Profil hráče

Daniel Stypa

Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7127

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 4. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 30.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 30. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 PINEHILL MČR juniorů, (B13), 07.02.2020
Pořadí: 12
Body za pořadí:
3964
Body za soupeře:
156
Body celkem:
4120
Matěj Kročil  0 : 3 wo. 0 11. - 12.
Jiří Hartmann  1 : 3 26 9. - 12.
Antonín Procházka  3 : 1 104 9. - 16.
Mikuláš Dufek  1 : 3 26 1. - 16.
 MSSJO 2019, (B13), 14.12.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
224
Body celkem:
2940
Dominik Forgač  2 : 3 32 9. - 10.
Max Pelikán  3 : 1 64 9. - 12.
Antonín Beneš  3 : 0 80 9. - 16.
Matěj Kročil  1 : 3 16 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 32 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4587
Body za soupeře:
312
Body celkem:
4899
Jan Bravenec  3 : 0 144 7. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 5. - 8.
Vojtěch Martinovský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kristián Bořil  3 : 0 120 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 48 1. - 32.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (B13), 28.09.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
137
Body celkem:
2898
Jan Víšek  3 : 2 50.4 7. - 8.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
Matěj Kročil  3 : 2 42 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 28 1. - 32.
 MČR juniorů 2019, (B13), 01.02.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
4086
Body za soupeře:
286
Body celkem:
4372
Radek Ďurán  3 : 0 130 11. - 12.
Bedřich Beneš  1 : 3 26 9. - 12.
Jan Gerstdorf  3 : 0 130 9. - 16.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2773
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2989
Jan Gerstdorf  3 : 2 54 13. - 14.
Ondřej Hazucha  3 : 0 90 13. - 16.
Adam Burget  2 : 3 36 9. - 16.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B13), 15.12.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
176
Body celkem:
2794
Ondřej Hazucha  3 : 1 64 11. - 12.
Mikuláš Dufek  2 : 3 32 9. - 12.
Václav Holuša  3 : 0 80 9. - 16.
Filip Walter  0 : 3 0 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B13), 24.11.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
234
Body celkem:
3815
Mikuláš Janda  3 : 0 108 7. - 8.
Daniel Šrámek  0 : 3 0 5. - 8.
David Linhart  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jan Bravenec  3 : 0 90 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B13), 15.09.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3503
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3668
Jan Gerstdorf  3 : 0 110 11. - 12.
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 55 9. - 16.
Miloslav Vaněrka  0 : 3 0 1. - 16.
 VELKÁ CENA OPAVY - junioři "A", (B13), 06.05.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
115
Body celkem:
3072
Radek Ďurán  3 : 0 72
Daniel Šrámek  1 : 3 14.4
Jan Bravenec  0 : 3 0
Adam Burget  2 : 3 28.8
 PRIMA stavebniny Cup, (B13), 22.04.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2592
Body za soupeře:
102
Body celkem:
2694
Mikuláš Dufek  1 : 3 16.8 7. - 8.
Bedřich Beneš  1 : 3 16.8 5. - 8.
Jan Bravenec  2 : 3 33.6 čtvrtfinále
Max Gál  3 : 0 wo. 35 1. - 16.
 Albatros Media - Junior "A", (B13), 18.03.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
2618
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2778
Jan Víšek  3 : 1 64 11. - 12.
Bedřich Beneš  1 : 3 16 9. - 12.
Martin Kovář  3 : 0 80 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot