Ročník: 2010
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7465
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 335 | (-81) | 1288 | (-892) | ||
01.02.2024 | 254 | (31) | 2180 | (550) | ||
01.01.2024 | 285 | (51) | 1630 | (498) | ||
01.12.2023 | 336 | (-49) | 1132 | (-473) | ||
01.11.2023 | 287 | (10) | 1605 | (0) | ||
01.10.2023 | 297 | (5) | 1605 | (0) | ||
01.09.2023 | 302 | (-2) | 1605 | (0) | ||
01.08.2023 | 300 | (-1) | 1605 | (0) | ||
01.07.2023 | 299 | (-2) | 1605 | (0) | ||
01.06.2023 | 297 | (1) | 1605 | (0) | ||
01.05.2023 | 298 | (-1) | 1605 | (0) | ||
01.04.2023 | 297 | (3) | 1605 | (0) | ||
01.03.2023 | 300 | (118) | 1605 | (892) | ||
01.02.2023 | 418 | (3) | 713 | (0) | ||
01.01.2023 | 421 | (-8) | 713 | (0) | ||
01.12.2022 | 413 | (-413) | 713 | (713) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 285 | 254 | 335 | 2024 | |||||||||
2023 | 421 | 418 | 300 | 297 | 298 | 297 | 299 | 300 | 302 | 297 | 287 | 336 | 2023 |
2022 | 413 | 2022 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 21.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 4158 |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 100 | finále |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Strahov - junioři B, (B13), 09.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 219 | Body celkem: 4167 |
Přemysl Prokop | 3 : 0 wo. | 25 | |
Štěpán Goldamer | 3 : 0 | 50 | |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 64 | |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 80 | |
HRADECKÝ CUP JB, (B13), 26.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3399 |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 49.2 | |
Thomas Koukola | 3 : 0 | 49.2 | |
Jan Jašek | 3 : 0 | 82 | |
Prima Cup - Junioři B, (B13), 08.01.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3609 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | finále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 20.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 125 | Body celkem: 3181 |
Jan Jašek | 3 : 0 wo. | 40 | 3. - 4. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B13), 16.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Jan Vaněk | 3 : 1 | 80 | finále |
Jan Jašek | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Přemysl Prokop | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HANYA corporation cup - Junioři B, (B13), 04.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 190 | Body celkem: 3634 |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | finále |
Jan Vaněk | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Lukas Pári | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (B13), 12.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3221 |
Kryštof Drapák | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jonáš Pavelka | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B13), 04.01.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2041 |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Tomáš Trachta | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Jan Bravenec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Trachta | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1840 |
Matyáš Zlý | 1 : 3 | 10 | 11. - 12. |
Kristián Bořil | 2 : 3 | 20 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Dominik Hrušecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP - JB, (B13), 05.10.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2387 |
Igor Hroza | 3 : 1 | 40 | |
Jiří Hartmann | 0 : 3 | 0 | |
Andrej Hausknotz | 0 : 3 | 0 | |
Antonín Beneš | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.