Ročník: 2006
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:Drtikoule
Registrační číslo: 4791
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 274 | (-7) | 1908 | (0) | ||
01.05.2024 | 267 | (30) | 1908 | (305) | ||
01.04.2024 | 297 | (-3) | 1603 | (0) | ||
01.03.2024 | 294 | (72) | 1603 | (493) | ||
01.02.2024 | 366 | (-22) | 1110 | (25) | ||
01.01.2024 | 344 | (-3) | 1085 | (0) | ||
01.12.2023 | 341 | (11) | 1085 | (0) | ||
01.11.2023 | 352 | (21) | 1085 | (150) | ||
01.10.2023 | 373 | (-54) | 935 | (-537) | ||
01.09.2023 | 319 | (0) | 1472 | (0) | ||
01.08.2023 | 319 | (1) | 1472 | (0) | ||
01.07.2023 | 320 | (-3) | 1472 | (0) | ||
01.06.2023 | 317 | (0) | 1472 | (0) | ||
01.05.2023 | 317 | (12) | 1472 | (150) | ||
01.04.2023 | 329 | (1) | 1322 | (0) | ||
01.03.2023 | 330 | (27) | 1322 | (285) | ||
01.02.2023 | 357 | (3) | 1037 | (0) | ||
01.01.2023 | 360 | (-89) | 1037 | (-737) | ||
01.12.2022 | 271 | (11) | 1774 | (175) | ||
01.11.2022 | 282 | (-32) | 1599 | (-350) | ||
01.10.2022 | 250 | (38) | 1949 | (537) | ||
01.09.2022 | 288 | (5) | 1412 | (0) | ||
01.08.2022 | 293 | (0) | 1412 | (0) | ||
01.07.2022 | 293 | (4) | 1412 | (0) | ||
01.06.2022 | 297 | (4) | 1412 | (0) | ||
01.05.2022 | 301 | (10) | 1412 | (0) | ||
01.04.2022 | 311 | (-2) | 1412 | (0) | ||
01.03.2022 | 309 | (1) | 1412 | (0) | ||
01.02.2022 | 310 | (-1) | 1412 | (-215) | ||
01.01.2022 | 309 | (123) | 1627 | (737) | ||
01.12.2021 | 432 | (78) | 890 | (300) | ||
01.11.2021 | 510 | (174) | 590 | (350) | ||
01.10.2021 | 684 | (-1) | 240 | (0) | ||
01.09.2021 | 683 | (-2) | 240 | (0) | ||
01.08.2021 | 681 | (-4) | 240 | (0) | ||
01.07.2021 | 677 | (5) | 240 | (0) | ||
01.06.2021 | 682 | (0) | 240 | (0) | ||
01.03.2021 | 682 | (0) | 240 | (0) | ||
01.11.2020 | 682 | (1) | 240 | (0) | ||
01.10.2020 | 683 | (-32) | 240 | (0) | ||
01.04.2020 | 651 | (30) | 240 | (0) | ||
01.03.2020 | 681 | (4) | 240 | (0) | ||
01.02.2020 | 685 | (69) | 240 | (202.5) | ||
01.01.2019 | 754 | (14) | 37.5 | (0) | ||
01.12.2018 | 768 | (-12) | 37.5 | (0) | ||
01.11.2018 | 756 | (-17) | 37.5 | (0) | ||
01.10.2018 | 739 | (-18) | 37.5 | (0) | ||
01.09.2018 | 721 | (-3) | 37.5 | (0) | ||
01.08.2018 | 718 | (-5) | 37.5 | (0) | ||
01.07.2018 | 713 | (4) | 37.5 | (0) | ||
01.06.2018 | 717 | (-2) | 37.5 | (0) | ||
01.05.2018 | 715 | (57) | 37.5 | (0) | ||
01.04.2018 | 772 | (-2) | 37.5 | (0) | ||
01.03.2018 | 770 | (7) | 37.5 | (0) | ||
01.02.2018 | 777 | (-777) | 37.5 | (37.5) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 344 | 366 | 294 | 297 | 267 | 274 | 2024 | ||||||
2023 | 360 | 357 | 330 | 329 | 317 | 317 | 320 | 319 | 319 | 373 | 352 | 341 | 2023 |
2022 | 309 | 310 | 309 | 311 | 301 | 297 | 293 | 293 | 288 | 250 | 282 | 271 | 2022 |
2021 | 682 | 682 | 677 | 681 | 683 | 684 | 510 | 432 | 2021 | ||||
2020 | 685 | 681 | 651 | 683 | 682 | 2020 | |||||||
2019 | 754 | 2019 | |||||||||||
2018 | 777 | 770 | 772 | 715 | 717 | 713 | 718 | 721 | 739 | 756 | 768 | 2018 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4434 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 10. |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Jan Líkař | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Teplice JD 27.12.2023 BU19, (B19), 27.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
HRADECKÝ CUP, (B19), 04.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 0 | |
Velká cena Prahy, (B19), 07.10.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Adam Gerstdorf | 3 : 2 | 0 | finále |
Jan Gerstdorf | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Jan Líkař | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 25.03.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2763 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Kučiak | 2 : 3 | 28.8 | |
Patrik Závacký | 3 : 1 | 57.6 | |
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 5333 |
Jakub Novák | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 355 | Body celkem: 5021 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Dominik Forgač | 2 : 3 | 51.2 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Petr Líkař | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 10.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 4929 |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 96 | finále |
Adam Burget | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 1 | 57.6 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 323 | Body celkem: 4067 |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Antonín Kachlíř | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
David Linhart | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B17), 22.10.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4011 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4271 |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 52.8 | 7. - 8. |
Jan Gerstdorf | 2 : 3 | 52.8 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2638 |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 56 | 9. - 10. |
Jan Víšek ml. | 3 : 1 | 56 | 9. - 12. |
Matěj Volf | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 4146 |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 52 | 11. - 12. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B17), 12.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 4168 |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 70 | |
Jan Gerstdorf | 3 : 2 | 42 | |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Maksym Tokar | 1 : 3 | 22.4 | |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4172 |
Matěj Bomba | 2 : 3 | 52 | 11. - 12. |
Matyáš Hrubý | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Adam Horák | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 6654 |
David Linhart | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
Daniel Šrámek | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 3618 |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 6. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mikuláš Janda | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 3096 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Hanya Cup, (B19), 13.06.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 6726 |
David Linhart | 1 : 3 | 41.6 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 263 | Body celkem: 4900 |
Matěj Bomba | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 3405 |
Alex Kelar | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Daniel Svoboda | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3310 | Body za soupeře: 275 | Body celkem: 3585 |
Matěj Kolpak | 3 : 0 wo. | 55 | 13. - 14. |
Jakub Válek | 3 : 0 | 110 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 44 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 22 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5761 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | finále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 3096 |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 64 | 9. - 10. |
Matěj Bomba | 3 : 2 | 48 | 9. - 12. |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5761 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | finále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 2956 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Adam Horák | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Lukáš Krejčí | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
Tomáš Šťastný | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 241 | Body celkem: 4878 |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 28.8 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 277 | Body celkem: 4968 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | finále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Igor Hroza | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 280 | Body celkem: 4314 |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 16.03.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 349 | Body celkem: 6007 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 140 | finále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 4783 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 6742 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 164 | Body celkem: 3863 |
Matyáš Hrubý | 1 : 3 | 24 | 7. - 8. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 5729 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | finále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4935 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 5223 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Matyáš Hrubý | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 6461 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | finále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2159 |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Martin Mach | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4213 |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 100 | finále |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4597 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4909 |
Karel Matoušek | 1 : 3 | 26.4 | 5. - 6. |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 132 | 5. - 8. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 5551 |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 4831 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 242 | Body celkem: 5776 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 203 | Body celkem: 3440 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Jakub Strapek | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 3625 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 4996 |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 199 | Body celkem: 3775 |
Antonín Eliášek | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Daniel Svoboda | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Alexej Izotov | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B15), 02.02.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 4083 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 wo. | 65 | 13. - 14. |
Matyáš Hrubý | 3 : 1 | 104 | 13. - 16. |
Ondřej Malina | 2 : 3 | 52 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 354 | Body celkem: 6198 |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 4871 |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Marian Papula | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2960 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 3224 |
Tomáš Jarý | 3 : 0 | 88 | 17. - 18. |
Eliáš Bencúr | 3 : 0 | 88 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 32. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP JB, (B15), 06.01.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 2432 |
Vojtěch Martinovský | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Lukáš Kučiak | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Vít Juříček | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 6078 |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | čtvrtfinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4201 |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 96 | 7. - 8. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 2587 |
Svatopluk Kreidl | 1 : 3 | 14.4 | 17. - 18. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 72 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Vojtěch Haluza | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3609 |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | finále |
Šimon Rynt | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Max Zámorský | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4072 |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B15), 30.09.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 3080 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Matyáš Hrubý | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lukáš Krišica | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 3433 |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 42 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Alexej Izotov | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3124 |
Dan Malec | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 6. |
Max Gál | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Alfréd Nezveda | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (B11), 06.05.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 424 | Body celkem: 6969 |
Max Gál | 3 : 0 | 160 | finále |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Lukáš Rychtařík | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (B13), 01.04.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 2914 |
Denis Procházka | 3 : 0 | 84 | 7. - 8. |
Jakub Strapek | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
HANYA CUP junioři A, (B11), 01.04.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 276 | Body celkem: 4310 |
Martin Hloch | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Max Gál | 2 : 3 | 44.8 | semifinále |
Patrik Antony | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 6711 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 5573 |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Sklenář | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (B11), 26.11.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4810 |
Daniel Šrámek | 3 : 1 | 64 | |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 80 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Morenda Brno JA, (B11), 01.10.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4232 |
Max Gál | 3 : 0 | 96 | |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Chodovské A, (B11), 17.09.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 4702 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Janda | 3 : 2 | 64.8 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 3917 |
Sean Vittek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Maxmilián Pišček | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 12.03.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3840 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Alfréd Nezveda | 1 : 3 | 19.2 | |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 76.8 | |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 299 | Body celkem: 4733 |
Mikuláš Janda | 3 : 2 | 78 | 9. - 10. |
Libor Vosmík | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Adam Horák | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
junioři A, (B11), 19.12.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 3371 |
Mikuláš Janda | 3 : 2 | 50.4 | 5. - 6. |
Matěj Kolpak | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
junioři A, (B13), 28.11.2015 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2960 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3136 |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 32. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
junioři A, (B11), 28.11.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 2603 |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 42 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Sean Vittek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři B, (B11), 07.11.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2079 |
Matěj Sedláček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Burget | 3 : 0 | 50 | |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 50 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 05.02.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 4803 |
Matěj Sedláček | 3 : 1 | 0 | |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Tadeáš Pekárek | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 3355 |
bye | 3 : 0 | ||
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Svoboda | 2 : 3 | 0 | |
Matěj Sedláček | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 06.09.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 163 | Body celkem: 4197 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 0 | |
Alfréd Nezveda | 3 : 1 | 0 | |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 01.03.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3056 |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 | |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU11, (B11), 06.02.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4495 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 4613 |
Matěj Sedláček | 3 : 1 | 0 | |
Karel Matoušek | 0 : 3 | 0 | |
František Procházka | 1 : 3 | 0 | |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 25.01.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 3522 |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | |
Tadeáš Pekárek | 3 : 1 | 0 | |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 21.12.2013 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3456 |
bye | 3 : 0 | 0 | |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B11, (B11), 09.11.2013 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 139 | Body celkem: 3333 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | |
Tadeáš Pekárek | 1 : 3 | 0 | |
Jan Holzbauer | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.