Ročník: 1971
Klub: Squashová akademie, z.s.
Družstvo:Viktoria Brno Prima
Registrační číslo: 6776
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 189 | (40) | 3178 | (691) | ||
01.02.2024 | 229 | (19) | 2487 | (433) | ||
01.01.2024 | 248 | (42) | 2054 | (523) | ||
01.12.2023 | 290 | (-94) | 1531 | (-1636) | ||
01.11.2023 | 196 | (-50) | 3167 | (-1211) | ||
01.10.2023 | 146 | (-3) | 4378 | (0) | ||
01.09.2023 | 143 | (-6) | 4378 | (-384) | ||
01.08.2023 | 137 | (0) | 4762 | (-57) | ||
01.07.2023 | 137 | (0) | 4819 | (0) | ||
01.06.2023 | 137 | (-4) | 4819 | (0) | ||
01.05.2023 | 133 | (14) | 4819 | (592) | ||
01.04.2023 | 147 | (3) | 4227 | (0) | ||
01.03.2023 | 150 | (-7) | 4227 | (-291) | ||
01.02.2023 | 143 | (4) | 4518 | (0) | ||
01.01.2023 | 147 | (-2) | 4518 | (0) | ||
01.12.2022 | 145 | (17) | 4518 | (791) | ||
01.11.2022 | 162 | (57) | 3727 | (1111) | ||
01.10.2022 | 219 | (-78) | 2616 | (-1703) | ||
01.09.2022 | 141 | (6) | 4319 | (164) | ||
01.08.2022 | 147 | (16) | 4155 | (384) | ||
01.07.2022 | 163 | (5) | 3771 | (0) | ||
01.06.2022 | 168 | (-44) | 3771 | (-2178) | ||
01.05.2022 | 124 | (-4) | 5949 | (96) | ||
01.04.2022 | 120 | (-2) | 5853 | (0) | ||
01.03.2022 | 118 | (-5) | 5853 | (-477) | ||
01.02.2022 | 113 | (3) | 6330 | (-330) | ||
01.01.2022 | 116 | (3) | 6660 | (-406) | ||
01.12.2021 | 119 | (3) | 7066 | (-173) | ||
01.11.2021 | 122 | (-4) | 7239 | (-110) | ||
01.10.2021 | 118 | (8) | 7349 | (143) | ||
01.09.2021 | 126 | (-2) | 7206 | (0) | ||
01.08.2021 | 124 | (-2) | 7206 | (0) | ||
01.07.2021 | 122 | (-4) | 7206 | (0) | ||
01.06.2021 | 118 | (0) | 7206 | (0) | ||
01.03.2021 | 118 | (0) | 7206 | (0) | ||
01.11.2020 | 118 | (10) | 7206 | (766) | ||
01.10.2020 | 128 | (-3) | 6440 | (0) | ||
01.04.2020 | 125 | (9) | 6440 | (-239) | ||
01.03.2020 | 134 | (-4) | 6679 | (-288) | ||
01.02.2020 | 130 | (-13) | 6967 | (-323) | ||
01.01.2020 | 117 | (5) | 7290 | (271) | ||
01.12.2019 | 122 | (-2) | 7019 | (-1) | ||
01.11.2019 | 120 | (3) | 7020 | (210) | ||
01.10.2019 | 123 | (-1) | 6810 | (10) | ||
01.09.2019 | 122 | (0) | 6800 | (0) | ||
01.08.2019 | 122 | (0) | 6800 | (0) | ||
01.07.2019 | 122 | (0) | 6800 | (0) | ||
01.06.2019 | 122 | (-7) | 6800 | (-360) | ||
01.05.2019 | 115 | (0) | 7160 | (-303) | ||
01.04.2019 | 115 | (0) | 7463 | (138) | ||
01.03.2019 | 115 | (9) | 7325 | (295) | ||
01.02.2019 | 124 | (2) | 7030 | (74) | ||
01.01.2019 | 126 | (3) | 6956 | (83) | ||
01.12.2018 | 129 | (1) | 6873 | (239) | ||
01.11.2018 | 130 | (-1) | 6634 | (-135) | ||
01.10.2018 | 129 | (5) | 6769 | (143) | ||
01.09.2018 | 134 | (0) | 6626 | (0) | ||
01.08.2018 | 134 | (0) | 6626 | (0) | ||
01.07.2018 | 134 | (0) | 6626 | (0) | ||
01.06.2018 | 134 | (7) | 6626 | (583) | ||
01.05.2018 | 141 | (15) | 6043 | (546) | ||
01.04.2018 | 156 | (1) | 5497 | (96) | ||
01.03.2018 | 157 | (10) | 5401 | (249) | ||
01.02.2018 | 167 | (27) | 5152 | (821) | ||
01.01.2018 | 194 | (43) | 4331 | (1316) | ||
01.12.2017 | 237 | (124) | 3015 | (1602) | ||
01.11.2017 | 361 | (140) | 1413 | (777) | ||
01.10.2017 | 501 | (-501) | 636 | (636) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 248 | 229 | 189 | 2024 | |||||||||
2023 | 147 | 143 | 150 | 147 | 133 | 137 | 137 | 137 | 143 | 146 | 196 | 290 | 2023 |
2022 | 116 | 113 | 118 | 120 | 124 | 168 | 163 | 147 | 141 | 219 | 162 | 145 | 2022 |
2021 | 118 | 118 | 122 | 124 | 126 | 118 | 122 | 119 | 2021 | ||||
2020 | 117 | 130 | 134 | 125 | 128 | 118 | 2020 | ||||||
2019 | 126 | 124 | 115 | 115 | 115 | 122 | 122 | 122 | 122 | 123 | 120 | 122 | 2019 |
2018 | 194 | 167 | 157 | 156 | 141 | 134 | 134 | 134 | 134 | 129 | 130 | 129 | 2018 |
2017 | 501 | 361 | 237 | 2017 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2024, 16.03.2024 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 818 |
Matěj Bomba | 3 : 0 wo. | 0 | 11. - 12. |
Petr Šimek | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Bohuslav Zajkr | 3 : 1 | 0 | 9. - 16. |
Filip Hátle | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: 37 |
Body za pořadí: 751 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 751 |
Milan Vlasák | 2 : 0 wo. | 0 | 37. - 38. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 37. - 40. |
Fons Poon | 0 : 2 | 0 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 0 | 33. - 64. |
Rudolf Korbelář | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
SquashArena turnaj D 1/24, 19.01.2024 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 373 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 373 |
SquashArena turnaj D 12/23, 08.12.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 523 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 523 |
SquashArena turnaj D 11/23, 10.11.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 392 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 392 |
Sportprofit tour č.8, 14.04.2023 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 327 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 327 |
Strahov - muži B, 02.04.2023 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 728 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 752 |
Josef Fanta | 2 : 0 wo. | 9.3 | 27. - 28. |
Štěpán Janega | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.3 | 25. - 32. |
Martin Sládeček | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Podaný | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
Dietz Cup - Muži B, 13.11.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 1007 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 1029 |
Martin Pekárek | 3 : 0 wo. | 15.5 | 15. - 16. |
Boris Heneš | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Aleš Tchuř | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Václav Pavlovec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Muži C a PSA Czech Open, 05.11.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 999 |
Vladimír Kolegar | 3 : 0 | 22.2 | 5. - 6. |
Martin Šimka | 3 : 2 | 13.32 | 5. - 8. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Jašek | 3 : 2 | 11.1 | 1. - 16. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 30.10.2022 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 1061 |
Lukáš Stupka | 2 : 3 | 12.4 | 13. - 14. |
Miloš Liška | 3 : 0 wo. | 15.5 | 13. - 16. |
Pavel Popelka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Prázdninové déčko na Viktorce II, 14.08.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Prázdninové déčko na Viktorce I, 22.07.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 384 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 384 |
Sportprofit tour č.5, 25.02.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 351 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 351 |
Sportprofit tour č.2, 19.11.2021 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 220 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 220 |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 973 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 1017 |
Jakub Strauss | 2 : 0 wo. | 12.3 | 27. - 28. |
Václav Pavlovec | 1 : 2 | 9.84 | 25. - 28. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 25. - 32. |
Petr Podaný | 1 : 2 | 9.84 | 17. - 32. |
Martin Schuller | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 879 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 912 |
Václav Pavlovec | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Miloš Pospíšil | 2 : 0 wo. | 12 | 13. - 16. |
Tomáš Divák | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lukáš Kučiak | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 11.09.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 1011 |
Petr Nesládek | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
David Neugebauer | 2 : 3 | 12.4 | 13. - 16. |
Petr Rohun | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Michal Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
Muži C Tornádo cup, 10.10.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 889 |
Radomír Ungr | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 21 | 9. - 12. |
Lukáš Stupka | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 16. |
Martin Mazur | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 1445 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1509 |
René Barník | 0 : 2 | 0 | 19. - 20. |
Lukáš Matoušek | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Bohuslav Zajkr | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Miloš Pospíšil | 2 : 1 | 24 | 17. - 32. |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Dietz Cup muži D, 14.08.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Sportprofit tour finále, 27.06.2020 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 226 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 226 |
D Squashové akademie - srpen, 08.06.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
Sportprofit tour č.9, 05.06.2020 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 262 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 262 |
HRADECKÝ CUP, 22.02.2020 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 830 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 892 |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 34. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 36. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Rudolf Korbelář | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 720 |
Petr Hubatka | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Filip Nosek | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Vojtěch Martinovský | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Botond-Töhötöm Nagy | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. |
Miloš Liška | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vít Zachodil | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 624 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 648 |
Filip Šilhavý | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Tomáš Kolár | 1 : 2 | 7.68 | 25. - 28. |
Pavel Trávníček | 2 : 0 wo. | 9.6 | 25. - 32. |
Michal Franta | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Pluhař | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Prague United D turnaj leden, 10.01.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
Vánoční D Squashové akademie, 23.12.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
Muži B, 14.12.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 1085 |
Martin Brňák | 1 : 2 | 13.12 | 23. - 24. |
František Procházka | 0 : 2 | 0 | 21. - 24. |
Tomáš Novák | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Petr Podaný | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HAMR Muži C, 07.12.2019 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 593 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 618 |
Petr Charvát | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 30. |
bye | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Richard Hron | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
René Barník | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Motalík | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
Štěpán Holub | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
Muži B - Poděbrady , 23.11.2019 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 925 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 950 |
Jan Roll | 2 : 0 wo. | 12.3 | 29. - 30. |
Michal Viktora | 2 : 0 wo. | 12.3 | 29. - 32. |
Josef Fanta | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Martin Schuller | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HANYA CUP - Muži C, 09.11.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 840 |
Petr Šimeček | 2 : 3 | 8.4 | 11. - 12. |
Jan Šťastník | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 12. |
Vladimír Kolegar | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Václav Máca | 3 : 2 | 10.08 | 1. - 32. |
Strahov Muži B, 26.10.2019 Pořadí: 45 |
Body za pořadí: 747 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 792 |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 45. - 46. |
Jan Daňsa | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Miloš Pospíšil | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Martin Kříž | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 849 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 891 |
Jan Nožka | 0 : 2 wo. | 0 | 39. - 40. |
Bohuslav Zajkr | 0 : 2 wo. | 0 | 37. - 40. |
Josef Fanta | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Radek Dudešek | 2 : 3 | 12 | 1. - 64. |
SquashAréna Muži C, 13.04.2019 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 640 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 686 |
Lukáš Glimmer | 2 : 0 | 19.2 | 27. - 28. |
Michal Tůma | 0 : 2 | 0 | 25. - 28. |
Jan Nožka | 2 : 1 | 11.52 | 25. - 32. |
Robert Alexa | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jakub Strauss | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 858 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 911 |
Alexander Kuklovský | 2 : 0 wo. | 12 | 15. - 16. |
David Orálek | 1 : 2 | 9.6 | 13. - 16. |
Radek Dudešek | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Filip Nosek | 1 : 3 | 4.8 | 1. - 16. |
Jan Jícha | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1115 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 1180 |
Hai Nguyen Nguyen | 1 : 2 | 13.12 | 21. - 22. |
David Neugebauer | 2 : 1 | 19.68 | 21. - 24. |
Josef Fanta | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Michal Šoman | 2 : 1 | 19.68 | 17. - 32. |
Roman Pross | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Muži C, 19.01.2019 Pořadí: 44 |
Body za pořadí: 411 | Body za soupeře: 14 | Body celkem: 425 |
Wojcziech Janusz | 0 : 2 wo. | 0 | 43. - 44. |
Karel Koubek | 0 : 2 wo. | 0 | 41. - 48. |
Tomáš Valta | 2 : 0 wo. | 7.2 | 41. - 48. |
Štěpán Holub | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 7.2 | 33. - 64. |
Robert Alexa | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Tornádo cup 2019, 05.01.2019 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 878 | Body za soupeře: 15 | Body celkem: 893 |
David Doležel | 2 : 1 | 14.76 | 31. - 32. |
Pavel Popelka | 0 : 2 | 0 | 29. - 32. |
Vratislav Morkus | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Jaroslav Sezemský | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Podaný | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 37 |
Body za pořadí: 922 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 1024 |
Michal Šoman | 2 : 1 | 18 | 37. - 38. |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 30 | 37. - 40. |
Radek Dudešek | 1 : 2 | 12 | 33. - 40. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Martin Kříž | 2 : 3 | 12 | 1. - 64. |
Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 3 | Body celkem: 3 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 64. |
Michal Tůma | 1 : 3 | 2.88 | 1. - 64. |
Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018 Pořadí: 28 |
Body za pořadí: 1164 | Body za soupeře: 27 | Body celkem: 1191 |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 2 wo. | 0 | 27. - 28. |
Radek Dudešek | 1 : 2 | 12 | 25. - 28. |
Alexander Kuklovský | 2 : 0 wo. | 15 | 25. - 32. |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Veselý | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 47 |
Body za pořadí: 708 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 738 |
Radek Dudešek | 2 : 0 wo. | 15 | 47. - 48. |
Jakub Román | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Jan Nožka | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Boris Heneš | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Petr Volný | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Muži C, 22.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 842 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 881 |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 2 | 13.32 | 7. - 8. |
Adam Jiroušek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Pavel Trávníček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matouš Musil | 3 : 0 | 18.5 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.4 | 1. - 32. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 44 |
Body za pořadí: 766 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 796 |
Vít Zachodil | 0 : 2 wo. | 0 | 43. - 44. |
Martin Němec | 0 : 2 wo. | 0 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Milan Beránek | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Pavel Brichta | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 26.05.2018 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 1135 | Body za soupeře: 106 | Body celkem: 1241 |
Michal Šoman ml. | 2 : 0 | 40 | 29. - 30. |
Chris Owen | 2 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
Tomáš Císařovský | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Jan Ryšavý | 1 : 2 | 16 | 17. - 32. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Michal Šoman | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
Baráž o 2. ligu muži 2017/2018, 19.05.2018 | Body celkem: 0 | ||
Petr Ščučinský | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1106 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1156 |
Milan Beránek | 0 : 2 | 0 | 29. - 30. |
Filip Nosek | 2 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
Milan Hamřík | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Lukáš Klinecký | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018 Pořadí: 47 |
Body za pořadí: 708 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 738 |
Tomáš Herold | 2 : 0 wo. | 15 | 47. - 48. |
Václav Uhlíř | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Martin Kříž | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Petr Hlisnikovský | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 825 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 885 |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 42. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 41. - 48. |
Pavel Popelka | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "C", 10.02.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 64. |
Zbyněk Bašta | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 42 |
Body za pořadí: 1218 | Body za soupeře: 81 | Body celkem: 1299 |
Filip Nosek | 0 : 2 | 0 | 41. - 42. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 wo. | 27 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 41. - 48. |
Jan Sluka | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Miloš Liška | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
HAMR VAŠE LIGA D, 14.01.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017 Pořadí: 45 |
Body za pořadí: 609 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 658 |
Ondrej Mazanec | 2 : 0 wo. | 12.3 | 45. - 46. |
Aleš Novák | 2 : 0 | 24.6 | 41. - 48. |
Pavel Vlášek | 0 : 2 | 0 | 41. - 48. |
Pavel Popelka | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Chris Owen | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Muzi C, 09.12.2017 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 577 | Body za soupeře: 21 | Body celkem: 598 |
bye | 2 : 0 wo. | 9.6 | 31. - 32. |
Václav Kubát | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
František Procházka | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Hai Nguyen Nguyen | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Pavel Vlášek | 3 : 1 | 11.52 | 1. - 64. |
Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017 Pořadí: 38 |
Body za pořadí: 897 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 952 |
Filip Nosek | 0 : 2 | 0 | 37. - 38. |
Kamil Staněk | 2 : 0 wo. | 15 | 37. - 40. |
Martin Kříž | 0 : 2 | 0 | 33. - 40. |
Milan Vlasák | 2 : 0 | 30 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 10 | 33. - 64. |
Martin Schuller | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Poděbradské "Céčko", 11.11.2017 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 625 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 650 |
Jiří Jílek | 0 : 2 | 0 | 21. - 22. |
Botond-Töhötöm Nagy | 2 : 0 | 16.8 | 21. - 24. |
Zbyněk Bašta | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 8.4 | 17. - 32. |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 608 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 642 |
Luboš Walter st. | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 30. |
Milan Tecl | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Jakub Román | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Anton Giertli | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
David Svoboda | 3 : 0 | 14.4 | 1. - 64. |
HAMR HEAD Turnaj muži C, 23.09.2017 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 608 | Body za soupeře: 28 | Body celkem: 636 |
Martin Muller | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 30. |
Aleš Hantl | 2 : 0 wo. | 9.6 | 29. - 32. |
Adolf Středa | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Radek Hlobik | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jakub Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Pavel Vlášek | 3 : 2 | 8.64 | 1. - 64. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.