Ročník: 2009
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7663
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 17 | (0) | 17294 | (663) | ||
01.05.2024 | 17 | (6) | 16631 | (3056) | ||
01.04.2024 | 23 | (1) | 13575 | (-180) | ||
01.03.2024 | 24 | (-1) | 13755 | (510) | ||
01.02.2024 | 23 | (-9) | 13245 | (-4099) | ||
01.01.2024 | 14 | (5) | 17344 | (3741) | ||
01.12.2023 | 19 | (0) | 13603 | (-593) | ||
01.11.2023 | 19 | (0) | 14196 | (0) | ||
01.10.2023 | 19 | (3) | 14196 | (3236) | ||
01.09.2023 | 22 | (0) | 10960 | (0) | ||
01.08.2023 | 22 | (0) | 10960 | (0) | ||
01.07.2023 | 22 | (1) | 10960 | (0) | ||
01.06.2023 | 23 | (2) | 10960 | (2272) | ||
01.05.2023 | 25 | (3) | 8688 | (2901) | ||
01.04.2023 | 28 | (5) | 5787 | (180) | ||
01.03.2023 | 33 | (0) | 5607 | (461) | ||
01.02.2023 | 33 | (-33) | 5146 | (5146) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 14 | 23 | 24 | 23 | 17 | 17 | 2024 | ||||||
2023 | 33 | 33 | 28 | 25 | 23 | 22 | 22 | 22 | 19 | 19 | 19 | 2023 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 9000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 28.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4148 |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 80 | |
Johana Jedličková | 3 : 0 wo. | 40 | |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 60 | |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 60 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 100 | |
HRADECKÝ CUP JB, (G15), 26.02.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 100 | finále |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Veronika Šalová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Prima Cup - Junioři B, (G15), 08.01.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 3636 |
Tina Pokorná | 3 : 0 | 80 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 80 | |
Anna Plzáková | 2 : 3 | 32 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 2443 |
Klára Nováková | 2 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Tereza Tichá | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 20.11.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 3593 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | finále |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HANYA corporation cup - Junioři B, (G15), 04.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3620 |
Sofie Hogenová | 3 : 1 | 64 | |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 80 | |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 32 | |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G15), 12.06.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3140 |
Sofie Hogenová | 3 : 2 | 48 | 3. - 4. |
Barbora Komárková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Johana Jedličková | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G13), 12.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 80 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 80 | |
Strahov - junioři B, (G13), 29.02.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3588 |
Michaela Herberová | 0 : 3 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 1 | 48 | |
Johana Jedličková | 3 : 2 | 36 | |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 60 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G15), 04.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2064 |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G13), 04.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 172 | Body celkem: 3228 |
Aneta Skopalová | 3 : 0 | 80 | 3. - 4. |
Nikol Kubíčková | 2 : 3 | 32 | semifinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Juniorské Béčko - Brno, (G13), 02.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 60 | |
Nikol Kubíčková | 0 : 3 | 0 | |
Jana Brodová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 02.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4148 |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 60 | |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 80 | |
Junioři B, (G11), 14.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3540 |
Karolína Wanke | 3 : 0 | 80 | |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 16 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G11), 04.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3152 |
Johana Jedličková | 2 : 3 | 32 | |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 3 : 1 | 64 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 06.04.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 2836 |
Julie Naučová | 0 : 3 | 0 | |
Simona Aulehlová | 3 : 0 | 60 | |
Johana Jedličková | 1 : 3 | 16 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 16.02.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 2359 |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Jurigová | 1 : 3 | 12 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G11), 05.01.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 2118 |
Simona Aulehlová | 1 : 3 | 12 | 7. - 8. |
Marie Kňazovčíková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Valentýna Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ella Koštovalová | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G11), 03.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2347 |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Simona Aulehlová | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.