Ročník: 2007
Klub: SK Squash Modrý svět
Družstvo:Squash MODRÝ SVĚT Y
Registrační číslo: 8337
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 413 | (-1) | 647.5 | (0) | ||
01.05.2024 | 412 | (53) | 647.5 | (260) | ||
01.04.2024 | 465 | (9) | 387.5 | (0) | ||
01.03.2024 | 474 | (19) | 387.5 | (0) | ||
01.02.2024 | 493 | (75) | 387.5 | (200) | ||
01.01.2024 | 568 | (11) | 187.5 | (0) | ||
01.12.2023 | 579 | (32) | 187.5 | (105) | ||
01.11.2023 | 611 | (-611) | 82.5 | (82.5) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 568 | 493 | 474 | 465 | 412 | 413 | 2024 | ||||||
2023 | 611 | 579 | 2023 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B19), 04.05.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Dufek | 3 : 0 wo. | 0 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B17), 04.05.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Matyáš Závacký | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Lukaš Tuček | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Šaroch | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B19), 23.03.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Patrik Edelmann | 3 : 0 wo. | 0 | |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 0 | |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | |
Junioři A, (B17), 23.03.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Tadeáš Kvěch | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 9. - 16. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - Junioři B, (B17), 17.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Michal Noel Zoubek | 3 : 0 | 0 | |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Patrik Cvak | 3 : 1 | 0 | |
Petr Líkař | 3 : 0 wo. | 0 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B19), 02.02.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3862 |
Václav Holuša | 3 : 0 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Filip Walter | 1 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Patrik Závacký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B17), 02.02.2024 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3862 |
Patrik Cvak | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 14. |
Dominik Fukar | 3 : 1 | 0 | 13. - 16. |
Adam Burget | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Hazucha | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B17), 13.01.2024 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3045 |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 9. - 12. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Kristián Bořil | 1 : 3 | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři B, (B17), 06.01.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Vojtěch Valovič | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Dominik Hrušecký | 1 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Jašek | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
JD Modrý svět B17 12/23, (B17), 08.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
Junior D Modrý svět B17 11/23, (B17), 24.11.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
HRADECKÝ CUP, (B17), 04.11.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2700 |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. |
Matěj Kročil | 3 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Václav Boukal | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Junior D Modrý svět B17 10/23, (B17), 20.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
Velká cena Prahy, (B19), 07.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1791 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1791 |
Filip Walter | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Víšek ml. | 2 : 3 | 0 | |
Patrik Edelmann | 0 : 3 | 0 | |
Velká cena Prahy, (B17), 07.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Jan Víšek ml. | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Sklenář | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Strahov - junioři B, (B17), 29.04.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1747 |
Petr Líkař | 2 : 3 | 14.88 | |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 37.2 | |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 9.92 | |
HRADECKÝ CUP JA, (B17), 15.04.2023 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2506 |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 72 | 19. - 20. |
Lukáš Hogen | 1 : 3 | 14.4 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 25.03.2023 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1811 | Body za soupeře: 123 | Body celkem: 1934 |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 56 | 19. - 20. |
Kryštof Drapák | 1 : 3 | 11.2 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 17. - 32. |
Miloslav Vaněrka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Strahov - junioři B, (B17), 25.02.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2599 |
Ondřej Sklenář | 3 : 0 | 41 | |
Adam Šaroch | 3 : 0 | 41 | |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | |
Max Pelikán | 2 : 3 | 26.24 | |
MČR juniorů 2023, (B17), 03.02.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 3774 |
Dominik Forgač | 3 : 0 wo. | 65 | 15. - 16. |
Patrik Edelmann | 2 : 3 | 52 | 13. - 16. |
Kristián Bořil | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 28.01.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 1993 |
Matěj Kročil | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 2 : 3 | 19.68 | |
Lukas Pári | 3 : 0 | 49.2 | |
Modrák JD 27.1.2023 B17, (B17), 27.01.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 07.01.2023 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 2448 |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Modrák JD 16.12.2022 B17, (B17), 16.12.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Modrák jun D B17 11/22, (B17), 25.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B17), 19.11.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2539 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2611 |
Jakub Novák | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Mikuláš Dufek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Dominik Forgač | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (B15), 22.10.2022 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 2521 |
Matěj Pospíšil | 3 : 0 | 72 | 19. - 20. |
Petr Líkař | 2 : 3 | 28.8 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Kryštof Drapák | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Junior D Modrý svět B17 10/22, (B17), 14.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B17), 01.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 2294 |
Patrik Edelmann | 1 : 3 | 9.84 | |
Matěj Volf | 1 : 3 | 9.84 | |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | |
Martin Jašek | 3 : 0 wo. | 24.6 | |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (B15), 01.10.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2407 |
Jonáš Pavelka | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Adam Cox | 3 : 1 | 48 | 5. - 8. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Junior D Modrý svět B15 4/22_2, (B15), 29.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Strahov - junioři B, (B17), 09.04.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Patrik Edelmann | 0 : 3 | 0 | |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - junioři B, (B15), 09.04.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2297 |
Matěj Hron | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Antonín Procházka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Cox | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Junior D Modrý svět B15 4/22_1, (B15), 08.04.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
AMMBRA CUP junioři B, (B15), 26.03.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1901 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1961 |
Ondřej Sklenář | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Adam Cox | 3 : 0 | 50 | |
Jan Vaněk | 1 : 3 | 10 | |
AMMBRA CUP junioři A, (B15), 12.03.2022 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2553 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 2625 |
Jan Víšek ml. | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Jan Vaněk | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Adam Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Patrik Cvak | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Junior D Modrý svět B15 3/22, (B15), 11.03.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Junior D Modrý svět B15, (B15), 25.02.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.