Profil hráče

Martin Jašek

hrac

Ročník: 2010
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7465

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 190.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 189. (05/2024)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 2. (11/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 1. (05/2023)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 4. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 17 let: 14. (06/2024)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 30.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 29. (05/2024)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.06.2024 190 (-1) 3202 (0)
01.05.2024 189 (146) 3202 (1914)
01.04.2024 335 (0) 1288 (0)
01.03.2024 335 (-81) 1288 (-892)
01.02.2024 254 (31) 2180 (550)
01.01.2024 285 (51) 1630 (498)
01.12.2023 336 (-49) 1132 (-473)
01.11.2023 287 (10) 1605 (0)
01.10.2023 297 (5) 1605 (0)
01.09.2023 302 (-2) 1605 (0)
01.08.2023 300 (-1) 1605 (0)
01.07.2023 299 (-2) 1605 (0)
01.06.2023 297 (1) 1605 (0)
01.05.2023 298 (-1) 1605 (0)
01.04.2023 297 (3) 1605 (0)
01.03.2023 300 (118) 1605 (892)
01.02.2023 418 (3) 713 (0)
01.01.2023 421 (-8) 713 (0)
01.12.2022 413 (-413) 713 (713)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20242852543353351891902024
20234214183002972982972993003022972873362023
20224132022

Seznam zápasů

Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské B-éčko na Morendě , (B17), 18.05.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Antonín Kachlíř  3 : 1 0 finále
Dominik Hrušecký  3 : 0 0 semifinále
Matěj Kročil  3 : 0 0 čtvrtfinále
 O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI, (B17), 16.03.2024
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Antonín Kachlíř  3 : 2 0
Thomas Koukola  3 : 0 0
Matěj Kročil  3 : 1 0
Patrik Cvak  3 : 0 0
 DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Antonín Kachlíř  1 : 3 0 finále
Kristián Bořil  3 : 1 0 semifinále
Jan Líkař  3 : 2 0 čtvrtfinále
Kryštof Drapák  3 : 0 0 1. - 16.
 DR Development Cup - Junioři B, (B15), 06.01.2024
Pořadí: 3
Body za pořadí:
2491
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2491
Jan Vaněk  3 : 0 0 3. - 4.
Kryštof Drapák  0 : 3 0 semifinále
Thomas Koukola  3 : 0 0 čtvrtfinále
Filip Moltaš  3 : 0 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B17), 02.12.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
0
Body celkem:
3219
Jan Vaněk  3 : 0 0 finále
Patrik Cvak  3 : 0 0 semifinále
Dominik Fukar  3 : 0 0 čtvrtfinále
Václav Holuša  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské B-éčko na Morendě, (B15), 02.12.2023
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2808
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2808
Jiří Hartmann  0 : 3 0 finále
Dominik Fukar  3 : 0 0 semifinále
Jan Vaněk  3 : 0 0 čtvrtfinále
Radim Heger  3 : 0 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B17), 28.01.2023
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2064
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2162
Antonín Kachlíř  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Jan Líkař  3 : 2 29.52
Lukas Pári  3 : 0 49.2
 Juniorské Béčko - Brno, (B15), 28.01.2023
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
171
Body celkem:
3390
Václav Boukal  3 : 0 82 finále
Matěj Kročil  3 : 2 39.36 semifinále
Vojtěch Bartošek  3 : 0 49.2 čtvrtfinále
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B17), 01.10.2022
Pořadí: 5
Body za pořadí:
0
Body za soupeře:
0
Body celkem:
0
Antonín Procházka  0 : 3 wo. 0
Matěj Volf  0 : 3 wo. 0
Patrik Edelmann  0 : 3 wo. 0
Jan Líkař  0 : 3 wo. 0
 JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B15), 01.10.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
144
Body celkem:
3588
Lukáš Rychtařík  1 : 3 20 finále
Petr Líkař  3 : 1 64 semifinále
Jan Líkař  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 21.05.2022
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
149
Body celkem:
3205
Peter Amzler  3 : 1 64 3. - 4.
Ondřej Hazucha  0 : 3 0 semifinále
Yelysey Udodov  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.05.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4158
Jan Vaněk  3 : 0 100 finále
Michal Noel Zoubek  3 : 0 80 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 30 čtvrtfinále
 Strahov - junioři B, (B15), 09.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
217
Body celkem:
4165
Peter Amzler  3 : 1 80 finále
Antonín Procházka  3 : 1 64 semifinále
Jan Vaněk  3 : 1 48 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B13), 09.04.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
219
Body celkem:
4167
Přemysl Prokop  3 : 0 wo. 25
Štěpán Goldamer  3 : 0 50
Kryštof Drapák  3 : 0 80
Jan Vaněk  3 : 1 64
 HRADECKÝ CUP JB, (B13), 26.02.2022
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3219
Body za soupeře:
180
Body celkem:
3399
Ondřej Němec  3 : 0 49.2
Thomas Koukola  3 : 0 49.2
Jan Jašek  3 : 0 82
 Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 finále
Lukas Pári  3 : 0 80 semifinále
Jakub Schorník  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B15), 20.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
85
Body celkem:
3141
Max Pelikán  3 : 1 40
Václav Holuša  2 : 3 20
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
Dominik Forgač  0 : 3 0
Dominik Novák  0 : 3 wo. 0
 Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
125
Body celkem:
3181
Jan Jašek  3 : 0 wo. 40 3. - 4.
Dominik Novák  0 : 3 0 semifinále
Lukas Pári  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (B15), 16.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4188
Lukáš Hogen  3 : 0 100 finále
Jan Vaněk  3 : 0 80 semifinále
Jan Víšek ml.  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (B13), 16.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4168
Jan Vaněk  3 : 1 80 finále
Jan Jašek  3 : 0 80 semifinále
Přemysl Prokop  3 : 0 60 čtvrtfinále
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B15), 04.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2760
Body za soupeře:
180
Body celkem:
2940
Peter Amzler  1 : 3 10
Antonín Kachlíř  3 : 0 50
Thomas Koukola  3 : 0 60
Lukas Pári  3 : 0 60
 HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
190
Body celkem:
3634
Antonín Kachlíř  0 : 3 0 finále
Jan Vaněk  3 : 0 80 semifinále
Lukas Pári  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3221
Kryštof Drapák  3 : 0 80 3. - 4.
Antonín Beneš  0 : 3 0 semifinále
Jonáš Pavelka  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
 Strahov - junioři B, (B11), 29.02.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
124
Body celkem:
3568
Antonín Beneš  0 : 3 0 finále
Max Pelikán  3 : 1 64 semifinále
Michal Ludvík  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2041
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 10.
Patrik Cvak  3 : 0 50 9. - 12.
Tomáš Trachta  3 : 0 50 9. - 16.
Jan Bravenec  0 : 3 0 1. - 16.
Jakub Trachta  3 : 0 40 1. - 32.
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1840
Matyáš Zlý  1 : 3 10 11. - 12.
Kristián Bořil  2 : 3 20 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Dominik Hrušecký  0 : 3 0 1. - 16.
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 02.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
158
Body celkem:
2690
Matyáš Závacký  3 : 1 48 5. - 6.
Šimon Borovička  3 : 0 60 5. - 8.
Dominik Novák  0 : 3 0 čtvrtfinále
Hugo Humlíček   3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
40
Body celkem:
2387
Igor Hroza  3 : 1 40
Jiří Hartmann  0 : 3 0
Andrej Hausknotz  0 : 3 0
Antonín Beneš  0 : 3 0
 HRADECKÝ CUP - JB, (B11), 05.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
120
Body celkem:
2652
Thomas Koukola  3 : 1 48 5. - 6.
Matyáš Závacký  3 : 0 60 5. - 8.
Jan Vaněk  1 : 3 12 čtvrtfinále
  Junioři B, (B11), 14.09.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2250
Body za soupeře:
75
Body celkem:
2325
Dominik Hrušecký  0 : 3 0
Jan Jašek  3 : 0 49.2
Matyáš Závacký  2 : 3 26.24
 AB SQUASH CUP - junioři B, (B11), 04.05.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
140
Body celkem:
2119
Jakub Novák  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Škurek  3 : 0 50
Patrik Cvak  3 : 1 40
David Kniezek  3 : 0 50
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 06.04.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1938
Šimon Borovička  3 : 2 30 11. - 12.
Matyáš Závacký  2 : 3 20 9. - 12.
Lukas Pári  3 : 0 50 9. - 16.
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
 Junioři B-SBCentrum, (B11), 23.03.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
72
Body celkem:
2419
Antonín Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Patrik Cvak  3 : 1 48
Matyáš Závacký  2 : 3 24
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 16.02.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1785
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1865
Max Pelikán  0 : 3 0 1. - 16.
Patrik Cvak  3 : 0 50
Jakub Novák  0 : 3 0
Hynek Rak  2 : 3 20
Matyáš Závacký  1 : 3 10
 Juniorské Béčko - Brno, (B11), 05.01.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1986
Filip Stuchlík  0 : 3 0 9. - 10.
Lukas Pári  3 : 0 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Sebastien Šíma  1 : 3 10 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B11), 03.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
25
Body celkem:
2101
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 7. - 8.
Max Pelikán  0 : 3 0 5. - 8.
Sebastien Šíma  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

aricoma

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot