Ročník: 2002
Klub: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s.
Družstvo:Dunlop Squash Team Uherské Hradiště
Registrační číslo: 4026
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024 | 59 | (2) | 10438 | (0) | ||
01.05.2024 | 61 | (-3) | 10438 | (0) | ||
01.04.2024 | 58 | (-25) | 10438 | (-5843) | ||
01.03.2024 | 33 | (8) | 16281 | (1919) | ||
01.02.2024 | 41 | (-12) | 14362 | (-2000) | ||
01.01.2024 | 29 | (-15) | 16362 | (-8820) | ||
01.12.2023 | 14 | (-6) | 25182 | (-4000) | ||
01.11.2023 | 8 | (0) | 29182 | (-4000) | ||
01.10.2023 | 8 | (5) | 33182 | (7088) | ||
01.09.2023 | 13 | (0) | 26094 | (0) | ||
01.08.2023 | 13 | (0) | 26094 | (0) | ||
01.07.2023 | 13 | (-6) | 26094 | (-14000) | ||
01.06.2023 | 7 | (0) | 40094 | (-1000) | ||
01.05.2023 | 7 | (-2) | 41094 | (-1120) | ||
01.04.2023 | 5 | (1) | 42214 | (1095) | ||
01.03.2023 | 6 | (0) | 41119 | (-2869) | ||
01.02.2023 | 6 | (-1) | 43988 | (2334) | ||
01.01.2023 | 5 | (2) | 41654 | (803) | ||
01.12.2022 | 7 | (0) | 40851 | (1000) | ||
01.11.2022 | 7 | (-1) | 39851 | (-4202) | ||
01.10.2022 | 6 | (0) | 44053 | (1037) | ||
01.09.2022 | 6 | (0) | 43016 | (0) | ||
01.08.2022 | 6 | (0) | 43016 | (0) | ||
01.07.2022 | 6 | (0) | 43016 | (0) | ||
01.06.2022 | 6 | (0) | 43016 | (-3772) | ||
01.05.2022 | 6 | (-1) | 46788 | (-930) | ||
01.04.2022 | 5 | (0) | 47718 | (1214) | ||
01.03.2022 | 5 | (0) | 46504 | (-1960) | ||
01.02.2022 | 5 | (0) | 48464 | (0) | ||
01.01.2022 | 5 | (1) | 48464 | (3504) | ||
01.12.2021 | 6 | (0) | 44960 | (-1349) | ||
01.11.2021 | 6 | (1) | 46309 | (3704) | ||
01.10.2021 | 7 | (0) | 42605 | (2017) | ||
01.09.2021 | 7 | (0) | 40588 | (1000) | ||
01.08.2021 | 7 | (0) | 39588 | (0) | ||
01.07.2021 | 7 | (0) | 39588 | (0) | ||
01.06.2021 | 7 | (0) | 39588 | (-2000) | ||
01.03.2021 | 7 | (0) | 41588 | (5379) | ||
01.11.2020 | 7 | (0) | 36209 | (1457) | ||
01.10.2020 | 7 | (0) | 34752 | (260) | ||
01.04.2020 | 7 | (1) | 34492 | (1149) | ||
01.03.2020 | 8 | (0) | 33343 | (-1237) | ||
01.02.2020 | 8 | (0) | 34580 | (0) | ||
01.01.2020 | 8 | (0) | 34580 | (-547) | ||
01.12.2019 | 8 | (-1) | 35127 | (1192) | ||
01.11.2019 | 7 | (1) | 33935 | (2203) | ||
01.10.2019 | 8 | (3) | 31732 | (2039) | ||
01.09.2019 | 11 | (0) | 29693 | (0) | ||
01.08.2019 | 11 | (0) | 29693 | (0) | ||
01.07.2019 | 11 | (0) | 29693 | (0) | ||
01.06.2019 | 11 | (1) | 29693 | (0) | ||
01.05.2019 | 12 | (0) | 29693 | (-260) | ||
01.04.2019 | 12 | (2) | 29953 | (1782) | ||
01.03.2019 | 14 | (3) | 28171 | (4194) | ||
01.02.2019 | 17 | (1) | 23977 | (-280) | ||
01.01.2019 | 18 | (3) | 24257 | (727) | ||
01.12.2018 | 21 | (4) | 23530 | (1328) | ||
01.11.2018 | 25 | (-3) | 22202 | (464) | ||
01.10.2018 | 22 | (10) | 21738 | (3534) | ||
01.09.2018 | 32 | (0) | 18204 | (0) | ||
01.08.2018 | 32 | (0) | 18204 | (0) | ||
01.07.2018 | 32 | (0) | 18204 | (0) | ||
01.06.2018 | 32 | (-2) | 18204 | (0) | ||
01.05.2018 | 30 | (19) | 18204 | (3318) | ||
01.04.2018 | 49 | (12) | 14886 | (2590) | ||
01.03.2018 | 61 | (-3) | 12296 | (0) | ||
01.02.2018 | 58 | (2) | 12296 | (0) | ||
01.01.2018 | 60 | (34) | 12296 | (2759) | ||
01.12.2017 | 94 | (46) | 9537 | (3392) | ||
01.11.2017 | 140 | (-16) | 6145 | (-876) | ||
01.10.2017 | 124 | (44) | 7021 | (2245) | ||
01.09.2017 | 168 | (0) | 4776 | (0) | ||
01.07.2017 | 168 | (-1) | 4776 | (0) | ||
01.06.2017 | 167 | (1) | 4776 | (0) | ||
01.05.2017 | 168 | (7) | 4776 | (590) | ||
01.04.2017 | 175 | (1) | 4186 | (0) | ||
01.03.2017 | 176 | (-10) | 4186 | (-550) | ||
01.02.2017 | 166 | (11) | 4736 | (350) | ||
01.01.2017 | 177 | (21) | 4386 | (780) | ||
01.12.2016 | 198 | (-3) | 3606 | (0) | ||
01.11.2016 | 195 | (166) | 3606 | (2236) | ||
01.10.2016 | 361 | (-8) | 1370 | (0) | ||
01.09.2016 | 353 | (-4) | 1370 | (0) | ||
01.06.2016 | 349 | (-17) | 1370 | (-240) | ||
01.05.2016 | 332 | (6) | 1610 | (210) | ||
01.04.2016 | 338 | (-2) | 1400 | (0) | ||
01.03.2016 | 336 | (75) | 1400 | (520) | ||
01.02.2016 | 411 | (-7) | 880 | (0) | ||
01.01.2016 | 404 | (-105) | 880 | (80) | ||
01.12.2015 | 299 | (-5) | 800 | (0) | ||
01.11.2015 | 294 | (-29) | 800 | (120) | ||
01.10.2015 | 265 | (78) | 680 | (0) | ||
01.09.2015 | 343 | (0) | 680 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 29 | 41 | 33 | 58 | 61 | 59 | 2024 | ||||||
2023 | 5 | 6 | 6 | 5 | 7 | 7 | 13 | 13 | 13 | 8 | 8 | 14 | 2023 |
2022 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 2022 |
2021 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 2021 | ||||
2020 | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 2020 | ||||||
2019 | 18 | 17 | 14 | 12 | 12 | 11 | 11 | 11 | 11 | 8 | 7 | 8 | 2019 |
2018 | 60 | 58 | 61 | 49 | 30 | 32 | 32 | 32 | 32 | 22 | 25 | 21 | 2018 |
2017 | 177 | 166 | 176 | 175 | 168 | 167 | 168 | 168 | 124 | 140 | 94 | 2017 | |
2016 | 404 | 411 | 336 | 338 | 332 | 349 | 353 | 361 | 195 | 198 | 2016 | ||
2015 | 343 | 265 | 294 | 299 | 2015 |
Body za pořadí v PSA žebříčku: 2000 , 2000 .
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Muži B, 23.03.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Martin Sládeček | 3 : 0 | 0 | finále |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Martin Kantor | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Roman Marek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA, 24.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 0 | finále |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Martin Sládeček | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Petr Rohun | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 593 | Body celkem: 9062 |
Jakub Solnický | 1 : 3 | 52 | finále |
David Zeman | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Ondřej Vorlíček | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
David Linhart | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 03.12.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 443 | Body celkem: 7780 |
Ondřej Vorlíček | 3 : 0 | 180 | finále |
José Gallegos | 3 : 2 | 86.4 | semifinále |
Anthony Lepper | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Ondřej Uherka | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
FAJNE Áčko muži, 24.09.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 4912 |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | finále |
José Gallegos | 3 : 2 | 67.2 | semifinále |
Filip Kočárek | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 411 | Body celkem: 6867 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Švec | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Ondřej Vorlíček | 3 : 2 | 93.6 | čtvrtfinále |
Ondřej Ertl | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
Muži A, 12.02.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4011 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 4169 |
Michal Bodiš | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
David Zeman | 1 : 3 | 26.4 | čtvrtfinále |
Jaroslav Cerman | 3 : 1 | 88 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 22.01.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4875 |
Joan Lezaud | 3 : 0 wo. | 72 | 7. - 8. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Bodiš | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 432 | Body celkem: 6977 |
Daniel Mekbib | 3 : 2 | 96 | finále |
Ondřej Vorlíček | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 608 | Body celkem: 9077 |
Daniel Mekbib | 1 : 3 | 52 | finále |
Jakub Solnický | 3 : 1 | 166.4 | semifinále |
Ondřej Uherka | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
Strahov - muži A, 19.06.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4305 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4473 |
Roman Švec | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Mraček | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ - muži "A", 10.10.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4587 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 4947 |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 144 | 7. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Mraček | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Walter Herold Veedla | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 5753 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Ondřej Uherka | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Martin Švec | 2 : 3 | 62.4 | čtvrtfinále |
Ondřej Ertl | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3941 | Body za soupeře: 318 | Body celkem: 4259 |
Tomáš Tóth | 3 : 0 wo. | 60 | 7. - 8. |
Matej Hrnčiřík | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Vojtěch Ryba | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Kristián Mraček | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Strahov Muži A, 07.12.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 2730 |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 wo. | 36 | 17. - 18. |
Jaroslav Cerman | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 20. |
Luboš Walter ml. | 2 : 0 | 72 | 17. - 24. |
Jaroslav Kaleta | 2 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Strahov Muži A, 09.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 355 | Body celkem: 4992 |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Viktor Byrtus | 2 : 3 | 57.6 | semifinále |
Ondřej Ertl | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Petr Marek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Jakub Stupka | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 328 | Body celkem: 4362 |
Ondřej Ertl | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Jakub Solnický | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Martin Volf | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Ondřej Pavelka | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 376 | Body celkem: 4996 |
Michal Jadrníček | 3 : 1 | 96 | 5. - 6. |
Petr Steiner | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jáchym Mraček | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
Dan Teuchner | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 4604 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Jaroslav Čech | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Martin Volf | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
Karím Farrag | 3 : 0 | 104 | 1. - 32. |
Moravian Silesian Squash Open 2019 - Muži A, 09.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 4376 |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Ondřej Uherka | 2 : 3 | 51.2 | semifinále |
Michal Jadrníček | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
Ondřej Ertl | 3 : 2 | 48 | 1. - 16. |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 3277 |
Martin Volf | 3 : 0 wo. | 40 | 3. - 4. |
Jan Koukal | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Petr Veselý | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Martin Kříž | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 299 | Body celkem: 3139 |
Benjamin Bergel | 2 : 0 | 80 | 9. - 10. |
Petr Marek | 2 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Matej Hrnčiřík | 2 : 1 | 48 | 9. - 16. |
David Zeman | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
Jakub Stupka | 3 : 1 | 51.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 64. |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 169 | Body celkem: 3140 |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Matej Hrnčiřík | 3 : 2 | 50.4 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Marek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2602 |
Filip Strouhal | 3 : 0 | 62 | finále |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Jakub Wasilewski | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 64. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 2822 |
Jaroslav Cerman | 2 : 0 | 72 | 17. - 18. |
Petr Nohel ml. | 2 : 0 | 72 | 17. - 20. |
Roman Kubričan | 2 : 0 | 72 | 17. - 24. |
Lukáš Matoušek | 2 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 197 | Body celkem: 2957 |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Erik Jakobsson | 2 : 3 | 32 | semifinále |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Lukáš Matoušek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Petr Rohun | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2216 | Body za soupeře: 322 | Body celkem: 2538 |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 wo. | 36 | 21. - 22. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 72 | 21. - 24. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 72 | 21. - 24. |
Petr Nohel ml. | 1 : 2 | 28.8 | 17. - 24. |
Petr Veselý | 2 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Lukáš Jelínek | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 2410 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2590 |
Jakub Šichnárek | 3 : 2 | 37.2 | finále |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Michal Macíček | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Michal Šoman ml. | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Strahov muži "A", 09.12.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 2539 |
Petr Steiner | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Jakub Vavřík | 2 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ladislav Procházka | 3 : 1 | 51.2 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, 11.11.2017 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2802 | Body za soupeře: 330 | Body celkem: 3132 |
Kamil Staněk | 2 : 0 | 88 | 19. - 20. |
Jiří Vlček | 1 : 2 | 35.2 | 17. - 20. |
Martin Kubát | 2 : 1 | 52.8 | 17. - 24. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 88 | 17. - 32. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Martin Ředina | 3 : 0 | 66 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 143 | Body celkem: 2245 |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | finále |
Dan Teuchner | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Benjamin Bergel | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Marek Holuša | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Roman Moravec | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 1106 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 1156 |
Anton Giertli | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 30. |
Josef Nakládal | 3 : 0 wo. | 20 | 29. - 32. |
Jiří Pinka | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 32. |
Miloš Liška | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Tomáš Holub | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.