Ročník: 2005
Klub: 1.SQ TEPLICE, Z.S.
Družstvo:1.SQ Teplice C
Registrační číslo: 5311
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 22 | (0) | 14703 | (0) | ||
01.05.2024 | 22 | (-5) | 14703 | (-1846) | ||
01.04.2024 | 17 | (0) | 16549 | (-413) | ||
01.03.2024 | 17 | (1) | 16962 | (1936) | ||
01.02.2024 | 18 | (-3) | 15026 | (-678) | ||
01.01.2024 | 15 | (1) | 15704 | (0) | ||
01.12.2023 | 16 | (-1) | 15704 | (-365) | ||
01.11.2023 | 15 | (-1) | 16069 | (-2487) | ||
01.10.2023 | 14 | (1) | 18556 | (-253) | ||
01.09.2023 | 15 | (0) | 18809 | (0) | ||
01.08.2023 | 15 | (0) | 18809 | (0) | ||
01.07.2023 | 15 | (1) | 18809 | (0) | ||
01.06.2023 | 16 | (0) | 18809 | (0) | ||
01.05.2023 | 16 | (1) | 18809 | (0) | ||
01.04.2023 | 17 | (0) | 18809 | (966) | ||
01.03.2023 | 17 | (1) | 17843 | (49) | ||
01.02.2023 | 18 | (2) | 17794 | (3613) | ||
01.01.2023 | 20 | (-2) | 14181 | (-2143) | ||
01.12.2022 | 18 | (-2) | 16324 | (0) | ||
01.11.2022 | 16 | (-1) | 16324 | (-1063) | ||
01.10.2022 | 15 | (3) | 17387 | (5333) | ||
01.09.2022 | 18 | (1) | 12054 | (0) | ||
01.08.2022 | 19 | (0) | 12054 | (0) | ||
01.07.2022 | 19 | (0) | 12054 | (0) | ||
01.06.2022 | 19 | (-2) | 12054 | (-3124) | ||
01.05.2022 | 17 | (0) | 15178 | (-520) | ||
01.04.2022 | 17 | (3) | 15698 | (3104) | ||
01.03.2022 | 20 | (3) | 12594 | (2892) | ||
01.02.2022 | 23 | (6) | 9702 | (0) | ||
01.01.2022 | 29 | (7) | 9702 | (2143) | ||
01.12.2021 | 36 | (2) | 7559 | (0) | ||
01.11.2021 | 38 | (14) | 7559 | (3915) | ||
01.10.2021 | 52 | (-2) | 3644 | (0) | ||
01.09.2021 | 50 | (-2) | 3644 | (0) | ||
01.08.2021 | 48 | (0) | 3644 | (0) | ||
01.07.2021 | 48 | (-1) | 3644 | (0) | ||
01.06.2021 | 47 | (0) | 3644 | (0) | ||
01.03.2021 | 47 | (0) | 3644 | (0) | ||
01.11.2020 | 47 | (16) | 3644 | (3124) | ||
01.10.2020 | 63 | (9) | 520 | (280) | ||
01.01.2020 | 72 | (2) | 240 | (0) | ||
01.12.2019 | 74 | (-4) | 240 | (0) | ||
01.11.2019 | 70 | (-1) | 240 | (0) | ||
01.10.2019 | 69 | (-2) | 240 | (0) | ||
01.09.2019 | 67 | (0) | 240 | (0) | ||
01.08.2019 | 67 | (0) | 240 | (0) | ||
01.07.2019 | 67 | (0) | 240 | (0) | ||
01.06.2019 | 67 | (2) | 240 | (0) | ||
01.05.2019 | 69 | (14) | 240 | (0) | ||
01.04.2019 | 83 | (1) | 240 | (0) | ||
01.03.2019 | 84 | (4) | 240 | (0) | ||
01.02.2019 | 88 | (-88) | 240 | (240) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 15 | 18 | 17 | 17 | 22 | 22 | 2024 | ||||||
2023 | 20 | 18 | 17 | 17 | 16 | 16 | 15 | 15 | 15 | 14 | 15 | 16 | 2023 |
2022 | 29 | 23 | 20 | 17 | 17 | 19 | 19 | 19 | 18 | 15 | 16 | 18 | 2022 |
2021 | 47 | 47 | 48 | 48 | 50 | 52 | 38 | 36 | 2021 | ||||
2020 | 72 | 63 | 47 | 2020 | |||||||||
2019 | 88 | 84 | 83 | 69 | 67 | 67 | 67 | 67 | 69 | 70 | 74 | 2019 |
Body za pořadí v ESF žebříčku: 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G19), 02.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6456 |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eva Klimešová | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 13.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 0 | |
Anna Plzáková | 3 : 2 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G19), 09.12.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 0 | |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G19), 14.10.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G19), 16.09.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Anna Pavelková | 3 : 2 | 0 | |
Sofie Hogenová | 3 : 2 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
MČR U23 2023 žen, (), 28.05.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 5425 |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 2 : 3 | 62.4 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 06.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 266 | Body celkem: 3842 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 70 | |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 28 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 84 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 84 | |
MČR juniorů 2023, (G19), 03.02.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 6612 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 07.01.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4202 |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 16.8 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 16.8 | |
Eva Klimešová | 3 : 1 | 67.2 | |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 67.2 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 10.12.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4188 |
Tereza Tichá | 3 : 1 | 89.6 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G19), 19.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 185 | Body celkem: 4219 |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 84 | |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 84 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 16.8 | |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G19), 22.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 3640 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 22.4 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G17), 22.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4836 |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 96 | 5. - 6. |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G19), 30.05.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 5172 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 346 | Body celkem: 5709 |
Barbora Komárková | 2 : 3 | 62.4 | 5. - 6. |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Eva Klimešová | 2 : 3 | 62.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 16.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 4833 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 96 | |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 57.6 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.04.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 308 | Body celkem: 5966 |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 112 | finále |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP junioři A, (G19), 12.03.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 112 | |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 112 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 112 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G17), 12.03.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3451 |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 19.2 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 96 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Junioři A, (G17), 15.01.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 3384 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 wo. | 48 | |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G19), 11.12.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 3643 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 67.2 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (G17), 11.12.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 3756 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G19), 20.11.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3524 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 80 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 20.11.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2640 |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 36 | 5. - 6. |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Czech junior open 2021, (G17), 06.11.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3451 |
Andreea Ghiorghisor | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 19.2 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 96 | |
MČR juniorů 2021, (G17), 08.10.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 281 | Body celkem: 6125 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 26 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 130 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Marie Kubíková | 3 : 1 | 124.8 | |
HRADECKÝ CUP, (G19), 25.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 4146 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 112 | |
HRADECKÝ CUP, (G17), 25.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 4052 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Komárková | 3 : 1 | 76.8 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 96 | |
MČR U23 2021, (), 11.09.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 5063 |
Markéta Zemanová | 3 : 0 wo. | 78 | 7. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tereza Široká | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HANYA corporation cup - Junioři B, (G17), 04.09.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 80 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 80 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3504 |
Barbora Komárková | 2 : 3 | 36 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 90 | |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 18 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G19), 26.06.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2997 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři B, (G17), 12.06.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3574 |
Eva Klimešová | 1 : 3 | 20 | finále |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 80 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (G17), 03.10.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3888 |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 5. - 6. |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4023 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 72 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 72 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Déčko FAJNE junior G17, (G17), 27.06.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
PINEHILL MČR juniorů, (G17), 07.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 411 | Body celkem: 6255 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Zuzana Outratová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 6677 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 11.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4047 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | finále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 11.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 4873 |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 14.4 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 wo. | 36 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 | 72 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 72 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (G17), 04.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4044 |
Ella Pelikánová | 3 : 2 | 48 | |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 48 | |
MSSJO 2019, (G17), 14.12.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 4481 |
Aneta Sezemská | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (G15), 14.12.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 5515 |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 86.4 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G17), 23.11.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3290 |
Tereza Stejspalová | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G15), 23.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 4389 |
Anna Pavelková | 2 : 3 | 51.2 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 02.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 80 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 80 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 02.11.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 3609 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G17), 26.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4373 |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 90 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 64.8 | |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 21.6 | |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G15), 26.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 283 | Body celkem: 4480 |
Zuzana Outratová | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G17), 28.09.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 151 | Body celkem: 4003 |
Veronika Vejrostová | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 6. |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G15), 28.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 246 | Body celkem: 4125 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 48 | finále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G17), 25.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 3480 |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 72 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Eva Machytková | 3 : 0 | 72 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 4384 |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 90 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 3 : 0 wo. | 54 | |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 43.2 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G17), 04.05.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3168 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 48 | |
Marie Kubíková | 3 : 1 | 64 | |
AB SQUASH CUP - junioři B, (G15), 04.05.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 60 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 60 | |
Prima stavebniny Cup, (G15), 27.04.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4871 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 96 | |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 96 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 06.04.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 2429 |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 50 | |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 20 | |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 12 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 06.04.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3606 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 48 | |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 24 | |
Jasmína Absolonová | 3 : 0 wo. | 30 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP, (G17), 16.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 3029 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 72 | |
HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 217 | Body celkem: 3793 |
Lucie Kolářová | 3 : 0 wo. | 35 | |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 14 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 84 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 84 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G17), 16.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 3568 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | finále |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 16.02.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 204 | Body celkem: 4152 |
Lucie Kozelková | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 48 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 36 | |
MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 4255 |
Valerie Hradilová | 3 : 1 | 104 | 11. - 12. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Klára Hamáčková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G15), 01.02.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 4876 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Eva Klimešová | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 12.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 4377 |
Valerie Hradilová | 3 : 1 | 72 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 108 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 12.01.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3472 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 100 | |
Zuzana Outratová | 1 : 3 | 20 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G17), 05.01.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 2371 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 24 | |
Valerie Hradilová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Juniorské Béčko - Brno, (G15), 05.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 4164 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 100 | finále |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Zuzana Outratová | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 4111 |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 120 | 7. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Ella Gálová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G15), 24.11.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 4481 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Julie Trollerová | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jasmína Absolonová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G17), 03.11.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3606 |
Eva Klimešová | 3 : 0 wo. | 30 | |
Lucie Kolářová | 3 : 0 | 60 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 12 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 60 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (G15), 03.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 2930 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Lucie Kolářová | 3 : 0 | 50 | |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 60 | |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 60 | |
HRADECKÝ CUP, (G17), 13.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 4100 |
Eliška Mecová | 3 : 2 | 48 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 64 | |
Kateřina Konečná | 3 : 0 wo. | 40 | |
HRADECKÝ CUP, (G15), 13.10.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2877 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Stela Davies | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G15), 06.10.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3183 |
Anna Pavelková | 3 : 1 | 80 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4890 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G15), 15.09.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 3238 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Julie Trollerová | 3 : 2 | 54 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 4456 |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 108 | |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 108 | |
BÁSTR Cup junioři B, (G13), 27.05.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4168 |
Barbora Komárková | 3 : 0 | 60 | |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 60 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 100 | |
BÁSTR Cup junioři B, (G15), 26.05.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 2822 |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Veronika Pavlatová | 2 : 3 | 32 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G13), 06.05.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4859 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 84 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (G15), 05.05.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3432 |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Eva Machytková | 3 : 0 | 96 | |
Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3505 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Zuzana Outratová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Barbora Komárková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Albatros Media - Junior "A", (G15), 17.03.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G13), 18.02.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4188 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 60 | |
Ema Zvejšková | 3 : 0 | 60 | |
Karolína Zychová | 3 : 0 | 60 | |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 60 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G15), 17.02.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Mistrovství republiky juniorů, (G15), 02.02.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 4435 |
Eliška Mauchlerová | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Anna Vrbová | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství republiky juniorů, (G13), 02.02.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 315 | Body celkem: 6159 |
Nikol Štěpánová | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Svobodová | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G13), 14.01.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 3906 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Tereza Svobodová | 3 : 0 wo. | 54 | 5. - 8. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G15), 13.01.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 248 | Body celkem: 3088 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 80 | |
Leona El Nakhala | 3 : 1 | 64 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 wo. | 40 | |
Marie Kubíková | 3 : 1 | 64 | |
AMMBRA CUP JB, (G13), 07.01.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4146 |
Kristýna Radová | 3 : 0 | 60 | |
Zuzana Outratová | 3 : 1 | 48 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Aneta Sezemská | 3 : 2 | 60 | |
AMMBRA CUP JB, (G15), 06.01.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 2297 |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Eliška Mauchlerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Mecová | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G13), 17.12.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3689 |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Zuzana Outratová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy, (G15), 16.12.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 3180 |
Eliška Mauchlerová | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Eva Klimešová | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Moravskoslezské dětské D G13, (G13), 09.12.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
HUSLÍK Cup, (G13), 26.11.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 3562 |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 36 | 1. - 16. |
Anna Bilíčková | 3 : 0 | 90 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 72 | |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 90 | |
Denisa Kubíková | 3 : 0 | 90 | |
HUSLÍK Cup, (G15), 25.11.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3053 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3173 |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Eliška Mauchlerová | 1 : 3 | 20 | 9. - 16. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G13), 05.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3612 |
Anežka Větrovská | 3 : 0 | 60 | |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 60 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 48 | |
IMPEXTA ČRO CUP 2017, (G15), 04.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3196 |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 60 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 80 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G13), 01.10.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3942 |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 90 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G15), 30.09.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3153 |
Daniela Dohnalová | 1 : 3 | 18 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (G15), 16.09.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3647 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3647 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Moravskoslezské Dětské Déčko G15, (G15), 17.06.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 |
Albatros Media - junioři "A", (G15), 06.05.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2698 |
Kateřina Kalabisová | 3 : 0 wo. | 40 | 11. - 12. |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 9. - 16. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (G13), 06.05.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3964 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 90 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 21.6 | |
HANYA CUP junioři A, (G15), 01.04.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 2486 |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 2 : 3 | 28.8 | |
HANYA CUP junioři A, (G13), 01.04.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3705 |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 80 | |
Alžběta Obrdlíková | 3 : 0 | 100 | |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G15), 25.03.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 3584 |
Kateřina Konečná | 0 : 3 | 0 | finále |
Sabina Vantuchová | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "B", (G13), 25.03.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 4076 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 64 | |
Tereza Jurigová | 3 : 1 | 64 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G15), 18.03.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2432 |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Julie Trollerová | 1 : 3 | 14 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 18.03.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 3712 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 86.4 | 7. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Leona El Nakhala | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3365 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3485 |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 120 | 15. - 16. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Alžběta Dufková | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G13), 03.02.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 4461 |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Valerie Vohánková | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 12. |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G15), 14.01.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2456 |
Ella Gálová | 0 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (G13), 14.01.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 4365 |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (G15), 07.01.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 2227 |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (G13), 07.01.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3056 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
Dětský AB squash cup, (G15), 28.12.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3134 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 3224 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Alžběta Dufková | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Velká cena Prahy 2016, (G13), 17.12.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3760 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3880 |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 11. - 12. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 2745 |
Martina Prokšová | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Kateřina Drábiková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (G13), 26.11.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 4425 |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 05.11.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 124 | Body celkem: 3568 |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | finále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 05.11.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 4148 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Barbora Vodičková | 3 : 0 | 60 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 80 | |
Morenda Brno JA, (G13), 01.10.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2828 |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 16 | 9. - 12. |
Anna Vrbová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 80 | |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 16 | |
Morenda Brno JA, (G11), 01.10.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 173 | Body celkem: 4810 |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 43.2 | |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 86.4 | |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 43.2 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Chodovské A, (G13), 17.09.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 3295 |
bye | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Anna Pavelková | 3 : 0 | 90 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 1 | 72 | |
Sofie Hausknotzová | 1 : 3 | 18 | |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 90 | |
Chodovské A, (G11), 17.09.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 4794 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 128 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G13), 07.05.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 294 | Body celkem: 3531 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | 5. - 8. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 84 | |
Adéla Mastná | 3 : 0 | 84 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G11), 07.05.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 3677 |
Michaela Vaňková | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 1 : 3 | 16.8 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 23.04.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2808 |
Adéla Mastná | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Daniela Dohnalová | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G11), 23.04.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 3624 |
Veronika Pavlatová | 0 : 3 | 0 | |
Kristýna Radová | 3 : 0 | 60 | |
Valerie Vohánková | 3 : 0 | 60 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 60 | |
Multipower Junior "A", (G13), 02.04.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 2617 |
Anna Michalcová | 3 : 1 | 56 | 9. - 10. |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Multipower Junior "A", (G11), 02.04.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 5296 |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 32 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 64 | semifinále |
Valerie Vohánková | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
junioři B FAJNE OSTRAVA, (G11), 19.03.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3056 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G13), 12.03.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 3108 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Bára Vaňková | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vendula Nováková | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP, (G11), 12.03.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 302 | Body celkem: 3539 |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 84 | |
Veronika Pavlatová | 3 : 1 | 67.2 | |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G13), 05.02.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3459 | Body za soupeře: 120 | Body celkem: 3579 |
Daniela Dohnalová | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Anna Michalcová | 3 : 1 | 96 | 13. - 16. |
Veronika Vejrostová | 1 : 3 | 24 | 9. - 16. |
Julie Trollerová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G11), 05.02.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4789 | Body za soupeře: 273 | Body celkem: 5062 |
Nikol Štěpánová | 3 : 0 | 150 | 7. - 8. |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 60 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anna Pavelková | 3 : 0 wo. | 62.5 | 1. - 16. |
junioři A, (G11), 09.01.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 4344 |
Valerie Vohánková | 3 : 1 | 80 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 24 | |
junioři A, (G13), 19.12.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 3354 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Hamáčková | 0 : 3 | 0 | |
Anna Michalcová | 3 : 0 | 80 | |
Lucie Bartůňková | 3 : 0 | 80 | |
junioři A, (G11), 19.12.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 4272 |
Anna Pavelková | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Kristýna Radová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
junioři A, (G13), 28.11.2015 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3647 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3755 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Eliška Mauchlerová | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 9. - 16. |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 48 | 1. - 16. |
junioři A, (G11), 28.11.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 3689 |
Tereza Svobodová | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Pavelková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
junioři B, (G13), 24.10.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 2119 |
Veronika Kubiczková | 3 : 2 | 30 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vendula Nováková | 3 : 2 | 30 | |
Veronika Kubiczková | 3 : 2 | 30 | |
junioři B, (G11), 24.10.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3136 |
Veronika Pavlatová | 3 : 0 | 80 | |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
junioři A, (G11), 03.10.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 4168 |
Nikol Štěpánová | 2 : 3 | 44.8 | |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 22.4 | |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 67.2 | |
junioři B, (G13), 19.09.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 3136 |
Michaela Vaňková | 3 : 1 | 64 | |
Karolína Ličková | 1 : 3 | 16 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 02.05.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 3080 |
Adina Daňková | 1 : 3 | 0 | |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 25.04.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 4186 |
bye | 3 : 0 | ||
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 28.03.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 3077 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Michaela Vaňková | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 21.03.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2971 |
Adina Daňková | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - GU11, (G11), 28.02.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 3077 |
Adina Daňková | 1 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU11, (G11), 24.01.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3237 |
Vendula Boháčová | 0 : 3 | 0 | |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | |
Adina Daňková | 0 : 3 | 0 | |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.