Ročník: 1985
Klub: Squash Stará Praha, z.s.
Družstvo:HAŠTAL B
Registrační číslo: 5029
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 217 | (41) | 2659 | (644) | ||
01.05.2024 | 258 | (-29) | 2015 | (-330) | ||
01.04.2024 | 229 | (-1) | 2345 | (0) | ||
01.03.2024 | 228 | (12) | 2345 | (0) | ||
01.02.2024 | 240 | (40) | 2345 | (640) | ||
01.01.2024 | 280 | (-3) | 1705 | (0) | ||
01.12.2023 | 277 | (20) | 1705 | (180) | ||
01.11.2023 | 297 | (13) | 1525 | (60) | ||
01.10.2023 | 310 | (133) | 1465 | (805) | ||
01.09.2023 | 443 | (3) | 660 | (0) | ||
01.08.2023 | 446 | (4) | 660 | (0) | ||
01.07.2023 | 450 | (-1) | 660 | (0) | ||
01.06.2023 | 449 | (-2) | 660 | (0) | ||
01.05.2023 | 447 | (49) | 660 | (180) | ||
01.04.2023 | 496 | (-4) | 480 | (0) | ||
01.03.2023 | 492 | (-21) | 480 | (0) | ||
01.02.2023 | 471 | (5) | 480 | (0) | ||
01.01.2023 | 476 | (-8) | 480 | (0) | ||
01.12.2022 | 468 | (-101) | 480 | (-500) | ||
01.11.2022 | 367 | (-141) | 980 | (-1510) | ||
01.10.2022 | 226 | (-6) | 2490 | (0) | ||
01.09.2022 | 220 | (-1) | 2490 | (0) | ||
01.08.2022 | 219 | (2) | 2490 | (0) | ||
01.07.2022 | 221 | (8) | 2490 | (0) | ||
01.06.2022 | 229 | (3) | 2490 | (0) | ||
01.05.2022 | 232 | (2) | 2490 | (230) | ||
01.04.2022 | 234 | (-6) | 2260 | (0) | ||
01.03.2022 | 228 | (-61) | 2260 | (-1523) | ||
01.02.2022 | 167 | (-55) | 3783 | (-3297) | ||
01.01.2022 | 112 | (-28) | 7080 | (-1752) | ||
01.12.2021 | 84 | (-10) | 8832 | (-1637) | ||
01.11.2021 | 74 | (2) | 10469 | (-269) | ||
01.10.2021 | 76 | (1) | 10738 | (0) | ||
01.09.2021 | 77 | (-1) | 10738 | (0) | ||
01.08.2021 | 76 | (0) | 10738 | (0) | ||
01.07.2021 | 76 | (-11) | 10738 | (-425) | ||
01.06.2021 | 65 | (0) | 11163 | (0) | ||
01.03.2021 | 65 | (-1) | 11163 | (0) | ||
01.11.2020 | 64 | (3) | 11163 | (0) | ||
01.10.2020 | 67 | (5) | 11163 | (750) | ||
01.04.2020 | 72 | (5) | 10413 | (-82) | ||
01.03.2020 | 77 | (4) | 10495 | (286) | ||
01.02.2020 | 81 | (1) | 10209 | (719) | ||
01.01.2020 | 82 | (18) | 9490 | (867) | ||
01.12.2019 | 100 | (29) | 8623 | (2287) | ||
01.11.2019 | 129 | (-29) | 6336 | (-1800) | ||
01.10.2019 | 100 | (-4) | 8136 | (-598) | ||
01.09.2019 | 96 | (0) | 8734 | (-102) | ||
01.08.2019 | 96 | (0) | 8836 | (0) | ||
01.07.2019 | 96 | (0) | 8836 | (0) | ||
01.06.2019 | 96 | (3) | 8836 | (205) | ||
01.05.2019 | 99 | (-15) | 8631 | (-1115) | ||
01.04.2019 | 84 | (2) | 9746 | (431) | ||
01.03.2019 | 86 | (-10) | 9315 | (-1096) | ||
01.02.2019 | 76 | (3) | 10411 | (-220) | ||
01.01.2019 | 79 | (-2) | 10631 | (-200) | ||
01.12.2018 | 77 | (2) | 10831 | (0) | ||
01.11.2018 | 79 | (4) | 10831 | (744) | ||
01.10.2018 | 83 | (-4) | 10087 | (-375) | ||
01.09.2018 | 79 | (0) | 10462 | (0) | ||
01.08.2018 | 79 | (0) | 10462 | (0) | ||
01.07.2018 | 79 | (0) | 10462 | (0) | ||
01.06.2018 | 79 | (1) | 10462 | (466) | ||
01.05.2018 | 80 | (7) | 9996 | (596) | ||
01.04.2018 | 87 | (-2) | 9400 | (-243) | ||
01.03.2018 | 85 | (20) | 9643 | (1447) | ||
01.02.2018 | 105 | (2) | 8196 | (-50) | ||
01.01.2018 | 107 | (4) | 8246 | (437) | ||
01.12.2017 | 111 | (-17) | 7809 | (-1418) | ||
01.11.2017 | 94 | (-7) | 9227 | (-363) | ||
01.10.2017 | 87 | (11) | 9590 | (1060) | ||
01.09.2017 | 98 | (0) | 8530 | (0) | ||
01.07.2017 | 98 | (1) | 8530 | (0) | ||
01.06.2017 | 99 | (-8) | 8530 | (-302) | ||
01.05.2017 | 91 | (-8) | 8832 | (-1052) | ||
01.04.2017 | 83 | (2) | 9884 | (251) | ||
01.03.2017 | 85 | (0) | 9633 | (-98) | ||
01.02.2017 | 85 | (-9) | 9731 | (-438) | ||
01.01.2017 | 76 | (-2) | 10169 | (100) | ||
01.12.2016 | 74 | (3) | 10069 | (484) | ||
01.11.2016 | 77 | (0) | 9585 | (687) | ||
01.10.2016 | 77 | (3) | 8898 | (-298) | ||
01.09.2016 | 80 | (0) | 9196 | (0) | ||
01.06.2016 | 80 | (-2) | 9196 | (-107) | ||
01.05.2016 | 78 | (8) | 9303 | (1203) | ||
01.04.2016 | 86 | (3) | 8100 | (209) | ||
01.03.2016 | 89 | (9) | 7891 | (457) | ||
01.02.2016 | 98 | (2) | 7434 | (210) | ||
01.01.2016 | 100 | (-12) | 7224 | (3536) | ||
01.12.2015 | 88 | (-5) | 3688 | (0) | ||
01.11.2015 | 83 | (85) | 3688 | (2205) | ||
01.10.2015 | 168 | (-28) | 1483 | (-856) | ||
01.09.2015 | 140 | (0) | 2339 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 280 | 240 | 228 | 229 | 258 | 217 | 2024 | ||||||
2023 | 476 | 471 | 492 | 496 | 447 | 449 | 450 | 446 | 443 | 310 | 297 | 277 | 2023 |
2022 | 112 | 167 | 228 | 234 | 232 | 229 | 221 | 219 | 220 | 226 | 367 | 468 | 2022 |
2021 | 65 | 65 | 76 | 76 | 77 | 76 | 74 | 84 | 2021 | ||||
2020 | 82 | 81 | 77 | 72 | 67 | 64 | 2020 | ||||||
2019 | 79 | 76 | 86 | 84 | 99 | 96 | 96 | 96 | 96 | 100 | 129 | 100 | 2019 |
2018 | 107 | 105 | 85 | 87 | 80 | 79 | 79 | 79 | 79 | 83 | 79 | 77 | 2018 |
2017 | 76 | 85 | 85 | 83 | 91 | 99 | 98 | 98 | 87 | 94 | 111 | 2017 | |
2016 | 100 | 98 | 89 | 86 | 78 | 80 | 80 | 77 | 77 | 74 | 2016 | ||
2015 | 140 | 168 | 83 | 88 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Čimické Déčko květen, 14.05.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 644 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
Čimické Déčko září, 12.09.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
GALVA Muži B Olomouc, 02.10.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1267 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 1310 |
Tomáš Sigmund | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Janečka | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 22.02.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1416 | Body za soupeře: 107 | Body celkem: 1523 |
Vlastimil Zeman | 2 : 1 | 24.6 | 13. - 14. |
Martin Sopko | 2 : 0 wo. | 20.5 | 13. - 16. |
Tomáš Herold | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 16. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jan Dřevíkovský | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 18.01.2020 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 1494 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 1620 |
Miloš Liška | 1 : 2 | 24 | 37. - 38. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 30 | 37. - 40. |
Petr Kopecký | 0 : 2 | 0 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 30 | 33. - 64. |
Dan Teuchner | 1 : 3 | 12 | 1. - 64. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1550 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 1677 |
Martin Sládeček | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 10. |
Jakub Slavíček | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 12. |
Lukáš Kamp | 2 : 0 | 41 | 9. - 16. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Roman Marek | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 14.12.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 139 | Body celkem: 1752 |
Jaroslav Sezemský | 2 : 0 | 41 | 9. - 10. |
Michal Vaněk | 2 : 0 | 41 | 9. - 12. |
David Neugebauer | 2 : 1 | 24.6 | 9. - 16. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Milan Matějka | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Muži B - Poděbrady , 23.11.2019 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1147 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1237 |
Bohuslav Zajkr | 2 : 0 | 32.8 | 21. - 22. |
Petr Podaný | 2 : 0 | 32.8 | 21. - 24. |
Jan Čaboun | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Michal Viktora | 2 : 0 | 24.6 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
OLZA CUP, 09.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 1219 |
Bogdan Staszko | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Vojtěch Mohelník | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Muži C, 14.09.2019 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 562 | Body za soupeře: 23 | Body celkem: 585 |
Wojcziech Janusz | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Radek Dudešek | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Aleš Novák | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 32. |
René Barník | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 25.05.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1605 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 1644 |
Pavel Jakubů | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Roman Kubričan | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jan Čaboun | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Bodiš | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashAréna Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 798 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 859 |
Robert Alexa | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 18. |
Tomáš Novák | 2 : 1 | 11.52 | 17. - 20. |
Riana Alexová | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Štěpán Holub | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Faríd Farrag | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 1239 |
Luboš Walter ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 6. |
Hai Nguyen Nguyen | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 8. |
Tomáš Valta | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
David Orálek | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Muži C, 19.01.2019 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 562 | Body za soupeře: 7 | Body celkem: 569 |
Martin Němec | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Robert Jeníček | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Rudolf Korbelář | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Dominik Šácha | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018 Pořadí: 35 |
Body za pořadí: 1880 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2060 |
Ondřej Jánský | 2 : 0 | 72 | 35. - 36. |
Dan Teuchner | 0 : 2 | 0 | 33. - 36. |
bye | 2 : 0 wo. | 36 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 36 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 36 | 33. - 64. |
Michal Jirka | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 1183 |
Luboš Walter st. | 2 : 0 wo. | 14.4 | 7. - 8. |
Pavel Bodiš | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. |
Luboš Walter ml. | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
David Doležel | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Michal Tůma | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR VAŠE LIGA D, 09.08.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
SquashArena Muži B, 26.05.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1368 | Body za soupeře: 71 | Body celkem: 1439 |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 21. - 22. |
Martin Němec | 2 : 1 | 24 | 21. - 24. |
Jáchym Mraček | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Daniel Vrána | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1407 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 1534 |
Petr Podaný | 2 : 1 | 24 | 21. - 22. |
Matěj Sezemský | 2 : 0 | 40 | 21. - 24. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Milan Hamřík | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Matyáš Dufek | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 849 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 888 |
Chris Owen | 0 : 2 wo. | 0 | 39. - 40. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 2 wo. | 0 | 37. - 40. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 33. - 40. |
Martin Kříž | 2 : 1 | 18 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 6 | 1. - 64. |
HAMR VAŠE LIGA D, 18.03.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1368 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 1427 |
Martin Schuller | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 22. |
Václav Uhlíř | 2 : 0 wo. | 20 | 21. - 24. |
Kristián Mraček | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Tomáš Strmiska | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Petr Veselý | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 1228 |
Vojtěch Hanzal | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Adam Sinkule | 2 : 1 | 17.28 | 5. - 8. |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Podaný | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Jiří Škop | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
HAMR VAŠE LIGA D, 17.12.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 49. - 64. |
Jan Čaboun | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 64. |
Pavel Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1048 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 1076 |
Jan Vacek | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Kamil Staněk | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Martin Sopko | 1 : 2 | 12 | 17. - 32. |
Adam Sinkule | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 973 |
Michal Vaněk | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 12. |
Adam Jiroušek | 2 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Šlemr | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1455 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 1558 |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Martin Schuller | 1 : 2 | 16.4 | 9. - 12. |
Tomáš Herold | 2 : 0 | 41 | 9. - 16. |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Holub | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Turnaj mužů D, 26.05.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1019 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 1131 |
Alexander Kuklovský | 3 : 2 | 18 | 33. - 34. |
Pavel Popelka | 3 : 2 | 18 | 33. - 36. |
Ján Fecák | 3 : 0 | 30 | 33. - 40. |
Petr Volný | 3 : 0 | 30 | 33. - 48. |
Josef Fanta | 3 : 1 | 16 | 33. - 64. |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 25.11.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Evropská Muži C, 12.11.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 1418 |
Jan Mašek | 1 : 3 | 7.68 | 3. - 4. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 17.28 | čtvrtfinále |
Milan Tecl | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Jan Nožka | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 04.11.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 87 | Body celkem: 1439 |
Richard Nádvorník | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Lukáš Matoušek | 1 : 3 | 7.68 | semifinále |
Filip Nosek | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Vladimír Hlavatý | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Pavel Zdeněk | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Pivovar Pernštejn Open - Svítkov, 24.09.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 934 |
Libor Přibyl | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Rudolf Korbelář | 1 : 3 | 5.04 | 5. - 8. |
Ondřej Jánský | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Sotona | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Mistrovský turnaj mužů D, 16.06.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Hamr - sport Babolat - Harrow Muži C, 14.05.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 973 |
Tomáš Tlustý | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Rudolf Korbelář | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
Josef Fanta | 3 : 2 | 14.4 | 9. - 16. |
Petr Nohel ml. | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 06.05.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
SBA Squash Cup 2016, 09.04.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 1489 |
Tomáš Bajgar | 0 : 3 | 0 | finále |
Lukáš Kamp | 3 : 2 | 20.16 | semifinále |
Petr Stryja | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Daniel Vojtovič | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
SALMING Poděbrady Open, 12.03.2016 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 816 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 880 |
Petr Křepelka | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 18. |
Tomáš Tlustý | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 20. |
Bohuslav Zajkr | 3 : 0 | 19.2 | 17. - 24. |
Štěpán Holub | 3 : 0 | 14.4 | 17. - 32. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 26.02.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Petr´s CUP, 13.02.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 978 |
Tomáš Pluhař | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Pavel Beneš | 1 : 3 | 4.8 | 9. - 12. |
Tomáš Fecák | 3 : 0 | 24 | 9. - 16. |
Martin Paroulek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Marek Vejrosta | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
muži C, 16.01.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 1422 |
Karel Kudláček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Ondřej Souhrada | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Pavel Beneš | 3 : 1 | 23.04 | čtvrtfinále |
Tomáš Fecák | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Radek Hlobik | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mistrovský turnaj mužů D, 18.12.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
muži C, 21.11.2015 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 725 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 756 |
Filip Nosek | 1 : 3 | 3.84 | 21. - 22. |
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 9.6 | 21. - 24. |
Karel Kudláček | 1 : 3 | 3.84 | 17. - 24. |
Martin Kříž | 3 : 0 wo. | 9.6 | 17. - 32. |
Dan Kolínský | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 10.11.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Mistrovský turnaj mužů D, 13.10.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
muži C, 10.10.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1232 |
Tomáš Strmiska | 1 : 3 | 6.72 | 3. - 4. |
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Pavel Popelka | 3 : 1 | 20.16 | čtvrtfinále |
Aleš Horák | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Tomáš Holub | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
CZC Squash cup, 12.09.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1232 |
Jaroslav Dvořák | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Fecák | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 8. |
Harry Londy | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miloš Liška | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Robert Michalec | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 10.06.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 671 |
Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 1212 |
bye | 3 : | 0 | |
Filip Nosek | 3 : 1 | 0 | |
Tomáš Tlustý | 3 : 0 | 0 | |
Vít Lipovský | 3 : 2 | 0 | |
Jakub Kosinka | 0 : 3 | 0 | |
Michal Krautwurm | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - D, 14.01.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 628 |
Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014 Pořadí: 46 |
Body za pořadí: 390 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 406 |
Jiří Vágner | 3 : 0 wo. | 0 | |
Petr Vosátka | 0 : 3 wo. | 0 | |
Pavel Bodiš | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Michal Viktora | 2 : 3 | 0 | |
Zdeněk Barták | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - D, 12.11.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 671 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 719 |
Mistrovský turnaj muži - D, 16.04.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 616 |
Mistrovstký turnaj mužů C, 22.03.2014 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 762 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 796 |
Miroslav Hlásek | 0 : 3 | 0 | |
Stanislav Popelka | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Michal Valenta | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Pluhař | 3 : 2 | 0 | |
Martin Muller | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 869 |
Jaroslav Filip | 0 : 3 | 0 | |
Ondrej Mazanec | 0 : 3 wo. | 0 | |
Pavel Vohánka | 3 : 0 | 0 | |
Jiří Vágner | 3 : 0 | 0 | |
Ladislav Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Milan Tecl | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 13.11.2013 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 520 |
Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 608 | Body za soupeře: 18 | Body celkem: 626 |
Michal Zoubek | 1 : 3 | 0 | |
Natalija Zoubková | 3 : 0 | 0 | |
Martin Němec | 3 : 1 | 0 | |
Kamil Stypa | 3 : 1 | 0 | |
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži D, 16.10.2013 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 626 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.