Ročník: 2006
Klub:
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2023 | 236 | (-98) | 2284 | (-2379) | ||
01.04.2023 | 138 | (-17) | 4663 | (-1064) | ||
01.03.2023 | 121 | (-15) | 5727 | (-877) | ||
01.02.2023 | 106 | (0) | 6604 | (-275) | ||
01.01.2023 | 106 | (-8) | 6879 | (-368) | ||
01.12.2022 | 98 | (-2) | 7247 | (-100) | ||
01.11.2022 | 96 | (-4) | 7347 | (0) | ||
01.10.2022 | 92 | (2) | 7347 | (0) | ||
01.09.2022 | 94 | (2) | 7347 | (0) | ||
01.08.2022 | 96 | (1) | 7347 | (0) | ||
01.07.2022 | 97 | (4) | 7347 | (0) | ||
01.06.2022 | 101 | (15) | 7347 | (881) | ||
01.05.2022 | 116 | (28) | 6466 | (1794) | ||
01.04.2022 | 144 | (25) | 4672 | (1064) | ||
01.03.2022 | 169 | (36) | 3608 | (877) | ||
01.02.2022 | 205 | (24) | 2731 | (275) | ||
01.01.2022 | 229 | (251) | 2456 | (1762) | ||
01.12.2021 | 480 | (-480) | 694 | (694) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | 106 | 106 | 121 | 138 | 236 | 2023 | |||||||
2022 | 229 | 205 | 169 | 144 | 116 | 101 | 97 | 96 | 94 | 92 | 96 | 98 | 2022 |
2021 | 480 | 2021 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Especial D B19 3.6.2022, (B19), 03.06.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4346 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jan Holuša | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 5365 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 62.4 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 4007 |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Lukáš Kučiak | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP JB, (B19), 26.02.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3564 |
Benjamin Brookie | 3 : 0 | 60 | |
Jakub Felenda | 3 : 0 | 60 | |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Especial D B19 18.2.2022, (B19), 18.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Junioři A, (B19), 15.01.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 2820 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 3756 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 3799 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B19), 16.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3624 |
Jakub Felenda | 3 : 0 | 60 | |
Tobiáš Kout | 3 : 0 | 60 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 60 | |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2021, (B17), 08.10.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4174 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 130 | 13. - 14. |
Adam Horák | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Gerstdorf | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2031 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2157 |
Lukáš Kučiak | 3 : 2 | 36 | 9. - 10. |
Leoš Gjumija ml. | 3 : 0 | 60 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 3373 |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B17), 12.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 4100 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 wo. | 40 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 1 | 64 | |
Jan Gerstdorf | 3 : 2 | 48 | |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4172 |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 26 | 11. - 12. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Adam Horák | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Daniel Svoboda | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5649 |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 3615 |
Daniel Svoboda | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Alex Kelar | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 8. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3503 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 3811 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 110 | 11. - 12. |
Adam Škrobánek | 2 : 3 | 44 | 9. - 12. |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 88 | 9. - 16. |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 22 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B17), 23.11.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3592 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radim Jurášek | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 227 | Body celkem: 4363 |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 25.6 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 02.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 2481 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Adam Horák | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 02.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 3270 |
Jan Holuša | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B17), 26.10.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2212 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 2340 |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 227 | Body celkem: 3421 |
Adam Horák | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 3601 |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 20 | finále |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2810 |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Matouš Fiala | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 2944 |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 72 | 13. - 14. |
Alfréd Nezveda | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Junioři B, (B15), 14.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2664 |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Šimon Zelenka | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
PJT - Pražská juniorská tour B15, červen, (B15), 09.06.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
PJT - Pražská juniorská tour B15, květen, (B15), 12.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2565 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 2 | 36 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 4054 |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Horák | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Matěj Kolpak | 3 : 2 | 43.2 | čtvrtfinále |
Max Gál | 3 : 2 | 36 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 2866 |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Horák | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Michal Jurášek | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 06.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 121 | Body celkem: 3177 |
Daniel Šrámek | 3 : 2 | 48 | 3. - 4. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
PJT - Pražská juniorská tour B15, březen, (B15), 31.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Junioři B-SBCentrum, (B15), 23.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2940 |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 50 | |
Mojmír Zálešák | 1 : 3 | 10 | |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 60 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP, (B17), 16.03.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2031 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2151 |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 60 | |
Dominik Davies | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 132 | Body celkem: 2724 |
Miloslav Vaněrka | 2 : 3 | 33.6 | 7. - 8. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dominik Davies | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2019, (B15), 01.02.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Matěj Kolpak | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Adam Horák | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PJT - Pražská juniorská tour B15, leden, (B15), 27.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3592 |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 60 | 9. - 12. |
Adam Horák | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4442 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 6. |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 54 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B15), 05.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 3226 |
Alexej Izotov | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Petr Špalek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4213 |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 100 | finále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jiří Hartmann | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B15), 15.12.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 3317 |
Filip Uvíra | 3 : 1 | 80 | 13. - 14. |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 100 | 13. - 16. |
Mojmír Zálešák | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 4970 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Antonín Beneš | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 281 | Body celkem: 4041 |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 60 | 11. - 12. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Filip Walter | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
Alexej Izotov | 3 : 1 | 76.8 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 299 | Body celkem: 4496 |
Daniel Šrámek | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 2359 |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. |
Alexej Izotov | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Mojmír Zálešák | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Marian Papula | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Adam Horák | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3205 |
Bedřich Beneš | 3 : 2 | 48 | 3. - 4. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Ondřej Hazucha | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 13.10.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1736 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 1866 |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 50 | 13. - 14. |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 50 | 13. - 16. |
Adam Otčenáš | 1 : 3 | 10 | 9. - 16. |
Daniel Šrámek | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4172 |
Mikuláš Janda | 3 : 0 | 100 | finále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3135 | Body za soupeře: 209 | Body celkem: 3344 |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 wo. | 55 | 15. - 16. |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 44 | 13. - 16. |
Adam Horák | 1 : 3 | 22 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 88 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 241 | Body celkem: 4093 |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 6. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2991 |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Horák | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3801 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4087 |
Mikuláš Dufek | 3 : 1 | 88 | 9. - 10. |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 88 | 9. - 12. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 110 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 2650 |
Adam Horák | 3 : 2 | 48 | 13. - 14. |
Tomáš Jarý | 3 : 1 | 64 | 13. - 16. |
Vojtěch Haluza | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Turnaj JB, (B13), 08.04.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2926 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 50 | |
Bedřich Beneš | 2 : 3 | 20 | |
Adam Burget | 3 : 2 | 36 | |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 222 | Body celkem: 3278 |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 32 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 24.03.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1914 |
Alexej Izotov | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 3650 |
Miloslav Vaněrka | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 6. |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junior "A", (B15), 17.03.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2139 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 wo. | 0 | |
Matěj Kolpak | 0 : 3 wo. | 0 | |
Matěj Kolpak | 0 : 3 wo. | 0 | |
Dan Malec | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | |
Alexej Izotov | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 3941 |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Jan Bravenec | 2 : 3 | 52 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 2861 |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 3502 |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2730 | Body za soupeře: 280 | Body celkem: 3010 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | 17. - 18. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 64 | 17. - 20. |
Patrik Antony | 3 : 0 | 80 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2089 |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Max Zámorský | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 3448 |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 43.2 | 7. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B13), 16.09.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 3108 |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Jan Bravenec | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "B", (B13), 27.05.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2269 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Marian Papula | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
junioři B SBCentrum, (B11), 29.10.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3152 |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 48 | |
Maxmilián Pišček | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Janda | 0 : 3 | 0 | |
Matouš Bořil | 3 : 1 | 48 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.