Ročník: 2006
Klub: Squash Especial, z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 300 | (-76) | 1550 | (-1116) | ||
01.02.2024 | 224 | (-12) | 2666 | (0) | ||
01.01.2024 | 212 | (6) | 2666 | (0) | ||
01.12.2023 | 218 | (-67) | 2666 | (-1549) | ||
01.11.2023 | 151 | (1) | 4215 | (-35) | ||
01.10.2023 | 152 | (-5) | 4250 | (0) | ||
01.09.2023 | 147 | (-1) | 4250 | (0) | ||
01.08.2023 | 146 | (1) | 4250 | (0) | ||
01.07.2023 | 147 | (-1) | 4250 | (0) | ||
01.06.2023 | 146 | (3) | 4250 | (0) | ||
01.05.2023 | 149 | (8) | 4250 | (343) | ||
01.04.2023 | 157 | (0) | 3907 | (0) | ||
01.03.2023 | 157 | (35) | 3907 | (936) | ||
01.02.2023 | 192 | (-1) | 2971 | (-155) | ||
01.01.2023 | 191 | (-4) | 3126 | (0) | ||
01.12.2022 | 187 | (97) | 3126 | (1554) | ||
01.11.2022 | 284 | (22) | 1572 | (200) | ||
01.10.2022 | 306 | (-6) | 1372 | (0) | ||
01.09.2022 | 300 | (1) | 1372 | (0) | ||
01.08.2022 | 301 | (0) | 1372 | (0) | ||
01.07.2022 | 301 | (5) | 1372 | (0) | ||
01.06.2022 | 306 | (7) | 1372 | (0) | ||
01.05.2022 | 313 | (252) | 1372 | (1072) | ||
01.04.2022 | 565 | (-14) | 300 | (0) | ||
01.03.2022 | 551 | (10) | 300 | (0) | ||
01.02.2022 | 561 | (124) | 300 | (200) | ||
01.01.2022 | 685 | (39) | 100 | (0) | ||
01.12.2021 | 724 | (-724) | 100 | (100) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 212 | 224 | 300 | 2024 | |||||||||
2023 | 191 | 192 | 157 | 157 | 149 | 146 | 147 | 146 | 147 | 152 | 151 | 218 | 2023 |
2022 | 685 | 561 | 551 | 565 | 313 | 306 | 301 | 301 | 300 | 306 | 284 | 187 | 2022 |
2021 | 724 | 2021 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
PJT JD 23.6.2023 B19, (B19), 23.06.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
HRADECKÝ CUP JA, (B19), 15.04.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 3388 |
Dominik Forgač | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 6. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2023, (B19), 03.02.2023 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4398 |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 26 | 9. - 12. |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Mojmír Zálešák | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 6742 |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Novák | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Dominik Forgač | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 07.01.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 3383 |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 70 | |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 33.6 | |
Dominik Forgač | 3 : 0 wo. | 42 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 3997 |
Jakub Novák | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Antonín Procházka | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B19), 10.12.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3056 |
Jan Holuša | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Patrik Edelmann | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Jan Vaněk | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Patrik Edelmann | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 17.09.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 4300 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Matěj Volf | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Especial D B19 3.6.2022, (B19), 03.06.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
MČR juniorů 2022, (B17), 30.05.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 6669 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 41.6 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 78 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (B19), 12.03.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2937 |
Tomáš Šťastný | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Matěj Bomba | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
Benjamin Brookie | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Especial D B19 18.2.2022, (B19), 18.02.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Junioři A, (B17), 15.01.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 4768 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B17), 11.12.2021 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3128 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Jan Holuša | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Czech junior open 2021, (B17), 06.11.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 3163 |
Patrik Závacký | 3 : 2 | 60 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (B15), 08.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 411 | Body celkem: 6255 |
Jan Gerstdorf | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B17), 25.09.2021 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 2956 |
Filip Walter | 2 : 3 | 32 | 1. - 16. |
Matěj Kolpak | 3 : 2 | 48 | |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 64 | |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 16 | |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2618 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 13. - 14. |
Adam Škrobánek | 3 : 1 | 64 | 13. - 16. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B15), 03.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 3609 |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Hartmann | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Strahov - junioři B, (B15), 29.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 2956 |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 49.2 | |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 49.2 | |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 9.84 | |
Marian Papula | 3 : 1 | 39.36 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3454 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 72 | 9. - 10. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Adam Škrobánek | 3 : 2 | 54 | 9. - 16. |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B15), 04.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 2652 |
Jan Holuša | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2960 | Body za soupeře: 326 | Body celkem: 3286 |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 88 | 17. - 18. |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 88 | 17. - 20. |
Adam Gerstdorf | 3 : 0 | 88 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 17. - 32. |
Adam Škrobánek | 1 : 3 | 17.6 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 3997 |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Adam Horák | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP - JB, (B15), 05.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 2331 |
Filip Fajstavr | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Bedřich Beneš | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Junioři B, (B15), 14.09.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 2884 |
Adam Škrobánek | 2 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Radim Jurášek | 2 : 3 | 32 | semifinále |
Šimon Zelenka | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
PJT - Pražská juniorská tour B15, červen, (B15), 09.06.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
PJT - Pražská juniorská tour B15, květen, (B15), 12.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3741 |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Horák | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5680 |
Daniel Šrámek | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 6. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 299 | Body celkem: 5530 |
Daniel Šrámek | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Dominik Hrušecký | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2839 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 3041 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 57.6 | 21. - 22. |
Adam Škrobánek | 3 : 2 | 57.6 | 21. - 24. |
Max Gál | 1 : 3 | 19.2 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Matěj Kolpak | 1 : 3 | 19.2 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 3529 |
Daniel Stypa | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B15), 03.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 1988 |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 50 | 11. - 12. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 237 | Body celkem: 4185 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 0 | 100 | finále |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Radek Ďurán | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 13.10.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 94 | Body celkem: 3538 |
Dominik Wojtucki | 0 : 3 | 0 | finále |
Adam Burget | 3 : 1 | 64 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B15), 06.10.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3223 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 3421 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 66 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 44 | 9. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 88 | 1. - 32. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (B13), 06.10.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 263 | Body celkem: 4460 |
Dominik Wojtucki | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B15), 15.09.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 2862 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Dominik Wojtucki | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Filip Walter | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4597 | Body za soupeře: 268 | Body celkem: 4865 |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 26.4 | 5. - 6. |
Adam Burget | 3 : 0 | 132 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Turnaj JB, (B13), 08.04.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 3640 |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 50 | |
Adam Burget | 3 : 0 | 50 | |
Šimon Rynt | 2 : 3 | 32 | |
Bedřich Beneš | 3 : 1 | 64 | |
HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 4166 |
Miloslav Vaněrka | 3 : 2 | 60 | finále |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 48 | semifinále |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 234 | Body celkem: 3428 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 8. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Daniel Stypa | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (B13), 02.02.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4346 |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP JB, (B13), 07.01.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 229 | Body celkem: 2761 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Miloslav Vaněrka | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B13), 17.12.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3230 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 3400 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 100 | 11. - 12. |
Matěj Bomba | 1 : 3 | 20 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B13), 26.11.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 3596 |
Max Gál | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Daniel Šrámek | 3 : 1 | 80 | 9. - 12. |
Marian Papula | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miloslav Vaněrka | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
Junioři B - Strahov , (B13), 15.10.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 2702 |
Max Zámorský | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B13), 01.10.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 3736 |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 64.8 | 7. - 8. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (B13), 06.05.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 2648 |
Max Gál | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Dan Malec | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 56 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 22.04.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2900 |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 | 50 | |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | |
Jan Růžička | 3 : 0 wo. | 30 | |
Denis Procházka | 3 : 0 | 60 | |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B11), 03.02.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 6286 |
Daniel Šrámek | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Filip Walter | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy 2016, (B11), 17.12.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4835 |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Adam Burget | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (B11), 05.11.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 80 | |
Jan Bravenec | 3 : 0 | 80 | |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 80 | |
junioři B SBCentrum, (B11), 29.10.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Dominik Wojtucki | 3 : 0 | 60 | |
Antonín Procházka | 3 : 0 | 60 | |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 60 | |
Matouš Bořil | 3 : 0 | 60 | |
Chodovské A, (B11), 17.09.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 4348 |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | |
Filip Walter | 2 : 3 | 43.2 | |
Andrej Hausknotz | 3 : 0 | 108 | |
HRADECKÝ CUP, (B11), 23.04.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3664 |
Sean Vittek | 0 : 3 | 0 | |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 80 | |
Matěj Sedláček | 3 : 0 | 80 | |
Filip Kryštof Januška | 3 : 0 | 60 | |
Multipower Junior "A", (B11), 02.04.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 3646 |
Maxmilián Pišček | 3 : 2 | 64.8 | 7. - 8. |
Sean Vittek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Final del Torneo de Juniors "B", (B11), 20.02.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 3600 |
Matěj Kolpak | 3 : 2 | 36 | |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 60 | |
Adam Burget | 3 : 0 | 60 | |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B11), 05.02.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4435 |
Filip Walter | 2 : 3 | 52 | 9. - 10. |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 78 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Matěj Sedláček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A, (B11), 19.12.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 3089 |
Filip Walter | 2 : 3 | 33.6 | 5. - 6. |
Adam Burget | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
junioři A, (B11), 28.11.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 3048 |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | 5. - 8. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
junioři B, (B11), 07.11.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 145 | Body celkem: 2677 |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Matěj Sedláček | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
junioři B, (B11), 24.10.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 2299 |
Maxmilián Pišček | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Matěj Sedláček | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Kolpak | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 28.02.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 3192 |
Tomáš Holinka | 3 : 1 | 0 | |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 0 | |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU11, (B11), 20.12.2014 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2618 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 01.11.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 2885 |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 0 | |
Daniel Svoboda | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - BU11, (B11), 11.10.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2532 |
Martin Mach | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Slanina | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.