | ||
01.11.2020 | 62 | (-2) | 11598 | (-570) | ||
01.10.2020 | 60 | (0) | 12168 | (600) | ||
01.04.2020 | 60 | (3) | 11568 | (-450) | ||
01.03.2020 | 63 | (-1) | 12018 | (157) | ||
01.02.2020 | 62 | (-2) | 11861 | (720) | ||
01.01.2020 | 60 | (20) | 11141 | (939) | ||
01.12.2019 | 80 | (-1) | 10202 | (481) | ||
01.11.2019 | 79 | (14) | 9721 | (1064) | ||
01.10.2019 | 93 | (19) | 8657 | (1109) | ||
01.09.2019 | 112 | (0) | 7548 | (0) | ||
01.08.2019 | 112 | (0) | 7548 | (0) | ||
01.07.2019 | 112 | (0) | 7548 | (0) | ||
01.06.2019 | 112 | (-2) | 7548 | (0) | ||
01.05.2019 | 110 | (21) | 7548 | (897) | ||
01.04.2019 | 131 | (14) | 6651 | (450) | ||
01.03.2019 | 145 | (24) | 6201 | (1577) | ||
01.02.2019 | 169 | (7) | 4624 | (0) | ||
01.01.2019 | 176 | (0) | 4624 | (-41) | ||
01.12.2018 | 176 | (28) | 4665 | (829) | ||
01.11.2018 | 204 | (1) | 3836 | (-49) | ||
01.10.2018 | 205 | (44) | 3885 | (1117) | ||
01.09.2018 | 249 | (-1) | 2768 | (0) | ||
01.08.2018 | 248 | (1) | 2768 | (0) | ||
01.07.2018 | 249 | (-1) | 2768 | (0) | ||
01.06.2018 | 248 | (9) | 2768 | (238) | ||
01.05.2018 | 257 | (0) | 2530 | (0) | ||
01.04.2018 | 257 | (17) | 2530 | (198) | ||
01.03.2018 | 274 | (32) | 2332 | (515) | ||
01.02.2018 | 306 | (4) | 1817 | (0) | ||
01.01.2018 | 310 | (73) | 1817 | (689) | ||
01.12.2017 | 383 | (252) | 1128 | (824) | ||
01.11.2017 | 635 | (-10) | 304 | (224) | ||
01.09.2015 | 625 | (0) | 80 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 13 | 14 | 9 | 2024 | |||||||||
2023 | 15 | 21 | 19 | 34 | 32 | 31 | 31 | 31 | 31 | 20 | 32 | 16 | 2023 |
2022 | 19 | 20 | 22 | 21 | 19 | 20 | 18 | 18 | 18 | 16 | 10 | 11 | 2022 |
2021 | 62 | 62 | 59 | 60 | 54 | 42 | 32 | 25 | 2021 | ||||
2020 | 60 | 62 | 63 | 60 | 60 | 62 | 2020 | ||||||
2019 | 176 | 169 | 145 | 131 | 110 | 112 | 112 | 112 | 112 | 93 | 79 | 80 | 2019 |
2018 | 310 | 306 | 274 | 257 | 257 | 248 | 249 | 248 | 249 | 205 | 204 | 176 | 2018 |
2017 | 635 | 383 | 2017 | ||||||||||
2015 | 625 | 2015 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 8000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 10216 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 0 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 10216 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 0 | finále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Dominik Novák | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři A, (B17), 14.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 0 | finále |
Adam Burget | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Peter Amzler | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 16.09.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 2 | 0 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
MČR U23 2023 mužů, (), 28.05.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 6078 |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 130 | |
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 26 | |
Adam Sinkule | 0 : 3 wo. | 0 | |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 wo. | 78 | |
MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 536 | Body celkem: 7820 |
David Linhart | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 41.6 | semifinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B19), 22.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 720 | Body celkem: 10120 |
Alex Kelar | 3 : 0 | 240 | finále |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8757 | Body za soupeře: 638 | Body celkem: 9395 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 176 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 176 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 754 | Body celkem: 10970 |
Alex Kelar | 3 : 0 | 260 | finále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 208 | semifinále |
David Linhart | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
František Procházka | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 754 | Body celkem: 10970 |
David Linhart | 3 : 0 | 260 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
DIETZ CUP - Junioři A, (B19), 05.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4943 |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 72 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 72 | |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 120 | |
DIETZ CUP - Junioři A, (B17), 05.02.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4109 |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 96 | |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 96 | |
David Linhart | 2 : 3 | 38.4 | |
Junioři A, (B19), 15.01.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 464 | Body celkem: 7009 |
František Procházka | 3 : 0 | 160 | finále |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
David Linhart | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 702 | Body celkem: 10918 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 208 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Alex Kelar | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 546 | Body celkem: 9015 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 52 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B15), 26.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 486 | Body celkem: 7823 |
David Linhart | 3 : 1 | 144 | finále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 496 | Body celkem: 7041 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 160 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 754 | Body celkem: 10970 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 260 | finále |
Filip Walter | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 754 | Body celkem: 10970 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 260 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 451 | Body celkem: 6996 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 160 | finále |
Faríd Farrag | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Daniel Svoboda | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8757 | Body za soupeře: 682 | Body celkem: 9439 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 220 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 176 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Adam Škrobánek | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 496 | Body celkem: 7041 |
Filip Walter | 3 : 0 | 160 | finále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 744 | Body celkem: 10144 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 240 | finále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 452 | Body celkem: 7736 |
Alex Kelar | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 754 | Body celkem: 10970 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 260 | finále |
Filip Walter | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 12.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 199 | Body celkem: 3775 |
Alex Kelar | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Adam Jiroušek | 2 : 3 | 44.8 | semifinále |
Jan Netolička | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 452 | Body celkem: 6210 |
David Linhart | 3 : 1 | 128 | 3. - 4. |
Karel Matoušek | 2 : 3 | 64 | semifinále |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B17), 15.12.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4280 |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
František Procházka | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 420 | Body celkem: 6178 |
Faríd Farrag | 3 : 1 | 128 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 272 | Body celkem: 4306 |
Viktor Nezveda | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Netolička | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Leoš Gjumija ml. | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 514 | Body celkem: 5891 |
Filip Walter | 3 : 0 | 144 | 5. - 6. |
Sean Vittek | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 2 : 3 | 57.6 | čtvrtfinále |
Filip Uvíra | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B17), 06.10.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3920 |
Jan Netolička | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 6. |
Alex Kelar | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Krejčí | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 462 | Body celkem: 7722 |
Alex Kelar | 2 : 3 | 88 | finále |
David Linhart | 3 : 1 | 140.8 | semifinále |
Karel Matoušek | 3 : 2 | 79.2 | čtvrtfinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 436 | Body celkem: 7773 |
Faríd Farrag | 3 : 2 | 108 | finále |
David Linhart | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Alex Kelar | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8757 | Body za soupeře: 460 | Body celkem: 9217 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 2 | 132 | finále |
David Linhart | 3 : 1 | 140.8 | semifinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B17), 22.04.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2502 |
Alex Kelar | 1 : 3 | 14 | 9. - 10. |
Lukáš Krejčí | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
Marek Padyšák | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 387 | Body celkem: 5053 |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Karel Matoušek | 2 : 3 | 51.2 | semifinále |
Filip Walter | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 754 | Body celkem: 10970 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 260 | finále |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B11), 02.02.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 754 | Body celkem: 10970 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 260 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 558 | Body celkem: 7895 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 180 | finále |
Filip Walter | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Jan Holuša | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5009 | Body za soupeře: 299 | Body celkem: 5308 |
Faríd Farrag | 3 : 2 | 79.2 | 5. - 6. |
Daniel Svoboda | 3 : 0 wo. | 66 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Malina | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 620 | Body celkem: 8696 |
David Linhart | 3 : 0 | 200 | finále |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Filip Walter | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Marian Papula | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B11), 25.11.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 744 | Body celkem: 10144 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 240 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Max Pelikán | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 6416 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 36 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 3997 |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Linhart | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B15), 16.09.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 3997 |
Daniel Svoboda | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Matouš Fiala | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Krejčí | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 343 | Body celkem: 6001 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 112 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (B15), 06.05.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 3458 |
Lukáš Krejčí | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 6. |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Malina | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (B15), 01.04.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 3503 |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Filip Čepelák | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 343 | Body celkem: 6001 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 112 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Denis Procházka | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B15), 18.03.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3504 |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 72 | |
Lukáš Krejčí | 3 : 0 | 96 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B13), 18.03.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 365 | Body celkem: 6910 |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 80 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 80 | |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 128 | |
Vojtěch Martinovský | 3 : 2 | 76.8 | |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B13), 03.02.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 6742 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 671 | Body celkem: 10887 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 260 | finále |
David Linhart | 3 : 2 | 124.8 | semifinále |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B15), 14.01.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3470 |
Pavel Konrád | 3 : 2 | 60 | 11. - 12. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Leoš Gjumija ml. | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B13), 14.01.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 6461 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Jakub Strapek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Tomáš Michalec | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (B15), 17.12.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3207 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Pavel Konrád | 3 : 1 wo. | 72 | 9. - 12. |
Jan Rutterle | 3 : 2 | 54 | 9. - 16. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Josef Charvát | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (B13), 17.12.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 6416 |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 36 | finále |
David Linhart | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Dan Malec | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (B15), 26.11.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3079 |
Matyáš Smetana | 3 : 0 wo. | 45 | 11. - 12. |
Jan Rutterle | 1 : 3 | 18 | 9. - 12. |
Filip Šarboch | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Stoniš | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Pohár Olomouckého kraje, (B13), 26.11.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 392 | Body celkem: 6475 |
Alex Kelar | 1 : 3 | 36 | finále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Daniel Svoboda | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Morenda Brno JA, (B13), 01.10.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 6138 |
Alex Kelar | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniel Svoboda | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 352 | Body celkem: 6897 |
Max Gál | 3 : 0 | 96 | |
Filip Walter | 3 : 0 | 96 | |
David Linhart | 3 : 0 | 160 | |
Chodovské A, (B13), 17.09.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 316 | Body celkem: 4936 |
David Linhart | 3 : 1 | 96 | 5. - 6. |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Chodovské A, (B11), 17.09.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 396 | Body celkem: 7733 |
Filip Walter | 3 : 0 | 108 | |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 108 | |
David Linhart | 3 : 0 | 180 | |
Multipower Junior "A", (B13), 02.04.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2852 |
Ondřej Slanina | 1 : 3 | 16 | 9. - 10. |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 432 | Body celkem: 7769 |
David Linhart | 3 : 0 | 180 | finále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Filip Walter | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B13), 05.02.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 5250 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Ondřej Slanina | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Mach | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 627 | Body celkem: 10843 |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 260 | finále |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Matěj Bomba | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
junioři A, (B13), 09.01.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 3650 |
David Linhart | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 6. |
Ondřej Malina | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
junioři A, (B11), 09.01.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 324 | Body celkem: 6407 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 90 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 90 | |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 144 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
junioři A, (B13), 28.11.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3634 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 3876 |
Lukáš Krejčí | 2 : 3 | 44 | 9. - 10. |
Daniel Svoboda | 3 : 2 | 66 | 9. - 12. |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 88 | 9. - 16. |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
junioři A, (B11), 28.11.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 315 | Body celkem: 5973 |
David Linhart | 3 : 2 | 84 | finále |
Sean Vittek | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
junioři A, (B13), 03.10.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3454 |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Adam Horák | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A, (B11), 03.10.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 339 | Body celkem: 5764 |
Sean Vittek | 3 : 0 | 80 | |
Adam Horák | 3 : 0 | 80 | |
Vojtěch Martinovský | 2 : 3 | 51.2 | |
David Linhart | 3 : 0 | 128 | |
Hradecko - Pardubický Cup, (B11), 05.09.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 207 | Body celkem: 4873 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 100.2 | |
David Linhart | 3 : 1 | 106.88 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 30.05.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 209 | Body celkem: 4088 |
Ondřej Slanina | 1 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 25.04.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 181 | Body celkem: 5606 |
bye | 3 : | 0 | |
Alfréd Nezveda | 3 : 2 | 0 | |
Ondřej Slanina | 3 : 2 | 0 | |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 21.03.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 4949 |
Adam Horák | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 3 : 1 | 0 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.