Ročník: 1987
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 4949
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 34 | (4) | 16716 | (878) | ||
01.05.2024 | 38 | (3) | 15838 | (1951) | ||
01.04.2024 | 41 | (3) | 13887 | (2) | ||
01.03.2024 | 44 | (5) | 13885 | (1117) | ||
01.02.2024 | 49 | (-7) | 12768 | (-961) | ||
01.01.2024 | 42 | (2) | 13729 | (449) | ||
01.12.2023 | 44 | (0) | 13280 | (598) | ||
01.11.2023 | 44 | (2) | 12682 | (-120) | ||
01.10.2023 | 46 | (1) | 12802 | (-88) | ||
01.09.2023 | 47 | (0) | 12890 | (0) | ||
01.08.2023 | 47 | (0) | 12890 | (0) | ||
01.07.2023 | 47 | (0) | 12890 | (0) | ||
01.06.2023 | 47 | (2) | 12890 | (0) | ||
01.05.2023 | 49 | (-2) | 12890 | (0) | ||
01.04.2023 | 47 | (-1) | 12890 | (-131) | ||
01.03.2023 | 46 | (0) | 13021 | (-703) | ||
01.02.2023 | 46 | (-4) | 13724 | (-1508) | ||
01.01.2023 | 42 | (9) | 15232 | (2143) | ||
01.12.2022 | 51 | (-12) | 13089 | (-2970) | ||
01.11.2022 | 39 | (-1) | 16059 | (-996) | ||
01.10.2022 | 38 | (-1) | 17055 | (-502) | ||
01.09.2022 | 37 | (2) | 17557 | (0) | ||
01.08.2022 | 39 | (0) | 17557 | (0) | ||
01.07.2022 | 39 | (3) | 17557 | (0) | ||
01.06.2022 | 42 | (0) | 17557 | (-451) | ||
01.05.2022 | 42 | (-3) | 18008 | (240) | ||
01.04.2022 | 39 | (0) | 17768 | (-224) | ||
01.03.2022 | 39 | (1) | 17992 | (583) | ||
01.02.2022 | 40 | (5) | 17409 | (1137) | ||
01.01.2022 | 45 | (2) | 16272 | (0) | ||
01.12.2021 | 47 | (2) | 16272 | (807) | ||
01.11.2021 | 49 | (-1) | 15465 | (-188) | ||
01.10.2021 | 48 | (2) | 15653 | (689) | ||
01.09.2021 | 50 | (-1) | 14964 | (444) | ||
01.08.2021 | 49 | (0) | 14520 | (0) | ||
01.07.2021 | 49 | (-2) | 14520 | (-754) | ||
01.06.2021 | 47 | (0) | 15274 | (0) | ||
01.03.2021 | 47 | (-2) | 15274 | (0) | ||
01.11.2020 | 45 | (5) | 15274 | (1124) | ||
01.10.2020 | 50 | (-5) | 14150 | (0) | ||
01.04.2020 | 45 | (10) | 14150 | (537) | ||
01.03.2020 | 55 | (-2) | 13613 | (-289) | ||
01.02.2020 | 53 | (-1) | 13902 | (285) | ||
01.01.2020 | 52 | (-3) | 13617 | (259) | ||
01.12.2019 | 49 | (4) | 13358 | (877) | ||
01.11.2019 | 53 | (1) | 12481 | (-140) | ||
01.10.2019 | 54 | (1) | 12621 | (12) | ||
01.09.2019 | 55 | (0) | 12609 | (0) | ||
01.08.2019 | 55 | (0) | 12609 | (0) | ||
01.07.2019 | 55 | (0) | 12609 | (0) | ||
01.06.2019 | 55 | (-2) | 12609 | (-287) | ||
01.05.2019 | 53 | (1) | 12896 | (0) | ||
01.04.2019 | 54 | (3) | 12896 | (81) | ||
01.03.2019 | 57 | (-1) | 12815 | (148) | ||
01.02.2019 | 56 | (7) | 12667 | (20) | ||
01.01.2019 | 63 | (3) | 12647 | (600) | ||
01.12.2018 | 66 | (-1) | 12047 | (-579) | ||
01.11.2018 | 65 | (-2) | 12626 | (-100) | ||
01.10.2018 | 63 | (0) | 12726 | (66) | ||
01.09.2018 | 63 | (0) | 12660 | (0) | ||
01.08.2018 | 63 | (0) | 12660 | (0) | ||
01.07.2018 | 63 | (0) | 12660 | (0) | ||
01.06.2018 | 63 | (6) | 12660 | (1121) | ||
01.05.2018 | 69 | (-3) | 11539 | (-600) | ||
01.04.2018 | 66 | (1) | 12139 | (682) | ||
01.03.2018 | 67 | (-5) | 11457 | (-382) | ||
01.02.2018 | 62 | (-4) | 11839 | (-620) | ||
01.01.2018 | 58 | (-9) | 12459 | (-1356) | ||
01.12.2017 | 49 | (7) | 13815 | (605) | ||
01.11.2017 | 56 | (-3) | 13210 | (-298) | ||
01.10.2017 | 53 | (2) | 13508 | (449) | ||
01.09.2017 | 55 | (0) | 13059 | (0) | ||
01.07.2017 | 55 | (0) | 13059 | (0) | ||
01.06.2017 | 55 | (-2) | 13059 | (-367) | ||
01.05.2017 | 53 | (-2) | 13426 | (-542) | ||
01.04.2017 | 51 | (1) | 13968 | (0) | ||
01.03.2017 | 52 | (0) | 13968 | (283) | ||
01.02.2017 | 52 | (1) | 13685 | (330) | ||
01.01.2017 | 53 | (5) | 13355 | (973) | ||
01.12.2016 | 58 | (-1) | 12382 | (0) | ||
01.11.2016 | 57 | (-1) | 12382 | (542) | ||
01.10.2016 | 56 | (7) | 11840 | (0) | ||
01.09.2016 | 63 | (0) | 11840 | (0) | ||
01.06.2016 | 63 | (0) | 11840 | (497) | ||
01.05.2016 | 63 | (7) | 11343 | (864) | ||
01.04.2016 | 70 | (-2) | 10479 | (223) | ||
01.03.2016 | 68 | (-2) | 10256 | (390) | ||
01.02.2016 | 66 | (3) | 9866 | (0) | ||
01.01.2016 | 69 | (4) | 9866 | (5293) | ||
01.12.2015 | 73 | (-7) | 4573 | (0) | ||
01.11.2015 | 66 | (18) | 4573 | (974) | ||
01.10.2015 | 84 | (2) | 3599 | (-185) | ||
01.09.2015 | 86 | (0) | 3784 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 42 | 49 | 44 | 41 | 38 | 34 | 2024 | ||||||
2023 | 42 | 46 | 46 | 47 | 49 | 47 | 47 | 47 | 47 | 46 | 44 | 44 | 2023 |
2022 | 45 | 40 | 39 | 39 | 42 | 42 | 39 | 39 | 37 | 38 | 39 | 51 | 2022 |
2021 | 47 | 47 | 49 | 49 | 50 | 48 | 49 | 47 | 2021 | ||||
2020 | 52 | 53 | 55 | 45 | 50 | 45 | 2020 | ||||||
2019 | 63 | 56 | 57 | 54 | 53 | 55 | 55 | 55 | 55 | 54 | 53 | 49 | 2019 |
2018 | 58 | 62 | 67 | 66 | 69 | 63 | 63 | 63 | 63 | 63 | 65 | 66 | 2018 |
2017 | 53 | 52 | 52 | 51 | 53 | 55 | 55 | 55 | 53 | 56 | 49 | 2017 | |
2016 | 69 | 66 | 68 | 70 | 63 | 63 | 63 | 56 | 57 | 58 | 2016 | ||
2015 | 86 | 84 | 66 | 73 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
O pohár starosty města Uherské Hradiště Muži B, 25.05.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Michal Vaněk | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Jan Břeň | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Boris Heneš | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Muži B - Morenďácké B-čko, 27.04.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Josef Šebek | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Petr Kopecký | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Kukaň | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jaroslav Fejfar | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Muži B, 23.03.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1613 |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 0 | 9. - 10. |
Martin Pekárek | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.02.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1613 |
Pavel Jakubů | 2 : 1 | 0 | 9. - 10. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Lukáš Kamp | 2 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Martin Kříž | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023, 16.12.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Kříž | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Pelikán | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023, 04.11.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1499 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1499 |
Martin Kantor | 3 : 0 | 0 | 11. - 12. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Michal Vaněk | 3 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Ladislav Burián | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Martin Kříž | 2 : 1 | 0 | 5. - 6. |
Petr Veselý st. | 2 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Václav Pavlovec | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 2217 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 2248 |
Pavel Bodiš | 0 : 3 wo. | 0 | 31. - 32. |
Adolf Středa | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 32. |
Martin Kříž | 1 : 3 | 15.6 | 25. - 32. |
Michal Jurášek | 1 : 3 | 15.6 | 17. - 32. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 12.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 1989 |
Adolf Středa | 3 : 1 | 39.68 | 3. - 4. |
Pavel Bodiš | 1 : 3 | 9.92 | semifinále |
Martin Kantor | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
GALVA Muži B Olomouc, 21.01.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1441 |
Martin Kantor | 2 : 0 | 37.2 | 7. - 8. |
Jiří Pinka | 1 : 2 | 14.88 | 5. - 8. |
Jiří Dušek | 2 : 3 | 14.88 | čtvrtfinále |
Tomáš Havlík | 3 : 2 | 18.6 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 17.12.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 1985 |
Martin Kantor | 3 : 2 | 29.76 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 1 : 3 | 9.92 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov - muži B, 04.12.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 1815 |
Michal Kareš | 1 : 2 | 20 | 13. - 14. |
Jan Mastný | 2 : 0 | 50 | 13. - 16. |
Vlastimil Kozák | 1 : 2 | 20 | 9. - 16. |
Lukáš Tužinčin | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Císařovský | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
Naše Squash Tour 11/22, 18.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
FAJNE Áčko muži, 24.09.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2082 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2152 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 70 | 13. - 16. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Naše Squash Tour 9/22, 16.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
FAJNE Béčko muži, 19.03.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1063 |
Ladislav Švábek | 2 : 0 | 31 | 15. - 16. |
Martin David | 1 : 2 | 12.4 | 13. - 16. |
Michal Štěpán | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 2288 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 2379 |
Filip Kočárek | 3 : 0 wo. | 39 | 31. - 32. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 29. - 32. |
Pavel Bodiš | 2 : 3 | 31.2 | 25. - 32. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Petr Marek | 1 : 3 | 20.8 | 1. - 32. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2645 | Body za soupeře: 167 | Body celkem: 2812 |
Michal Jirka | 2 : 1 | 52.8 | 21. - 22. |
Martin Kříž | 2 : 1 | 52.8 | 21. - 24. |
Faríd Farrag | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 44 | 17. - 32. |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 17.6 | 1. - 32. |
ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 2229 |
Alex Kelar | 2 : 3 | 24.8 | finále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
Ostravský Kahan - Muži B , 06.11.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2564 |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 62 | finále |
Boris Heneš | 3 : 1 | 39.68 | semifinále |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 15.5 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 2503 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 2659 |
Vlastimil Kozák | 2 : 3 | 31.2 | 27. - 28. |
Jakub Slavíček | 1 : 3 | 15.6 | 25. - 28. |
Michal Jirka | 3 : 0 | 78 | 25. - 32. |
Petr Kopecký | 2 : 3 | 31.2 | 17. - 32. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 18.09.2021 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2512 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 2654 |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 2 | 32 | 19. - 20. |
Jáchym Mraček | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Petr Marek | 2 : 0 | 80 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 17. - 32. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
DIETZ CUP - Muži A, 28.08.2021 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1952 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2092 |
Boris Heneš | 2 : 0 | 54 | 25. - 26. |
Jakub Slavíček | 2 : 0 | 54 | 25. - 28. |
Martin Schuller | 2 : 1 | 32.4 | 25. - 32. |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 12.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 1648 |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 37.2 | 5. - 6. |
Michal Jirka | 3 : 2 | 22.32 | 5. - 8. |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Vaněk | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2500 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2680 |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 | 72 | 25. - 26. |
Walter Herold Veedla | 2 : 0 | 72 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 36 | 25. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Déčko FAJNE OSTRAVA, 19.06.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 361 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 361 |
MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 2431 | Body za soupeře: 172 | Body celkem: 2603 |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 78 | 29. - 30. |
Pavel Bodiš | 3 : 1 | 62.4 | 29. - 32. |
Jiří Dušek | 2 : 3 | 31.2 | 25. - 32. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 39 |
Body za pořadí: 1454 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 1556 |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 39. - 40. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 37. - 40. |
Martin Sládeček | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 33. - 64. |
Jiří Dušek | 1 : 3 | 12 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 1466 |
Marcel Ujfaluši | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Lukáš Kamp | 2 : 1 | 24.6 | 13. - 16. |
Jakub Slavíček | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 16. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 113 | Body celkem: 2027 |
Jiří Dušek | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Jakub Slavíček | 2 : 1 | 29.52 | 5. - 8. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Ondřej Ryšavý | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Mužské Béčko - Brno, 23.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 2217 |
Michal Vaněk | 2 : 1 | 29.52 | 5. - 6. |
Jaroslav Kaleta | 2 : 0 | 49.2 | 5. - 8. |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Jaroslav Hemelka | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Strahov Muži B, 26.10.2019 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 825 | Body za soupeře: 75 | Body celkem: 900 |
Jakub Strauss | 2 : 1 | 18 | 41. - 42. |
Radek Dudešek | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Tomáš Novák | 1 : 2 | 12 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Jakub Gogol | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 1965 |
Tomáš Valta | 2 : 0 | 50 | 11. - 12. |
Pavel Jakubů | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Roman Kubričan | 2 : 1 | 30 | 9. - 16. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Faríd Farrag | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 139 | Body celkem: 2402 |
Jakub Zapala | 3 : 0 wo. | 35 | 11. - 12. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Matěj Slabý | 3 : 2 | 33.6 | 1. - 32. |
Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 1329 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 1381 |
Jan Čaboun | 2 : 0 wo. | 24 | 23. - 24. |
Kamil Staněk | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Ondřej Kožina | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 18 | 17. - 32. |
Kristián Mraček | 1 : 3 | 9.6 | 1. - 32. |
Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1800 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 1845 |
Jakub Slavíček | 0 : 2 | 0 | 23. - 24. |
Dan Teuchner | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Petr Kopecký | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Jakub Wasilewski | 1 : 3 | 12.8 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 05.01.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 1168 |
Petr Rohun | 2 : 0 | 31 | 13. - 14. |
Martin Vaněk | 2 : 0 | 31 | 13. - 16. |
Miroslav Sikora | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Martin Honek | 2 : 3 | 12.4 | 1. - 16. |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1347 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 1480 |
Petr Rohun | 2 : 0 | 56 | 29. - 30. |
Miloš Liška | 2 : 0 | 56 | 29. - 32. |
Adam Sinkule | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Dávid Kubíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1528 |
Jakub Wasilewski | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Lukáš Kamp | 2 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Jiří Dušek | 2 : 3 | 14.88 | čtvrtfinále |
Martin Dvořáček | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 1467 | Body za soupeře: 167 | Body celkem: 1634 |
Ondřej Kožina | 2 : 0 | 54 | 35. - 36. |
Matyáš Dufek | 0 : 2 | 0 | 33. - 36. |
Adam Sinkule | 2 : 1 | 32.4 | 33. - 40. |
Kamil Staněk | 2 : 1 | 32.4 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Pavel Jakubů | 2 : 3 | 21.6 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1605 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1700 |
Petr Kopecký | 0 : 2 | 0 | 15. - 16. |
Adam Sinkule | 1 : 2 | 20 | 13. - 16. |
Michal Jirka | 1 : 2 | 20 | 9. - 16. |
Heiko Schwarzer | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Vaněk | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HANYA corporation Cup, 12.05.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 2689 |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Karím Farrag | 2 : 3 | 32 | 9. - 12. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jiří Dušek | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1895 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 1999 |
Lukáš Kamp | 3 : 2 | 28.8 | finále |
Jakub Slavíček | 3 : 2 | 23.04 | semifinále |
Alex Kelar | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Tomáš Tauš | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
4. kolo D-TOUR FAJNE, 03.03.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1603 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1697 |
Radovan Kojecký | 1 : 2 | 19.2 | 27. - 28. |
Petr Kopecký | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 24 | 25. - 32. |
Petr Veselý st. | 1 : 2 | 25.6 | 17. - 32. |
Jiří Dušek | 2 : 3 | 25.6 | 1. - 32. |
3. kolo D-TOUR FAJNE, 03.02.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1178 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1276 |
Tomáš Sigmund | 1 : 2 | 13.12 | 19. - 20. |
Filip Nosek | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 20. |
Roman Pross | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 24. |
Michal Vaněk | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 32. |
Marcel Ujfaluši | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
2. kolo D-TOUR FAJNE, 25.11.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
HUSLÍK Cup, 11.11.2017 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1962 | Body za soupeře: 145 | Body celkem: 2107 |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 wo. | 44 | 31. - 32. |
Marek Hlaváč | 0 : 2 | 0 | 29. - 32. |
Radovan Kojecký | 1 : 2 | 35.2 | 25. - 32. |
Kamil Staněk | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Miloš Liška | 3 : 0 | 66 | 1. - 64. |
Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1502 |
Jakub Wasilewski | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Ladislav Burián | 2 : 0 wo. | 18.6 | 5. - 8. |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Josef Nakládal | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Jiří Dušek | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1766 |
Dan Teuchner | 0 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Martin Vaněk | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1505 | Body za soupeře: 63 | Body celkem: 1568 |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 25. - 26. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 25. - 28. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 25. - 32. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Roman Kubričan | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 22.04.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 1222 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1317 |
Petr Podaný | 1 : 3 | 8 | 25. - 26. |
Martin Kříž | 3 : 0 | 40 | 25. - 28. |
Matěj Slabý | 3 : 2 | 24 | 25. - 32. |
Pavel Beneš | 1 : 3 | 8 | 17. - 32. |
Michal Valenta | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 04.03.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2079 |
Ladislav Burián | 0 : 3 wo. | 0 | 27. - 28. |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 28. |
Petr Kopecký | 3 : 0 wo. | 40 | 25. - 32. |
David Orálek | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Dan Kolínský | 3 : 0 | 60 | 1. - 64. |
muži B - Olomouc, 17.12.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1785 |
Jakub Wasilewski | 1 : 3 | 9.92 | 3. - 4. |
Dan Teuchner | 1 : 3 | 9.92 | semifinále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Lukáš Krupička | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1798 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 1890 |
Benjamin Bergel | 0 : 3 wo. | 0 | 27. - 28. |
Filip Kočárek | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 28. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 25. - 32. |
Štěpán Václavek | 2 : 3 | 28.8 | 17. - 32. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 19.11.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 119 | Body celkem: 2020 |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
Radovan Kojecký | 3 : 2 | 30 | 9. - 16. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Josef Nakládal | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Lukáš Matoušek | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 01.10.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Mistrovský turnaj mužů D, 04.06.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Petr's Cup - muži B, 28.05.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 1935 |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 49.2 | 7. - 8. |
Tomáš Strmiska | 2 : 3 | 19.68 | 5. - 8. |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Miloš Liška | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
Adam Hexner | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
HANYA CUP, 14.05.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Roman Kubričan | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
Albatros Media - muži "A", 09.04.2016 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1746 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 1919 |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 57.6 | 29. - 30. |
Petr Podaný | 3 : 0 | 72 | 29. - 32. |
Kamil Staněk | 0 : 3 | 0 | 25. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Ján Fecák | 3 : 1 | 43.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 26.03.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1436 |
Miroslav Sikora | 2 : 3 | 15.36 | 3. - 4. |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Josef Fanta | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Jaroslav Štěpař | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Petr Rohun | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 30.01.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
muži C, 16.01.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1082 |
Libor Přibyl | 1 : 3 | 5.04 | 5. - 6. |
Marek Holuša | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Miroslav Šenkeřík | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Filip Rozprým | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
muži B, 19.12.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 1429 |
Petr Šimeček | 3 : 1 | 29.76 | 7. - 8. |
Tomáš Herold | 1 : 3 | 7.44 | 5. - 8. |
Ján Fecák | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
muži C, 05.12.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 1213 |
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 6.72 | 3. - 4. |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Miroslav Sikora | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 07.11.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
muži B, 31.10.2015 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 1377 |
Martin Schuller | 3 : 2 | 19.68 | 17. - 18. |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 32.8 | 17. - 20. |
Petr Podaný | 3 : 0 | 32.8 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 17. - 32. |
Zdeněk Suchan | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. |
muži C, 10.10.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 1374 |
Jan Hráček | 3 : 0 | 33.6 | 3. - 4. |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Libor Přibyl | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Marek Alán | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Stanislav Kalášek | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 19.09.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
"MatchToMe.com Cup 2015", 12.09.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 963 |
Marek Holuša | 2 : 3 | 10.08 | 7. - 8. |
Benjamin Bergel | 1 : 3 | 5.04 | 5. - 8. |
David Juráň | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů C, 30.05.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1265 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 1295 |
Petr Stryja | 3 : 0 | 0 | |
David Hálek | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Roman Marek | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1408 |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 0 | |
Filip Nosek | 3 : 2 | 0 | |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 0 | |
Milan Průcha | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 828 |
bye | 3 : | 0 | |
Pavel Řehák | 2 : 3 | 0 | |
Lukáš Kamp | 2 : 3 | 0 | |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 0 | |
Adam Špánik | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 830 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 914 |
Chris Owen | 3 : 0 | 0 | |
Martin Olič | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : | 0 | |
Josef Fanta | 3 : 1 | 0 | |
Martin Němec | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 922 |
bye | 3 : 0 | ||
Tomáš Wrona | 3 : 2 | 0 | |
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 0 | |
Patrik Rohun | 0 : 3 | 0 | |
Lumír Klímek | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovstký turnaj mužů C, 21.02.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 922 |
Miroslav Sikora | 1 : 3 | 0 | |
Ondřej Šedek | 3 : 0 | 0 | |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | |
Lumír Klímek | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 672 | Body za soupeře: 11 | Body celkem: 683 |
Daniel Vojtovič | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Petr Nesládek | 3 : 2 | 0 | |
Jaroslav Štěpař | 1 : 3 | 0 | |
Petr Hlisnikovský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 937 |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 0 | |
Lukáš Citnar | 3 : 1 | 0 | |
Martin Kollár | 1 : 3 | 0 | |
Libor Přibyl | 0 : 3 | 0 | |
Ján Fecák | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 1055 |
Ladislav Adámek | 3 : 0 | 0 | |
Zdeněk Pluta | 3 : 2 | 0 | |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | |
Marek Červek | 3 : 0 | 0 | |
Milan Matějka | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 783 |
Libor Přibyl | 0 : 3 wo. | 0 | |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 0 | |
Miroslav Sikora | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1019 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1093 |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 0 | |
Vladislav Kříž | 3 : 1 | 0 | |
Tomáš Pluhař | 3 : 1 | 0 | |
Josef Fanta | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 729 |
Miroslav Šenkeřík | 0 : 3 | 0 | |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 0 | |
Richard Červinka | 3 : 2 | 0 | |
Radovan Kojecký | 2 : 3 | 0 | |
Ladislav Němeček | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 791 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 847 |
bye | 3 : | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Stanislav Popelka | 3 : 1 | 0 | |
Milan Čermák | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 0 | |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 924 |
bye | 3 : 0 | ||
Pavel Dziak | 3 : 1 | 0 | |
Petr Rohun | 1 : 3 | 0 | |
Roman Moravec | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Wrona | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 29.03.2014 Pořadí: 39 |
Body za pořadí: 712 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 758 |
Petr Rohun | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Jiří Krýsl | 0 : 3 | 0 | |
Stanislav Popelka | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Mistrovský turnaj mužů C, 22.03.2014 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 653 | Body za soupeře: 9 | Body celkem: 662 |
Michal Šoman | 3 : 0 wo. | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Roman Moravec | 1 : 3 | 0 | |
Kamil Stypa | 1 : 3 | 0 | |
Dušan Richtár | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 22.02.2014 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 937 |
Roman Pross | 3 : 0 wo. | 0 | |
Jakub Štiller | 1 : 3 | 0 | |
Pavel Popelka | 3 : 0 wo. | 0 | |
Martin Brož | 2 : 3 | 0 | |
Zdeněk Jícha | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 481 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 513 |
Martin Richter | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Fecák | 1 : 3 | 0 | |
Pavel Popelka | 3 : 1 | 0 | |
Martin Muller | 1 : 3 | 0 | |
Martin Vostatek | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 396 | Body za soupeře: 13 | Body celkem: 409 |
bye | 3 : | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Roman Marek | 1 : 3 | 0 | |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 0 | |
Petr Rohun | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 685 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 706 |
Daniel Kantor | 0 : 3 | 0 | |
Lenka Rašková | 3 : 0 | 0 | |
Petr Stryja | 0 : 3 | 0 | |
Roman Marek | 3 : 2 | 0 | |
Michal Šoman | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.