Ročník: 2005
Klub:
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2022 | 443 | (9) | 610 | (0) | ||
01.04.2022 | 452 | (-3) | 610 | (0) | ||
01.03.2022 | 449 | (-5) | 610 | (0) | ||
01.02.2022 | 444 | (37) | 610 | (0) | ||
01.01.2022 | 481 | (29) | 610 | (0) | ||
01.12.2021 | 510 | (-8) | 610 | (0) | ||
01.11.2021 | 502 | (30) | 610 | (0) | ||
01.10.2021 | 532 | (-2) | 610 | (0) | ||
01.09.2021 | 530 | (-1) | 610 | (0) | ||
01.08.2021 | 529 | (2) | 610 | (0) | ||
01.07.2021 | 531 | (0) | 610 | (0) | ||
01.06.2021 | 531 | (1) | 610 | (0) | ||
01.03.2021 | 532 | (-1) | 610 | (0) | ||
01.11.2020 | 531 | (-531) | 610 | (610) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022 | 481 | 444 | 449 | 452 | 443 | 2022 | |||||||
2021 | 532 | 531 | 531 | 529 | 530 | 532 | 502 | 510 | 2021 | ||||
2020 | 531 | 2020 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (B17), 26.06.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2666 |
Kristián Bořil | 3 : 0 | 80 | 13. - 14. |
Daniel Šrámek | 3 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP , (B17), 03.10.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 2455 |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 80 | 15. - 16. |
Mikuláš Janda | 1 : 3 | 16 | 13. - 16. |
Šimon Rynt | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B15), 07.02.2020 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 4086 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4346 |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 130 | 11. - 12. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 11.01.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3061 |
Matěj Kolpak | 3 : 1 | 72 | 13. - 14. |
Adam Horák | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 36 | 9. - 16. |
David Linhart | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
MSSJO 2019, (B15), 14.12.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3634 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 3847 |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 22 | 9. - 10. |
Dominik Wojtucki | 3 : 2 | 66 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 9. - 16. |
Martin Štěpán ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mikuláš Janda | 3 : 1 | 70.4 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B15), 23.11.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 2842 |
Matěj Kročil | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Jan Gerstdorf | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Bedřich Beneš | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (B15), 26.10.2019 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Bedřich Beneš | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B17), 28.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2997 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3112 |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Tomáš Holinka | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Horák | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B15), 28.09.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 2696 |
Patrik Závacký | 3 : 0 | 72 | 17. - 18. |
Filip Crhonek | 3 : 0 | 72 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Alfréd Nezveda | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (B15), 25.05.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 210 | Body celkem: 2349 |
Dominik Davies | 3 : 0 | 70 | 13. - 14. |
Marian Papula | 3 : 0 | 70 | 13. - 16. |
Daniel Šrámek | 1 : 3 | 14 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 2 : 3 | 28 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup, (B15), 27.04.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 1942 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 2032 |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 60 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 9. - 16. |
Sean Vittek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B15), 16.03.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 2335 |
Petr Špalek | 3 : 0 | 70 | 13. - 14. |
Dominik Davies | 3 : 0 | 70 | 13. - 16. |
Michal Jurášek | 2 : 3 | 28 | 9. - 16. |
Matěj Kolpak | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B15), 12.01.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2657 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2849 |
Bedřich Beneš | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 80 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 17. - 32. |
Miloslav Vaněrka | 2 : 3 | 32 | 1. - 32. |
PNEUKOMPLET Cup, (B15), 24.11.2018 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 2670 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2852 |
Radim Jurášek | 3 : 2 | 57.6 | 23. - 24. |
Mikuláš Janda | 2 : 3 | 38.4 | 21. - 24. |
Alexej Izotov | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Michal Jurášek | 2 : 3 | 38.4 | 1. - 32. |
VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B15), 05.05.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 2594 |
Tomáš Holinka | 2 : 3 | 28.8 | 5. - 6. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 72 | 5. - 8. |
Matyáš Hrubý | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Bravenec | 3 : 2 | 36 | 1. - 16. |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2153 | Body za soupeře: 147 | Body celkem: 2300 |
Alexej Izotov | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Adam Hazucha | 3 : 0 | 64 | 17. - 20. |
Michal Jurášek | 3 : 1 | 51.2 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Vojtěch Haluza | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B13), 14.01.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3261 |
Jan Holuša | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Václav Holuša | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Radek Ďurán | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Adam Horák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.