Ročník: 1982
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:SQC Ostrava - Mar. Hory
Registrační číslo: 6705
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 55 | (0) | 11183 | (0) | ||
01.05.2024 | 55 | (1) | 11183 | (270) | ||
01.04.2024 | 56 | (-1) | 10913 | (-164) | ||
01.03.2024 | 55 | (1) | 11077 | (-39) | ||
01.02.2024 | 56 | (2) | 11116 | (430) | ||
01.01.2024 | 58 | (4) | 10686 | (678) | ||
01.12.2023 | 62 | (6) | 10008 | (639) | ||
01.11.2023 | 68 | (14) | 9369 | (626) | ||
01.10.2023 | 82 | (-12) | 8743 | (-589) | ||
01.09.2023 | 70 | (0) | 9332 | (0) | ||
01.08.2023 | 70 | (0) | 9332 | (0) | ||
01.07.2023 | 70 | (1) | 9332 | (0) | ||
01.06.2023 | 71 | (-1) | 9332 | (0) | ||
01.05.2023 | 70 | (1) | 9332 | (100) | ||
01.04.2023 | 71 | (2) | 9232 | (160) | ||
01.03.2023 | 73 | (3) | 9072 | (529) | ||
01.02.2023 | 76 | (-2) | 8543 | (-341) | ||
01.01.2023 | 74 | (6) | 8884 | (0) | ||
01.12.2022 | 80 | (7) | 8884 | (541) | ||
01.11.2022 | 87 | (-10) | 8343 | (-455) | ||
01.10.2022 | 77 | (-6) | 8798 | (-472) | ||
01.09.2022 | 71 | (4) | 9270 | (0) | ||
01.08.2022 | 75 | (0) | 9270 | (0) | ||
01.07.2022 | 75 | (2) | 9270 | (-97) | ||
01.06.2022 | 77 | (1) | 9367 | (0) | ||
01.05.2022 | 78 | (-5) | 9367 | (-200) | ||
01.04.2022 | 73 | (0) | 9567 | (258) | ||
01.03.2022 | 73 | (3) | 9309 | (120) | ||
01.02.2022 | 76 | (3) | 9189 | (261) | ||
01.01.2022 | 79 | (3) | 8928 | (-50) | ||
01.12.2021 | 82 | (12) | 8978 | (174) | ||
01.11.2021 | 94 | (15) | 8804 | (1043) | ||
01.10.2021 | 109 | (32) | 7761 | (1578) | ||
01.09.2021 | 141 | (-3) | 6183 | (0) | ||
01.08.2021 | 138 | (0) | 6183 | (0) | ||
01.07.2021 | 138 | (11) | 6183 | (382) | ||
01.06.2021 | 149 | (0) | 5801 | (0) | ||
01.03.2021 | 149 | (0) | 5801 | (0) | ||
01.11.2020 | 149 | (2) | 5801 | (107) | ||
01.10.2020 | 151 | (-1) | 5694 | (200) | ||
01.04.2020 | 150 | (13) | 5494 | (-90) | ||
01.03.2020 | 163 | (-19) | 5584 | (-811) | ||
01.02.2020 | 144 | (5) | 6395 | (468) | ||
01.01.2020 | 149 | (-3) | 5927 | (-105) | ||
01.12.2019 | 146 | (-5) | 6032 | (105) | ||
01.11.2019 | 141 | (3) | 5927 | (-39) | ||
01.10.2019 | 144 | (-29) | 5966 | (-1303) | ||
01.09.2019 | 115 | (0) | 7269 | (0) | ||
01.08.2019 | 115 | (0) | 7269 | (0) | ||
01.07.2019 | 115 | (0) | 7269 | (0) | ||
01.06.2019 | 115 | (3) | 7269 | (162) | ||
01.05.2019 | 118 | (4) | 7107 | (0) | ||
01.04.2019 | 122 | (-6) | 7107 | (-217) | ||
01.03.2019 | 116 | (17) | 7324 | (843) | ||
01.02.2019 | 133 | (1) | 6481 | (0) | ||
01.01.2019 | 134 | (0) | 6481 | (-74) | ||
01.12.2018 | 134 | (-1) | 6555 | (36) | ||
01.11.2018 | 133 | (6) | 6519 | (27) | ||
01.10.2018 | 139 | (26) | 6492 | (1291) | ||
01.09.2018 | 165 | (-1) | 5201 | (0) | ||
01.08.2018 | 164 | (0) | 5201 | (0) | ||
01.07.2018 | 164 | (0) | 5201 | (0) | ||
01.06.2018 | 164 | (-2) | 5201 | (0) | ||
01.05.2018 | 162 | (3) | 5201 | (0) | ||
01.04.2018 | 165 | (12) | 5201 | (467) | ||
01.03.2018 | 177 | (3) | 4734 | (0) | ||
01.02.2018 | 180 | (-9) | 4734 | (-301) | ||
01.01.2018 | 171 | (7) | 5035 | (513) | ||
01.12.2017 | 178 | (10) | 4522 | (361) | ||
01.11.2017 | 188 | (34) | 4161 | (902) | ||
01.10.2017 | 222 | (93) | 3259 | (1522) | ||
01.09.2017 | 315 | (0) | 1737 | (0) | ||
01.07.2017 | 315 | (0) | 1737 | (0) | ||
01.06.2017 | 315 | (5) | 1737 | (0) | ||
01.05.2017 | 320 | (-2) | 1737 | (0) | ||
01.04.2017 | 318 | (6) | 1737 | (0) | ||
01.03.2017 | 324 | (13) | 1737 | (0) | ||
01.02.2017 | 337 | (152) | 1737 | (1016) | ||
01.01.2017 | 489 | (13) | 721 | (60) | ||
01.12.2016 | 502 | (78) | 661 | (290) | ||
01.11.2016 | 580 | (-580) | 371 | (371) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 58 | 56 | 55 | 56 | 55 | 55 | 2024 | ||||||
2023 | 74 | 76 | 73 | 71 | 70 | 71 | 70 | 70 | 70 | 82 | 68 | 62 | 2023 |
2022 | 79 | 76 | 73 | 73 | 78 | 77 | 75 | 75 | 71 | 77 | 87 | 80 | 2022 |
2021 | 149 | 149 | 138 | 138 | 141 | 109 | 94 | 82 | 2021 | ||||
2020 | 149 | 144 | 163 | 150 | 151 | 149 | 2020 | ||||||
2019 | 134 | 133 | 116 | 122 | 118 | 115 | 115 | 115 | 115 | 144 | 141 | 146 | 2019 |
2018 | 171 | 180 | 177 | 165 | 162 | 164 | 164 | 164 | 165 | 139 | 133 | 134 | 2018 |
2017 | 489 | 337 | 324 | 318 | 320 | 315 | 315 | 315 | 222 | 188 | 178 | 2017 | |
2016 | 580 | 502 | 2016 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 1242 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1242 |
Lukáš Matoušek | 2 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Petr Kopecký | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 20. |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Ladislav Burián | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.02.2024 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1344 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1344 |
Lukáš Kamp | 2 : 0 | 0 | 15. - 16. |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Václav Pavlovec | 1 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Rohun | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Muži B - Morenďácké mužské Béééčko, 13.01.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Lukáš Kamp | 2 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Michal Štěpán | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jaroslav Fejfar | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Maroš Kucbel | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1416 |
Pavel Brichta | 3 : 2 | 0 | 13. - 14. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 0 | 13. - 16. |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dietz Cup - Muži B, 03.12.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1550 |
Ondřej Souhrada | 1 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Viktor Nezveda | 2 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Martin Kantor | 2 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Martin Kříž | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1550 |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Martin Kantor | 3 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Aleš Tchuř | 3 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Kříž | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Rohun | 3 : 2 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Céčko muži, 28.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1432 |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | finále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Daniel Rucký | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Nosek | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1052 |
Václav Máca | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Michal Vaněk | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Patrik Závacký | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Martin Šimka | 2 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
FAJNE Béčko muži, 18.03.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1508 |
Martin Kantor | 2 : 3 | 14.88 | 5. - 6. |
Jan Holuša | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Jan Lempart | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Muži B, 25.02.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 1455 |
Aleš Tchuř | 1 : 3 | 8.2 | 13. - 14. |
Pavel Brichta | 3 : 1 | 32.8 | 13. - 16. |
Jiří Pinka | 1 : 3 | 8.2 | 9. - 16. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Šimka | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 12.02.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1090 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1146 |
Jan Holuša | 2 : 3 | 12.4 | 11. - 12. |
Michal Zappa | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Václav Pavlovec | 3 : 2 | 18.6 | 9. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Pekárek | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1142 |
Miroslav Ondruška | 2 : 1 | 18.6 | 13. - 14. |
Tomáš Havlík | 2 : 0 | 31 | 13. - 16. |
Michal Vaněk | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jiří Pinka | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
Pavel Blaha | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
Naše Squash Tour 11/22, 18.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1161 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1211 |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
David Neugebauer | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 12. |
Seif Tamer | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Morenda - Muži B, 05.11.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 906 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 951 |
David Neugebauer | 3 : 0 wo. | 12.4 | 19. - 20. |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Pavel Brichta | 3 : 2 | 14.88 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Lukáš Kučiak | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1081 |
Petr Rohun | 3 : 0 | 31 | 15. - 16. |
Lumír Klímek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Michal Vaněk | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 16. |
Jiří Pinka | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 25.09.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1415 |
Jan Holuša | 3 : 2 | 22.32 | 7. - 8. |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 14.88 | 5. - 8. |
Tomáš Novák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Neugebauer | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Naše Squash Tour 9/22, 16.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
FAJNE Béčko muži, 03.09.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1397 |
Lukáš Kamp | 3 : 0 wo. | 18.6 | 7. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Nesládek | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
FAJNE Céčko muži, 07.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 979 |
Jan Holuša | 3 : 2 | 13.32 | 5. - 6. |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 13.32 | 5. - 8. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
FAJNE Béčko muži, 19.03.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1348 |
Tomáš Tauš | 1 : 2 | 14.88 | 7. - 8. |
Jiří Pinka | 1 : 2 | 14.88 | 5. - 8. |
Petr Kopecký | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Fidor Tour 2/22, 25.02.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 436 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 436 |
Ostravský Kahan 2022 - Muži C, 12.02.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 1210 |
Martin David | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Dvořák | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Ladislav Švábek | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
FAJNE Céčko muži, 22.01.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 83 | Body celkem: 1363 |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 33.6 | 3. - 4. |
Tereza Široká | 2 : 3 | 13.44 | semifinále |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 10.5 | 1. - 16. |
FIDOR cup - Muži C, 04.12.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1030 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1073 |
Miroslav Ondruška | 1 : 3 | 5.92 | 3. - 4. |
Martin David | 1 : 3 | 5.92 | semifinále |
Václav Dostál | 3 : 0 | 22.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 9.25 | 1. - 16. |
Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 992 |
Martin Pekárek | 3 : 2 | 13.32 | 5. - 6. |
Adam Gacek | 3 : 2 | 13.32 | 5. - 8. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 4.44 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 9.25 | 1. - 16. |
Ostravský Kahan - Muži B , 06.11.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1090 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1090 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Ryšavý | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1225 |
Jiří Pinka | 1 : 3 | 6.72 | 3. - 4. |
Tomáš Sigmund | 1 : 3 | 6.72 | semifinále |
Vojtěch Mohelník | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Strahov - muži A, 18.09.2021 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1922 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1982 |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 29. - 30. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 29. - 32. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Jakub Slavíček | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.09.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1208 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1302 |
Petr Rohun | 3 : 2 | 18.6 | 9. - 10. |
Martin Vaněk | 3 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Pavel Brichta | 3 : 1 | 24.8 | 9. - 16. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vít Zachodil | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Muži C, 28.08.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 828 |
David Linhart | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Miloš Pospíšil | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Šimon Rynt | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 16. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Bomba | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
Strahov - Muži C, 24.07.2021 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 706 |
Petr Brňák | 2 : 1 | 8.64 | 25. - 26. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 32. |
Radek Krechler | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 32. |
Martin Mazur | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1208 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 1307 |
Vojtěch Mohelník | 3 : 0 | 31 | 9. - 10. |
Marcel Ujfaluši | 3 : 2 | 18.6 | 9. - 12. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Jiří Dušek | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 902 |
Martin Kantor | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 10. |
Ladislav Němeček | 2 : 0 | 21 | 9. - 12. |
Michal Farník | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 311 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 311 |
CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1102 |
Michal Farník | 2 : 0 | 24 | 9. - 10. |
Jan Netolička | 2 : 0 | 24 | 9. - 12. |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Černý | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 830 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 916 |
Martin Vaněk | 2 : 1 | 14.76 | 33. - 34. |
Roman Moravec | 2 : 1 | 14.76 | 33. - 36. |
Václav Máca | 2 : 0 | 24.6 | 33. - 40. |
Martin Brňák | 2 : 1 | 14.76 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Vojtěch Mohelník | 1 : 3 | 4.92 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 780 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 838 |
Pavel Holinka | 2 : 0 wo. | 9.6 | 19. - 20. |
Veronika Malinowská | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 20. |
Petr Stryja | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Miroslav Ondruška | 2 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Miroslav Krejčí | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
OLZA CUP, 09.11.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 868 |
Michal Farník | 3 : 2 | 12.6 | 11. - 12. |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Lubomír Cienciala | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 757 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 795 |
Roman Moravec | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Petr Stryja | 3 : 0 | 21 | 13. - 16. |
Ondřej Bořil | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Kantor | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 925 |
Lukáš Kamp | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Petr Stryja | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 16. |
Michal Vaněk | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Kantor | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Jakub Šťastný | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1558 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 1606 |
bye | 2 : 0 wo. | 24 | 29. - 30. |
Petr Nohel ml. | 2 : 0 wo. | 24 | 29. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Matouš Sochůrek | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 8 | Body celkem: 602 |
Pavel Dziak | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Michal Šoman ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Miroslav Ondruška | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 32. |
Petr Šimeček | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 711 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 755 |
David Neugebauer | 0 : 2 | 0 | 27. - 28. |
Tomáš Havlík | 1 : 2 | 9.92 | 25. - 28. |
Michal Šoman | 2 : 1 | 14.88 | 25. - 32. |
Petr Šimeček | 1 : 2 | 9.92 | 17. - 32. |
Martin Honek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Muži C, 08.12.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 949 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 993 |
Petr Nesládek | 2 : 1 | 14.4 | 11. - 12. |
Veronika Malinowská | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Kateřina Pavlusová | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Šoman | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
Muži C, 10.11.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 763 |
Petr Šimeček | 2 : 0 wo. | 10.5 | 15. - 16. |
Jiří Pinka | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Marcel Ujfaluši | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Marek Holuša | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Farník | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 764 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 794 |
Michal Šoman ml. | 2 : 1 | 11.16 | 25. - 26. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 25. - 32. |
Petr Stryja | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jakub Wasilewski | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 727 |
Petr Stryja | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Miroslav Ondruška | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 20. |
Jan Netolička | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 24. |
Milan Hamřík | 2 : 0 | 12.6 | 17. - 32. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1798 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 1861 |
Pavel Jakubů | 0 : 2 | 0 | 27. - 28. |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Michal Kareš | 2 : 0 wo. | 36 | 25. - 32. |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 36 |
Body za pořadí: 946 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 1000 |
Tomáš Fecák | 0 : 2 | 0 | 35. - 36. |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 33. - 36. |
Tomáš Havlík | 2 : 1 | 18 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Miroslav Ondruška | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
5. kolo D-TOUR FAJNE, 21.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 1070 |
Petr Šimeček | 2 : 0 | 31 | 15. - 16. |
Jakub Slavíček | 1 : 2 | 12.4 | 13. - 16. |
Ladislav Němeček | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Janečka | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 11 | Body celkem: 635 |
Milan Hamřík | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Lucie Pinková | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 28. |
Pavel Sládeček | 2 : 0 wo. | 7.2 | 25. - 32. |
Aleš Tchuř | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jakub Slavíček | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 42 |
Body za pořadí: 656 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 715 |
Aleš Tchuř | 1 : 2 | 9.84 | 41. - 42. |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 24.6 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 41. - 48. |
Pavel Brichta | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Vladimír Jirka | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
CNC PRODUKT CUP 2017, 16.12.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 1067 |
Libor Přibyl | 1 : 3 | 6.2 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 13. - 16. |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Pavel Sládeček | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 610 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 651 |
Petr Stryja | 2 : 0 | 16.8 | 23. - 24. |
Roman Moravec | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Marcel Ujfaluši | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Michal Farník | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 32. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Michal Macíček | 3 : 2 | 7.56 | 1. - 64. |
1. kolo D-TOUR FAJNE, 14.10.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.10.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 779 |
Petr Hlisnikovský | 2 : 0 wo. | 10.5 | 15. - 16. |
Robert Svrlansky | 1 : 2 | 8.4 | 13. - 16. |
Robert Alexa | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Němec | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 578 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 603 |
Michal Dvořák | 2 : 0 wo. | 6.3 | 25. - 26. |
Jakub Slavíček | 2 : 0 wo. | 6.3 | 25. - 28. |
Martin Janečka | 2 : 1 | 7.56 | 25. - 32. |
Lumír Klímek | 1 : 2 | 5.04 | 17. - 32. |
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 859 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 919 |
Petr Hlisnikovský | 3 : 0 wo. | 12.4 | 21. - 22. |
Martin Suchý | 2 : 0 | 24.8 | 21. - 24. |
Pavel Sládeček | 1 : 2 | 9.92 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Lumír Klímek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 656 |
Pavel Krajsa | 0 : 3 | 0 | 27. - 28. |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 25. - 32. |
Josef Nakládal | 2 : 3 | 7.68 | 17. - 32. |
Martin Vaněk | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 19.11.2016 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 290 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 290 |
Mistrovský turnaj mužů D, 01.10.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.