Profil hráče

Roman Kubričan

Ročník: 1976
Klub: Squash klub Poděbrady, z.s.
Družstvo:SK Poděbrady A
Registrační číslo: 3961

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 37.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 29. (11/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 7. (01/2016)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 2. (03/2018)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2019 37 (4) 17206 (907)
01.09.2019 41 (0) 16299 (0)
01.08.2019 41 (0) 16299 (0)
01.07.2019 41 (0) 16299 (0)
01.06.2019 41 (-4) 16299 (-721)
01.05.2019 37 (11) 17020 (1580)
01.04.2019 48 (-4) 15440 (-712)
01.03.2019 44 (-2) 16152 (-288)
01.02.2019 42 (-4) 16440 (-1000)
01.01.2019 38 (-1) 17440 (240)
01.12.2018 37 (4) 17200 (806)
01.11.2018 41 (1) 16394 (331)
01.10.2018 42 (1) 16063 (465)
01.09.2018 43 (0) 15598 (0)
01.08.2018 43 (0) 15598 (0)
01.07.2018 43 (0) 15598 (0)
01.06.2018 43 (-3) 15598 (-348)
01.05.2018 40 (-5) 15946 (-805)
01.04.2018 35 (-4) 16751 (-2030)
01.03.2018 31 (-1) 18781 (0)
01.02.2018 30 (0) 18781 (-150)
01.01.2018 30 (2) 18931 (-600)
01.12.2017 32 (-3) 19531 (0)
01.11.2017 29 (2) 19531 (-160)
01.10.2017 31 (0) 19691 (0)
01.09.2017 31 (0) 19691 (0)
01.07.2017 31 (0) 19691 (0)
01.06.2017 31 (-2) 19691 (-156)
01.05.2017 29 (1) 19847 (302)
01.04.2017 30 (8) 19545 (2759)
01.03.2017 38 (4) 16786 (325)
01.02.2017 42 (1) 16461 (1156)
01.01.2017 43 (5) 15305 (1059)
01.12.2016 48 (2) 14246 (313)
01.11.2016 50 (-2) 13933 (-22)
01.10.2016 48 (0) 13955 (43)
01.09.2016 48 (0) 13912 (0)
01.06.2016 48 (7) 13912 (1690)
01.05.2016 55 (-1) 12222 (835)
01.04.2016 54 (-1) 11387 (0)
01.03.2016 53 (3) 11387 (540)
01.02.2016 56 (6) 10847 (539)
01.01.2016 62 (-4) 10308 (4598)
01.12.2015 58 (1) 5710 (481)
01.11.2015 59 (21) 5229 (1483)
01.10.2015 80 (1) 3746 (-223)
01.09.2015 81 (0) 3969 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2019384244483741414141372019
20183030313540434343434241372018
201743423830293131313129322017
2016625653545548484850482016
2015818059582015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
2972
Body za soupeře:
108
Body celkem:
3080
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 13. - 14.
Jáchym Mráček  2 : 1 60 13. - 16.
Karím Farrag  0 : 2 0 9. - 16.
Petr Steiner  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Herold  3 : 2 48 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
120
Body celkem:
1813
Martin Vostatek  0 : 2 0 13. - 14.
Vojtěch Hanzal  2 : 0 wo. 25 13. - 16.
Aleš Kubíček  1 : 2 20 9. - 16.
Luboš Walter ml.  2 : 3 20 1. - 16.
Walter Herold  Veedla  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 SquashArena Muži B, 25.05.2019
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1785
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 wo. 0 13. - 14.
Jan Ryšavý  2 : 0 wo. 25 13. - 16.
Jakub Vavřík  1 : 2 20 9. - 16.
Tomáš Herold  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Podaný  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Muži B, 20.04.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
2102
Body za soupeře:
133
Body celkem:
2235
Jakub Zapala  2 : 3 24.8 finále
Michal Štěpán  3 : 1 39.68 semifinále
Jiří Pinka  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Pavel  Brichta  3 : 0 31 1. - 16.
 Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1582
Body za soupeře:
158
Body celkem:
1740
Vlastimil Kozák  2 : 0 48 17. - 18.
Tomáš Herold  2 : 0 48 17. - 20.
Pavel Jakubů  2 : 1 28.8 17. - 24.
 bye  2 : 0 wo. 24 17. - 32.
Michal Jirka  1 : 3 9.6 1. - 32.
 Squash Arena D duben, 05.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
537
Body za soupeře:
0
Body celkem:
537
 Credit Czech Poděbrady Open 2018 - muži B, 24.11.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2708
Michal Jirka  2 : 0 60 5. - 6.
Jiří Vlček  2 : 1 36 5. - 8.
Jan Koukal  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Čaboun  3 : 1 40 1. - 16.
Pavel Bodiš  3 : 0 40 1. - 32.
 Squash Arena D říjen, 19.10.2018
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
2435
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2625
Petr Nohel ml.  0 : 2 0 25. - 26.
Ondřej Kožina  2 : 0 96 25. - 28.
Jan Čaboun  2 : 1 57.6 25. - 32.
Jakub Zapala  0 : 2 0 17. - 32.
Petr Martin  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 64.
 Strahov muži A, 22.09.2018
Pořadí: 23
Body za pořadí:
2084
Body za soupeře:
162
Body celkem:
2246
Marek Hlaváč  2 : 0 72 23. - 24.
Harry Londy   0 : 2 0 21. - 24.
Marek Panáček  0 : 2 0 17. - 24.
Pavel Jakubů  2 : 1 43.2 17. - 32.
Jaroslav Čech  1 : 3 14.4 1. - 32.
Kamil Staněk  3 : 2 32.4 1. - 64.
 HANYA corporation Cup, 12.05.2018
Pořadí: 15
Body za pořadí:
2343
Body za soupeře:
163
Body celkem:
2506
Miloš Liška  3 : 0 80 15. - 16.
Ondřej Kožina  2 : 3 32 13. - 16.
Matouš Sochůrek  0 : 3 0 9. - 16.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 16.
Petr Kopecký  3 : 1 51.2 1. - 32.
 STRAHOV MUŽI A, 14.04.2018
Pořadí: 31
Body za pořadí:
1644
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1723
Kamil Staněk  2 : 0 wo. 36 31. - 32.
Miloš Liška  0 : 2 wo. 0 29. - 32.
Dan Teuchner  0 : 2 wo. 0 25. - 32.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 17. - 32.
Ondřej Uherka  0 : 3 0 1. - 32.
Vlastimil Zeman  3 : 1 43.2 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
137
Body celkem:
2484
Filip Kočárek  0 : 2 0 5. - 6.
Jakub Vavřík  2 : 0 wo. 30 5. - 8.
Petr Nohel ml.  1 : 3 12 čtvrtfinále
Jan Čaboun  3 : 1 40 1. - 16.
Petr Hlisnikovský  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1918
Body za soupeře:
93
Body celkem:
2011
Petr Steiner  0 : 2 0 21. - 22.
Filip Nosek  2 : 1 38.4 21. - 24.
Michal Jirka  0 : 2 0 17. - 24.
Radovan Kojecký  2 : 1 28.8 17. - 32.
Jaroslav Cerman  2 : 3 25.6 1. - 32.
 TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1798
Body za soupeře:
104
Body celkem:
1902
Martin Schuller  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Jakub Vavřík  0 : 2 0 25. - 28.
Petr Veselý  2 : 0 72 25. - 32.
Jaroslav Cerman  0 : 2 0 17. - 32.
Martin Švec  0 : 3 0 1. - 32.
Marek Hlaváč  3 : 2 32.4 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 16.12.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
89
Body celkem:
1781
Pavel Jakubů  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Martin Schuller  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Marek Hlaváč  2 : 3 19.68 čtvrtfinále
Radek Hlobík  3 : 2 24.6 1. - 16.
Tomáš Pluhař  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Turnaj muži D, 04.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
384
Body za soupeře:
0
Body celkem:
384
 Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2076
Body za soupeře:
98
Body celkem:
2174
Petr Marek  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Ladislav Procházka  1 : 2 24 5. - 8.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 čtvrtfinále
Miloš Liška  3 : 0 50 1. - 16.
David Orálek  3 : 2 24 1. - 32.
 Strahov muži A, 23.09.2017
Pořadí: 34
Body za pořadí:
1656
Body za soupeře:
36
Body celkem:
1692
Kamil Staněk  2 : 1 36
Kamil Staněk  2 : 1 0
Kamil Staněk  2 : 1 0
Matyáš Dufek  0 : 2 0
Kamil Staněk  2 : 1 0
Jiří Vlček  0 : 3 0 1. - 64.
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
131
Body celkem:
2328
Filip Kočárek  3 : 0 wo. 30 7. - 8.
Martin Sopko  2 : 3 24 5. - 8.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Filip Nosek  3 : 2 30 1. - 16.
Adam Sinkule  3 : 1 32 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2195
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2307
Jakub Wasilewski  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Vlastimil Kozák  0 : 3 0 9. - 12.
Kamil Staněk  3 : 2 42 9. - 16.
Matej Hrnčiřík  1 : 3 14 1. - 16.
Aleš Kubíček  3 : 0 56 1. - 32.
 OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017
Pořadí: 16
Body za pořadí:
2553
Body za soupeře:
94
Body celkem:
2647
Jan Daňsa  0 : 3 wo. 0 15. - 16.
Petr Steiner  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Ondřej Kožina  2 : 3 36 9. - 16.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 16.
Pavel Jakubů  3 : 1 57.6 1. - 32.
 Hamr sport - muži B, 25.03.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
183
Body celkem:
2715
Vlastimil Kozák  3 : 1 48 5. - 6.
Filip Kočárek  3 : 0 wo. 30 5. - 8.
Michal Bodiš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jakub Zapala  3 : 0 50 1. - 16.
Petr Podaný  3 : 0 40 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 MR ženy, muži, masters, 03.03.2017
Pořadí: 15
Body za pořadí:
3657
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3810
Ondřej Ertl  3 : 0 wo. 65 15. - 16.
Marek Koutník  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Jan Ryba  1 : 3 26 9. - 16.
Jan Koukal  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Kareš  3 : 2 62.4 1. - 32.
 muži B, 25.02.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
161
Body celkem:
2140
Ondřej Kožina  3 : 1 40 9. - 10.
Tomáš Tlustý  3 : 1 40 9. - 12.
Martin Volf  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Ondřej Pavelka  0 : 3 0 1. - 16.
Filip Richtárech  3 : 1 32 1. - 32.
Václav Uhlíř  3 : 1 24 1. - 64.
 Squashová Akademie muži A, 21.01.2017
Pořadí: 25
Body za pořadí:
2500
Body za soupeře:
264
Body celkem:
2764
Štěpán Václavek  3 : 0 wo. 48 25. - 26.
Petr Kopecký  3 : 1 76.8 25. - 28.
Miroslav Kolář  3 : 2 57.6 25. - 32.
Petr Steiner  2 : 3 38.4 17. - 32.
Michal Jadrníček  0 : 3 0 1. - 32.
Ladislav Burián  3 : 2 43.2 1. - 64.
 B muži - Credit Czech Poděbrady Open 2016, 17.12.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
135
Body celkem:
2036
Karel Kudláček  1 : 3 10 9. - 10.
Tomáš Tlustý  3 : 0 wo. 25 9. - 12.
Petr Volný  3 : 0 50 9. - 16.
Ondřej Pavelka  1 : 3 10 1. - 16.
Petr Podaný  3 : 0 40 1. - 32.
 KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016
Pořadí: 33
Body za pořadí:
1541
Body za soupeře:
189
Body celkem:
1730
Radovan Kojecký  3 : 0 54 33. - 34.
Petr Rohun  3 : 1 43.2 33. - 36.
 bye  3 : 0 wo. 27 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 27 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 27 33. - 64.
Martin Ředina  1 : 3 10.8 1. - 64.
 muži A, 12.11.2016
Pořadí: 42
Body za pořadí:
1454
Body za soupeře:
161
Body celkem:
1615
Benjamin Bergel  2 : 3 26.4 41. - 42.
Vlastimil Kozák  3 : 2 39.6 41. - 48.
Kamil Staněk  3 : 0 wo. 33 41. - 48.
Marek Koutník  1 : 3 13.2 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 22 33. - 64.
Pavel Jakubů  2 : 3 26.4 1. - 64.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016
Pořadí: 43
Body za pořadí:
1308
Body za soupeře:
114
Body celkem:
1422
 bye  3 : 0 wo. 30 43. - 44.
Zdeněk Suchan  0 : 3 wo. 0 41. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 30 41. - 48.
Tomáš Strmiska  1 : 3 12 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 30 33. - 64.
Marek Wojnarski  1 : 3 12 1. - 64.
 Strahov A, 24.09.2016
Pořadí: 43
Body za pořadí:
1189
Body za soupeře:
113
Body celkem:
1302
Radim Valášek  3 : 0 wo. 27 43. - 44.
Vlastimil Kozák  1 : 3 10.8 41. - 48.
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 27 41. - 48.
Marek Hlaváč  2 : 3 21.6 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 27 33. - 64.
Benjamin Bergel  0 : 3 0 1. - 64.
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 35
Body za pořadí:
970
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1069
Václav Uhlíř  3 : 0 wo. 15 35. - 36.
Ondřej Kožina  2 : 3 12 33. - 36.
Petr Stryja  3 : 0 30 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 64.
Radim Valášek  2 : 3 12 1. - 64.
 HANYA CUP, 14.05.2016
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2539
Body za soupeře:
112
Body celkem:
2651
Matouš Sochůrek  1 : 3 16 11. - 12.
Ondřej Vorlíček  0 : 3 0 9. - 12.
Vlastimil Kozák  3 : 2 48 9. - 16.
Martin Švec  1 : 3 16 1. - 16.
Aleš Kubíček  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 Albatros Media - muži "A", 09.04.2016
Pořadí: 22
Body za pořadí:
2150
Body za soupeře:
185
Body celkem:
2335
Jakub Vavřík  2 : 3 28.8 21. - 22.
Jiří Vlček  3 : 2 43.2 21. - 24.
Filip Kočárek  1 : 3 14.4 17. - 24.
Kamil Staněk  3 : 0 72 17. - 32.
Jan Ryba  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 27 1. - 64.
 muži A, 16.01.2016
Pořadí: 38
Body za pořadí:
1494
Body za soupeře:
114
Body celkem:
1608
David Orálek  0 : 3 wo. 0 37. - 38.
 bye  3 : 0 wo. 30 37. - 40.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 30 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 30 33. - 64.
Jakub Vavřík  2 : 3 24 1. - 64.
 muži B, 19.12.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1685
Body za soupeře:
100
Body celkem:
1785
Ján Fecák  2 : 3 19.84 3. - 4.
Dan Teuchner  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Wrona  3 : 0 37.2 čtvrtfinále
Zdeněk Suchan  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 muži A, 21.11.2015
Pořadí: 49
Body za pořadí:
1115
Body za soupeře:
144
Body celkem:
1259
 bye  3 : 0 wo. 30 49. - 50.
 bye  3 : 0 wo. 30 41. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 30 49. - 56.
 bye  3 : 0 wo. 30 49. - 64.
Marek Lapáček  1 : 3 12 33. - 64.
Ladislav Procházka  1 : 3 12 1. - 64.
 MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 10.10.2015
Pořadí: 36
Body za pořadí:
1833
Body za soupeře:
101
Body celkem:
1934
Milan Průcha  0 : 3 0 35. - 36.
Martin Volf  1 : 3 14.4 33. - 36.
 bye  3 : 0 72 33. - 40.
Vlastimil Kozák  1 : 3 14.4 1. - 64.
 CZC Squash cup, 12.09.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
38
Body celkem:
961
Miloš Liška  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Pavel Bodiš  1 : 3 4.8 9. - 12.
Roman Filip  3 : 2 14.4 9. - 16.
Lukáš Jelínek  0 : 3 0 1. - 16.
Štěpán Holub  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů A, 11.04.2015
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1505
Body za soupeře:
125
Body celkem:
1630
Miroslav Kolář  3 : 0 wo. 0
Jan Daňsa  3 : 0 wo. 0
Petr Veselý st.  1 : 3 0
Michal Jirka  2 : 3 0
David Orálek  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 21.02.2015
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
28
Body celkem:
951
 bye  3 : 0
Filip Hurta  3 : 0 0
Marek Koutník  0 : 3 0
Petr Martin  3 : 0 wo. 0
Filip Nosek  0 : 3 wo. 0
Matěj Polák  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
37
Body celkem:
945
Michal Krautwurm  0 : 3 0
 bye  3 :  0
Radomír Ungr  3 : 0 0
Ondřej Sotona  3 : 0 0
Alexander Kuklovský  0 : 3 wo. 0
Vít Lipovský  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 10.01.2015
Pořadí: 32
Body za pořadí:
1048
Body za soupeře:
21
Body celkem:
1069
Václav Uhlíř  0 : 3 wo. 0
Radomír Ungr  0 : 3 wo. 0
Robert Michalec  0 : 3 wo. 0
Tomáš Strmiska  0 : 3 wo. 0
 bye  3 :  0
Marek Hlaváč  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014
Pořadí: 32
Body za pořadí:
562
Body za soupeře:
11
Body celkem:
573
Filip Nosek  0 : 3 wo. 0
Robert Michalec  0 : 3 wo. 0
Michal Bílek  0 : 3 wo. 0
Zdeněk Suchan  0 : 3 wo. 0
Ondřej Kožina  3 : 0 0
Jan Filounek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
26
Body celkem:
863
Miroslav Hlásek  3 : 0 0
Aleš Knotek  2 : 3 0
Radomír Ungr  0 : 3 wo. 0
Jaroslav Sezemský  0 : 3 wo. 0
Martin Schuller  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 07.12.2013
Pořadí: 38
Body za pořadí:
1494
Body za soupeře:
122
Body celkem:
1616
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
Ján Fecák  0 : 3 wo. 0
Ladislav Burián  3 : 0 wo. 0
Roman Hlaváč  0 : 3 wo. 0
Vlastimil Kozák  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 30.11.2013
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1751
Jiří Vlček  3 : 1 0
Milan Vlasák  3 : 0 0
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
Radim Valášek  0 : 3 wo. 0
Pavel Beneš  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj muži A, 16.11.2013
Pořadí: 37
Body za pořadí:
1394
Body za soupeře:
175
Body celkem:
1569
Vojtěch Babišta  2 : 3 0
 bye  3 : 0
 bye  3 :  0
Ján Fecák  1 : 3 0
Jakub Vaněk  3 : 0 wo. 0
Martin Vaněk  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj muži A, 26.10.2013
Pořadí: 40
Body za pořadí:
1284
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1365
Petr Kopecký  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Vlastimil Kozák  2 : 3 0
Jaroslav Sezemský  0 : 3 0
Martin Olič  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 12.10.2013
Pořadí: 13
Body za pořadí:
1736
Body za soupeře:
128
Body celkem:
1864
 bye  3 :  0
Zdeněk Jícha  3 : 0 0
Petr Zlámal  0 : 3 0
Jan Čaboun  2 : 3 0
Pavel Trávníček  3 : 0 wo. 0
Martin Olič  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj muži A, 14.09.2013
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1862
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2052
Jan Ryba  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Lukáš Levinský  0 : 3 0
Jan Čaboun  3 : 1 0
Pavel Jakubů  3 : 0 0
Roman Hlaváč  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj muži B, 04.05.2013
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1914
Body za soupeře:
105
Body celkem:
2019
 bye  3 :  0
Ondrej Mazanec  3 : 0 0
Lukáš Klinecký  3 : 0 0
Ladislav Procházka  2 : 3 0
Roman Hlaváč  0 : 3 wo. 0
Petr Martin  3 : 0 wo. 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour SquashTrack
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot