Ročník: 1994
Klub: SC Otec
Družstvo:SC Otec - TOPO muži A
Registrační číslo: 151
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 19 | (9) | 22739 | (5299) | ||
01.02.2024 | 28 | (-1) | 17440 | (-1356) | ||
01.01.2024 | 27 | (-7) | 18796 | (-3307) | ||
01.12.2023 | 20 | (-3) | 22103 | (-188) | ||
01.11.2023 | 17 | (1) | 22291 | (31) | ||
01.10.2023 | 18 | (2) | 22260 | (-68) | ||
01.09.2023 | 20 | (0) | 22328 | (0) | ||
01.08.2023 | 20 | (0) | 22328 | (0) | ||
01.07.2023 | 20 | (0) | 22328 | (0) | ||
01.06.2023 | 20 | (0) | 22328 | (598) | ||
01.05.2023 | 20 | (1) | 21730 | (-440) | ||
01.04.2023 | 21 | (0) | 22170 | (661) | ||
01.03.2023 | 21 | (-5) | 21509 | (-2046) | ||
01.02.2023 | 16 | (-2) | 23555 | (-507) | ||
01.01.2023 | 14 | (2) | 24062 | (0) | ||
01.12.2022 | 16 | (3) | 24062 | (1308) | ||
01.11.2022 | 19 | (4) | 22754 | (1232) | ||
01.10.2022 | 23 | (1) | 21522 | (757) | ||
01.09.2022 | 24 | (0) | 20765 | (0) | ||
01.08.2022 | 24 | (0) | 20765 | (0) | ||
01.07.2022 | 24 | (2) | 20765 | (-1146) | ||
01.06.2022 | 26 | (-1) | 21911 | (-1513) | ||
01.05.2022 | 25 | (-6) | 23424 | (-1960) | ||
01.04.2022 | 19 | (-4) | 25384 | (-307) | ||
01.03.2022 | 15 | (6) | 25691 | (2570) | ||
01.02.2022 | 21 | (-5) | 23121 | (-1721) | ||
01.01.2022 | 16 | (-4) | 24842 | (-1753) | ||
01.12.2021 | 12 | (0) | 26595 | (-240) | ||
01.11.2021 | 12 | (1) | 26835 | (-836) | ||
01.10.2021 | 13 | (-1) | 27671 | (-1055) | ||
01.09.2021 | 12 | (-1) | 28726 | (0) | ||
01.08.2021 | 11 | (0) | 28726 | (0) | ||
01.07.2021 | 11 | (-1) | 28726 | (-400) | ||
01.06.2021 | 10 | (1) | 29126 | (0) | ||
01.03.2021 | 11 | (-1) | 29126 | (0) | ||
01.11.2020 | 10 | (1) | 29126 | (761) | ||
01.10.2020 | 11 | (1) | 28365 | (420) | ||
01.04.2020 | 12 | (0) | 27945 | (1077) | ||
01.03.2020 | 12 | (-2) | 26868 | (109) | ||
01.02.2020 | 10 | (3) | 26759 | (978) | ||
01.01.2020 | 13 | (2) | 25781 | (693) | ||
01.12.2019 | 15 | (-2) | 25088 | (480) | ||
01.11.2019 | 13 | (5) | 24608 | (1320) | ||
01.10.2019 | 18 | (2) | 23288 | (952) | ||
01.09.2019 | 20 | (0) | 22336 | (0) | ||
01.08.2019 | 20 | (0) | 22336 | (0) | ||
01.07.2019 | 20 | (0) | 22336 | (0) | ||
01.06.2019 | 20 | (7) | 22336 | (1351) | ||
01.05.2019 | 27 | (0) | 20985 | (0) | ||
01.04.2019 | 27 | (0) | 20985 | (654) | ||
01.03.2019 | 27 | (5) | 20331 | (690) | ||
01.02.2019 | 32 | (4) | 19641 | (1831) | ||
01.01.2019 | 36 | (5) | 17810 | (1630) | ||
01.12.2018 | 41 | (29) | 16180 | (4487) | ||
01.11.2018 | 70 | (101) | 11693 | (6648) | ||
01.10.2018 | 171 | (70) | 5045 | (2094) | ||
01.05.2018 | 241 | (-149) | 2951 | (-6112) | ||
01.04.2018 | 92 | (-57) | 9063 | (-6984) | ||
01.03.2018 | 35 | (-6) | 16047 | (-3120) | ||
01.02.2018 | 29 | (-8) | 19167 | (-2541) | ||
01.01.2018 | 21 | (-2) | 21708 | (-1687) | ||
01.12.2017 | 19 | (1) | 23395 | (0) | ||
01.11.2017 | 20 | (0) | 23395 | (-900) | ||
01.10.2017 | 20 | (0) | 24295 | (0) | ||
01.09.2017 | 20 | (0) | 24295 | (0) | ||
01.07.2017 | 20 | (0) | 24295 | (0) | ||
01.06.2017 | 20 | (-1) | 24295 | (20) | ||
01.05.2017 | 19 | (-1) | 24275 | (152) | ||
01.04.2017 | 18 | (2) | 24123 | (1191) | ||
01.03.2017 | 20 | (0) | 22932 | (512) | ||
01.02.2017 | 20 | (6) | 22420 | (1906) | ||
01.01.2017 | 26 | (2) | 20514 | (1474) | ||
01.12.2016 | 28 | (3) | 19040 | (203) | ||
01.11.2016 | 31 | (14) | 18837 | (3919) | ||
01.10.2016 | 45 | (2) | 14918 | (885) | ||
01.09.2016 | 47 | (0) | 14033 | (0) | ||
01.06.2016 | 47 | (-4) | 14033 | (-960) | ||
01.05.2016 | 43 | (-12) | 14993 | (-2804) | ||
01.04.2016 | 31 | (5) | 17797 | (611) | ||
01.03.2016 | 36 | (-9) | 17186 | (-1443) | ||
01.02.2016 | 27 | (-4) | 18629 | (-2702) | ||
01.01.2016 | 23 | (5) | 21331 | (12047) | ||
01.12.2015 | 28 | (-11) | 9284 | (-2901) | ||
01.11.2015 | 17 | (-4) | 12185 | (-888) | ||
01.10.2015 | 13 | (1) | 13073 | (399) | ||
01.09.2015 | 14 | (0) | 12674 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 27 | 28 | 19 | 2024 | |||||||||
2023 | 14 | 16 | 21 | 21 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 18 | 17 | 20 | 2023 |
2022 | 16 | 21 | 15 | 19 | 25 | 26 | 24 | 24 | 24 | 23 | 19 | 16 | 2022 |
2021 | 11 | 10 | 11 | 11 | 12 | 13 | 12 | 12 | 2021 | ||||
2020 | 13 | 10 | 12 | 12 | 11 | 10 | 2020 | ||||||
2019 | 36 | 32 | 27 | 27 | 27 | 20 | 20 | 20 | 20 | 18 | 13 | 15 | 2019 |
2018 | 21 | 29 | 35 | 92 | 241 | 171 | 70 | 41 | 2018 | ||||
2017 | 26 | 20 | 20 | 18 | 19 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 19 | 2017 | |
2016 | 23 | 27 | 36 | 31 | 43 | 47 | 47 | 45 | 31 | 28 | 2016 | ||
2015 | 14 | 13 | 17 | 28 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
HRADECKÝ CUP MUŽI, 23.03.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 0 | finále |
Jan Šťastník | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Vlček | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4240 |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
David Linhart | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Luboš Walter ml. | 3 : 1 | 0 | 1. - 32. |
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Ladislav Procházka | 3 : 0 wo. | 0 | 3. - 4. |
Filip Richtárech | 2 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Slabý | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Sopko | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Kobera | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
FAJNE Béčko muži, 11.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Matej Hrnčiřík | 1 : 3 | 0 | finále |
Petr Zlámal | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Martin Sládeček | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Jirka | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Petr Veselý st. | 2 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Petr Marek | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Steiner | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Muži B, 02.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Jáchym Mraček | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Kristián Mraček | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Fons Poon | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Squasharena Muži B 27.5.2023, 27.05.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 241 | Body celkem: 3460 |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 82 | finále |
Martin Schuller | 3 : 1 | 52.48 | semifinále |
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4526 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Vojtěch Martinovský | 3 : 2 | 78 | 9. - 12. |
Marek Koutník | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adolf Středa | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3236 |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Martin Kříž | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Josef Růžek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Strahov Muži B, 17.12.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 2509 |
Petr Nohel ml. | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Novák | 2 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Jaroslav Čech | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Filip Michalský | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Radek Hlobik | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 03.12.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 2862 |
Petr Marek | 2 : 3 | 36 | 13. - 14. |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Jáchym Mraček | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 290 | Body celkem: 4238 |
Ondřej Ertl | 3 : 1 | 80 | finále |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Michal Kulhánek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
SBCentrum muži B, 08.10.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 222 | Body celkem: 3278 |
Ladislav Procházka | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Marek Koutník | 2 : 3 | 32 | semifinále |
Petr Veselý st. | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Martin Sopko | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Michal Kulhánek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Strahov - Muži B, 03.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 2930 |
Luboš Walter ml. | 2 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Zlámal | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Martin Brňák | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
František Gurecký | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022, 21.05.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 215 | Body celkem: 2706 |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 65.6 | 3. - 4. |
Jaroslav Cerman | 2 : 3 | 26.24 | semifinále |
Lukáš Matoušek | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Matěj Slabý | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Radek Hlobik | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3865 |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 104 | 15. - 16. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 3301 |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojtěch Martinovský | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Miroslav Kolář | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Pavel Beneš | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4537 |
Marek Panáček | 3 : 0 wo. | 66 | 7. - 8. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 88 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 22.01.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3743 |
Dalibor Procházka ml. | 2 : 1 | 72 | 13. - 14. |
Ondřej Ertl | 2 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jaroslav Cerman | 3 : 2 | 57.6 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 138 | Body celkem: 2173 |
Ladislav Procházka | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Šimon Makovský | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
Tomáš Novák | 2 : 0 | 48 | 17. - 32. |
Jáchym Mraček | 2 : 3 | 25.6 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 19.06.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3271 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 3319 |
Kristián Mraček | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3647 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 3959 |
Kristián Mraček | 1 : 2 | 48 | 11. - 12. |
Karím Farrag | 1 : 2 | 48 | 9. - 12. |
Tomáš Herold | 2 : 0 | 120 | 9. - 16. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
D Squashové akademie - srpen, 08.06.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4172 |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Martin Volf | 3 : 1 | 104 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 3095 |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 wo. | 50 | 15. - 16. |
Michal Jadrníček | 1 : 2 | 40 | 13. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Jáchym Mraček | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 18.01.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 290 | Body celkem: 3424 |
Petr Marek | 1 : 2 | 40 | 11. - 12. |
Vojtěch Ryba | 1 : 2 | 40 | 9. - 12. |
Jaroslav Cerman | 2 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Strahov Muži A, 07.12.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 139 | Body celkem: 2986 |
Petr Marek | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Vojtěch Ryba | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Martin Volf | 2 : 1 | 54 | 9. - 16. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Kočárek | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Strahov Muži A, 09.11.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 2652 |
Petr Veselý st. | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Petr Marek | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Matouš Sochůrek | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Joan Lezaud | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Strahov Muži B, 26.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 3699 |
Lukáš Jelínek | 1 : 3 | 20 | finále |
Jaroslav Cerman | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Petr Veselý | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Kristián Mraček | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 227 | Body celkem: 3198 |
Matej Hrnčiřík | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 6. |
Martin Volf | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 305 | Body celkem: 4253 |
Matouš Sochůrek | 3 : 2 | 60 | finále |
Michal Jirka | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Kristián Mraček | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
František Procházka | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 25.05.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 275 | Body celkem: 3719 |
Petr Nohel ml. | 2 : 3 | 40 | finále |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Jan Čaboun | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 2268 |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Vojtěch Ryba | 2 : 3 | 28.8 | 5. - 8. |
Heiko Schwarzer | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Veselý st. | 3 : 1 | 48 | 1. - 16. |
Jan Čaboun | 3 : 0 | 48 | 1. - 32. |
Muži B - Strahov, 23.03.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 2368 |
Pavel Jakubů | 2 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Filip Kočárek | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Jáchym Mraček | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 2288 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 2327 |
Ondřej Ertl | 3 : 0 wo. | 39 | 31. - 32. |
Petr Veselý | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 32. |
Pavel Jakubů | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 32. |
Jakub Zapala | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 2726 |
Jaroslav Cerman | 2 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Ladislav Procházka | 2 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Joseph White | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Podaný | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Petr Veselý | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
Tornádo cup 2019, 05.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 2693 |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 65.6 | 3. - 4. |
Jason Turner | 1 : 3 | 13.12 | semifinále |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Martin Sopko | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 2174 |
Lukáš Matoušek | 2 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Filip Nosek | 2 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Vojtěch Hanzal | 2 : 1 | 30 | 9. - 16. |
Jan Koukal | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1374 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 1566 |
Dan Teuchner | 2 : 0 | 48 | 33. - 34. |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 | 48 | 33. - 36. |
Jan Daňsa | 2 : 1 | 28.8 | 33. - 40. |
Tomáš Strmiska | 2 : 0 wo. | 24 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 24 | 33. - 64. |
Jaroslav Cerman | 2 : 3 | 19.2 | 1. - 64. |
Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 2036 |
Jan Daňsa | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 10. |
Jaroslav Cerman | 2 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Marek Koutník | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2263 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 2451 |
Ladislav Procházka | 2 : 0 wo. | 35 | 11. - 12. |
Benjamin Bergel | 1 : 2 | 28 | 9. - 12. |
Petr Steiner | 2 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Zapala | 3 : 2 | 33.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 1. - 64. |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 1752 |
Petr Volný | 2 : 0 | 40 | 17. - 18. |
Jan Daňsa | 2 : 0 | 40 | 17. - 20. |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Tomáš Novák | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Pavel Jakubů | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 353 | Body celkem: 3906 |
Ondřej Pavelka | 2 : 1 | 72 | 13. - 14. |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Martin Volf | 1 : 2 | 48 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Kočárek | 3 : 1 | 76.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 256 | Body celkem: 3301 |
Joseph White | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Benjamin Bergel | 2 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Petr Veselý st. | 2 : 1 | 54 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
Tomáš Strmiska | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 1744 |
Matyáš Dufek | 2 : 1 | 24 | 17. - 18. |
Pavel Bodiš | 2 : 0 | 40 | 17. - 20. |
Martin Štěpán ml. | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Roman Šebela | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Erik Jakobsson | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Martin Kollár | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Strahov muži B, 27.05.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 2951 |
Petr Marek | 2 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Martin Sopko | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Martin Sochůrek | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2216 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 2461 |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 72 | 21. - 22. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 72 | 21. - 24. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Jan Čaboun | 3 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Jiří Vlček | 2 : 3 | 28.8 | 1. - 32. |
Albatros Media muži "B", 01.04.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 2931 |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Petr Volný | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 251 | Body celkem: 3307 |
Marek Lapáček | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Lukáš Jelínek | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Tomáš Herold | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Jakub Vaněk | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MR ženy, muži, masters, 03.03.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 3361 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 3605 |
Jakub Kosinka | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Štěpán Václavek | 3 : 2 | 62.4 | 17. - 20. |
Petr Marek | 3 : 0 | 104 | 17. - 24. |
Michal Kareš | 3 : 0 | 78 | 17. - 32. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
muži B, 25.02.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1875 |
Tomáš Tlustý | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Ondřej Kožina | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Lukáš Jelínek | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Karel Svoboda | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 3120 |
Petr Zatřepálek | 1 : 3 | 20 | 13. - 14. |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miroslav Kolář | 3 : 2 | 48 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 07.02.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Squashová Akademie muži A, 21.01.2017 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1974 | Body za soupeře: 274 | Body celkem: 2248 |
Tomáš Strmiska | 3 : 1 | 57.6 | 33. - 34. |
Ladislav Burián | 3 : 2 | 43.2 | 33. - 36. |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 72 | 33. - 40. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 33. - 64. |
Petr Zlámal | 2 : 3 | 28.8 | 1. - 64. |
TORNÁDO CUP - Most muži B, 07.01.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3634 |
Marek Koutník | 1 : 3 | 20 | finále |
Michal Kareš | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Petr Zlámal | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Filip Nosek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 16.12.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 3058 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Petr Zatřepálek | 2 : 3 | 36 | 9. - 12. |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Steiner | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
muži A, 12.11.2016 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1839 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 2092 |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 66 | 33. - 34. |
Dan Kolínský | 3 : 0 wo. | 33 | 33. - 36. |
Marek Koutník | 3 : 0 | 66 | 33. - 40. |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 66 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 22 | 33. - 64. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2439 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 2659 |
Petr Marek | 3 : 0 wo. | 40 | 21. - 22. |
Štěpán Václavek | 3 : 1 | 64 | 21. - 24. |
Ladislav Procházka | 1 : 3 | 16 | 17. - 24. |
Jan Čaboun | 3 : 1 | 64 | 17. - 32. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Jakub Vavřík | 3 : 2 | 36 | 1. - 64. |
Strahov A, 24.09.2016 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1849 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 2004 |
Martin Volf | 3 : 0 wo. | 36 | 27. - 28. |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | 25. - 28. |
Jan Daňsa | 3 : 0 wo. | 36 | 25. - 32. |
Petr Marek | 1 : 3 | 14.4 | 17. - 32. |
Jan Čaboun | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
Petr Veselý st. | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 145 | Body celkem: 2124 |
Petr Marek | 3 : 2 | 30 | 9. - 10. |
Jan Čaboun | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
Štěpán Marko | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Muži B Holešovice, 19.03.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 2392 |
Marek Koutník | 1 : 3 | 13.12 | 3. - 4. |
Jakub Kosinka | 1 : 3 | 13.12 | semifinále |
Radim Valášek | 3 : 2 | 29.52 | čtvrtfinále |
Milan Průcha | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Samsung MČR ženy, muži, masters 2016, 03.03.2016 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 3085 | Body za soupeře: 244 | Body celkem: 3329 |
Ladislav Procházka | 3 : 2 | 62.4 | 21. - 22. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 104 | 21. - 24. |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 78 | 17. - 32. |
Jakub Kosinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SquashArena muži B, 27.02.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 98 | Body celkem: 1889 |
Filip Kočárek | 3 : 0 wo. | 24.6 | 7. - 8. |
Štěpán Václavek | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Dan Kolínský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Jiří Borovička | 3 : 2 | 19.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
SquashArena Praha muži A, 12.09.2015 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3135 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3243 |
Jan Čaboun | 3 : 0 wo. | 55 | 15. - 16. |
Šimon Josef Maťas | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Petr Steiner | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Marek Lapáček | 3 : 2 | 52.8 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů A, 11.04.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 287 | Body celkem: 3524 |
Martin Paroulek | 3 : 0 | 0 | |
Petr Volný | 3 : 2 | 0 | |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | |
Michal Kareš | 3 : 0 | 0 | |
Marek Lapáček | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 145 | Body celkem: 2209 |
bye | 3 : 0 | ||
Petr Stryja | 3 : 0 | 0 | |
Milan Průcha | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Kosinka | 2 : 3 | 0 | |
Petr Rohun | 3 : 0 wo. | 0 | |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky mužů, 05.03.2015 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2717 | Body za soupeře: 184 | Body celkem: 2901 |
Petr Kopecký | 3 : 1 | 0 | |
Petr Zlámal | 3 : 0 wo. | 0 | |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | |
Filip Richtárech | 1 : 3 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 319 | Body celkem: 3092 |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Tóth | 1 : 3 | 0 | |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 0 | |
Michal Kareš | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Marek Hlaváč | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 17.01.2015 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2512 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 2702 |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 0 | |
Jakub Vavřík | 3 : 1 | 0 | |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Levinský | 0 : 3 wo. | 0 | |
Roman Hlaváč | 3 : 1 | 0 | |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 06.12.2014 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2809 |
Petr Kopecký | 3 : 1 | 0 | |
Petr Zatřepálek | 1 : 3 | 0 | |
David Zeman | 1 : 3 | 0 | |
Pavel Jakubů | 0 : 3 wo. | 0 | |
Dominik Šácha | 3 : 0 wo. | 0 | |
Jan Čaboun | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 29.11.2014 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 2052 |
Michal Krautwurm | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Stupka | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 0 | |
Jan Roll | 3 : 0 | 0 | |
Petr Veselý st. | 2 : 3 | 0 | |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1849 | Body za soupeře: 185 | Body celkem: 2034 |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | |
Ladislav Burián | 3 : 1 | 0 | |
Radim Valášek | 1 : 3 | 0 | |
Václav Uhlíř | 3 : 1 | 0 | |
Martin Vostatek | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - A, 25.10.2014 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 2229 |
Petr Rohun | 3 : 0 | 0 | |
Adam Kilián | 1 : 3 | 0 | |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 0 | |
Petr Steiner | 3 : 2 | 0 | |
Petr Zlámal | 0 : 3 | 0 | |
Lukáš Levinský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1838 | Body za soupeře: 113 | Body celkem: 1951 |
bye | 3 : 0 | ||
Petr Rohun | 3 : 0 | 0 | |
Petr Steiner | 1 : 3 | 0 | |
Dominik Dubský | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Vavřík | 0 : 3 | 0 | |
Martin Olič | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 150 | Body celkem: 2910 |
bye | 3 : 0 | ||
Pavel Beneš | 3 : 0 | 0 | |
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 0 | |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | |
Adam Kilián | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 2638 |
bye | 3 : 0 | ||
Milan Vlasák | 3 : 0 | 0 | |
Martin Vostatek | 3 : 1 | 0 | |
David Orálek | 3 : 1 | 0 | |
Dominik Šácha | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 05.04.2014 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1582 | Body za soupeře: 129 | Body celkem: 1711 |
Miroslav Kolář | 3 : 2 | 0 | |
Jaroslav Příhoda | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : | 0 | |
Martin Olič | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 29.03.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 143 | Body celkem: 2634 |
Jakub Stupka | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Jan Bílý | 3 : 0 | 0 | |
Alexander Kuklovský | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Vaněk | 3 : 1 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů A, 18.01.2014 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2366 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 2625 |
Richard Nádvorník | 1 : 3 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 0 | |
Jan Daňsa | 2 : 3 | 0 | |
David Orálek | 3 : 1 | 0 | |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1736 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 1911 |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 0 | |
Aleš Knotek | 3 : 0 | 0 | |
Ladislav Procházka | 3 : 0 | 0 | |
Jakub Vaněk | 3 : 0 | 0 | |
Marek Lapáček | 3 : 2 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1075 |
bye | 3 : 0 | ||
Jan Mastný | 3 : 0 | 0 | |
Jan Filounek | 0 : 3 | 0 | |
Robert Alexa | 3 : 0 wo. | 0 | |
Ondrej Mazanec | 3 : 0 | 0 | |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 12.10.2013 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 1724 |
Michal Krautwurm | 3 : 0 | 0 | |
Richard Nádvorník | 0 : 3 | 0 | |
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 0 | |
Karel Kudláček | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Beneš | 3 : 0 | 0 | |
Roman Hlaváč | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.