Ročník: 2009
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7663
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 17 | (0) | 17294 | (663) | ||
01.05.2024 | 17 | (6) | 16631 | (3056) | ||
01.04.2024 | 23 | (1) | 13575 | (-180) | ||
01.03.2024 | 24 | (-1) | 13755 | (510) | ||
01.02.2024 | 23 | (-9) | 13245 | (-4099) | ||
01.01.2024 | 14 | (5) | 17344 | (3741) | ||
01.12.2023 | 19 | (0) | 13603 | (-593) | ||
01.11.2023 | 19 | (0) | 14196 | (0) | ||
01.10.2023 | 19 | (3) | 14196 | (3236) | ||
01.09.2023 | 22 | (0) | 10960 | (0) | ||
01.08.2023 | 22 | (0) | 10960 | (0) | ||
01.07.2023 | 22 | (1) | 10960 | (0) | ||
01.06.2023 | 23 | (2) | 10960 | (2272) | ||
01.05.2023 | 25 | (3) | 8688 | (2901) | ||
01.04.2023 | 28 | (5) | 5787 | (180) | ||
01.03.2023 | 33 | (0) | 5607 | (461) | ||
01.02.2023 | 33 | (-33) | 5146 | (5146) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 14 | 23 | 24 | 23 | 17 | 17 | 2024 | ||||||
2023 | 33 | 33 | 28 | 25 | 23 | 22 | 22 | 22 | 19 | 19 | 19 | 2023 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 9000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hausknotzová | 2 : 3 | 0 | |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 0 | |
Freshbox Cup - Junioři A, (G19), 20.04.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 0 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 0 | |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 0 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5844 |
Ella Pelikánová | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 8469 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 0 | semifinále |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G19), 09.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 1 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Natálie Tománková | 3 : 0 | 0 | |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 16.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 16.09.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 0 | |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 06.05.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 4124 |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 28.8 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 72 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 72 | |
HRADECKÝ CUP JA, (G19), 15.04.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4033 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 96 | |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 57.6 | |
MČR juniorů 2023, (G17), 03.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 322 | Body celkem: 7606 |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 237 | Body celkem: 6081 |
Johana Jedličková | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Sofie Hogenová | 3 : 0 wo. | 78 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4877 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Barbora Komárková | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 7033 |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 40 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 128 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 10.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 280 | Body celkem: 5938 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 140 | finále |
Klára Nováková | 3 : 1 | 89.6 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 2 | 50.4 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 10.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 6277 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 19.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4893 |
Barbora Komárková | 3 : 2 | 50.4 | |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 33.6 | |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 33.6 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 84 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 19.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3485 |
Barbora Komárková | 1 : 3 | 14.4 | |
Neya Forgáčová | 3 : 1 | 57.6 | |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 76.8 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4085 |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Anna Plzáková | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G15), 22.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4850 |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 96 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 5. - 8. |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 7033 |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 40 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 128 | semifinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 348 | Body celkem: 6192 |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Jana Brodová | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 429 | Body celkem: 8898 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4915 |
Klára Nováková | 1 : 3 | 28 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Jana Brodová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 262 | Body celkem: 5687 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 80 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 80 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 102.4 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G15), 12.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 239 | Body celkem: 5470 |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 6881 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 160 | finále |
Arina Borisová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
DIETZ CUP - Junioři A, (G13), 05.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 5966 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 84 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 140 | |
Junioři A, (G15), 15.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4597 | Body za soupeře: 268 | Body celkem: 4865 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 132 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 26.4 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G15), 11.12.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 5427 |
Sofie Hogenová | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jana Brodová | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G13), 11.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 439 | Body celkem: 7776 |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 90 | |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 90 | |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 115.2 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 144 | |
Czech junior open 2021, (G15), 06.11.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4755 |
Johana Jedličková | 3 : 0 wo. | 72 | 7. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 96 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 6052 |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 130 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 wo. | 78 | |
MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 377 | Body celkem: 6221 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G15), 25.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4859 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 84 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 84 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 25.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 5655 |
Marie Zelenková | 3 : 1 | 102.4 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 128 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.08.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 3677 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 16.8 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 84 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G13), 21.08.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 4877 |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 19.2 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 96 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 96 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G13), 26.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 307 | Body celkem: 5732 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 96 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 96 | |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 19.2 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 96 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 3984 |
Nikol Kubíčková | 3 : 1 | 76.8 | 5. - 6. |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Jana Brodová | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 186 | Body celkem: 5290 |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 64 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 2 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (G11), 03.10.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 294 | Body celkem: 5952 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 140 | finále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 112 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4200 |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 130 | 13. - 14. |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 130 | 13. - 16. |
Stela Davies | 2 : 3 | 52 | 9. - 16. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G11), 07.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 429 | Body celkem: 8898 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Sára Vaněrková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 3734 |
Stela Davies | 3 : 1 | 86.4 | 7. - 8. |
Karolína Sikorová | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 11.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 6955 |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 40 | finále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Romana Diwocková | 3 : 0 wo. | 60 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (G13), 14.12.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 3041 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 70 | |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
MSSJO 2019, (G11), 14.12.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 5623 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Hana Klimšová | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3901 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 4261 |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 120 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 120 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 120 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G11), 26.10.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 313 | Body celkem: 6396 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G11), 28.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 230 | Body celkem: 4921 |
Olivia Mikesková | 3 : 0 | 70 | |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 70 | |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 89.6 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G11), 25.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 2691 |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 14.4 | |
Karolína Sikorová | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup, (G11), 27.04.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 2691 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Julie Naučová | 1 : 3 | 14.4 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G11), 16.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2993 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 wo. | 36 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4216 |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 11. - 12. |
Julie Naučová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.